İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi haber, İstanbul Ticaret Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Ticaret Üniversitesi - Dün
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden uluslararası öğrencilere burs imkanı
İstanbul Ticaret Üniversitesi, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına kayıt yaptıracak 500 yabancı uyruklu öğrenciye eğitim desteği verecek.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 14.06.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden 20'nci yıla özel hatıra ormanı
İstanbul Ticaret Üniversitesi, 20'nci yılını, mezunları, mütevelli heyeti, akademik ve idari personeli, mezun öğrencileri ve mevcut öğrencileri için birer fidan dikerek kutluyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.06.2021
BMC CEO'luğuna atanan eski İTO Başkanı Murat Yalçıntaş'a İTO'da tören yapıldı
İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) 2005-2013 yılları arasında iki dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yapan Murat Yalçıntaş için profesörlük unvanı alması ve BMC'ye Üst Yönetici (CEO) olarak atanması sebebiyle bir tören düzenlendi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 20.05.2021
6 dilde idare hukuku sempozyumu
İstanbul Ticaret Üniversitesi salgın sürecinde dijital ortama taşıdığı akademik ve kültürel etkinliklerini bir sempozyum ile sürdürdü.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 20.05.2021
Türkiye Belediyeler Birliği toplantısında 1915 olayları ele alındı
Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 2005 yılında Başbakanlığı döneminde asılsız Ermeni iddialarının araştırılması için ortak tarih komisyonu kurulması çağrısında bulunmuştu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 07.05.2021
Trafik kuralları tiyatro gösterisiyle çocuklara anlatıldı
İstanbul Ticaret Üniversitesince, "Trafikte Küçük Hata Yoktur" sosyal sorumluluk projesi kapsamında, ilkokul çağındaki çocuklara tiyatroyla trafik kurallarının öğretilmesi amacıyla düzenlenen 224 gösteride, 31 bin 418 öğrenci ve aileleriyle toplamda 126 bin kişiye ulaşıldı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 07.05.2021
"Trafikte Küçük Hata Yoktur" projesi on binlerce kişiye ulaştı
İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü arasında imzalanan "Trafikte Küçük Hata Yoktur" sosyal sorumluluk projesi protokolü kapsamında yapılan çalışmalarda on binlerce kişiye ulaşıldı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 29.04.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi haber atölyesi başlıyor
İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi, öğrencilerin günümüzün meslek dinamiklerini öğrenmesi için "haber atölyesi" adı altında gazetecilik eğitimlerine başlıyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 28.04.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi "haber atölyesi" eğitimleri başlıyor
İstanbul Ticaret Üniversitesi ile Ticaret İletişim ve Medya Merkezi (TİMM), "haber atölyesi" başlığıyla gazetecilik eğitimleri verecek.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 22.04.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi Finans Enstitüsü'ne CFA'dan onay
İstanbul Ticaret Üniversitesi Finans Enstitüsü programlarından uluslararası finans yüksek lisans programı, dünya genelinde finans piyasası çalışanlarına yönelik en prestijli sertifikasyonlardan olan Chartered Financial Analyst (CFA) Enstitüsü programına kabul edildi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 13.04.2021
Digidays 2021'de "dijital dönüşüm sektörü" masaya yatırıldı
Digidays 2021'de yapay zeka, dijital çağda sosyal sorumluluk, oyunlaştırmanın gücü, dijitalleşmede bulut teknolojileri, sürdürülebilirlik ve dijital kanaat önderleri konuşuldu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 06.04.2021
Pr ve reklam dünyası "Digidays 2021"de buluşacak
İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından 9-10 Nisan'da gerçekleştirilecek Digidays 2021'de, ulusal ve uluslararası firmaların temsilcileri sosyal sorumluluk, halkla ilişkiler, sürdürülebilirlik, bu alanlarda teknoloji ve yapay zekanın kullanımı konusunda bilgi ve...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 23.03.2021
İTÜ MTAL öğrencileri su tasarrufuna dikkati çekmek için kısa film hazırladı
İstanbul Teknik Üniversitesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İTÜ MTAL) öğrencileri, su tasarrufuna dikkati çekmek için kısa film hazırladı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 19.03.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi yılın en itibarlı eğitim kurumu
İstanbul Ticaret Üniversitesi, sektörünün önemli standartlarından biri olan The One Awards'ta özel eğitim kurumları kategorisinde yılın en itibarlı eğitim kurumu oldu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 11.03.2021
Rusya'da Müslüman Türklerin mücadelesinin önderlerinden: Yusuf Akçura
Rusya'daki Müslüman Türk halkların mücadelesine destek veren Tatar Türkü Yusuf Akçura, vefatının 86'ncı yılında Türk dünyasına katkılarıyla hatırlanıyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 08.03.2021
Üniversite öğrencisi 2 arkadaş Adıyaman'daki köy okulunun ihtiyaçlarını giderdi
İstanbul Ticaret Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyan Malatyalı ve Antalyalı iki arkadaş, hayırseverlerden aldıkları destekle Adıyaman'ın Besni ilçesindeki bir köy okulunun eksiklerini giderdi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 04.03.2021
Kadın ve Tarih Kongresi tamamlandı
Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Dünyanın temeline baktığımız zaman kadınıyla, erkeğiyle kurulan bir düzen var. Yüce kitabımıza baktığımız zaman kadın ve erkeğin eşitliğini tamamen özümsemiş bir yapı var.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 18.02.2021
İstanbul Ticaret Üniversitesi "İletişim ve Medya Eğitimi" etkinliği düzenleyecek
İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi'nin TRT ile düzenleyeceği "İletişim ve Medya Eğitimi" 29-31 Mart tarihlerinde yapılacak.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.02.2021
İLKE Vakfı 'Sivil Toplumun On Yılı Alan İzleme Raporu'nu paylaştı
İLKE İlim Kültür Eğitim Vakfı, Alan İzleme Raporları Projesi'nin dördüncüsü olan "Sivil Toplumun On Yılı Alan İzleme Raporunu" (2010-2020) gerçekleştirdiği programla tanıttı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri | İstanbul Ticaret Üniversitesi Haber - Haberler - İstanbul Ticaret Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul ticaret üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden uluslararası öğrencilere burs imkanı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 00:41:17. #1.14#

title