SÜLEYMAN ACAR HABERLERİ

Süleyman Acar haber, Süleyman Acar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Acar

Süleyman Acar

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Süleyman Acar Kimdir ?

Süleyman Acar, Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye mezunudur. Meslek hayatında, mali müşavirlik yapan Acar, Ak Parti Kızılcahamam İlçe Başkanlığı yapıyor. Süleyman Acar, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti Ankara Kızılcahamam Belediye Başkan adayıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Acar - 13.10.2020
Son dakika haberi! Kızılcahamam'da koronavirüs tedbirleri denetimi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yaptığı açıklamada denetimlere ağırlık verdiklerini, vatandaşlardan bu konuda destek beklediklerini ifade etti.
Süleyman Acar - 12.10.2020
Kızılcahamam Sanayi Sitesi'nde dezenfeksiyon çalışması yapıldı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçede kamuya açık alanların periyodik şekilde dezenfekte edildiğini bildirdi.
Süleyman Acar - 8.10.2020
Kızılcahamam'da atığını ayrıştıranın alışveriş kartı puan dolacak
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan öncülüğünde başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Kızılcahamam'da, atığını ayrıştıran vatandaşlar, geri dönüşüm kartlarında biriken puanlar karşılığında anlaşmalı yerlerde alışveriş yapabilecek. Kızılcahamam Belediyesi tarafından başlatılan çalışma çerçevesinde, atığını ayrıştıran vatandaşların, konteynere attıkları her atık karşılığında sistem tarafından kartlarına puan yüklenecek. Vatandaşlar, anlaşmalı yerlere giderek kazandıkları puanlar karşılığında gıda alışverişi yapabilecek. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüşüm kartı uygulamasını başlattıklarını söyledi.
Süleyman Acar - 6.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde "Kırsal Hizmetler ve Muhtarlıklar Müdürlüğü" kuruldu
Kızılcahamam Belediyesi bünyesinde ilçedeki tarımsal projeleri tek çatı altında toplamak ve çiftçiye destek olmak amacıyla "Kırsal Hizmetler ve Muhtarlıklar Müdürlüğü" kuruldu. Belediye Başkanı Süleyman Acar, ekim ayı meclis toplantısında alınan karar ile Kırsal Hizmetler Müdürlüğü'nün kurulduğunu, amaçlarının ilçede turizm ile kentin en önemli ekonomik potansiyeli olan tarımı en üst noktaya çıkarmak, böylece hem çiftçinin daha fazla kazanmasını hem de ülkenin ihtiyacı olan tarımsal ve hayvansal üretimi arttırmak olduğunu söyledi.
Süleyman Acar - 6.10.2020
Kızılcahamam'da temizlik ve ilaçlama çalışması
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, vatandaşın sağlığını her şeyin önünde tuttuklarını belirterek, "Özellikle Kovid-19 süreci bize kişisel temizliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi.
Süleyman Acar - 6.10.2020
Kızılcahamam Belediyesi "Güvenli Turizm Sertifikası" aldı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, müşterilerin Pansiyon Evi'ne girişlerinden çıkışlarına kadar bütün hizmet aşamalarında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinin sıkı şekilde uygulandığını söyledi.
Süleyman Acar - 5.10.2020
Kızılcahamam "Sıfır Atık Belgesi"ni aldı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın başlattığı "Sıfır Atık" Projesi kapsamında pilot bölge olan Kızılcahamam Belediyesi, sıfır atıkla ilgili çalışmalarına son hızla devam ediyor. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, vatandaşların sağlığını korumak için ilçede temizlik operasyonları başlattıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Geri dönüşümü çok önemsiyoruz.
Süleyman Acar - 30.9.2020
Son dakika haberi! Kaymakam Aksoy ve Başkan Acar'dan ziyaretler
Gelen son dakika haberlerine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam Güvem Mahallesi'ne kurulan Jandarma Mobil Karakolu'nu ziyaret etti.
Süleyman Acar - 30.9.2020
Başkan Acar çalışanlarla buluştu
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, belediye garajını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında personel ile istişarelerde bulundu.
Süleyman Acar - 29.9.2020
Başkan Acar muhtarlarla bir araya geldi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçe merkezinde bulunan mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.
Süleyman Acar - 28.9.2020
Kızılcahamam'da Güvem bölgesine mobil karakol kuruldu
Güvem Mahallesi'nde jandarma karakolunun kapalı olmasından dolayı Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin'i ziyaret ederek, ilçe ile ilgili eksikleri ileterek istişarelerde bulundu.
Süleyman Acar - 28.9.2020
Başkan Acar, işçilerle kahvaltıda bir araya geldi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, 1. Sınıf Atık Getirme Merkezinde, kahvaltı programında işçilerle bir araya geldi.
Süleyman Acar - 19.9.2020
Kızılcahamam'da 19 Eylül Gaziler Günü kutlandı
Düzenlenen törene Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, İlçe Jandarma Komutanı, Emniyet Müdürü, siyasi partilerin ilçe başkanları, STK temsilcileri ve gaziler katıldı.
Süleyman Acar - 13.9.2020
Kızılcahamam'da yeni pazar yeri, hizmete girdi
Belediye Başkanı Süleyman Acar, ilçenin ihtiyaçlarına yönelik projeleri gerçekleştirmeyi sürdürdüklerini belirtti.
Süleyman Acar - 8.9.2020
Kızılcahamam'da dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor
Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam'da Kovid-19'a karşı tüm birimlerin uyum içerisinde ve özverili bir şekilde çalıştığının altını çizdi.
Süleyman Acar - 4.9.2020
Kızılcahamam'da temizlik çalışması yapıldı
Kızılcahamam Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı Temizlik İşleri ekipleri tarafından ile yoğun temizlik ve dezenfekte çalışması devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Süleyman Acar, "Yol ve kaldırımlar dezenfektan ile yıkanıyor, camilerimiz buharlı dezenfekte cihazı ile dezenfekte ediliyor.
Süleyman Acar - 2.9.2020
Soğuksu Milli Parkı'nda 30 dönüm ormanlık alan yandı
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar da söndürme çalışmalarını takip etti.
Süleyman Acar - 2.9.2020
Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar'dan Zabıtalar Haftası ziyareti
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Zabıtalar Haftası dolayısıyla ziyaret gerçekleştirdi.
Süleyman Acar - 1.9.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar'ın esnaf ziyareti
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, esnaf ziyaretinde bulundu.
Süleyman Acar - 31.8.2020
Ankara İl Emniyet Müdürü Yılmaz, Kızılcahamam'ı ziyaret etti
Servet Yılmaz'a, Emniyet Genel Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Ahmet Nehar Poça, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Dursun eşlik etti.
Süleyman Acar - 31.8.2020
Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar, pazar yerini ziyaret etti
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, pazar esnafını ziyaret etti.
Süleyman Acar - 30.8.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Kemal Delimehmet, siyasi partilerin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Süleyman Acar - 25.8.2020
Son dakika! Kaymakam Aksoy ile Başkan Acar'dan inceleme
Son dakika gelişmesine göre Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kızılcahamam'da yürütülen İstanbul – Ankara D-750 kara yolu Kızılcahamam Hastane Kavşağı mevkiinde gerçekleştirilen geçit çalışmasını ve Şehit Zekeriya Yurdakul Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde bulunan...
Süleyman Acar - 24.8.2020
Son dakika haberi: Kızılcahamam Belediye Başkanı Acar'dan, Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanına "hayırlı olsun"...
Son dakika gündem haberi: Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, göreve yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Dursun ile İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Uğur Dilek'i makamlarında ziyaret etti.
Süleyman Acar - 7.8.2020
Atık metallerden sanat eserine dönüşen ürünler OSM'de sergilendi
Ofis Sanat Merkezi'nde gerçekleşen ve Aşoğlu'nun seçkin eserlerinden oluşan serginin açılışına Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Doç. Dr. Furkan Beşel, Adapazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Hilmi Kızılcıklı, İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Acar ve kültür sanat dostları katıldı.
Süleyman Acar - 1.8.2020
Kızılcahamam'da şehit aileleri ziyaret edildi
Ankara Valisi Vasip Şahin, Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kurban Bayramı dolayısıyla Kızılcahamam'daki şehit ailelerini ziyaret etti.
Süleyman Acar - 27.7.2020
Kızılcahamam'da kurbanlık pazarı yenilendi
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili tüm tedbirleri aldıklarını ve kurban pazarı için gerekli gereksinimlerini karşıladıklarını bildirdi.
Süleyman Acar - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kızılcahamam'da 15 Temmuz şehitleri mezarı başında anıldı. Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 4 yıl önce kalkıştığı darbe girişiminde şehit düşen Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen Kızılcahamam Mahkemeağacin Mezarlığındaki kabrini ziyaret etti.
Süleyman Acar - 14.7.2020
Kızılcahamam'da Kurban Bayramı hazırlıkları
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamada, "Mezarlıklar içerisinde günler öncesinden başlattığımız bayram hazırlıkları kapsamında mahallelerimizde bulunan mezarlıklarımızda ot biçme gibi çalışmalar yapılarak temiz ve bakımlı bir görünüme kavuşturulacak.
Süleyman Acar - 12.7.2020
Kızılcahamam'da 15 Temmuz şehitleri anıldı
AK Parti Ankara milletvekilleri Emrullah İşler ve Zeynep Yıldız, Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, AK Parti Kızılcahamam İlçe Başkanı Ahmet Barun ve Yönetim Kurulu Üyeleri, FETÖ'nün hain darbe girişiminde şehit düşen Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen'in Kızılcahamam Mahkemeağacin Mezarlığı'ndaki kabirlerini ziyaret edip, dua okudu.
Süleyman Acar - 10.7.2020
Kızılcahamam'da zararlılara karşı ilaçlama çalışması
Belediye Başkanı Süleyman Acar, yaptığı açıklamada, sıcak havalarda vatandaşların park ve yeşil alanlarda huzurlu ve sağlıklı bir yaz geçirmelerini sağlamak için yoğun biçimde çalıştıklarını söyledi.
Süleyman Acar - 3.7.2020
Kızılcahamam'da mezarlıklar bayram ziyaretleri için hazırlanıyor
Kızılcahamam Belediyesi tarafından ilçe mezarlığı ve mahalle mezarlıkları bayram ve arefe ziyaretlerine hazır hale getiriliyor. Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar yaptığı açıklamada, bayram hazırlıkları kapsamında 42 mahalledeki 71 mezarlıkta ot biçme gibi çalışmalar yapıldığını, bu alanların temiz ve bakımlı bir görünüme kavuşturulacağını belirtti.
Süleyman Acar - 3.7.2020
Kızılcahamam heyeti, Adalet Bakanı Gül'ü ziyaret etti
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy, Belediye Başkanı Süleyman Acar ve Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'ü makamında ziyaret etti.
Süleyman Acar - 29.6.2020
Milletvekili Yıldız'dan Kızılcahamam ziyaretleri
Barun ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarı dileyen Yıldız, daha sonra Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar'ı makamında ziyaret etti.
Süleyman Acar - 28.6.2020
Kızılcahamam'daki çadır kamplar tatilcilerden ilgi görüyor
Tabiat parkını gezen Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ve Belediye Başkanı Süleyman Acar, kamp için gelen vatandaşlarla sohbet etti.
Süleyman Acar - 23.6.2020
Kızılcahamam'da "Millet Bahçesi" ihalesi yapıldı
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, yaptığı açıklamada, "Türkiye'nin termal cenneti ve ilk sıfır atık ilçesi, Ankara'nın akciğeri olan ilçemize ne yapsak azdır.
Süleyman Acar - 21.6.2020
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım göreve başladı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, Taraklı ilçesinde Kaymakam Abdullah Arslantürk, Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Süleyman Acar tarafından karşılanan Vali Kaldırım, eşi Berihan Kaldırım ile ilk olarak 1250 metre rakımlı Karagöl Yaylası'nı gezdi.
Süleyman Acar - 24.5.2020
Kızılcahamam'da şehit kabirleri ziyaret edildi
Kızılcahamam Kaymakamı Can Aksoy ile Belediye Başkanı Süleyman Acar, Mahkeme Ağacin ve Süleler mahalle mezarlıklarında bulunan, 1993'te şehit düşen Kadir Akgün, 2006'da şehit olan Ahmet Tamer ile 15 Temmuz şehitleri Lütfi, Mehmet ve Hakan Gülşen ile İbrahim Ateş'in şehit kabirlerini ziyaret etti.
Süleyman Acar - 18.5.2020
Ankara'dan kısa kısa
Kızılcahamam Belediye Başkanı Süleyman Acar, tüm birimlerin kendi sorumluluk alanlarında kapsamlı ve titiz bir çalışma sergilediğini belirterek, şunları kaydetti: "Ülkemiz koronavirüs tedbirleri kapsamında her alanda yaptığı çalışmalarla dünyaya örnek oluyor.
Süleyman Acar - 15.5.2020
Zabıta esnafa maske dağıttı
Korona virüs (Kovid-19) ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kızılcahamam Belediyesi ilçede esnafa maske temininde bulundu. Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından dağıtılan koruyucu maskelerini alan esnaf belediyenin bu uygulamasından oldukça memnun kaldıklarını ifade etti. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Süleyman Acar, Kovid-19 ile mücadele çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini belirterek, "Korona virüs ile mücadele çalışmalarımızda her gün yeni bir uygulamayı hayata geçiriyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Süleyman Acar Haberleri | Süleyman Acar Kimdir - Haberler - Süleyman Acar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Acar kimdir, hayatı ve biyografisi. Kızılcahamam Altınköy'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 03:50:16. #1.14#
title