Cerrahpaşa Haberleri

Cerrahpaşa haber, Cerrahpaşa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cerrahpaşa - 21.10.2020
20 Ekim 2020 Haberleri
20 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Cerrahpaşa - 19.10.2020
Doç. Dr. Mustafa Güzel: "Savunma sanayisinde attığımız adımı sağlık sanayisinde de atmamız gerekiyor "
Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği tarafından Türkiye'nin yerli ve milli sağlık sanayisinin ele alındığı bir toplantı gerçekleştirildi. Fatih'te bir otelde gerçekleştirilen toplantıya Sağlık Politikaları ve Sağlığın Geliştirilmesi Derneği Genel Başkanı Musa Akan, Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın yerli sentezini yapmayı başaran ekibin başında bulunan Medipol Üniversitesi Moleküler Tıp ve Biyoteknoloji Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Güzel, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Cerrahpaşa - 18.10.2020
Lösemi hastası 9 yaşındaki Deren uygun ilik bekliyor
Hem Bursa Uludağ Üniversitesi hem İstanbul Cerrahpaşa ve İstanbul Çapa tıp fakültesi hastanelerinde yapılan tahliller sonucunda MDS ve AML teşhisi konan Deren'in tedavisine 1 ay önce başlandı.
Cerrahpaşa - 14.10.2020
Ergene Belediye Başkanı Yüksel'in Kovid-19 tedavisi İstanbul'da sürecek
Yüksel'in Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildiği ifade edilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Tedavisinin Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesinde devam edilmesi adına Çorlu Devlet Hastanesinden sevki gerçekleşen Belediye Başkanımız Rasim Yüksel'in durumu normal, bilinci açıktır.
Cerrahpaşa - 14.10.2020
"Tüm öğretmen adayları üstün zekalılara yönelik eğitimler almalı"
İstanbul Üniversitesi–Cerrahpaşa Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Özel Yetenekliler Eğitimi Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr.
Cerrahpaşa - 11.10.2020
Pandemide toplumun yaşadıklarını "ameliyat arası" çizdiği karikatürlerle yorumladı
Prof. Dr. Metin Ertem, AA muhabirinin sorularını yanıtlarken, küçük yaşta çizgiye merakı olduğunu, çizgi romanları takip ettiğini ve o dönem amatör çizgilerinin küçük karikatür dergilerinde yayımlandığını dile getirerek, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ndeyken de düzenli çıkartılan Cerrahi Bülteni gazetesine ameliyatlarla ilgili karikatürler çizdiğini kaydetti.
Cerrahpaşa - 9.10.2020
Enfeksiyon tespiti yapan akıllı bebek bezi Migros mağazalarında
Migros'tan yapılan açıklamaya göre, Arkan Grup ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nin birlikte geliştirdiği Pine Smart, bakteriyel idrar yolu enfeksiyonu tespitinde kullanılan dünyadaki ilk ve tek akıllı bebek bezi olma özelliği taşıyor.
Cerrahpaşa - 8.10.2020
Osmanlı'nın kurulduğu "Yanık Şehir"de tarihin izlerini arıyorlar
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Dr.
Cerrahpaşa - 4.10.2020
Orman yangınlarından birçok canlı zarar görüyor
İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Orman Fakültesi Orman Entomolojisi ve Koruma Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Vedat Beşkardeş, "Ülkemizdeki orman yangınlarından hayvanlar da büyük zarar görüyor.
Cerrahpaşa - 2.10.2020
Novartis'ten Dünya Ürtiker Günü'ne özel dijital proje
Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği Başkanı ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.
Cerrahpaşa - 30.9.2020
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Yapı ve Mekanik Laboratuvarı yarın açılacak
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Yapı ve Mekanik Laboratuvarı'nın açılışı yarın yapılacak.
Cerrahpaşa - 28.9.2020
Pandemiye karşı geliştirilen FAZ 3 aşamasındaki ilk aşı yapıldı
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde koronavirüse yönelik Çin'e ait inaktif aşının FAZ 3 çalışmaları kapsamında ilk aşısı yapıldı.
Cerrahpaşa - 27.9.2020
Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybeden İSTAÇ AŞ Genel Müdürü Canlı, yarın defnedilecek
Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Kovid-19 nedeniyle bir süredir tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde dün gece hayatını kaybeden Canlı'nın vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cerrahpaşa Haberleri | Cerrahpaşa Haber - Haberler - Cerrahpaşa haberleri, son dakika cerrahpaşa haber ve gelişmeleri burada. Pepe'nin yaratıcısından uzaktan eğitime 'evde okul' desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:47:11. #1.14#
title