Mavi Bayrak Haberleri

Mavi Bayrak haber, Mavi Bayrak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mavi Bayrak - 22.03.2021
İçişleri Bakanlığı: Uyuşturucuyla mücadele kapsamında geçen hafta 4 bin 961 kişi gözaltına alındı
Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, uyuşturucuyla mücadelenin hız kesmeden devam ettiği vurgulanarak, "Türkiye genelinde geçtiğimiz hafta 4 bin 961 kişi gözaltına alındı. Antalya'da sadece Mavi Bayrak Operasyonu'nda 247 torbacı gözaltına alındı.
Mavi Bayrak - 14.01.2021
Şarköy Halk Kütüphanesi'nde yılda ortalama 3 bin kitap el değiştiriyor
Hacıoğlu, kütüphanede çocuklardan yetişkinlere kadar tüm kesimlere hizmet verildiğini anlatarak, şöyle konuştu: "Kütüphanemizde 10 bin civarında kitabımız var. 1900 civarında okuyucumuz bulunuyor. Yıllık ortalama 3 bin tane kitap el değiştiriyor. Bu, 15 bin nüfuslu bir yere göre fevkalade bir rakam. Şarköy Marmara Denizi'nin kıyısında 6 mavi bayraklı plajı olan bir sayfiye yeri.
Mavi Bayrak - 30.12.2020
Karadeniz'de uçurtma sörfü sporu yaygınlaşıyor
Samsun'un mavi bayraklı sahili, son dönemlerde uçurtma sörfçülerinin (kitesurf) ilgi odağı oluyor.
Mavi Bayrak - 08.12.2020
Son dakika haberi... Bakan Ersoy, Kültür ve Turizm Bakanlığının 2021 yılı bütçesi üzerinde TBMM Genel Kurulu'nda konuştu: (3)
Yeni platform, ziyaretçilerin davranış analizini yaparak hedef ülke bazlı tanıtıma, destinasyon tanıtım modeli inşa etmeye ve yeni ürün tasarımına imkan verecek. Yurt içi ve yurt dışı turizm verileri ile beslenen platform ile hedef pazar trendleri, uçuş hareketleri ve rezervasyon hareketleri takip edilir hale gelecek. Bu sayede, dünyada kendi alanında benzersiz yapısı ile 'Go Turkey' platformu, ülkemizin turizm sektöründeki dijital dönüşümünü başlatarak veriye dayalı ve yapay zeka destekli stratejik turizm planlaması yapılmasına imkan sağlayacak. Bu, dünyada ilktir. Muhtemelen bu da rakiplerimiz tarafından kopya edilmeye çalışılacaktır." "Ücretsiz halk plajları" Türkiye'nin, uluslararası Mavi Bayrak Programı çerçevesinde 2020 yılında 486 plaj ile dünya sıralamasında üçüncü olduğunu söyleyen Ersoy, "2023 yılına kadar Mavi Bayraklı Plaj sayısını hızla artırarak dünya birinciliğini hedeflemekteyiz.
Mavi Bayrak - 14.11.2020
BAİBÜ, Engelsiz Üniversite bayraklarına kavuştu
Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ), Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından bu yıl 3. gerçekleştirilen 2020 Yılı Engelsiz Üniversite Ödülleri'nde, "Engelsiz Üniversite Bayrakları" kategorisinde elde ettiği turuncu ve mavi bayraklarına kavuştu.
Mavi Bayrak - 02.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Mavi Bayraklı Plaj sayımızı hızla artırarak dünya birinciliğini hedeflemekteyiz" Türkiye'nin uluslararası Mavi Bayrak Programı çerçevesinde 2020'de 486 plaj ile dünya sıralamasında 3'üncü olduğuna dikkati çeken Ersoy, "2023 yılına kadar Mavi Bayraklı Plaj sayımızı hızla artırarak dünya birinciliğini hedeflemekteyiz.
Mavi Bayrak - 29.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ-18
Alanya'da sahil kenarında sağ ön yüzgecine misina dolanması sonucu yaralı olarak bulunan yavru deniz kaplumbağası, Alanya Çevre Eğitim ve Mavi Bayrak Derneği'nin girişimiyle tedavisi için Muğla'nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi'ndeki Deniz Kaplumbağası Araştırma Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi'ne (DEKAMER) gönderildi.
Mavi Bayrak - 09.10.2020
Son dakika haber... Sağlık Bakanlığının yüzme suyu takip sistemine tatilcilerden yoğun ilgi
Mavi bayraklı plaj sayısı 486'ya ulaştı Yüzme suyu takip programının önemli bir başlığını da "mavi bayraklı" plajlar ve takibi oluşturuyor.
Mavi Bayrak - 20.09.2020
Antalya'da sahil temizliğinde 6 kilo atık toplandı
Mavi bayrak ödüllü sahilde temizliğe katılanlar 6 kilo atık topladı.
Mavi Bayrak - 16.09.2020
Bakan Ersoy: "(Bodrum Altyapı Yapım İşleri ve İşletme Protokolü) Tamamı bakanlığımızca karşılanacak...
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Muğla'ya bağlı İçmeler, Torba, Yalı, Kızılağaç, Çiftlik Bölgesi "Altyapı Yapım İşleri ve İşletme Protokolü" imza törenine katıldı. İmza töreni öncesinde konuşan Bakan Ersoy, Türkiye'deki turizm potansiyelinin çok büyük olduğunu, bundan da en ideal şekilde faydalanmak için kullanma-korunma dengesine de dikkat ederek yatırımlarını artırmaları ve vizyonlarını geliştirmeleri gerektiğini belirterek, "Bu dengeye dikkat ettiğimiz zaman da özellikle çevre kirliliğinin ve doğa tahribatının önlenmesi için arıtma yatırımları elzem olarak karşımıza çıkıyor. Bugün, 486 tane mavi bayrağımız var. Bu mavi bayrakları korumak ve mavi bayraklı plaj sayımızı da artırmak açısından da arıtmalar hem deniz suyunun kalitesini koruyabilmek hem de dünya çapında markalaşmak açısından bu işin en önemli teminatı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mavi Bayrak Haberleri | Mavi Bayrak Haber - Haberler - Mavi Bayrak haberleri, son dakika mavi bayrak haber ve gelişmeleri burada. Eşsiz güzellikteki koydan çıkan çöpler acı gerçeği gözler önüne serdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.4.2021 12:31:47. #1.16#

title