Sabancı Vakfı Haberleri

Sabancı Vakfı haber, Sabancı Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sabancı Vakfı 26.3.2020
Sabancı vakfı'nın ana destekçisi olduğu TUGFO'nın 2020 başvuruları başladı
Sabancı Vakfı'nın kurulmasına öncülük ettiği ve ana destekçisi olduğu Türkiye Gençlik Filarmoni Orkestrası'nın (TUGFO) 2020 yılı başvuruları başladı.
Sabancı Vakfı 5.3.2020
Güler Sabancı'dan Kadınlar Günü Mesajı
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için bir mesaj yayınladı.
Sabancı Vakfı 16.2.2020
Teknopark İstanbul 2. Etap Açılış Töreni
Açılışta, Erdoğan'ın yanı sıra, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Savunma Sanayii Müsteşarı İsmail Demir, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı da yer aldı.
Sabancı Vakfı 12.2.2020
"Okul İklimi Değerlendirme ve Geliştirme Projesi" yaygınlaşıyor
İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğünün Sabancı Vakfı ile Hacı Sabancı Anadolu Lisesi'de başlattığı "Okul İklimi Değerlendirme ve Geliştirme Projesi", Borsa İstanbul Başakşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde de hayata geçirilecek.
Sabancı Vakfı 16.1.2020
4. Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması ödülleri sahiplerini buldu
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması'nın ödül töreni gerçekleştirildi.
Sabancı Vakfı 26.12.2019
Köy okullarındaki 7 bin öğretmene mesleki gelişim programı
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Sabancı Vakfı iş birliği ile hayata geçirilen "Köy Okullarında Görev Yapan Öğretmenler için Oryantasyon ve Mesleki Gelişim Programı", Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı, Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, Köy Okulları Değişim Ağı Derneği (KODA) Genel Koordinatörü Mine Ekinci ile öğretmenlerin katıldığı törenle kamuoyuna tanıtıldı.
Sabancı Vakfı: 'Mardin'den Bir Otomobil Hikâyesi'Sabancı Vakfı 25.12.2019
Sabancı Vakfı 24.12.2019
Mardin'in emektar otomobili müzeye bağışlandı
Yahya Özyardımcı'nın 2007'deki vefatının ardından çocuklarının Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi-Dilek Sabancı Sanat Galerisine bağışladığı otomobil için tören düzenlendi. Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, törende yaptığı konuşmada, müzenin 10 yıldır kentin şehirleşmesine ve hafızasına önemli katkı sağladığını söyledi. Şehrin hafızasının müzede sergilenmesinin önemine değinen ve buna katkı sunan Mardinlileri kutlayan Yaman, şöyle konuştu: "Mardin son 2 yıldır en fazla tercih edilen destinasyonların başında geliyor. Geçen sene 3,5 milyondan fazla turist ağırladı Mardin. Bu yıl ise bugün itibarıyla 5 milyon 300 bin civarında turist ağırladık. Hedefimiz 5,5 milyon turistti. İnşallah yıl sonunda bu hedefimizi tutturacağız. Bazı zamanlarda kendi misafirlerimize dahi yer bulmakta zorlanır hale geldi. Artık önemli markalar da tercih ediyor Mardin'i. Şehrin bu hafızasına katkı sağladıkları için Özyardımcı ile Sabancı ailesine ve vakıf üyelerine çok teşekkür ediyorum. Mardin artık önemli bir şehir olarak hafızlarda yerini alıyor. Bundan sonra da böyle olacak." "Mardin'in kent kültürünü yansıtıyor" Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dilek Sabancı da 28 yıl boyunca pek çok Mardinlinin hayatına dokunan bu emektar otomobilin bağış töreninde bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.
Sabancı Vakfı 24.12.2019
4. Sabancı Vakfı Kısa Film Yarışması ödülleri 15 Ocak'ta sahiplerini bulacak
Sabancı Vakfı tarafından bu yıl dördüncüsü "Dijital Yalnızlık" temasıyla düzenlenen Kısa Film Yarışması'nın ödülleri törenle verilecek.
Sabancı Vakfı 23.12.2019
Sabancı Vakfı 2020 Hibe Programı başvuruları 2 Ocak'ta başlayacak
Sabancı Vakfı 2020 Hibe Programı başvuruları 2 Ocak 2020'de başlayacak.
Sabancı Vakfı 3.12.2019
Tekerlekli sandalye dansçısının hedefi engellilerin hayatına dokunmak
Proje başladığından bu yana birçok yerde sahne aldıklarını anlatan Arık, 2017'de Sabancı Vakfı'nın düzenlediği Fark Yaratanlar Programı'nda "fark yaratan ekipler" arasında yer aldıklarını dile getirdi.
Sabancı Vakfı 2.12.2019
Engelleri kaldıran teknolojiler görücüye çıktı
Sabancı Vakfı'nın sivil toplum alanındaki gelişmeleri tartışmaya açmak amacıyla 12.sini düzenlediği Filantropi Semineri, "Engelsiz Yaşam Teknolojileri" başlığıyla Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı'nın ev sahipliğinde gerçekleşti.
Sabancı Vakfı 2.12.2019
"12. Sabancı Vakfı Filantropi Semineri"
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, "Tüm dünyada bir 'zihniyet dönüşümü' var. Artık hayırseverlik daha katılımcı süreçlerle, hayatlara dokunmaya ve fark yaratmaya odaklanıyor.
Sabancı Vakfı: Engelsiz yaşam teknolojileriSabancı Vakfı 28.11.2019
Sabancı Vakfı 22.11.2019
Sabancı Vakfı'ndan eğitime 45 yılda 4,5 milyar TL destek
Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, "Eğitime yatırımın, sürdürülebilir değişim için kilit olduğunu düşünüyoruz.
Sabancı Vakfı 13.11.2019
"26. Sakıp Sabancı Sanat Ödülleri" verildi
Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan, sanatın toplumsal konularda farkındalık gücünün yüksek olduğunu belirterek, bugüne kadar 234 öğrenciyi, 6 binden fazla cumhuriyet altınıyla desteklediklerini kaydetti.
Sabancı Vakfı 11.11.2019
"Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi: Nevşehir Modeli Projesi" çalıştayı düzenlendi
Başkent Üniversitesi Kadın-Çocuk Sağlığı ve Aile Planlaması Araştırma ve Uygulama Merkezi (BÜKÇAM) ile Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu işbirliğinde yürütülen "Çocuk Yaşta Evliliklerin Önlenmesi: Nevşehir Modeli Projesi" kapsamında basın çalıştayı düzenlendi. Nevşehir Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleştirilen programda, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Çiler Dursun, konuşma yaptı. Sabancı Vakfı'nın desteğiyle sürdürülen projenin, erken yaşta evlilikler konusunda toplumun bilinçlenmesine katkı sağlamasının amaçladığını belirten Dursun, istatistikler vererek bilgi paylaşımında bulundu.
Sabancı Vakfı 8.11.2019
Güler Sabancı, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde sunulacak yenilikleri müjdeledi
Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde bir sonraki sınıfa geçen en başarılı öğrencilerin Sabancı Üniversitesi'nde yaz okuluna gitmeye hak kazanacağını belirterek, "Ayrıca Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi'nde hazırlık sınıfı oluşturulması için...
Şu an buradasınız: Sabancı Vakfı Haberleri | Sabancı Vakfı Haber - Haberler - Sabancı Vakfı haberleri, son dakika sabancı vakfı haber ve gelişmeleri burada. Bandırma Bilim ve Sanat Merkezi yüz koruyucu maske üretecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.4.2020 15:20:09. #1.15#
title