Uludağ Üniversitesi Haberleri

Uludağ Üniversitesi haber, Uludağ Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uludağ Üniversitesi - Bugün
Büyükşehir'de Eğitimler Hız Kesmiyor
Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığına bağlı Eğitim Şube Müdürlüğü organizasyonluğunda düzenlenen eğitimlerden bir yenisi daha Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Son yıllarda dünyada ve ülkemizdeki önemi hatırı sayılır derecede artan "İslam Ekonomisi" kavramı ve kavramın bankacılık sistemindeki yeri, Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr.
Uludağ Üniversitesi - Bugün
Bursa Uludağ Üniversitesi
23 Haziran Çarşamba günü saat 13: 30'da, Ziraat Fakültesi Dekanlık binasının önünde buluşuyoruz.
Uludağ Üniversitesi - Dün
İnsansız Dünya Eğitimi
Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç Dr.
Uludağ Üniversitesi - 11.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Çin'in Hubei eyaletinin Wuhan şehrinde Aralık 2019'da başlayan ve kısa süre içinde tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 pandemisi, 1 yıldan uzun bir süre geçmesine rağmen etkisini devam ettiriyor.
Uludağ Üniversitesi - 11.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, geçmişimizden aldığı ilham, gençlerimize duyduğu güven ve yarınlarına dair umutlarıyla Milli Teknoloji Hamlesi yolculuğuna devam ediyor.
Uludağ Üniversitesi - 10.06.2021
"İslam, Şehir ve Medeniyet"
Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Dr.
Uludağ Üniversitesi - 10.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Kosova'nın başkenti Priştine'de eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren "Hasan Priştine" Devlet Üniversitesi ile akademik ve bilimsel işbirliği protokolü imzaladı.
Uludağ Üniversitesi - 09.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
14 Haziran Pazartesi günü saat 10: 30'da, Ziraat Fakültesi Dekanlık binasının önünde buluşuyoruz.
Uludağ Üniversitesi - 09.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Kampüs çalışanları çevre için yürüdü Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Sürdürülebilir Kampüs Projesi kapsamında organize edilen "Çevre Yürüyüşü" etkinliği çerçevesinde üniversite personeli kampüste yürüdü.
Uludağ Üniversitesi - 08.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı tarafından hayata geçirilen "11. Kalkınma Planında Yer Alan Araştırma Üniversitelerinin Yetkinliklerine Göre Öncelikli Sektörlerle Eşleştirilmesi" projesi, düzenlenen toplantı ile kamuoyuna tanıtıldı.
Uludağ Üniversitesi - 07.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Bursa Uludağ Üniversitesi'nde (BUÜ) faaliyet gösteren dört enstitünün ortak işbirliği çerçevesinde lisansüstü öğrencilere yönelik "Kişisel Gelişim ve Kariyer" seminerleri düzenlendi.
Uludağ Üniversitesi - 07.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Hacettepe Üniversitesi Kimya Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Adil Denizli liderliğinde gerçekleştirilen "Kimya Bilimine Yön Veren 100 Türk" başlıklı araştırma, kimya alanında önde gelen değerli bilim insanlarını bir araya getirdi.
Uludağ Üniversitesi - 06.06.2021
Gönüllüler Çevre İçin Yollarda
06 HAZİRAN 2021BASIN BÜLTENİGönüllüler çevre için yollardaBURSA - Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Dünya Çevre Haftası kapsamında Uludağ Üniversitesi ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla düzenlendiği çevre etkinliklerine mahalle gönüllülerinden destek geldi.
Uludağ Üniversitesi - 06.06.2021
3. İlahi Aşkın Sesi İlahi Beste Yarışması'na başvurular 10 Haziran'da başlayacak
Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Ali Coşkun'un başkanlığını üstlendiği yarışmanın değerlendirme kurulunda HAN Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı M. Vehbi Nazırlı, gazeteci Mehmet D. Özülker ve bestekar, müzisyen Prof. Dr. Suat Kıyak'ın yanı sıra Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalından Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, ses sanatçısı ve bestekar Amir Ateş, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Türk Din Musikisi Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi Asım Akkuş, bestekar müzisyen Erdoğan Tozoğlu, Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Koca, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Türk Din Musikisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Akpınar, Ahi Evran Üniversitesi Neşet Ertaş Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü Başkanı ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kubilay Kolukırık ve Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Uludağ Üniversitesi - 05.06.2021
BUÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemikli: "Yunus Emre bütün yolların buluştuğu meydandı"
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilal Kemikli, "Yunus Emre bütün yolların buluştuğu meydandı.
Uludağ Üniversitesi - 05.06.2021
Robotik radyocerrahi cihazı "Uzay Neşteri" kanser tedavisinde etkin rol üstleniyor
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.
Uludağ Üniversitesi - 04.06.2021
BOSİAD'ın çevre yarışması sonbaharda yapılacak
COVID-19 salgınından korunma sorumluluğu kapsamında bölge sanayi tesislerinin çalışma süreçlerini yavaşlatması veya ara vermesi nedeniyle 2020 yılında 5.'ni gerçekleştirmeyi planlarken Çevreye Duyarlı Sanayi Tesisi Yarışması'nı ertelemek zorunda kalan Bursa OSB ve Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BOSİAD), kaldığı yerden devam etme kararı aldı. Kademeli normalleşme adımları ve aşılama oranın artmasıyla eylül ayı birlikte yarışma başvurularını almaya başlayacak olan BOSİAD, 15 Ekim'de de sonlandıracak. Sürdürülebilir çevreci yaklaşımla Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Çevre Mühendisliği akademisyenleri tarafından online olarak başvuru ve değerlendirmelerin yapılacağı yarışmanın ödül töreni ise yeni bir olumsuz gelişme olmaması halinde kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecek.
Uludağ Üniversitesi - 02.06.2021
AssisTT ile Bursa Uludağ Üniversitesi'nden gençler için iş birliği
Türk Telekom'un müşteri deneyimi şirketi AssisTT, sektör deneyimini gençlere aktarmak amacıyla kurduğu Çağrı Merkezi Okulu programı için Bursa Uludağ Üniversitesi ile iş birliği protokolü imzaladı.
Uludağ Üniversitesi - 01.06.2021
Bursa Uludağ Üniversitesi
Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Sürdürülebilir Kampüs Projesi Kapsamında organize edilen "Asansörsüz Gün" etkinliği çerçevesinde üniversitemiz birimlerinde asansör kullanımına ara verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uludağ Üniversitesi Haberleri | Uludağ Üniversitesi Haber - Haberler - Uludağ Üniversitesi haberleri, son dakika uludağ üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Büyükşehir'de Eğitimler Hız Kesmiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.06.2021 15:54:22. #1.13#

title