TEKİN BİNGÖL HABERLERİ

Tekin Bingöl haber, Tekin Bingöl son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tekin Bingöl

Tekin Bingöl

Doğum Yeri Bitlis / Türkiye
Doğum Tarihi 1.8.1955 -

Tekin Bingöl Kimdir ?

1 Ağustos 1955'te Bitlis'te doğdu. Baba adı Cahit, anne adı Müteber'dir. Tıp Doktoru; Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Bitlis Köy Hizmetlerinde kurum hekimliği, serbest hekimlik ve özel sektörde şirket yöneticiliği yaptı. SHP Üyeliği, CHP Parti Meclisi Üyeliği, Genel Sekreter Yardımcılığı, Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 23.
Biyografinin devamı için tıklayın
Tekin Bingöl 22.6.2020
Keklik yavrularını Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğüne teslim etti
Kanitaht Mahallesinde tarlada çalıştığı sırada çocukların keklik yavrularını bulduğunu gören Tekin Bingöl, çocuklardan 50 lira karşılığında 3 keklik yavrusunu satın aldı.
Tekin Bingöl: TBMM Genel KuruluTekin Bingöl 12.4.2020
Tekin Bingöl 19.3.2020
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, "Yapacağınız iş yeterli sayıda solunum destek cihazı almak, yeterli sayıda yoğun bakım üniteleri açmak, yeterli sayıda tedbir olsun diye normal yatak servilerini yoğun bakıma dönüştürmek, böyle tedbirler almak lazım." dedi.
Tekin Bingöl 24.2.2020
CHP heyeti depremden etkilenen Van'da incelemelerde bulundu
CHP Basın Biriminden yapılan yazılı açıklamaya göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatı üzerine Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve Nihat Yeşil'den oluşan heyet deprem bölgesine geldi.
Tekin Bingöl 23.2.2020
CHP deprem nedeniyle Van'a heyet gönderecek
CHP'den yapılan açıklamaya göre, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba başkanlığında, Parti Meclisi Üyesi ve Ankara milletvekilleri Tekin Bingöl ile Nihat Yeşil'den oluşan heyet, İran'ın Hoy kenti merkezli deprem nedeniyle Van'da yürütülen çalışmalara destek vermek ve incelemelerde bulunmak üzere bu ile gidecek.
Tekin Bingöl 5.2.2020
CHP heyeti Van'a gidiyor
Partiden yapılan yazılı açıklamada, "Ankara Milletvekilimiz Tekin Bingöl başkanlığında, İstanbul Milletvekilimiz Ali Şeker, Adana Milletvekilimiz Burhanettin Bulut, Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı ve Hatay Milletvekilimiz Suzan Şahin'den oluşan heyet bugün Van'a gidecek" denildi.
Tekin Bingöl 5.2.2020
CHP heyeti çığ faciası üzerine Van'a gidiyor
Ankara Milletvekili Tekin Bingöl başkanlığında İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve Hatay Milletvekili Suzan Şahin'den oluşan heyet, bugün Van'a hareket edecek.
Tekin Bingöl 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, "Bir ülkenin parlamentosu, bütçesini yapamıyorsa bu büyük bir garabettir.
Tekin Bingöl 14.12.2019
TBMM Genel Kurulu
Gerçekleştirilen yürüyüşün direkt hükümet karşıtı bir organizasyon olmasına karşın tüm emniyet teşkilatının Kılıçdaroğlu'nun İstanbul'a hiçbir olay çıkmadan ulaşmasını sağlamaya çalıştığını vurgulayan Soylu, şöyle konuştu: "Görevimiz, Türkiye'deki 82 milyonun huzurunu ve can güvenliğini temin etmektir. Sayın Tekin Bingöl'le birlikte arkadaşlarımız ve biz adım adım o yürüyüşün güvenliğini temin etmeyi ve İstanbul'a ulaşmasını sağladık.
Tekin Bingöl 7.11.2019
BDDK'nin bazı yetkilerinin TCMB'ye devredilmesine ilişkin teklif Genel Kurulda
Bunun üzerine tekrar söz isteyen Bülbül, MHP'nin bu konudaki tavrını önerge sahibi Tekin Bingöl'ün de yakından bildiğini vurgulayarak, "Dün bu noktada elimizden gelen temasları kurduk, bu meselenin halli için iyi niyetli çalışmaların içerisine dahil olduk.
Tekin Bingöl 5.11.2019
TBMM Genel Kurulu
Partisinin önerisi üzerine söz alan Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, 2-8 Kasım tarihlerinin "Lösemili Çocuklar Haftası" olduğunu belirterek, "Hepimizin gerçekten çok önemsediği o masum yavrularımızın tedavilerinin bizim için ne kadar değerli olduğunu burada bahsetmeye gerek yok.
Tekin Bingöl 31.10.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Grupu adına söz alan Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de CHP'nin, ülkenin birliğini, bütünlüğünü savunduğunu, şiddet ve terörü reddeden sosyal demokrat bir parti olduğunu söyledi.
Tekin Bingöl 15.9.2019
CHP PM toplantısı
Kılıçdaroğlu, 12 Eylül'de CHP'lilerden de çok kişinin hayatını kaybettiğini ifade ederek, PM Üyesi Tekin Bingöl'ün CHP'li olup da hayatını kaybedenlerle ilgili özel bir araştırma yapıp bir kitapçık hazırladığını anlattı.
Tekin Bingöl 2.7.2019
TBMM Genel Kurulu
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi sürecinde, birçok ilginç söyleme tanık olduklarını belirterek, "Siyasetçi, ilkeli duruşu ile ideolojisine sıkı sıkı sarılarak siyaset yapar.
Tekin Bingöl 19.6.2019
20 kilometre yol katedilerek toplanan mantar 70 liradan satılıyor
Günde 100 kilograma yakın mantar sattığını söyleyen Tekin Bingöl, mantarının büyük zorluklarla toplandığından dolayı fiyatının yüksek olduğunu belirtti.
Tekin Bingöl 19.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ-10
Günde 100 kilograma yakın mantar sattığını söyleyen Tekin Bingöl, mantarının büyük zorluklarla toplandığından dolayı fiyatının yüksek olduğunu belirtti.
Tekin Bingöl 11.6.2019
TBMM Başkan Vekili Bilgiç Azerbaycan'da
Heyette Bilgiç'in yanı sıra AK Parti Kars Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Tekin Bingöl: TBMM heyeti Azerbaycan'daTekin Bingöl 11.6.2019
Tekin Bingöl 11.6.2019
TBMM heyeti Azerbaycan'da
Heyette Bilgiç'in yanı sıra AK Parti Kars Milletvekili Mustafa Hilmi Dülger, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ve MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Tekin Bingöl 25.5.2019
YENİMEK kursiyerlerinden yıl sonu sergisi
Bir alışveriş merkezindeki açılışa, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Tekin Bingöl 15.5.2019
Mecliste Tansiyon Ölçümü Yapıldı
CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de tansiyonun yüksek çıktığına dikkati çekerek, İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin diğer toplum kesimleri gibi kendisini de etkilediğini söyledi.
Tekin Bingöl 15.5.2019
TBMM'de Hipertansiyon Farkındalık
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde hipertansiyon farkındalık etkinliği düzenlendi. Etkinliğe, AK Parti Ankara milletvekili Arife Polat Düzgün, CHP Ankara milletvekili Tekin Bingöl katıldı ve tansiyonlarını ölçtürdüler.
Tekin Bingöl 23.4.2019
İçişleri Bakanı Soylu Açıklaması
Saldırıda sopa, bıçak kullanıldığı iddiası Saldırıda sopa, bıçak kullanıldığına dair bir tespitlerinin olup olmadığı sorusuna karşılık Soylu, şöyle konuştu: "Bir kişi desin ki, 'Burada sopa vardı'. Binlerce tanık var orada. Binlerce kamu görevlisi var. Diyor ya, 'Kimse yoktu sadece korumalarım vardı..." Kemal Kılıçdaroğlu'nun etrafında o anda sadece 41 koruma görevlisi var. Kendi koruma görevlisi sayısı 18'dir; tek tek fotoğraflı, isimleri belli. Bütün bunları ortaya koymak, bütün bunları değerlendirmek ne anlama geliyor hala anlamış değilim. Biz, Doğu ve Güneydoğu'yu muhafaza ediyoruz, orada terörle mücadele ediyoruz. Türkiye'nin şehirlerinde terörle mücadele ettik. Bir cenazede sayın Kılıçdaroğlu'nu mu muhafaza edemeyeceğiz ve koruyamayacağız? Haber verse oradan nasıl gelmişse o şekilde oradan çıkar. Bana sorsa ben gitmemesinin daha doğru olabileceğini çok net bir şekilde söylerim. Çünkü ortamı takip ediyorum. Bizim meselemiz biraz da psikolojik iklimi takip etmek ve tedbir almaktır. Sadece güvenlik tedbiri almak değildir." Kılıçdaroğlu'nu, geçmiş bir zamanda benzer bir veya iki konuda CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl ya da Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu üzerinden, 'Buraya gitmese çok daha doğru olur.
Tekin Bingöl: Seçer: 'Mersin'i Uçuracağız'Tekin Bingöl 20.3.2019
Tekin Bingöl 23.2.2019
Fidan Dağıtıp Sözleşmeli Üreticilik Yaptıracağız"
Açılışa, CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, İYİ Parti Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk ve İYİ Parti Gölbaşı Belediye Başkan Adayı Mahmut Aksoy da katıldı.
Tekin Bingöl 16.2.2019
Başkan Yaşar, Yaptığı İcraatları ve Yeni Projelerini Anlattı
Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, Başkan Yaşar'ın yanı sıra, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, TBMM Başkanvekili Levent Gök, Ankara Milletvekili Tekin Bingöl, Haluk Koç Murat Emir, CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener, Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ile çok sayıda Yenimahalleli vatandaş katıldı.
Şu an buradasınız: Tekin Bingöl Haberleri | Tekin Bingöl Kimdir - Haberler - Tekin Bingöl haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tekin Bingöl kimdir, hayatı ve biyografisi. Çocuklardan satın aldığı yavru keklikleri görevlilere teslim etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.7.2020 12:03:05. #1.15#
title