İşletme Fakültesi Haberleri

İşletme Fakültesi haber, İşletme Fakültesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İşletme Fakültesi - 08.05.2021
Demir cevheri ticareti Avustralya-Çin ilişkilerini tek başına ayakta tutmaya devam ediyor
Avustralya'dan Çin'e ihraç edilen şarap, buğday, ıstakoz, kütük, et ve arpa gibi birçok ürün, diplomatik ilişkilerin kötüye gitmesi nedeniyle geçen yıldan bu yana Çin'e girişte engellemelere maruz kalırken demir cevheri ticareti, neredeyse tek başına iki ülke arasındaki ticari ilişkileri...
İşletme Fakültesi - 07.05.2021
SAÜ, Finlandiyalı iş ve strateji simülasyonları geliştirme şirketiyle anlaşmaya vardı
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İşletme Fakültesi, dünyanın önde gelen iş ve strateji simülasyonları geliştiricisi Finlandiya menşeli Cesim firmasıyla iş birlikteliği için anlaşmaya vardı.
İşletme Fakültesi - 29.04.2021
"Finansal Okuryazarlık" projesi AB ülkeleriyle yürütülecek
Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında, Türkiye ve Avrupa Birliği (AB) üyesi 4 ülkenin (İngiltere, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti) proje ortaklığında yer aldığı "Yetişkin Eğitiminde Finansal Okuryazarlık" projesi için iş birliği protokolü imzaladı.
İşletme Fakültesi - 13.04.2021
Karabük Üniversitesi Endonezya'daki 32 üniversiteyle iş birliği protokolü imzaladı
Karabük Üniversitesi (KBÜ), Endonezya'daki 32 üniversiteyle karşılıklı iş birliğine dayalı ortak konferanslar düzenlemek, ortak yayın ve araştırmalar yapmak, öğrenci hareketliliği personel değişimi konularda anlaşmalarda bulunmak üzere protokol imzaladı.
İşletme Fakültesi - 04.04.2021
Erciş'e sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu açılacak
Van'ın Erciş ilçesinde Yüzüncü Yıl Üniversitesine (YYÜ) bağlı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunun açılacağı bildirildi.
İşletme Fakültesi - 02.04.2021
İsrail ile Fas arasında iki işbirliği anlaşması imzalandığı duyuruldu
İsrail ile Fas kurumları arasında işbirliğini artırmaya yönelik iki anlaşma imzalandığı açıklandı.
İşletme Fakültesi - 19.03.2021
Son dakika haberi... Alzheimer'a savaş açtı, 81 yaşında 6. üniversitesini okuyor
Son dakika gündem haberi... Alzheimer'a savaş açtı, 81 yaşında 6. üniversitesini okuyor 81'lik Mehmet Dede'nin okuma azmi Babası gibi Alzheimer olmamak için üniversiteye başlayan emekli astsubay, 6.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İşletme Fakültesi Haberleri | İşletme Fakültesi Haber - Haberler - İşletme Fakültesi haberleri, son dakika işletme fakültesi haber ve gelişmeleri burada. Demir cevheri ticareti Avustralya-Çin ilişkilerini tek başına ayakta tutmaya devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 16:31:14. #1.15#

title