Faşist Haberleri

Faşist haber, Faşist son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Faşist - Bugün
Kuzey Makedonya'ya AB yolunda yeni engel: Bulgaristan
AB üyesi olabilmesi için Kuzey Makedonya'nın yerine getirmesi gereken ve aralarında "Makedon dili" ve "Bulgar faşist işgalcisi" ifadelerinden bahsedilmemesi meselesi de bulunan 20 civarında şart bulunuyor.
Faşist - Dün
Çelik: Militan diyenler faşistin ta kendisidir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'militan' tartışmasıyla ilgili, "Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki valilerimize, kaymakamlarımıza 'militan' diyerek büyük skandallara imza atmaya devam etti.
Faşist - Dün
Çelik: Militan diyenler faşistin ta kendisidir
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'militan' tartışmasıyla ilgili, "Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki valilerimize, kaymakamlarımıza 'militan' diyerek büyük skandallara imza atmaya devam etti.
Faşist - Dün
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK Toplantısı'na ilişkin açıklamalarda bulundu: (3)
CHP yönetiminin idareyi ve yargıyı tehdit ederek kontrol altına alma döneminin geçtiğini ifade eden Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu gerici anlayış sona ermiştir, ne yaparsanız yapın, bu gerici anlayış gelmeyecek. Sistem değişikliği arayışlarında da milletin ve devletin iyiliğini düşünmediğinizi görüyoruz. Yeniden kaos çıkarmaya çalışan, parçalı siyasi iktidar oluşturup, o arada kendinize bir yol bulmaya çalışan bir arayış içerisinde olduğunuzu net bir şekilde görüyoruz. Sizin sağ elinize militarizmi, sol elinize jüristokrasiyi alarak, bu ülkeyi yönetmeye çalışma iradeniz sona ermiştir. Bu gerici anlayış bitmiştir. Dolayısıyla açık ve net bir şekilde söylüyorum, bu, bir daha geri gelmeyecektir. ya millete gideceksiniz, milletin iradesini, milletin desteğini alacaksınız, onun dışındaki arayışlarınızın hepsi boştur. Mülki idaremize, bize 'militan' diyenlere, aynaya baktıklarında görecekleri tek şeyin bu sözleri söyleyenlerin faşist bir anlayışla, bir Nazi anlayışıyla konuştuğunu görmeleri olacağını bir kere daha söylemek isterim.
Faşist - Dün
AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK Toplantısı'na ilişkin açıklamalarda bulundu: (2)
Kılıçdaroğlu, Türkiye'deki valilerimize, kaymakamlarımıza 'militan' diyerek büyük skandallara imza atmaya devam etti. Türkiye'nin mülki idare geleneği, çok köklü bir gelenektir. Osmanlı'dan bugüne kadar son derece de köklü bir idari geleneği oluşmuştur. Türkiye Cumhuriyeti bunu taçlandırarak daha ileri noktalara götürmüştür. Devlet adamları olarak valiler, kaymakamlar, yargı mensupları ellerinden gelenin en iyisini, 'milletin emrinde olmak' anlayışıyla gerçekleştirmeye çalışıyor." Vali ve kaymakamlara "militan" diyenlerin, Türk devlet ve idare geleneğini yok sayan, "barbarca" bir tavır içerisinde, tamamen bir yıkım siyaseti peşinde olduklarını kaydeden Çelik, "Çok net söylemek isterim bu tekrarlanmasaydı, bu cümleleri kurmaya gerek kalmayacaktı. Bu yanlıştan dönülseydi, hadi dönülmedi diyelim tekrarlanmasaydı yine susulacaktı. Fakat açık ve net bir şekilde söylüyorum valilere, kaymakamlara, yargı mensuplarına 'militan' diyenlerin kendisi faşistin ta kendisidir.
Faşist - Dün
Faşist - 21.01.2021
Son dakika! ABD'de "Proud Boys" grubunun 2 organizatörü Kongre baskını nedeniyle gözaltına alındı
Biggs'in ayrıca, 2019'da binden fazla aşırı sağcı ve karşıt görüşlü anti-faşist grubun karşı karşıya geldiği Portland kentindeki olaylarda öncü rol oynadığı biliniyor.
Faşist - 20.01.2021
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesine tepki Açıklaması
"Erdoğan düşmanlığı gözlerini bürümüş" Çelik, başörtüsü ve kılık kıyafet tartışmalarına değinerek, şöyle devam etti: "2021 yılına girerken birisi çıkıp 'İktidara gelirsek yine kadınların kılık kıyafetlerini yasaklayacağız. Yine bu ülkedeki başörtülü kadınları okullara sokmayacağız.' dedi. Halbuki cumhuriyetin ideali; kadını okutmaktır. Kılık kıyafeti ne olursa olsun kadını okutmak, güçlü kılmak ve kamusal alanda aktif hale getirmektir ama hala kadınlar arasında ayrımcılık yaparak kadınları kılık kıyafetlerinden dolayı bölmeye çalışanların vesayetinin pusuda beklediğini gördük. Ötekisi çıktı, 'Erdoğan'ı götürmek için Türkiye'de çok büyük felaketler olması lazım, Türkiye'nin çok büyük felaketlerle karşı karşıya kalması lazım.' dedi. Erdoğan düşmanlığı gözlerini öyle bürümüş ki Avrupa'daki faşistlerin, Türk düşmanlarının, İslam düşmanlarının, Türkiye düşmanlarının diliyle Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar.
Faşist - 18.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2023 seçimleri ülkemiz için tarihi bir dönüm noktasında yaşanacaktır
'TÜRKİYE'NİN BÖLGESEL VE KÜRESEL GÜCÜ YÜKSELDİKÇE ÜLKEMİZE YÖNELİK SALDIRILARIN DA ARTTIĞI BİR GERÇEKTİR' Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin yaptığı hamlelerle zulüm ve sömürü üzerine kurulu asırlık bir düzeni kökünden sarstığını, Türkiye'nin küresel gücü yükseldikçe, ülkeye saldırıların da arttığını ifade ederek, şunları söyledi: "Geçtiğimiz yılı dünya ile birlikte ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüsün yol açtığı sıkıntıların gölgesinde tamamladık. Sağlık altyapımızın gücü ve diğer aldığımız tedbirler sayesinde bu sıkıntılı dönemi en az kayıpla tamamlamanın gayreti içinde olduk. Milletimizin her bir ferdine daima yanında olduğumuzu gösterecek pek çok programı hayata geçirdik. Vatandaşımızın kendisini sahipsiz hissetmemesi için ne gerekiyorsa yaptık. Aynı şekilde halen süren yatırımları tamamlayarak milletimizin hizmetine sunmaya özel önem verdik. Küresel siyasi ve ekonomik düzenin yeniden yapılanma sürecinin salgınla birlikte hızlandığı gerçeği göz önünde bulundurarak ülkemizi yeni döneme hazırlayacak çalışmalara yöneldik. Eğitimden sağlığa, ulaşımdan enerjiye, sanayiden ticarete her alanda bu yeni sürece uygun atımlar içindeyiz. Ekonomide güçlü bir yükseliş için gereken reformları yürütüyor, geliştirdiğimiz politikaları kararlılıkla uyguluyoruz. Ülkemizin potansiyelini, yatırım, üretim, büyüme ve istihdam odaklı bir yaklaşımla harekete geçiriyoruz. Aynı şekilde dışarıda da tarihi bir dönüşümün alt yapısını oluşturuyoruz. Doğu Akdeniz'den Karabağ meselesine kadar kritik meselelerde ortaya koyduğumuz güçlü irade sayesinde bu konudaki kararlığımızı tüm dünyaya gösterdik. Türkiye'nin bölgesel ve küresel gücü yükseldikçe ülkemizi yönelik saldırıların da arttığı bir gerçektir. Bundan daha tabi bir şey olamaz. Çünkü Türkiye yaptığı hamlelerle zulüm ve sömürü üzerine kurulu asırlık bir düzeni kökünden sarsıyor. Artık bölgemizde başka coğrafyalarda masa başında çizilen haritalar hayata geçirilemiyor. Artık bölgemizde kapalı kapılar ardından yapılan planlar masumları kanı pahasına uygulanamıyor. Artık bölgemizde tabi kaynakların kolayca yağmalanması için rahatça iç savaşlar çıkartılamıyor. Terör olayları körüklenemiyor. Bu düzeni bozan bir ülkenin hedef tahtasına oturtulmaması mümkün mü? Türkiye'nin aleyhine yönetilen kampanyalarda kullanılan malzemelere bir bakın hepsinin de gerisinde işte bu sancıyı göreceksiniz. Ama hamdolsun kim ne derse desin ne yaparsa yapsın, tarih kendi hükmünü veriyor. Bize demokrasi üzerinden eleştiri yönetenler kuyrukları sıkıştığında demokrasi adına en utanç verici pratiklere imza atmaktan çekinmiyorlar. Çünkü bunlar için demokrasi kendi çıkarlarına hizmet ettiği sürüce yücedir. Çıkarlarına zarar verdiği anda ise derhal gözden çıkarılabilecek bir yüktür. Aynı şekilde Aynı şekilde bizi insan haklarında eleştirenler dünyanın en faşist uygulamalarına yöneliyor.
Faşist - 18.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti il kongrelerine İstanbul'dan canlı bağlantıyla katıldı: (2)
Aynı şekilde dışarıda da tarihi bir dönüşümün altyapısını oluşturuyoruz. Doğu Akdeniz'den Karabağ meselesine kadar kritik meselelerde ortaya koyduğumuz güçlü irade sayesinde bu konudaki kararlılığımızı tüm dünyaya gösterdik. Türkiye'nin bölgesel ve küresel gücü yükseldikçe ülkemize yönelik saldırıların da arttığı bir gerçektir. Bundan daha tabii bir şey olamaz. Çünkü Türkiye yaptığı hamlelerle zulüm ve sömürü üzerine kurulu asırlık bir düzeni kökünden sarsıyor." "Tarih kendi hükmünü veriyor" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, artık bölgede, başka coğrafyalarda masa başında çizilen haritaların hayata geçirilemediğini, kapalı kapılar ardında yapılan planların masumların kanı pahasına uygulanamadığını, tabii kaynakların kolayca yağmalanması için rahatça iç savaşların çıkartılamadığını anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Terör olayları körüklenemiyor. Artık bölgemizde küçük çekişmeler, kangren haline dönüştürülerek ülkeler cendereye alınamıyor. Bu düzeni bozan bir ülkenin hedef tahtasına oturtulmaması mümkün mü? Türkiye'nin aleyhinde yürütülen kampanyalarda kullanılan malzemelere bir bakın. Hepsinin de gerisinde işte bu sancıyı göreceksiniz. Ama hamdolsun, kim ne derse desin, ne yaparsa yapsın tarih kendi hükmünü veriyor. Bize demokrasi üzerinden eleştiri yöneltenler, kuyrukları sıkıştığında demokrasi adına en utanç verici pratiklere imza atmaktan çekinmiyorlar. Çünkü bunlar için demokrasi kendi çıkarlarına hizmet ettiği sürece yücedir. Çıkarlarına zarar verdiği anda ise derhal gözden çıkartılabilecek bir yüktür. Aynı şekilde bizi insan hakları ve özgürlükler konusunda eleştirenler, en küçük bir sıkıntıyla karşılaştıklarında dünyanın en faşist uygulamalarına yöneliyorlar.
Faşist - 18.01.2021
Son dakika haberleri! Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, AK Parti Kilis İl Kongresi'nde konuştu: (1)
"Kılıçdaroğlu, sözde değil özde faşist bir genel başkandır" Üniversitelerde başörtüsünün serbest bırakılmasının ertesi günü kararın Anayasa Mahkemesine "koşar adım" taşındığına dikkati çeken Varank, şöyle devam etti: "Biz bunları hatırlatınca da sanki hikaye anlatıyormuşuz gibi tepki gösterenler oluyor.
Faşist - 12.01.2021
AK Partili Bekle ve CHP'li Purçu'dan Erman Toroğlu'nun sözlerine tepki
Purçu da Toroğlu'nun kullandığı sözlerin Roman vatandaşların gururunu ve onurunu zedelediğini ifade ederek, "Artık devir değişti. Hiçbir etnik kimliğe kimse hakaret etme hakkına sahip değildir. İlgili kanunlar var, bu kurallar dahilinde cezalar var. Toroğlu'nun Roman vatandaşlara yönelik sözlerini ırkçılık ve faşistlik olarak kabul ediyoruz.
Faşist - 10.01.2021
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank'tan Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesine tepki Açıklaması
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Sözde değil özde faşist CHP Genel Başkanının demokrasimiz için oluşturduğu tehlike her geçen gün büyüyor.
Faşist - 10.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki Açıklaması
Akbaşoğlu, paylaşımında şunları kaydetti: "Yavuz hırsız, ev sahibini bastırırmış. Uydurduğu bir yalanı, başka bir yalanla milletimize yutturmaya çalışan, faşist Hitler'in propaganda Bakanı Goebbels'in taktiklerini kendine rehber edinen, malum kasetle iş başına getirilen şu illüzyoniste bak hele.
Faşist - 06.01.2021
AK Parti'den Sağlar, Başbuğ ve Ataklı hakkında suç duyurusu
Özcan, 2023 hedefleri doğrultusunda büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını zaferle neticelendireceklerini, bunun önündeki faşist zihniyetle hukuk önünde hesaplaşacaklarını kaydetti.
Faşist - 06.01.2021
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Başörtüsü üzerinden kutuplaşma dinamiklerini harekete geçirmeyi planlayan faşist ve faziletsiz simalara elbette müsaade edilmeyecek, her zamanki gibi oyunları isabetle bozulacaktır.
Faşist - 06.01.2021
Bahçeli: "Başörtüsü üzerinden kutuplaşma dinamiklerini harekete geçirmeyi planlayan faşist ve faziletsiz simalara müsaade edilmeyecektir."
Bahçeli: "Başörtüsü üzerinden kutuplaşma dinamiklerini harekete geçirmeyi planlayan faşist ve faziletsiz simalara müsaade edilmeyecektir.
Faşist - 04.01.2021
AK Partili Çelik: Boğaziçi göz bebeğimizdir
FİKRİ SAĞLAR'IN 'BAŞÖRTÜ' AÇIKLAMASI Ömer Çelik, değerlendirmelerinin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. Çelik, "2020 yılının son faşist saldırısı CHP'li Fikri Sağlar'dan geldi.
Faşist - 04.01.2021
AK Partili Çelik: Boğaziçi göz bebeğimizdir
FİKRİ SAĞLAR'IN 'BAŞÖRTÜ' AÇIKLAMASI Ömer Çelik, değerlendirmelerinin ardından gazetecilerin sorularını cevapladı. Çelik, "2020 yılının son faşist saldırısı CHP'li Fikri Sağlar'dan geldi.
Faşist - 04.01.2021
Son dakika haberi! AK Parti Sözcüsü Çelik, MYK Toplantısına ilişkin açıklamalarda bulundu: (4)
Bir gazetecinin sorusu üzerine Çelik, 2020'nin son faşist saldırısının CHP'li Fikri Sağlar'dan geldiğini ifade etti.
Faşist - 01.01.2021
Son dakika gündem: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AÇIKLAMALARDA BULUNDU, YÜRÜYEREK VALİLİĞE GİTTİ
  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fikri Sağlar'ın açıklamalarıyla ilgili soruya, "Bu zat, artık bu çağda yaşamıyor. Çok gerilerde kaldı. Bu ne yazık ki CHP zihniyetinin faşizan anlayışının geçmişte olduğu gibi bugüne yansımasıdır. Bu faşist anlayış hala yaşamını sürdürüyor" yanıtını verdi.
Faşist - 01.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulundu, yürüyerek valiliğe gitti
  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Fikri Sağlar'ın açıklamalarıyla ilgili soruya, "Bu zat, artık bu çağda yaşamıyor. Çok gerilerde kaldı. Bu ne yazık ki CHP zihniyetinin faşizan anlayışının geçmişte olduğu gibi bugüne yansımasıdır. Bu faşist anlayış hala yaşamını sürdürüyor" yanıtını verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Faşist Haberleri | Faşist Haber - Haberler - Faşist haberleri, son dakika faşist haber ve gelişmeleri burada. Kuzey Makedonya'ya AB yolunda yeni engel: Bulgaristan.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 13:59:28. #1.14#
title