Hacettepe Üniversitesi Haberleri

Hacettepe Üniversitesi haber, Hacettepe Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hacettepe Üniversitesi - Bugün
Mamak'ta bilim yolculuğu başladı
"Bilim Yolculuğu-2" buluşmasının açılışına Mamak Kaymakamı Sayın Ali Sırmalı, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Harun Fatsa, Mamak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Özel, Necmettin Erbakan Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Yavuz, Mamak'ta bulunan 49 okuldan 2000'e yakın öğrenci katıldı. Mamak Belediyesi, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Çocuk Bilim Merkezi Koordinatörlüğü, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü'nün koordinasyonunda gerçekleşen programda 16 farklı üniversiteden 66 akademisyen ve uzman 3 gün sürecek olan bilim buluşmasında gençlerle bir araya gelmeye devam edecek.
Hacettepe Üniversitesi - 22.09.2021
Ege ile Hacettepe üniversiteleri "aşı ve ilaç teknolojileri"nde iş birliği yapacak
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığının "11. Kalkınma Planında Yer Alan Araştırma Üniversitelerinin Yetkinliklerine Göre Öncelikli Sektörlerle Eşleştirilmesi" programı kapsamında Ege Üniversitesi (EÜ) ile Hacettepe Üniversitesi arasında "aşı ve ilaç teknolojileri" alanında iş birliği...
Hacettepe Üniversitesi - 16.09.2021
Mamak'ta bilim yolculuğu başlıyor
23-24-25 Eylül tarihleri arasında, 49 farklı atölyede 1453 etkinliğin gerçekleşeceği Bilim Yolculuğu-2 programı bilim meraklılarına unutulmaz bir gün yaşatacak. Mamak Belediyesi, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ankara Üniversitesi Çocuk Bilim Merkezi Koordinatörlüğü, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Hacettepe Üniversitesi Rektörlüğü'nün koordinasyonunda gerçekleşecek olan programa16 farklı üniversiteden 66 akademisyen ve uzman katılacak.
Hacettepe Üniversitesi - 16.09.2021
ASO Başkanı Özdebir: "Ülkemizin ekonomik bağımsızlığını sağlayacak, bunun için çaba gösterecek çok değerli insanlarsınız"
Hacettepe Üniversitesi ASO 1. OSB Meslek Yüksek Okulu ve Başkent OSB Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu 2020-2021 dönemi öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
Hacettepe Üniversitesi - 07.09.2021
Domuztepe Höyüğü'nde 7 bin 500 yıllık yerleşim yeri tespit edildi
Kelibişler Mahallesi yakınlarında yapılan kazı çalışmaları, Kültür ve Turizm Bakanlığının koordinasyonunda Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç.
Hacettepe Üniversitesi - 04.09.2021
Yeni varyantları önlemede en önemli iki faktör kurallara uymak ve aşılanmak
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Başkanı ve Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Serhat Ünal, Delta'nın ötesinde yeni varyantların ortaya çıkmasını önlemek için herkesin kurallara uyması ve aşılanması gerektiğini belirtti.
Hacettepe Üniversitesi - 02.09.2021
BAU Dünyanın ve Türkiye'nin En İyi Üniversiteleri Arasında | BAU | Bahçeşehir Üniversitesi
BAU | Bahçeşehir Üniversitesi EN SAP Giriş BAU Hakkında Üniversite Hakkında Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanının Mesajı Rektörün Mesajı Tarihçe Sayılarla Bahçeşehir Vizyon ve Misyon BAU'da Spor Bilgi Edinme Mevzuat Klinik Araştırma Etik Kurulu BAU Bilimsel Araştırma ve Yayın...
Hacettepe Üniversitesi - 02.09.2021
Üniversite tercihlerinde yüzde 81 başarı oranı
Alanında uzman eğitimci kadrosuyla öğrencilere yıl boyu destek verildi. Koronavirüs önlemleri kapsamında yüz yüze eğitime ara verilmesi ile birlikte güçlü çevrimiçi eğitim altyapısıyla eğitimler devam etti. Yerleştirme sonuçları neticesinde birinci öğrenci Hacettepe Üniversitesi-Elektronörofizyoloji, ikinci öğrenci İstanbul Üniversitesi-Uluslararası ilişkiler, üçüncü öğrenci Marmara Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümüne girmeye hak kazandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hacettepe Üniversitesi Haberleri | Hacettepe Üniversitesi Haber - Haberler - Hacettepe Üniversitesi haberleri, son dakika hacettepe üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Mamak'ta bilim yolculuğu başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 13:17:06. #1.16#

title