Mağazacılık Haberleri

Mağazacılık haber, Mağazacılık son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mağazacılık - 06.10.2021
FLO PHP Developer Yetiştirme Eğitim Kampı gençlere iş fırsatları sunuyor
FLO Mağazacılık, PHP Developer Yetiştirme Eğitim Kampı'nda digiyeni digi-nesil yetenekler ile bir araya geldi.
Mağazacılık - 06.10.2021
SeturTech markası hayata geçti
Duty free alanında perakende mağazacılık konusunda da başarılı projeleri sürdüren marka, bu çalışmalarıyla ödül de kazandı.
Mağazacılık - 30.09.2021
Milliyet Gazetesi, sporda 2020 yılının en iyilerini açıkladı
Altınyıldız Classics Özel Ödülü: Eda Erdem 67'nci Gillette-Milliyet Altınyıldız Classics Özel Ödülü'nü milli voleybolcu Eda Erdem kazandı. Başarılı milli voleybolcuya ödülünü BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif takdim etti.
Mağazacılık - 27.09.2021
Galatasaray, marka haklarını korumak için hukuki mücadele başlattı
Galatasaray Kulübü, mağazacılık sektöründe Galatasaray patentli ürünlerin suistimalini önlemek ve markasını korumak için çalışmalar yapacak.
Mağazacılık - 27.09.2021
Beymen Akasya iki kat büyüyerek sezonu yeni konsepti ile karşılıyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Beymen Grup CEO'su Elif Çapçı, Beymen'in lüks moda pazarındaki lider konumunu daha ileriye taşımak için 2021 yılı boyunca yatırımlara devam ettiklerini belirterek, şu değerlendirmede bulundu: "Beymen, 50 yıllık tarihi boyunca, yenilikçi ve lider kimliği, üstün servis anlayışı, ayrıcalıklı mağazacılık deneyimi, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile ülkemizde perakende sektöründe pek çok ilke öncülük etmiş bir marka.
Mağazacılık - 13.09.2021
Paşabahçe Mağazaları, Erenköy Deneyim Mağazası'nı sanal tur ile dijitale taşıdı
Paşabahçe Mağazaları'nın, Türkiye'deki mağazacılık anlayışına yeni bir soluk getiren ve dijital yeniliklerle geliştirilen deneyim mağazasında ürünler, ilham verici trend alanlarında sunularak müşterilerin kolaylıkla seçim yapabilmesine imkan sağlanıyor.
Mağazacılık - 09.09.2021
SPK haftalık bülteni
SPK, RE-PIE Portföy Yönetimi AŞ Altun Capital Girişim Sermayesi Yatırım Fonu, RE-PIE Portföy Yönetimi AŞ Art Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ve RE-PIE Portföy Yönetimi AŞ Zincir Mağazacılık Girişim Sermayesi Yatırım Fonu'nun kuruluşlarına izin verilmesi ve katılma paylarının ihracına ilişkin ihraç belgelerinin onaylanması taleplerinin olumlu karşılanması kararı aldı.
Mağazacılık - 09.09.2021
Paşabahçe Mağazaları'nın mobil uygulaması müşterilere kolaylık sağlıyor
Paşabahçe Mağazaları'ndan yapılan açıklamaya göre, markanın, Türkiye'deki mağazacılık anlayışına yeni bir soluk getiren ve dijital yeniliklerle geliştirilen Erenköy deneyim mağazası için tasarlanan mobil uygulaması sayesinde müşteriler, ürünler ve koleksiyonlar arasında kolaylıkla seçim yapabiliyor, aranılan ürünün mağazada nerede olduğunu kolayca bulabiliyor ve satın alma sürecini mobil cihazları üzerinden QR kod okutarak elinde hiçbir ürün veya sepet taşımadan kasaya giderek tamamlayabiliyor.
Mağazacılık - 07.09.2021
Flo "Ayakkabı Tasarım Merkezi" ile inovatif ürünlere imza atacak
Üniversitelerle iş birliği Flo Mağazacılık, "Ayakkabı Tasarım Merkezi" akreditasyonu kapsamında İstanbul Aydın Üniversitesi Ayakkabı Tasarım ve Üretimi bölümü ile birlikte 3 proje yürütmeye başladı.
Mağazacılık - 07.09.2021
FLO, yurt dışı mağaza sayısını 120'ye çıkardı
FLO'dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye ve yakın coğrafyada 600'ü aşkın mağazayla hizmet veren FLO Mağazacılık, yurt dışı büyüme stratejisi doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.
Mağazacılık - 03.09.2021
Boyner, Erenköy'deki yeni yerinde hizmet vermeye başladı
"Boyner Cadde'de 'geleceğe dönüyor', geleceğin deneyim mağazacılığını bugüne getiriyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Boyner Büyük Mağazacılık Üst Yöneticisi (CEO) Eren Çamurdan, Boyner Cadde ile geleceğin mağazacılık konseptini hayata geçirdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "Müşteri deneyimini en öne koyan Boyner Cadde'de 'geleceğe dönüyor', geleceğin deneyim mağazacılığını bugüne getiriyoruz.
Mağazacılık - 01.09.2021
Emlak Katılım yeni şubesini Sefaköy'de hizmete sundu
Dijital dönüşümde KOBİ'lerin yanında olan Emlak Katılım, Tsoft iş birliğiyle de e-ticarete adım atarak işlerini büyütmek isteyen müşterilerinin avantajlı fiyat ve oranlarla dijital mağazacılık alanına girmelerine destek oluyor.
Mağazacılık - 25.08.2021
Emlak Katılım, hızla büyümeye devam ediyor
Dijital dönüşümde KOBİ'lerin yanında olan Emlak Katılım, T-Soft iş birliğiyle de e-ticarete adım atarak işlerini büyütmek isteyen müşterilerinin avantajlı fiyat ve oranlarla dijital mağazacılık alanına girmelerine destek oluyor.
Mağazacılık - 12.08.2021
KKTC'de Kovid-19 tedbirleri kapsamında "Adapass" sistemi devreye giriyor
Marketlerde, perakende ve mağazacılık hizmetlerinde görev yapanlar aşısız olmaları halinde her 7 günde bir, aşılı olmaları durumunda her 14 günde bir, tedarik zincirinde görev alanlar ise her 7 günde bir antijen testlerini yineleyecek.
Mağazacılık - 10.08.2021
FLO ilk akredite "Ayakkabı Tasarım Merkezi" ile sektöründe öncü oldu
FLO Mağazacılık, Türkiye'nin ilk "Ayakkabı Tasarım Merkezi" akreditasyonunu Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'ndan aldı.
Mağazacılık - 02.08.2021
KGTÜ'de, üniversite mezunu genç istihdamı için büyük adım atıldı
Tarım sektöründe seracılıktan, tarımsal Ar-Ge'ye çiftliklerden zirai üretim ve üretim planlamasına kadar yine geniş ve sistemin bütününü kapsayacak bir iş alanımız var. Kimya sektöründe Panplast, Biyogaz, Etanol Tesislerimiz mevcut ve o alanda yeniliklere açığız. Enerjide 3 termik santralimiz ve güneş enerjisine yönelik planlarımız var. Hizmet sektöründe perakende, mağazacılık ve restoran işletmelerimiz yine size kariyer seçenekleri sunuyor.
Mağazacılık - 27.07.2021
KKTC'de kapalı otel turizmi 10 Ağustos'tan itibaren yapılamayacak
Düğünler kapalı alanda yapılamayacak Marketlerde, perakende ve mağazacılık hizmetleri ile tedarik zincirinde görev yapan kişiler her 7 günde bir antijen testlerini yineleyecekler.
Mağazacılık - 17.07.2021
FLO Akademi, yeni nesil ayakkabı profesyonellerini sektöre kazandıracak
FLO Mağazacılık, ayakkabı perakendesinde ortak bir kültür oluşturma vizyonu doğrultusunda, çalışanlarının kariyer hedeflerini desteklemek, sektörel gelişimine katkı sağlamak ve verimliliği artırmak amacıyla hayata geçirdiği FLO Akademi'de çalışmalarına hızla devam ediyor.
Mağazacılık - 14.07.2021
150 Kişiye 1700 parça eşya dağıtıldı
SOSYAL HİZMET ÇADIRIMIZI TÜM MAHALLELERE TAŞIYACAĞIZ Keşan Belediyesi olarak mağazacılık anlayışını tüm vatandaşlarımızın ayağınagetirmeye devam ediyoruz.
Mağazacılık - 14.07.2021
Yalçındağ: "Türkiye'de talebi karşılayacak kurbanlık var"
Öte yandan, zincir mağazacılık sistemlerinin vekaletle kurban kesim işlerine sıcak bakmıyoruz.
Mağazacılık - 02.07.2021
Rezan Epözdemir: "Transferler arka arkaya gelecek"
Rezan Epözdemir, açıklamaları şöyle sürdürdü: "19 Haziran'da seçim nihayete erdi. Galatasaray biliyorsunuz Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü. 30 milyon taraftarıyla insanlığın doğduğu, uygarlığın yayıldığı, barışın, kardeşliğin kıblesi. Biz de orada bir teveccüh aldık Galatasaraylılardan. 21 Haziran'da mazbatamızı aldık, 22 Haziran'da da bir devir teslim oldu. Yaklaşık 10 gündür de görevdeyiz. Başkanımız hem kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarımız, hem iştirak şirketinde çalışanlar hatta profesyonellerimiz akşam 11'lere kadar çalışıyorlar Galatasaray'ın geleceği için. Gelir gelmez ilk önce dernekle ilgili imza sirkülerimizi hemen çıkardık, sonrasında iştirak şirketlerimiz Mağazacılık A.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mağazacılık Haberleri | Mağazacılık Haber - Haberler - Mağazacılık haberleri, son dakika mağazacılık haber ve gelişmeleri burada. Kargo taşımacılığında 'canlı takip' dönemi; Anlık görüşmeler yapılabilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 16:25:44. #1.15#

title