GAME OF THRONES HABERLERİ

Game Of Thrones Haberleri

Game Of Thrones haber, Game Of Thrones son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Game Of Thrones - 10.9.2020
İngiliz aktris Dame Diana Rigg hayatını kaybetti
The Avengers ve Game Of Thrones dizilerindeki rolleriyle bilinen İngiliz aktris Dame Diana Rigg, 82 yaşında hayata veda etti.
Game Of Thrones - 10.9.2020
Son dakika haberi | Ünlü İngiliz aktris Diana Rigg hayatını kaybetti
Son dakika dünya haberi: Game of Thrones ve James Bond'da aldığı rollerle tanınan ünlü aktris Diana Rigg (82) hayatını kaybetti.
Game Of Thrones - 24.6.2020
Pakistan'da Ertuğrul Gazi'nin heykeli dikildi
Pakistan'da faaliyet gösteren PTV kanalı Ramazan ayında dizinin Urduca dublajlı halini yayınlamaya başladı. "Diriliş Ertuğrul", PTV kanalının kurulmasından bu yana yayınladığı en çok izlenen program oldu. Hiçbir dizinin Pakistan'da "Diriliş Ertuğrul" kadar etki yaratmadığını söyleyen PTV yöneticisi Amir Manzur, "İnsanlar bunu Game of Thrones'un Türkçe versiyonuna benzetiyor" dedi.
Game Of Thrones - 14.5.2020
Bobby Roth ve Bülent Turgut, sinemanın geleceğini konuştu
Roth, sinema sektörünün nasıl etkileneceğini ve sektörü nelerin beklediğini şu sözlerle anlattı: "Salgın dediğimiz durum, insanla iletişimin iç içe olduğu sektörlerde başa gelebilecek en kötü senaryo. Mutlaka bu insanlarla bir araya gelmen, insanları bir araya toplaman gerekiyor. Bütün insanlarla hep beraber oturup yemek yiyorsun, oyuncuları ve teknik ekibi bir araya getirerek üretiyorsun. Dolayısıyla çalışmak şu durumda imkansız hale geliyor. Öncelikle düşünülmesi gereken şey, 'Salgın sonrasında insanları nasıl fiziksel anlamda bir araya getirebiliriz? Daha sağlıklı koşullar altında nasıl çalışabiliriz?' konusu olmalıdır. Sinema sektöründe bu sürecin sonrasında işlerin daha az insanla çekilmeye başlanacağını, ekonomik olarak da bir daralma olacağını düşünüyorum." Yapımcılığa başladığı yıllarda sadece televizyon için içerik üretildiğine dikkati çeken Roth, "Son 10-15 yıl içinde her şey hızlı bir şekilde değişti ve gelişti. Aslında burada önemli olan yapmış olduğumuz projelerin nerede olursa olsun kaliteli yapımlar olması gerektiği. Alternatifler daha iyiyi zorlamayı beraberinde getirdi. 'Game of Thrones' bir televizyon dizisi olmasına rağmen her bir bölümünü bir sinema filmi gibi izliyorduk.
Game Of Thrones - 9.3.2020
Şeytan filminin rahibi İsveçli oyuncu Max von Sydow hayatını kaybetti
Son yıllarda çok izlenen "Game of Thrones" (Taht Oyunları) dizinin üç bölümünde de rol alan Von Sydow'ın oynadığı ünlü yapımlar arasında "Hannah and Her Sisters" (Hannah ve Kız Kardeşleri), "Minority Report" (Azınlık Raporu) ve "Star Wars: The Force Awakens" (Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor) da yer alıyor.
Game Of Thrones - 21.2.2020
En Sevilen Diziler ve Oyuncular
Bazı yabancı diziler, sadece yayınlandıkları ülkede değil, kısa zaman içerisinde tüm dünyada etkisini gösteriyor. Katılımcılara son 10 yıl içerisinde yayınlanan en beğendikleri yabancı dizinin hangisi olduğu sorulduğunda %25'lik oranla Game Of Thrones ilk sırada çıktı.
Game Of Thrones - 15.2.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
İstanbul Film Müzikleri Orkestrası kurucusu ve şefi Kerem Esemen yönettiği, şefliğini Anıl Aydın'ın üstlendiği koro, 'İyi, Kötü ve Çirkin', 'Titanik', 'Game Of Thrones', 'Harry Potter', 'Gladiator', 'Forrest Gump' 'Karayip Korsanları', 'Görevimiz Tehlike' ve "Pembe Panter', 'E.
Game Of Thrones - 14.1.2020
Eski Askeri Yargıtay üyesi Şeref Ayyıldız'a FETÖ'den 10 yıl hapis cezası
Maltepe Askeri Lisesi'nde öğrencilerine dünyaca ünlü "Game Of Thrones-Taht Oyunları" dizisini izlettiği gerekçesiyle Türk Silahlı Kuvvetlerinden çıkarılan subayların yargılanmasının yolunu açan eski Askeri Yargıtay üyesi Şeref Ayyıldız, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyeliğinden 10 yıl...
Game Of Thrones - 12.12.2019
Keşmirliler yasaklara rağmen "Diriliş Ertuğrul" izliyor
Hindistan'ın The Print internet sitesindeki habere göre, 'Türk Game of Thrones'u olarak adlandırılan dizi, bölgede Pakistan, Türk ve İran yapımlarının yasak olmasına rağmen en çok izlenen diziler arasında bulunuyor.
Game Of Thrones - 11.12.2019
Google'da en çok arananlar belli oldu
Türkiye'de en çok aranan Diziler kategorisinde zirvede yer alan Mucize Doktor'u Zalim İstanbul ve Her Yerde Sen takip etti. Neredeyse tamamını yerli dizilerin oluşturduğu listedeki tek uluslararası yapım ise dördüncü sıradaki Game of Thrones oldu.
Game Of Thrones - 10.12.2019
2019'da Twitter'da en çok neler konuşuldu?
1- feyyazduman 2- BTS 3- galatasaray 4- arifgibisevmek 5- survivor2019 En çok konuşulan dizi: Game of Thrones Eğlence kategorisinde ise en çok kullanılan hashtaglerde bu sene final yapan Game of Thrones (#GoT) yer alırken #senanlatkaradeniz, #arifgibisevmek #hercai #survivor2019 hashtagleri en üst sıralarda yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Game Of Thrones Haberleri | Game Of Thrones Haber - Haberler - Game Of Thrones haberleri, son dakika game of thrones haber ve gelişmeleri burada. Jason Momoa: Game of Thrones'tan sonra uzun süre iş bulamadım, ailece aç kaldık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.11.2020 20:37:31. #1.14#
title