Erhan Tabakoğlu Haberleri

Erhan Tabakoğlu haber, Erhan Tabakoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erhan Tabakoğlu - Dün
Edirne'den kısa kısa
Haskuka da iki ülke arasındaki mevcut bağların ve dostluk ilişkilerinin, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun göreve yeniden atanmasıyla daha ileri bir boyuta taşınacağını belirterek, "Türkiye ile Kosova arasında ortak bir tarihe dayanan güçlü dostluk ilişkileri mevcut.
Erhan Tabakoğlu - 17.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Pazarın salgın nedeniyle kapandığını aktaran Tercan, şunları kaydetti: "Şu an her yerde pazar yerleri açık olmasına rağmen, neden Edirne'de ki bu pazar açılmıyor? Herkes aş, iş peşinde koşup, iş, AŞ bulamazken neden üreticilerin tarlasında ürettiği doğal gıdaları organik olarak, Edirne halkının hizmetine sunmalarından rahatsızlık duyuluyor? Yeri geldiğinde emekten bahsederken kimseye söz hakkı tanımayanlar ve konuşturmayanlar neden emeğe saygı göstermiyorlar. Herkes emeğe saygı göstermeli ve bu pazar tezelden açılmalıdır. Bu konuda herkesi ve yetkilileri duyarlı olmaya çağırıyoruz." Çağman'dan, Rektör Tabakoğlu'na ziyaret Eski Topkapı Sarayı Müzesi Müdürü Filiz Çağman, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 17.9.2020
Yetenek sınavında başarılı olan "pehlivanlar" üniversiteli oldu
Başpehlivanlar, TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 16.9.2020
Edirne'den kısa kısa
MHP'li Tercan, TÜ Rektörü Tabakoğlu'nu ziyaret etti MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 15.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 15.9.2020
Trakya Üniversitesinden Prof. Dr. Aydoğdu "dünyanın en etkili bilim insanları" listesinde
TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu da üniversitelerin bilimin ve gelişimin öncüsü kurumlar olduğunu vurguladı.
Erhan Tabakoğlu - 15.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve yönetim kurulu üyeleri, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erhan Tabakoğlu - 14.9.2020
"Kamu kurumlarında basın ve halkla ilişkiler eğitimi" başladı
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu burada yaptığı konuşmada kurum, kuruluşların hedef kitleleri ve basınla iletişim kurma noktasında zaman zaman sorun yaşadıklarını, bu eğitim içeriğinin bu sorunlara çözüm bulacağını umduklarını belirtti.
Erhan Tabakoğlu - 14.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Odalarımızdaki mefruşatın yenilenmesi için de planlama yaptık. Trakya Üniversitesi, Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun destekleriyle, çevreci ve erişilebilir bir üniversite olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederek, bölge üniversitelerine de örnek olacak.
Erhan Tabakoğlu - 8.9.2020
AK Parti Edirne Milletvekili Aksal'dan TÜ Rektörü Tabakoğlu'na ziyaret
TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 8.9.2020
Edirne Valisi Canalp, TÜ Rektörü Tabakoğlu'nu ziyaret etti
Edirne Valisi Ekrem Canalp, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 4.9.2020
"Pehlivan" gübre için kullanılan ayçiçeği sapı kırımında çitçinin işini kolaylaştıracak
"Kendi ürünlerimizi kendimiz üretmeliyiz" TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu da İrsel'in hem çiftçi hem de akademisyen olduğunu söyledi.
Erhan Tabakoğlu - 3.9.2020
Son dakika haberi! DHA YURT BÜLTENİ - 18
'BU TARİHİ MEKANA YENİ BİR MİSYON YÜKLEMEK İSTİYORUZ' Edirne Valisi Ekrem Canalp, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi (FSMVÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Andı ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun da katıldığı konferansta açılış konuşmasını Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Fatih Sultan Mehmet ve Dönemi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç.
Erhan Tabakoğlu - 3.9.2020
TÜ Rektörü Tabakoğlu: "Fatih Sultan Mehmet Müzesi'nde büyük bir imparator ve bir liderin nasıl...
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Fatih Sultan Mehmet'in eğitim gördüğü medresede kurulacak müzede büyük bir imparator ve bir liderin nasıl yetiştiğinin anlatılabileceğini belirtti.
Erhan Tabakoğlu - 3.9.2020
Fatih Sultan Mehmet'in doğduğu şehre adını taşıyan müze yapılacak
İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve düzenleme kurulunda bulunan akademisyenlerin de katıldığı konferans oturumlarla devam etti.
Erhan Tabakoğlu - 1.9.2020
Trakya Üniversitesinde 55 ülkeden bilim insanı e-konferansta buluştu
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, konferansın ardından AA muhabirine yaptığı açıklamada, pandemiyle hayatın her alanında yaşama yeni bir yön geldiğini söyledi.
Erhan Tabakoğlu - 31.8.2020
Üniversite kayıtları tedbirler eşliğinde başladı
Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Balkan Kongre Merkezi'nde oluşturulan kayıt merkezinde tıp fakültesini kazanan, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof.
Erhan Tabakoğlu - 28.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Erhan Tabakoğlu - 27.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Milli Eğitim Bakanlığı Başmüfettişi Abdulkadir Yılmaz ve Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Önder Arpacı Trakya Üniversitesi rektörlüğü görevine ikinci kez atanan Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erhan Tabakoğlu - 26.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Ayrıca makalede, Trakya Üniversitesi'nin 80 üyesi bulunan Balkan Üniversiteler Birliği'nin kurucusu olduğu ve Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun önderliğinde akademisyen, idareci ve öğrencilerin önemli çalışmalara imza attığına yer verildi.
Erhan Tabakoğlu - 25.8.2020
İşçimen, TÜ Genel Sekreter Yardımcısı oldu
Açıklamada Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nun görüşlerine de yer verildi.
Erhan Tabakoğlu - 25.8.2020
Sağlık Müzesi Müdürlüğüne öğretim görevlisi Pehlivancık atandı
Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, törende yaptığı konuşmada müzenin üniversitenin medar-ı iftiharı olduğunu söyledi.
Erhan Tabakoğlu - 24.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Türk Tarih Kurumu Başkanlığına atanan Prof. Dr. Birol Çetin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Erhan Tabakoğlu - 21.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi rektörlüğü görevine yeniden atanan Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yükseköğretim Kurulu'nda (YÖK') düzenlenen törende mazbatasını, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'tan aldı.
Erhan Tabakoğlu - 21.8.2020
Rektör Tabakoğlu, TBMM Başkanı Şentop'u ziyaret etti
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'u ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 19.8.2020
TÜ Rektörü Prof. Dr. Tabakoğlu: "Batı Trakya halkının yanındayız"
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, her zaman Batı Trakya Türkleri'nin yanında olacaklarını bildirdi.
Erhan Tabakoğlu - 19.8.2020
Prof. Dr. Türkyılmaz rektör yardımcılığı görevine getirildi
Rektörlük makamında gerçekleştirilen törene Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile rektör yardımcıları Prof.
Erhan Tabakoğlu - 14.8.2020
TÜ rektörlüğüne yeniden Prof. Dr. Tabakoğlu atandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu atadı.
Erhan Tabakoğlu - 14.8.2020
16 üniversiteye rektör ataması Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tümay, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Meryem Tuncel, Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Yıldız, İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yavuz Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof.
Erhan Tabakoğlu - 14.8.2020
16 üniversitenin rektörü değişti
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan karara göre; aralarında Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) bulunduğu 16 üniversiteye yeni rektör atandı. Bu kapsamda, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tümay, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Atatürk Ünversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Çommaklı, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Meryem Tuncel, Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Yıldız, İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yavuz Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yıldız Teknik Üniveristesi Rektörlüğüne Prof.
Erhan Tabakoğlu - 14.8.2020
16 üniversitenin rektörü değişti
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yer alan karara göre; aralarında Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ), Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin (ODTÜ) bulunduğu 16 üniversiteye yeni rektör atandı. Bu kapsamda, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tümay, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Atatürk Ünversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Çommaklı, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Meryem Tuncel, Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Yıldız, İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yavuz Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yıldız Teknik Üniveristesi Rektörlüğüne Prof.
Erhan Tabakoğlu - 14.8.2020
Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 üniversiteye rektör atadı
Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararlarına göre, Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Tümay, Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Özlenen Özkan, Ankara Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ömer Çomaklı, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Meryem Tuncel, Dicle Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mehmet Karakoç, Fırat Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Gazi Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Musa Yıldız, İnönü Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, 19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Yavuz Ünal, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Mustafa Verşan Kök, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Alim Yıldız, Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğüne Prof.
Erhan Tabakoğlu - 13.8.2020
TÜ'de okumak için yaklaşık 13 bin yabancı öğrenci başvuru yaptı
Açıklamada, görüşlerine yer verilen TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, 10 bin yabancı öğrenci hedefine her geçen yıl daha da yaklaştıklarını belirtti.
Erhan Tabakoğlu - 6.8.2020
Son Dakika: Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Dergisi'nin ilk sayısı yayımlandı
Trakya Üniversitesi Roman Dili ve Kültürü Araştırmaları Enstitüsü Müdürü ve Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Gökhan Ilgaz, üniversite Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret ederek derginin ilk sayısını taktim etti.
Erhan Tabakoğlu - 4.8.2020
Trakya Üniversitesi "Radyo Günebakan" ile Balkanlar'a seslenecek
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, radyonun stüdyolarını ve kayıt odasını ziyaret etti.
Erhan Tabakoğlu - 3.8.2020
Edirne'den kısa kısa
TÜ Rektörü Tabakoğlu, personelle bayramlaştı Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, personelin bayramını kutladı.
Erhan Tabakoğlu - 30.7.2020
Edirne'de bayramlaşma programı gerçekleştirildi
Canalp'e ziyaretlerinde AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ve kurum müdürleri eşlik etti.
Erhan Tabakoğlu - 28.7.2020
Edirne'den kısa kısa
Rektör Tabakoğlu'na ziyaret Trakya Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı ve Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nurten Çetin, Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu'nu ziyaret etti.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Erhan Tabakoğlu Haberleri | Erhan Tabakoğlu Kimdir - Haberler - Erhan Tabakoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erhan Tabakoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne'den kısa kısa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.9.2020 02:56:28. #1.15#
title