Hacettepe Üniversitesi Haberleri

Hacettepe Üniversitesi haber, Hacettepe Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacettepe Üniversitesi - Dün
Son dakika haberleri | Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı görevine Vedat Bilgin atandı
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Bilgin'in öz geçmişi Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 22 Eylül 1954'te Bayburt'ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bayburt'ta tamamlayan Bilgin, Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesini bitirdi.
Hacettepe Üniversitesi - 20.04.2021
Novartis Türkiye Sağlık Çözümleri Direktörlüğü'ne yeni atama
Açıklamada Aşık'ın özgeçmişi hakkında şu bilgilere yer verildi: "Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan Dr.
Hacettepe Üniversitesi - 15.04.2021
Pandemi döneminde kalp krizine bağlı ölüm ve kalp yetmezliği sıklığı arttı
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Türk Kardiyoloji Derneği Girişimsel Kardiyoloji Birliği Başkanı Prof. Dr. Enver Atalar 12-18 Nisan Kalp Sağlığı Haftası nedeniyle önemli bilgiler paylaştı ve kalp hastalarına, COVID-19'a özel uyarılarda bulundu.
Hacettepe Üniversitesi - 13.04.2021
Türk Tarih Kurumu Şeref Üyesi, tarihçi Prof. Dr. Bayram Kodaman vefat etti
Fransa'da Aix Marseille Üniversitesinde yakınçağ tarihi alanında Fransız ve Osmanlı arşiv vesikalarına dayanarak "Mustafa Reşid Paşa'nın Paris Elçilikleri" isimli tezi ile 1971'de doktorasını tamamlayan Kodaman, 1972'de yurda döndükten sonra Hacettepe Üniversitesi Tarih Bölümünde asistan olarak göreve başladı.
Hacettepe Üniversitesi - 11.04.2021
Haftanın tarihine bakış
Özal, Çankaya Köşkü'nde 17 Nisan 1993'te geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde hayatını kaybetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hacettepe Üniversitesi Haberleri | Hacettepe Üniversitesi Haber - Haberler - Hacettepe Üniversitesi haberleri, son dakika hacettepe üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika: Burak Sergen entübe edildi! Sağlık durumu nasıl?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 06:30:21. #1.16#

title