ÖMER FETHİ GÜRER HABERLERİ

ÖMER FETHİ GÜRER HABERLERİ

Ömer Fethi Gürer haber, Ömer Fethi Gürer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ömer Fethi Gürer

Ömer Fethi Gürer

Doğum Yeri Niğde / Türkiye
Doğum Tarihi 20.9.1957 -

Ömer Fethi Gürer Kimdir ?

Bor Zafer İlkokulu, Bor ŞNP Ortaokulu, Balıkesir Bandırma E.M.L, Niğde M.Y.O ve Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini bitirdi. CHP Bor Gençlik Kolları Başkanlığı, Adana DESYÖD Başkanlığı ve Adana CHP İL Gençlik Kolları Sekreterliği yaptı. 1978 yılında Adana ÇUKOBİRLİK İplik Fabrikasında çalışma yaşamına başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ömer Fethi Gürer 22.5.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Milletvekilleri Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 21.5.2020
Bakan Pekcan: 2 ayda 78 bin 954 iş yeri tescil edildi
Bakan Pekcan, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in, soru önergesini yanıtladı.
Ömer Fethi Gürer 18.5.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, milletvekilleri Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 11.5.2020
Bakan Selçuk: Amaç ders isimlerini değiştirmek değil, ilgiyi artırmak
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in, orta öğretim kurumlarında 2020-2021 eğitim öğretim yılında bazı derslerin isimlerinin değiştirilmesinin nedenlerine ilişkin soru önergesini yanıtladı.
Ömer Fethi Gürer 11.5.2020
Bakan Pakdemirli: 5 yılda 1,4 milyon hektar erozyon kontrolü yapıldı
Bakan Pakdemirli, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in, 'Son 10 yılda orman köylüleri ve kooperatife kaç kişi kaydolmuştur? İllere göre kayıt oranı nedir? 2019 yılında ne kadar tarımsal kredi kullandırılmıştır? Birleşmiş Milletler Çölleşme ile Mücadele Sözleşmesi (UNCCD)- PRAIS Sistemi'nin son 2 yıllık çölleşme raporu nedir? Çölleşme ile mücadele için ne gibi önlemler almaktasınız?" şeklindeki soru önergesini yanıtladı.
Ömer Fethi Gürer 10.5.2020
Anneler Günü
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer ile Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 30.4.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin ve Ömer Fethi Gürer, Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 7.3.2020
8 Mart Dünya Kadınlar Gününe doğru
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladıVali Şimşek, mesajında, doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıkları hissedilen kadınların, inanç, kültür, gelenek...
Ömer Fethi Gürer 27.2.2020
CHP'li Gürer: "Emeklilere verilecek promosyon en az bir maaş tutarı olmalı"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, emeklilere bankalar tarafından verilecek promosyon tutarının, bir maaş olarak güncellenmesi gerektiğini söylediGürer, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, emeklilerin bankalar tarafından verilen maaş promosyonu düzenlemesinin 2007'de...
Ömer Fethi Gürer 24.2.2020
Ticaret Bakanı Pekcan: "2019'da 33 kadın kooperatifi kuruldu"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in soru önergesini yanıtlayan Pekcan, bakanlığın çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik 15 eğitim programı düzenlediğini belirtti.
Ömer Fethi Gürer 23.2.2020
CHP'li Özel, partisinin Manisa İl Kongresi'nde konuştu Açıklaması
O kadar temiziz ki bir kara leke karşıdan görünüyor. Simsiyah bir sayfayı karalayın, kir göstermiyor. CHP, o kadar pirüpak, o kadar toplumun kendisinden beklentisi yüksek bir partidir." Divan başkanlığını CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer'in yaptığı kongrede 630 delegeden 340'ının oyunu alan Semih Balaban yeniden başkan seçildi.
Ömer Fethi Gürer: CHP'de Balaban güven tazelediÖmer Fethi Gürer 23.2.2020
Ömer Fethi Gürer 20.2.2020
CHP'li Gürer: "Fırat'ın suyunu Orta Anadolu'ya getirme projesi hayata geçirilmeli"
CHP Nevşehir Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Fırat Nehri'nin suyunun Orta Anadolu'ya getirilmesine ilişkin projenin hayata geçirilmesini önerdi.
Ömer Fethi Gürer: Niğde'de yılın enlerine plaketÖmer Fethi Gürer 9.2.2020
Ömer Fethi Gürer 5.2.2020
CHP'li Gürer: "Cumhuriyet döneminde Niğde'deki camilerin kapatıldığı iddiası doğru değil"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Cumhuriyet döneminde Niğde'deki camilerin kapatıldığına ilişkin iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Ömer Fethi Gürer 4.2.2020
Atatürk'ün Niğde'ye gelişinin 86. yıl dönümü
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve İYİ Parti İl Başkanı İbrahim Uzun, Atatürk'ün Niğde'ye gelişinin 86. yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 30.1.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, "çiftçinin sorunlarına" ilişkin yaptığı konuşmada, AK Parti döneminde çiftçinin büyük sıkıntı yaşadığını söyledi.
Ömer Fethi Gürer 29.1.2020
CHP'li Gürer: "Tarım zehirleriyle ilgili eğitim, denetim ve kontroller artırılmalı"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, "Zehirli sofralar kurmamızın önüne geçecek olan sorumlu bakanlıktır.
Ömer Fethi Gürer 29.1.2020
CHP Niğde Milletvekili Gürer'in ilçe ziyaretleri
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Altunhisar ve Çiftlik ilçelerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Ömer Fethi Gürer 16.1.2020
CHP'li Gürer'den "asbest" uyarısı Açıklaması
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, kanserojen madde olan asbestin, kullanıldığı ve kullanılacağı alanlarda denetimlerin artırılması gerektiğini söyledi.
Ömer Fethi Gürer 23.12.2019
Milletvekili Gürer'in dernek ziyaretleri
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Bor Balkan Türkleri Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şubesini ziyaret etti.
Ömer Fethi Gürer 11.12.2019
CHP'li milletvekillerinden Erzincan'a ilişkin iddialar
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, özelleştirilen Erzincan Şeker Fabrikası'nın uygulamaları nedeniyle çiftçilerin, şeker pancarından para kazanamadıklarını düşündükleri için ekimden uzaklaştıklarını söyledi.
Ömer Fethi Gürer 3.12.2019
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun, Selim Gültekin, Ömer Fethi Gürer 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer: Maltepe Ekonomik Forumu başladıÖmer Fethi Gürer 30.11.2019
Ömer Fethi Gürer 23.11.2019
CHP'li Gürer'den Öğretmenler Günü mesajı
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 22.11.2019
2020 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 9 Kasım 2015 tarihli Bakanlar Kurulu kararıyla Niğde Bor Enerji İhtisas Endüstri Bölgesinin oluşturacağının açıklandığını ancak akıbetiyle ilgili bilginin bulunmadığını dile getirdi.
Ömer Fethi Gürer 18.11.2019
CHP Milletvekili Gürer'den EYT'lilere ilişkin açıklama
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, emeklilikte yaşa takılanların mağduriyetleri için siyasi partilerin ortak çözüm üretebileceğini bildirdi.
Ömer Fethi Gürer 12.11.2019
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, soru önergelerine yanıt bekliyor
CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Niğde'de bazı engelliler ve 65 yaş üstündekilerin maaşlarının kesildiği iddiasıyla sunduğu soru önergesine cevap verilmesini istedi.
Ömer Fethi Gürer: 10 Kasım Atatürk'ü Anma GünüÖmer Fethi Gürer 10.11.2019
Ömer Fethi Gürer 10.11.2019
Büyük Önder Atatürk, Niğde, Yozgat ve Kırşehir'de anıldı
Törene, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Ak Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa Seymen, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof.
Ömer Fethi Gürer 9.11.2019
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'ne doğru
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Emrah Özdemir, CHP Niğde Milletvekeli Ömer Fethi Gürer ve Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ömer Fethi Gürer 8.11.2019
Örnek Köy Harap oldu
ATAMIZIN KÖYÜ ARTIK YOK CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Atatürk'ün doğumunun 100.
Ömer Fethi Gürer 6.11.2019
CHP'li Gürer'den emeklilikte yaşa takılanların eylemlerine destek
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, "Emeklilikte yaşa takılanların protesto anlamına gelmeyen ama uyarı niteliğindeki bu eylemlerini bizler de destekliyoruz.
Ömer Fethi Gürer 25.10.2019
Tıp Fakültesini kazanan öğrenciler beyaz önlük giydi
Üniversitenin Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Niğde Valisi Yılmaz Şimşek'in eşi Dr. Çiğdem Ongun Şimşek, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin, CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, bazı siyasi parti temsilcileri, İl Sağlık Müdürü Dursun Koç, Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr.
Ömer Fethi Gürer 24.10.2019
CHP Niğde Milletvekili Fethi Gürer Açıklaması
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, "TBMM'de tüm siyasi partilerin bir araya gelerek emeklilikte yaşa takılanların sorununu kökten çözmesi şart." dedi.
Ömer Fethi Gürer 16.10.2019
"Hileli gıdaya karşı daha sert tedbir alınsın"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, hileli gıda üretimi yapan firmalara karşı daha sert tedbirler alınması gerektiğini belirterek, "Yeterli ve caydırıcı olmayan cezalar nedeniyle hileli üretim yapan firmalar, verilen cezayı ödeyip tekrar üretime devam ediyorlar.
Ömer Fethi Gürer 14.10.2019
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Açıklaması
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, "Sözleşmeli üreticilik güçlendirilmelidir.
Ömer Fethi Gürer 9.10.2019
"Dalında kilosu 1 lira, Mecliste tanesi 2 lira"
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, dalında kilogramı 1 lira olan elmanın TBMM restoranında tanesinin 2 liradan satıldığını belirterek, "TBMM de dahil elmanın tanesi 2 liraysa ve dalında kilosu 1 liraya elma alınmıyorsa, plansızlık açıkça ortaya çıkıyor.
Şu an buradasınız: Ömer Fethi Gürer Haberleri | Ömer Fethi Gürer Kimdir - Haberler - Ömer Fethi Gürer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ömer Fethi Gürer kimdir, hayatı ve biyografisi. Ramazan Bayramı'na doğru.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 12:51:12. #1.15#
title