İspanyolca Haberleri

İspanyolca haber, İspanyolca son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İspanyolca - Bugün
İzmir sevdalıları Konak'ta anıldı
Konak Belediyesi ve İzmir'i Sevenler Platformunun düzenlediği "İzmir Sevdalılarına Vefa Gecesi" ile İzmirli sanatçı Dario Moreno ve İzmir Baba olarak anılan vefa insanı Sancar Maruflu anıldı.
İspanyolca - 29.11.2021
Kaspersky'den takip yazılımı eğitimi için Interpol ve sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliği
Kaspersky, ABD merkezli Aile İçi Şiddeti Sona Erdirme Ulusal Ağı (NNEDV) ve Avustralya'nın aile içi şiddeti önlemeye yönelik ulusal çatı kuruluşu Wesnet, koalisyonun destekçisi olan Interpol ile birlikte dijital takip ve aile içi şiddet konularını ele alan eğitim oturumlarından oluşan iki...
İspanyolca - 17.11.2021
EGM'den Kolombiya'da ele geçirilen uyuşturucuya ilişkin açıklama Açıklaması
Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Kolombiya'da ele geçirilen ve Türkiye'ye gönderileceği iddia edilen 4 ton 900 kilogram kokaine ilişkin, Kolombiya adli makamlarının, Adalet Bakanlığından herhangi bir adli yardımlaşma talebinin olmadığını bildirdi.
İspanyolca - 16.11.2021
Milli Savunma Bakanlığının 2022 yılı bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, kimyasal silah iddiasına ilişkin, "TSK bünyesinde böyle bir şeyin olmadığı çok açık ve net. Fakat bir şekilde Mehmetçiğin son derece onurlu ve şeffaf bir şekilde yaptığı terörle mücadeleyi lekelemek için bu tür iddialar periyodik bir şekilde tekrarlanıyor.
İspanyolca - 09.11.2021
Cumhuriyet Başsavcısı Solmaz, Selçuk Üniversitesi öğrencileriyle buluştu
Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Konferanslar Serisi kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.
İspanyolca - 09.11.2021
AA'nın Makedonca yayını 6 yaşında
Anadolu Ajansının (AA) 100. yıl vizyonu kapsamında 9 Kasım 2015'te hayata geçirdiği Makedonca yayını, 6. yılını geride bıraktı.
İspanyolca - 30.10.2021
Son dakika haberleri! Paraguay'daki 29 Ekim resepsiyonuna hükümeti temsilen üç bakan katıldı
Son dakika haberi... Türkiye'nin Asuncion Büyükelçiliği'nde düzenlenen 29 Ekim resepsiyonuna Paraguay hükümetini temsilen üç bakan katıldı.
İspanyolca - 21.10.2021
BBC uzmanlara sordu: 21. yüzyılın en iyi 100 TV dizisi
BBC Culture, 43 ülkeden 206 TV uzmanının katılımıyla 21'inci yüzyılın en iyi TV dizilerinin oylandığı bir anket gerçekleştirdi.
İspanyolca - 19.10.2021
VALORANT Unutulmaz Silah Kaplama Seti tanıtıldı!
VALORANT'ın en yeni kaplama koleksiyonu ile tanışın!
title