ONURSAL ADIGÜZEL HABERLERİ

Onursal Adıgüzel haber, Onursal Adıgüzel son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Onursal Adıgüzel

Onursal Adıgüzel

Doğum Yeri Malatya / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1985 - ...

Onursal Adıgüzel Kimdir ?

1985 yılında Malatya'da doğdu. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamladı. Halen Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Çeşitli özel sektör firmalarında Endüstri Mühendisi olarak çalıştı, yöneticilik yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Onursal Adıgüzel - 11.02.2021
Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Raporu, TBMM Genel Kurulunda görüşüldü
CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel ise komisyonun uzlaşmacı bir tavırla çalışma yürüttüğüne dikkati çekerek "Gönül ister ki vatandaşın diğer sorunlarında da bu uzlaşmacı çalışmayı hep birlikte sağlayabilelim.
Onursal Adıgüzel - 30.01.2021
CHP'li Adıgüzel, Türkiye'nin sabit internette fiber payının OECD ortalamasının altında olduğunu belirtti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Sabit geniş bant internette fiber payı OECD ortalamasının altında kalan Türkiye'de, İstanbul'da kişi başı 3,3 metre, Ankara'da 4,5 metre, İzmir'de ise 4,3 metre fiber altyapı düşüyor.
Onursal Adıgüzel - 28.01.2021
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu toplandı
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Dijital Mecralar Komisyonu toplandı.
Onursal Adıgüzel - 04.01.2021
CHP'li Adıgüzel: "Sosyal medya düzenlemesiyle ilgili çok geç olmadan gerekli adımların atılması şarttır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Muhalefetin tüm itirazlarına rağmen, olgunlaştırılmadan ve sonraki adımları düşünülmeden Meclis'ten geçirilen sosyal medya düzenlemesi ile ilgili çok geç olmadan gerekli adımların atılması şarttır.
Onursal Adıgüzel - 17.12.2020
TBMM Genel Kurulunda 2021 yılı bütçesinin maddeleri görüşülüyor
CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, AK Parti'nin 18 yıldır adım adım uyguladığı ekonomik politikaların, ülkeyi buhran sürecine sürüklediğini, vatandaşı öteleyen, rantı önceleyen politikalarının pandemiyle birlikte iflas ettiğini öne sürdü.
Onursal Adıgüzel - 04.11.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu ilk toplantısını yaptı
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu için yapılan seçim sonucunda üyeler belirlendi. AK Parti'den; Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, Bursa Milletvekili Zafer Işık, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Konya Milletvekili Selman Özboyacı, Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, CHP'den; İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Muğla Milletvekili Burak Erbay, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, HDP'den Ağrı Milletvekili Abdullah Koç, Diyarbakır Milletvekili Dersim Dağ, MHP'den; Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, İYİ Parti'den; Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş komisyon üyesi oldu.
Onursal Adıgüzel - 03.11.2020
TBMM Genel Kurulu, Dijital Mecralar Komisyonu'nun üyelerini seçti
TBMM Genel Kurulunda, Dijital Mecralar Komisyonu'na üye seçimi gerçekleştirildi.
Onursal Adıgüzel - 22.10.2020
CHP'li Adıgüzel'den internet altyapısı değerlendirmesi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Türkiye'de internet fiyatları sunduğu hıza, kotaya ve hizmete oranla pahalı. Bunun da asıl sebebi Türkiye'de internet kullanımının büyük ölçüde eski teknoloji olan ADSL'e dayanması, fibere gerekli yatırımların yapılmamasıdır.
Onursal Adıgüzel - 29.09.2020
CHP'li Adıgüzel'den Fatih Projesi açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "10 yılda okullara fiber internet götürmeyen iktidarın, uzaktan eğitimde çağ atlatması beklenemez." ifadesini kullandı.
Onursal Adıgüzel - 14.09.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'dan MYK gündemine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Sözcüsü Faik Öztrak'ın Kovid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle basın açıklamasını kendisinin yaptığını belirten Salıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve MYK üyesi Onursal Adıgüzel'in de koronavirüsle mücadele ettiğini hatırlattı.
Onursal Adıgüzel - 03.09.2020
CHP'li Adıgüzel'den yeni eğitim öğretim yılı açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, eğitimde günlük çözümlerin sonuç vermeyeceğini belirterek, "Bilim Kurulu ile eş güdümlü çalışacak, sendikaları, eğitimcileri, öğretmenleri ve hatta öğrenci ve velileri kapsayacak bir Eğitim Danışma Kurulunun çoktan oluşturulmuş olması gerekirdi.
Onursal Adıgüzel - 20.08.2020
CHP'li Adıgüzel: "Uzaktan eğitiminde kayıp olmaması için gerekli adımlar atılmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Geçtiğimiz uzaktan eğitim dönemi bize Türkiye'nin uzaktan eğitim konusunda iyi bir sınav veremediğini gösterdi.
Onursal Adıgüzel - 13.08.2020
CHP: Cumhurbaşkanı Seçimi kampanyasına partimizin verdiği mali destek 82 milyon TL'dir
'CUMHURBAŞKANI ADAYIMIZ TARAFINDAN KABUL GÖRMEMİŞTİR' İnce'nin, Cumhuriyet Halk Partisi'nin, Cumhurbaşkanı adayı olmasına rağmen kendisiyle iletişimi kopardığı ve bilgi akışı sağlamadığı iddiasına da açıklamada şöyle yanıt verildi: "Seçim günü saat 16.30'da Parti Sözcüsü Sayın Bülent Tezcan, Cumhurbaşkanı adayımızı aramış seçim gecesi sonuçların Sayın Genel Başkanımızla birlikte genel merkezde izlenmesi noktasında davette bulunulmuş ancak bu davet Sayın Cumhurbaşkanı Adayımız tarafından kabul görmemiştir. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı seçiminden bir hafta önce Genel Başkanımızın talimatı ile Genel Başkan Yardımcımız Sayın Onursal Adıgüzel, randevu alarak, seçim günü veri akışının nasıl sağlanacağı, diğer siyasi partiler, haber ajansları ve gönüllüler arasında koordinasyonun nasıl işletileceği yönünde bilgi aktarmak üzere Cumhurbaşkanı Adayımızı kaldığı otelde ziyarete gitmiştir.
Onursal Adıgüzel - 13.08.2020
CHP'den Muharrem İnce'nin iddialarına yanıt Açıklaması
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı ile iletişimini kopardığı, bilgi akışı sağlamadığı iddiasıyla ilgili de şu değerlendirmelere yer verildi: "Seçim günü saat 16.30'da Parti Sözcüsü Sayın Bülent Tezcan Cumhurbaşkanı adayımızı aramış, seçim gecesi sonuçların Sayın Genel Başkanımızla genel merkezde izlenmesi noktasında davette bulunulmuş ancak bu davet Sayın Cumhurbaşkanı adayımız tarafından kabul görmemiştir. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nden bir hafta önce Genel Başkanımızın talimatıyla Genel Başkan Yardımcımız Sayın Onursal Adıgüzel randevu alarak seçim günü veri akışının nasıl sağlanacağı, diğer siyasi partiler, haber ajansları ve gönüllüler arasında koordinasyonun nasıl işletileceği yönünde bilgi aktarmak üzere Cumhurbaşkanı adayımızı kaldığı otelde ziyarete gitmiştir.
Onursal Adıgüzel - 10.08.2020
CHP'de yeni MYK belli oldu
Önceki MYK'de çoğu ismin yerini koruduğu listede, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile Fethi Açıkel, Onursal Adıgüzel, Veli Ağbaba, Muharrem Erkek, Gamze Akkuş İlgezdi, Bülent Kuşoğlu ve Lale Karabıyık aynı görevde kaldı.
Onursal Adıgüzel - 29.07.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Onursal Adıgüzel - 28.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
CHP İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, "iktidar partisi ve küçük ortağının alelacele bu yasa teklifini TBMM Genel Kuruluna getirerek sosyal medyayı kontrol altına almak istediğini, asıl dertlerinin fişleme olduğunu" ileri sürdü.
Onursal Adıgüzel - 27.07.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Onursal Adıgüzel - 27.07.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
Eski CHP İzmir İl Başkanı Rıfat Turuntay Nalbantoğlu 848 oy alırken, Genel Başkan Yardımcılarından Oğuz Kaan Salıcı'ya 844, Onursal Adıgüzel'e ise 836 oy çıktı.
Onursal Adıgüzel - 24.07.2020
Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi TBMM Adalet Komisyonunda
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, hiçbir şirketin savunucusu olmadıklarını, halkın haber alma özgürlüğünün, ifade özgürlüğünün, internete erişim özgürlüğünün savunucusu olduklarını söyledi.
Onursal Adıgüzel - 23.07.2020
CHP, sosyal medya düzenlemesini AYM'ye götürmeye hazırlanıyor
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Sosyal medya düzenlemesinin yasalaşmaması için bütün yolları kullanacağız. Bunun içinde Anayasa Mahkemesi yolu da var" dedi.
Onursal Adıgüzel - 23.07.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Adıgüzel'den sosyal medya düzenlemesi açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Türkiye'deki ifade özgürlüğünün önüne geçecek bu teklifin yasalaşmaması için elimizden geleni yapacağız." dedi.
Onursal Adıgüzel - 23.07.2020
GÜNDEM / 23 Temmuz 2020
(TBMM/14.00/16.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- CHP Genel Başkan yardımcıları Tuncay Özkan ve Onursal Adıgüzel, parti genel merkezinde sosyal medya düzenlemesiyle ilgili basın toplantısı yapacak.
Onursal Adıgüzel - 22.07.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Temmuz 2020
(TBMM/14.00/16.00) 2- CHP Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan ve Onursal Adıgüzel, parti genel merkezinde sosyal medya düzenlemesiyle ilgili basın toplantısı yapacak.
Onursal Adıgüzel - 22.07.2020
GÜNDEM İPTALİ
Gündemimizin "Yasama Yürütme Siyaset" başlığı altında yer alan CHP Genel Başkan yardımcıları Tuncay Özkan ve Onursal Adıgüzel'in parti genel merkezinde düzenleyecekleri basın toplantısı, kaynağından iptal edilmiştir.
Onursal Adıgüzel - 21.07.2020
Son dakika haberi! GÜNDEM ÖZETİ / 22 Temmuz 2020
(TBMM/14.00/11.00) 2- CHP'nin genel başkan yardımcıları Tuncay Özkan ve Onursal Adıgüzel, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
Onursal Adıgüzel - 01.07.2020
CHP'den sosyal medya açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Bugünkü açıklamalardan da görüyoruz ki AKP'nin tek derdi sosyal medyaya kilit vurmak.
Onursal Adıgüzel - 25.06.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 26 Haziran 2020
(Kocaeli/10.00) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, parti genel merkezinde, Fatih Projesi ve Eğitimde Teknoloji Entegrasyonu'yla ilgili basın toplantısı düzenleyecek.
Onursal Adıgüzel - 17.06.2020
Son dakika haber | CHP'li Adıgüzel'den "yeşil küre" açıklaması Açıklaması
Son dakika haberi: CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "Yıllardır kökü kazınamayan trol hesapları 'yeşil küre' ile işaretleyerek kapatılmalarına olanak sağlayanlara aslında teşekkür etmemiz gerekiyor.
Onursal Adıgüzel - 14.06.2020
Son dakika! CHP'Lİ ADIGÜZEL MAHİR ÜNAL'A CEVAP VERDİ
Son dakika güncel haberine göre CHP'Lİ ADIGÜZEL MAHİR ÜNAL'A CEVAP VERDİ CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın açıklamalarıyla ilgili, 'CHP'nin kurumsal kimliğini hedef almaya başladılar ve gündemi bu şekilde meşgul ediyorlar" diyerek suç duyurusunda bulunacaklarını...
Onursal Adıgüzel - 30.05.2020
"Geleceğin meslekleri bilişim üzerine olacak"
Videokonferans yöntemiyle düzenlenen etkinliğin moderatörlüğünü TBD Genel Başkanı Rahmi Aktepe yaparken, Ak Parti adına Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Osman Coşkun, CHP adına İstanbul Milletvekili Onursal Adıgüzel, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Prof.
Onursal Adıgüzel - 25.04.2020
CHP'li Adıgüzel, "1 Milyon Yazılımcı Projesi"ni değerlendirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, "1 Milyon Yazılımcı Projesi"ne ilişkin, "Bu işin sürdürülebilir olması isteniyorsa, 'Ben yaptım, oldu' mantığının bir tarafa bırakılması ve tüm sektör paydaşları ile bir araya gelinerek bir eylem planının ortaya konması gerekmektedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Onursal Adıgüzel Haberleri | Onursal Adıgüzel Kimdir - Haberler - Onursal Adıgüzel haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Onursal Adıgüzel kimdir, hayatı ve biyografisi. Bilişim Teknolojileri Bağımlılığı Araştırma Komisyonu Raporu, TBMM Genel Kurulun
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 22:33:51. #1.14#
title