GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ HABERLERİ

GAMZE AKKUŞ İLGEZDİ HABERLERİ

Gamze Akkuş İlgezdi haber, Gamze Akkuş İlgezdi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gamze Akkuş İlgezdi

Gamze Akkuş İlgezdi

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1969 - ...

Gamze Akkuş İlgezdi Kimdir ?

1969'da İstanbul'da doğdu.İlk, orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimimi Marmara Üniversitesi, Diş Hekimliği Fakültesi’nde Yüksek Lisans programıyla bitirdi. 1992’de SSK Okmeydanı Hastanesi’nde, hekim olarak göreve başladı. 1999-2001 yılları arasında Okmeydanı SSK Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gamze Akkuş İlgezdi - 20.9.2020
CHP'li İlgezdi'den koronavirüs açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Salgın kontrolden çıkıyor.
Gamze Akkuş İlgezdi - 16.9.2020
CHP'li İlgezdi: "Sanatçılara pandemi başından itibaren 7 aydır hiçbir destek verilmedi"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, İstanbul'da Valilik tarafından yasaklanan açık alan konser, tiyatro, gösteri, festival ve benzeri etkinliklerin yoğun tepki nedeniyle serbest bırakılmasının yeterli olmadığını belirterek "Sanatçılara pandemi başından itibaren 7 aydır hiçbir...
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.8.2020
CHP'li İlgezdi'den "sağlıkta ek ödeme" açıklaması Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, tüm sağlık çalışanlarının ek ödemeden yararlandırılması gerektiğini bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 10.8.2020
CHP'de yeni MYK belli oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 37. Olağan Kurultayın ardından 16 kişiden oluşan Merkez Yönetim Kurulu'nu (MYK) belirledi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 29.7.2020
CHP'nin PM'nin resmi sonuçları belli oldu
CHP'de hafta sonu gerçekleştirilen 37'nci Olağan Kurultay'ın ardından oluşan 60 kişilik Parti Meclisi'nin (PM), kadın ve gençlik kotası uygulanmış resmi hali belli oldu.
Gamze Akkuş İlgezdi - 27.7.2020
CHP'de PM seçimlerinin resmi sonuçları için itiraz süresi beklenecek
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'ndaki Parti Meclisi (PM) ve Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) seçimlerinin resmi sonuçları, ilçe seçim kurulunun 2 gün süreyle yapılacak itirazları değerlendirmesinin ardından açıklanacak.
Gamze Akkuş İlgezdi - 27.7.2020
CHP'nin 37'inci Olağan Kurultayı PM seçimleri
CHP'nin 37. Olağan Kurultayı'nda 222 kişinin başvuruda bulunduğu PM ve 47 kişinin aday olduğu YDK seçimlerinin resmi olmayan sonuçları açıklandı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 16.7.2020
CHP'nin Milli Egemenliğin 100. yılına özel yarışmasına son başvuru 21 Ağustos
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, CHP'nin Milli Egemenliğin 100. yılına özel düzenlediği yarışmaya son katılım tarihinin, Milli Egemenlik mücadelesini zafere taşıyan Büyük Taarruz'un kesin olarak kararlaştırıldığı 21 Ağustos 2020'ye uzatıldığını bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 24.6.2020
MİT mensuplarının ifşa edilmesi davasının ilk duruşması başladı
Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) mensuplarının ifşa edilmesine ilişkin Odatv Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan ve Odatv Haber Müdürü Barış Terkoğlu'nun da aralarında bulunduğu 6'sı tutuklu, 1'i firari 8 sanığın yargılanmasına başlandı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 1.6.2020
CHP salgın sürecinde huzurevlerinde alınacak önlemler için araştırma istedi
CHP, huzurevlerinde yaşlıların koronavirüsten korunması amacıyla gerekli önlemlerin belirlenmesi için Meclis araştırması açılmasını istedi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 21.5.2020
CHP'li İlgezdi: "Opera, bale ve koroların seyirci ve temsil sayıları, kadroları sürekli azalıyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, opera, bale ve koroların seyirci ve temsil sayıları ile kadrolarının sürekli azaldığı iddiasında bulundu.
Gamze Akkuş İlgezdi - 30.4.2020
CHP'li İlgezdi, cezaevlerinde Kovid-19'a karşı önlem alınmasını istedi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, cezaevlerinde salgın riskinde can kaybı yaşanmaması için acil önlem alınması gerektiğini belirterek, "Aksi takdirde meydana gelebilecek ölümlerde sorumluluk önlem almayan, almakta geciken veya uyarıları görmezden gelen siyasi ve bürokratik...
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.4.2020
CHP'li İlgezdi'den sanat ve sanatçılara destek çağrısı Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, sanat ve sanatçıların desteklenmesi gerektiğini belirterek, "Kovid-19 salgınına ilişkin alınan tedbirler ve açıklanan destek paketlerinden büyük ölçüde turizm sektörünün yararlandığı görülmektedir.
Gamze Akkuş İlgezdi - 23.4.2020
CHP'den "23 Nisan'da Türkiye'de Çocuk Olmak" raporu Açıklaması
CHP'nin hazırladığı raporda, Türkiye'de 15-17 yaş grubundaki her 100 çocuktan 16'sının çalışmak zorunda kaldığı, yoksul çocuk sayısında artış yaşandığı kaydedildi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 20.4.2020
CHP'li İlgezdi'den mali müşavirlerin vermekle zorunlu olduğu beyannamelerde erteleme talebi...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, mali müşavirlerin her ay vermek zorunda oldukları beyannamelerin ertelenmesi gerektiğini ifade etti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 17.4.2020
Kılıçdaroğlu, CHP'nin 23 Nisan Projesi'ni başlattı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ülkenin çocuklarına hitaben "Tüm dünya çocuklarıyla birlikte tanıklık ettiğiniz bu günlerde, ulusal egemenliğin 100. yılını sağlık dolu bir dünya dileğiyle dünya barışına adıyoruz.
Gamze Akkuş İlgezdi - 13.4.2020
Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Uğurcan Demir, koronavirüsten hayatını kaybetti
Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Uğurcan Demir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 27.3.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'de yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 75'e çıktığını bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 26.3.2020
CHP "Milli Egemenliğin 100. yılı"na özel yarışmanın son başvuru tarihini uzattı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Milli Egemenliğin 100. yılı"na özel düzenlenecek yarışmaya ilişkin, "Virüs tehdidi ortadan kalktıktan sonra yeni yarışma takvimini 23nisan.chp.org.tr adresinden açıklayacağız." ifadesini kullandı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 23.3.2020
CHP'li İlgezdi: "Sokağa çıkma yasağı 69 bin 535 kişiyi olumsuz etkileyecek"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, koronavirüs tedbirleri kapsamında getirilen 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olanlara yönelik sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin, "Çalışmak zorunda olan 69 bin 535 kişi için yasak vardır ancak çözüm yoktur.
Gamze Akkuş İlgezdi - 21.3.2020
CHP, koronavirüs bilgilendirme broşürleri hazırlattı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) koronavirüsten korunma yolları ile ilgili bilgilendirme afişleri ve el broşürleri hazırlayarak il ve ilçe başkanlıklarına gönderdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 19.3.2020
Sağlık Bakanı Koca, koronavirüs hakkında milletvekillerinin soruları yanıtladı Açıklaması
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, emekli Orgeneral Aytaç Yalman ile Türkiye'de koronavirüsten ölenlerin sayısının 3'e çıktığını bildirdi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 18.3.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi'den koronavirüs açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, Türkiye'de bakımı sağlanan 13 bin 867, koruyucu aile yanında yaşayan 7 bin 259 çocuk, devlete ait huzurevlerinde ise 14 bin yaşlının yaşadığına dikkati çekerek, bu kesimler için koronavirüsle mücadele kapsamında bir acil eylem planı olup...
Gamze Akkuş İlgezdi - 16.3.2020
CHP'li İlgezdi: "Kadın ve çocuklara yönelik şiddet ülkemizin en acı gerçeğidir"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, kadın ve çocuklara yönelik şiddetin Türkiye'nin acı gerçeği olduğunu belirtti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 5.3.2020
CHP'li İlgezdi'den "Cinsel Şiddet Raporu"na ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, cinsel suçları önleyebilmek için öncelikle eğitimin şart olduğunu vurgulayarak, "Cinsiyetçi tutumların ve yüceltilmiş erkek kimliği üzerine kurulu tüm kültürel, sosyal ve bilgi sistemlerinin ayıklanması ve eğitimin eşitlikçi hale...
Gamze Akkuş İlgezdi - 2.3.2020
AK Partili Yavuz'dan "Şehitler Tepesi" açıklaması
AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Şehitler Tepesi" sözlerine ilişkin, "Bırakın aziz şehitlerimiz üzerinden kirli siyaset yapmayı. Millet İttifakımız diyorsunuz.
Gamze Akkuş İlgezdi - 23.2.2020
CHP'li İlgezdi: "Çocuklarımızın Atatürk sevgisini ortaya koymaları için 23 Nisan'da yarışma...
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Çocuklarımızın içindeki Atatürk sevgisini yaptıkları resimle, yazdıkları şiirle, besteledikleri şarkılarla ortaya koymaları için 23 Nisan'da yarışma düzenliyoruz.
Gamze Akkuş İlgezdi - 20.2.2020
CHP'li İlgezdi'den dolandırıcılık suçlarında artış olduğu iddiası Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, 2009-2018 yılları arasında Cumhuriyet Başsavcılıklarınca dolandırıcılık suçlamasıyla hakkında işlem yapılan şüpheli sayısının 3 milyon 322 bin 215'e ulaştığını belirtti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 19.2.2020
Kılıçdaroğlu, Anadolu Yakası Siirtliler Derneği üyelerini kabul etti
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Anadolu Yakası Siirtliler Derneği üyelerini kabul etti.
Gamze Akkuş İlgezdi - 18.2.2020
Gezi Parkı olaylarına ilişkin davada 16 sanığın yargılanması sürüyor
Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin, Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala'nın tutuklu yargılandığı 7'si firari 16 sanıklı davanın yedinci duruşması başladı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 4.2.2020
CHP'li İlgezdi: "Artan iş yükü karşısında aile hekimleri kaliteli sağlık hizmeti sunamıyor"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, artan iş yükü karşısında aile hekimlerinin kaliteli sağlık hizmeti sunamaz hale geldiğini savundu.
Gamze Akkuş İlgezdi - 3.2.2020
CHP'li İlgezdi'nin basın toplantısı ertelendi
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi'nin, parti genel merkezinde düzenleyeceği duyurulan basın toplantısı gündemdeki yoğunluk nedeniyle ertelendi.
Gamze Akkuş İlgezdi - 3.2.2020
GÜNDEM / 3 Şubat 2020
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere Ukrayna'ya gidecek.
Gamze Akkuş İlgezdi - 3.2.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 3 Şubat 2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyarette bulunmak üzere Ukrayna'ya gidecek.
Gamze Akkuş İlgezdi - 31.1.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi'den aşılama ile ilgili açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "2011'de çocuklarına aşı yaptırmayan ailelerin sayısı 183 iken, 2017'de 129 kat artarak 23 bine ulaştı.
Gamze Akkuş İlgezdi - 20.1.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı İlgezdi'den "havalimanı" açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi, "Uçuşlar İstanbul Havalimanına yönlendirilsin diye havayolu şirketlerinin Sabiha Gökçen'e ilave sefer talepleri reddediliyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gamze Akkuş İlgezdi Haberleri | Gamze Akkuş İlgezdi Kimdir - Haberler - Gamze Akkuş İlgezdi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gamze Akkuş İlgezdi kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'li İlgezdi'den koronavirüs açıklaması Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 10:09:31. #1.14#
title