GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ HABERLERİ

Gamze Akkuş İlgezdi haber, Gamze Akkuş İlgezdi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gamze Akkuş İlgezdi

Gamze Akkuş İlgezdi

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969

Gamze Akkuş İlgezdi Kimdir ?

1969'da İstanbul'da doğdu.İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimimi Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi’nde Yüksek Lisans programıyla bitirdi. 1992’de SSK Okmeydanı Hastanesi’nde, hekim olarak göreve başladı. 1999-2001 yılları arasında Okmeydanı SSK Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gamze Akkuş İlgezdi - 15.09.2021
CHP'den "İstanbul'daki Suriyeli Sığınmacılar, Geri Dönme Eğilimleri ve Beklentileri" raporu
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, İstanbul'da yaşayan Suriyeli sığınmacılarla yüz yüze görüşerek, "İstanbul'daki Suriyeli Sığınmacılar, Geri Dönme Eğilimleri ve Beklentileri" başlıklı bir rapor hazırladı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 08.09.2021
Son dakika haberleri! CHP'li İlgezdi'den Kovid-19 vaka ve ölüm oranlarına ilişkin değerlendirme Açıklaması
Son dakika gelişmesine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarının ve ölüm oranlarının ciddi şekilde arttığını belirterek, "Tam açılmanın ilan edildiği temmuz ayı boyunca bin 600 kişi hayatını kaybetti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.08.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi'den aile hekimleri yönetmeliği eleştirisi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, 1 Temmuz'da yürürlüğe giren Aile Hekimleri Yönetmeliği'nin yeni hak gasplarına neden olduğunu ileri sürdü.
Gamze Akkuş İlgezdi - 18.08.2021
CHP'li İlgezdi'den Afgan kadınları için dayanışma çağrısı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, insan haklarından yana, toplumsal cinsiyet eşitliğini savunan, demokratik tüm dünya ülkelerinin Afgan kadınlarıyla dayanışması ve onların sesi olması gerektiğini bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 12.08.2021
CHP'li İlgezdi: "Radyoloji çalışanlarının radyasyon izinleri fiilen yok ediliyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, yeni yönetmelik taslağında radyoloji çalışanlarının radyasyon izinlerinin "fiilen" yok edildiğini öne sürdü.
Gamze Akkuş İlgezdi - 08.08.2021
CHP'li İlgezdi: "Bilgi çarpıtma, toplumda aşıya karşı güvensizlik oluşturuyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, bilgi çarpıtmanın toplumda aşıya karşı güvensizlik oluşturduğunu ifade etti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 01.08.2021
CHP'li İlgezdi, göç konusunda bakanlık kurulmasını önerdi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Türkiye'nin karşı karşıya kalması muhtemel yeni sığınmacı dalgalarına hazırlıksız yakalanmaması için göç ve entegrasyon bakanlığı kurulmasını istedi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 08.07.2021
Kılıçdaroğlu'ndan CHP'li yerel yönetimlere "sanata destek" çağrısı Açıklaması
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin belediye başkanlarından müzik, tiyatro, gösteri ve performans sanatçıları için gerekli sahne ve gösteri şartlarını sağlamalarını, sahip olunan mekanları müzik, sahne, tiyatro, gösteri ve performans sanatçılarına sembolik ücretlerle veya...
Gamze Akkuş İlgezdi - 02.07.2021
CHP'li İlgezdi'den "eğlence vergisinin" sıfırlanması için kanun teklifi
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, konserlerden ve biletle girilmesi zorunlu olmayan eğlence yerlerinden alınan verginin, 31 Aralık 2022'ye kadar sıfırlanması için kanun teklifi verdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 01.07.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Karaca, Diyarbakır'da açıklamalarda bulundu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, "CHP olarak iktidar olacağız ve ilk bir hafta içerisinde İstanbul Sözleşmesini yeniden yürürlüğe koyacağız." dedi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 21.06.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi, Erzurum Valisi Memiş'i ziyaret etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ve beraberindeki milletvekilleri, Erzurum Valisi Okay Memiş'i ziyaret etti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 17.06.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi: "Aşı sırası gelen tüm yurttaşlarımızı aşı olmaya davet ediyoruz"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Kovid-19 salgınına karşı en etkili aracın aşı olduğunu vurgulayarak, sırası gelen tüm vatandaşları aşı olmaya davet etti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 02.06.2021
CHP heyetinden Çankırı'ya ziyaret
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Çankırı'nın yüzde 95 saflıkta ve en az 800 milyon ton rezerve sahip ham kaya tuzu yatağı olduğuna işaret ederek, "Biz Çankırı'yı tuzu ile dünyaya tanıtacağız." dedi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 01.06.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, Meclis Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.05.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi'den İstanbul Arkeoloji Müzesine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Kültür ve Turizm Bakanlığının İstanbul Arkeoloji Müzesinin depolarının kapatılan Atatürk Havalimanı ve Maltepe'ye taşınması ile açıklamalarını eleştirerek Bakanlığın görevinin kültürel mirası korumak olduğunu bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 19.04.2021
20 milletvekilinin 22 dokunulmazlık dosyası Meclis'te
ARALARINDA CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un da bulunduğu, CHP ve HDP'li 20 milletvekiline ait 22 dokunulmazlık dosyası TBMM Başkanlığına sunuldu.
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.03.2021
CHP'li İlgezdi, tiyatrosuz bir 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü'nün burukluğunun yaşandığını belirtti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tiyatrosuz bir 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü geçirmenin burukluğunun yaşandığını kaydetti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 25.03.2021
Son dakika haberi | "Cumartesi Anneleri" davası....
Son dakika gelişmesine göre Ahmet YEŞİLMEN/ "Cumartesi Anneleri" olarak bilinen grubun 700'üncü buluşmasında, yasağa rağmen toplandıkları gerekçesiyle 46 kişinin "Toplantı ve gösteri yürüyüşleri kanununa muhalefet" suçunda 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmaları başlandı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 16.03.2021
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulu'nda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin grup önerileri kabul edilmedi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 09.03.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 10 Mart 2021
AK Parti ve İYİ Parti Meclis Grup toplantıları düzenlenecek.
Gamze Akkuş İlgezdi - 12.02.2021
CHP'li İlgezdi'den, "Kovid-19 Bilimsel Araştırma Kurulu" düzenlemesine tepki Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ilgili araştırma yapmak isteyen bilim insanlarının "mevzuat" engeline takıldığını, Etik Kurul'dan araştırma izni alan çok sayıda akademisyen ve bilim insanının, Sağlık Bakanlığı tarafından kurulan Kovid-19...
Gamze Akkuş İlgezdi - 04.02.2021
CHP'li İlgezdi: "37 milyon doz aşı ne zaman gelecek?"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, 37 milyon doz yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşısının ne zaman geleceğini sordu.
Gamze Akkuş İlgezdi - 25.01.2021
CHP'li İlgezdi balenin sportif faaliyet olarak kabul edilmesini eleştirdi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, balenin sportif faaliyet olarak kabul edilmesini eleştirerek, "Bale bir sanat dalıdır.
Gamze Akkuş İlgezdi - 24.12.2020
CHP yayınları uluslararası alanda erişime açıldı
CHP'nin 19 bin 630 materyal ile kullanıcılarına hizmet veren parti kütüphanesinde bulunan çok sayıdaki "CHP yayını", e-kaynak dağıtıcısı "EBSCOhost" platformu üzerinden başta uluslararası üniversiteler olmak üzere dünya genelinde kullanıma açıldı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 16.12.2020
CHP'li İlgezdi'den "pandemi sürecinde yoğun bakım" raporu Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Ülkemizde pandemi süreci yoğun bakımda çalışanların üzerine atılmış durumda.
Gamze Akkuş İlgezdi - 11.12.2020
CHP'li İlgezdi'den Bilim Kurulu açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Bilim Kurulunun organizasyon yapısı ele alınmalı ve bir sözcü belirlenmelidir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gamze Akkuş İlgezdi Haberleri | Gamze Akkuş İlgezdi Kimdir - Haberler - Gamze Akkuş İlgezdi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gamze Akkuş İlgezdi kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'den İstanbul'daki Suriyeli Sığınmacılar, Geri Dönme Eğilimleri ve Bekl
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 15:09:15. #1.13#

title