Uludağ Üniversitesi Haberleri

Uludağ Üniversitesi haber, Uludağ Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Uludağ Üniversitesi - Bugün
ARŞ. GÖR. DR. MERVE KARAMAN KATILDIĞI uluslararası SERGİLERDE ÇALIŞMALARINI SERGİLEDİ
Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Arş. Gör. Dr. Merve Karaman, GÖRSED (Görsel Sanatlar Eğitimi Derneği) tarafından 24 Kasım-03 Aralık 2021 tarihleri arasında Bursa Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesinin ev sahipliğinde Bursa'da düzenlenen Uluslararası jürili karma sergiye ve 27-28...
Uludağ Üniversitesi - 29.11.2021
Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale üniversitelerinde eğitime bir gün ara verildi
Öte yandan Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörü Ahmet Saim Kılavuz, üniversitelerinde yüz yüze eğitimin devam ettiğini kaydetti.
Uludağ Üniversitesi - 29.11.2021
Vali Ali Çelik, "Göç ve Çocuk" yarışmasında dereceye giren öğrencileri tebrik etti
Yarışmada birinci olan Kütahya Kılıçarslan Anadolu Lisesi öğrencisi Rana Utkutan, ikinci Uludağ Üniversitesi öğrencisi Perihan Melike Yağcı ile üçüncü Kırklar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Rümeysa Özel'in çalışmalarını inceleyen Vali Ali Çelik, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik ederek hediye verdi.
Uludağ Üniversitesi - 21.11.2021
Edirne'den kısa kısa
"Aliya, bir medeniyetin yeniden inşası" adı altındaki proje kapsamında Edirne'de de resim sergisi ve panel düzenleneceğini anlatan Kahve, açıklamasında şunları kaydetti: "23 Kasım Salı günü Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Balkon Kongre Merkezi'nde saat 15.00'te hem resim sergisinin açılışını hem de paneli gerçekleştirmiş olacağız. Bu proje 2021-2023 yıllarını kapsayan iki yıllık bir projedir. İki ay önce Gazi Üniversitesi salonunda tanıtımı yapıldı. İlk program da bir ay önce Bursa'da icra edildi. Daha sonra farklı illerde üniversitelerde tanıtım programları devam edecek. Biz de Edirne'de bilge kralı tekrar gündemimize alarak onu daha yakından tanımayı ve gençliğe önder bir lider kişi olarak tanıtılması için gayrette bulunuyoruz. Ayrıca programda bu proje için özel olarak hazırlanmış 'Bilge Aliya' isimli kitabı da programın bütün katılımcılarına hediye edeceğiz. Başta gençlerimiz olmak üzere bütün Edirneli hemşerilerimizi Aliya'yı daha yakından tanımak, onun fikirlerini ve mücadelesini anlamak adına programımıza davet ediyorum" Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Balkan Kongre Merkezi'nde Avukat Mikail Hasbek'in moderatörlüğünde yapılacak panele konuşmacı olarak Uludağ Üniversitesi'nden Prof.
Uludağ Üniversitesi - 18.11.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Naim Süleymanoğlu'nu rahmetle ve minnetle anarak CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan'ın Naim Süleymanoğlu'nun isminin Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'ne verilmesine ilişkin kanun teklifinin yasalaşması için iktidardan destek istedi.
Uludağ Üniversitesi - 18.11.2021
Büyükşehir'de "Çağdaş Batı Düşüncesi ve İslam" konuşuldu
Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı 'Büyükşehir Söyleşileri' programının son konuğu, Uludağ Üniversitesi öğretim üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Uludağ Üniversitesi Haberleri | Uludağ Üniversitesi Haber - Haberler - Uludağ Üniversitesi haberleri, son dakika uludağ üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. ARŞ. GÖR. DR. MERVE KARAMAN KATILDIĞI uluslararası SERGİLERDE ÇALIŞMALARINI SERGİLEDİ.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 19:03:12. #1.15#

title