ÖZLENEN ÖZKAN HABERLERİ

Özlenen Özkan haber, Özlenen Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Özlenen Özkan - 13.01.2021
"Üniversite Sanayi İş Birliği Toplantısı" yapıldı
Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan ve Antalya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Ali Bahar'ın öncülüğünde üniversite sanayi iş birliğini artırmak ve yol haritası belirlemek amacıyla düzenlenen toplantı Akdeniz Üniversitesi Senato Salonu'nda gerçekleştirildi.
Özlenen Özkan - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ile Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Özlenen Özkan - 07.01.2021
Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri sahiplerini buldu
Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Özlenen Özkan, yapılan çalışmalar kadar çevre bilinci oluşturmanın, çevreyi korumaya teşvik etmenin de önemli olduğunu belirterek kazanan kişi, kurum ve kuruluşları tebrik etti.
Özlenen Özkan - 31.12.2020
Akdeniz Üniversitesinin yeni dönem Erasmus başvurusu kabul edildi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, başvurunun tam puanla kabul edilmesinin gurur verici olduğunu belirtti.
Özlenen Özkan - 31.12.2020
Kepez'deki Cemil Meriç Kütüphanesine 20 bin 650 kitap bağışlandı
Bu yıl için 4 kütüphane planladıklarını ve ikisini tamamladıklarını anlatan Tütüncü, diğer ikisini de gelecek yıl hayata geçireceklerini kaydetti. Yapımı tamamlanan Cemil Meriç Kütüphanesi için düzenlenen kitap bağışına ilginin arttığını aktaran Tütüncü, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın 650, Kepez Belediye Spor Kulübünün de 20 bin kitap bağışında bulunduğunu bildirdi.
Özlenen Özkan - 25.12.2020
Son dakika haberi | Akdeniz Üniversitesi'nde "Antalya turizmi" konuşuldu
İlerleyen dönemde sağlık turizmi konusunun da daha ön plana çıkacağını vurgulayan Çizel, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın çalışmalarının da sağlık turizmine önemli katkıları olacağını bildirdi.
Özlenen Özkan - 19.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
VİRÜS GENÇ- YAŞLI DİNLEMİYOR "Önce oğlum aklıma geldi. Ailem, sevdiklerim aklıma geldi" diyen Böcek, maske takmayan ve uyarılara aldırış etmeyenlere yönelik şunları söyledi: "Sevgili hemşerilerimden bütün vatandaşlarımdan ricam gerçekten kurallara uysunlar. Kimin taşıyıcı olduğunu dahi bilemiyoruz. O yüzden yani mutlaka şurada 3-5 ay sabredelim. Bu hastalık genci yaşlısı kimseyi dinlemiyor. O bakımdan gerçekten önümüzde şimdi aşılar bu ayın sonuna kadar geliyor. Herkes aşısını olacak. Kurallara uyunca bu sağlık sorununu inşallah çözeceğiz. Ülke olarak tabi zor günler geçiriyoruz. Allah bu birliğimizi beraberliğimizi bozmasın. Hastane odasında suni ciğerle yaşadım. Yaşamışım yani çok da hatırlamıyorum. Ama tabi 108 gün çok uzun bir süre. Devlet büyüklerimize, genel başkanımıza, tüm siyasilere, belediye başkanları arkadaşlara, vatandaşlara çok teşekkür ediyorum. Hiç yalnız bırakılmadım. Hep dua ettiler."  'UYANDIRILINCA ÇOK HEYECANLANDIM' Yoğun bakımda uyutulduğu 64 günü hiç hatırlamadığını kaydeden Başkan Böcek, ilk uyandırıldığında çok heyecanlandığını söyledi. Böcek, "Yani o anlar çok heyecan dolu. Bir anda bakıyorsun, tabi o zamanlar üzerimde boğazımda ciğerle ilgili biraz sıkıntılı anlar vardı. Gözümüzü açtık, Akdeniz Üniversitesi'ndeyiz. Tabi ben Rektör Prof. Dr. Özlenen Özkan hanıma ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Özlenen Özkan - 14.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 17
'HAZIRLIKLI OLMANIN AANTAJINI YAŞADIK' Eğitim ve öğretim kalitesini en çok etkileyen faktörlerden biri olan ölçme değerlendirme konusunda da ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Prof. Dr. Turhan, "Son günlerde sokağa çıkma konusundaki kısıtlamalar nedeniyle sınavlarını yüz yüze yapan üniversitelerin, güvenilir bir uzaktan sınav sistemleri olmadığı için sınavlarını ertelemek zorunda kaldıklarını biliyoruz. Biz zaten uzaktan sınav yaptığımız için böyle bir durumla karşılaşmadık. Hazırlıklı olmanın avantajını yaşadık. İyi bir uzaktan eğitim sistemi. Bunun yanında güvenli bir uzaktan sınav sistemi sayesinde bu zor günleri kayıpsız ya da en az kayıpla hep birlikte atlatmak rektörümüz Prof.Dr. Özlenen Özkan'ın bizlere verdiği en önemli görev.
Özlenen Özkan - 11.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Bakan Çavuşoğlu ve Bakan Soylu, şehit cenazesine katıldı Antalya şehidini uğurladı (2) ŞEHİT CENAZESİNDE 2 BAKAN Suriye'nin Rasulyn kentinde terör örgütü PKK/YPG'nin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Yasin Kurt'un (34) cenazesi, evinin önünde helallik alınmasının ardından cenaze namazının kılınacağı Akdeniz Üniversitesi Camii'ne getirildi. Burada şehit cenazesini, çok sayıda vatandaş karşıladı. Cami girişinde avluya girmek isteyen cemaatin ateşi ölçüldü. Törene Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof.
Özlenen Özkan - 11.12.2020
Antalya şehidini uğurladı (2)
ŞEHİT CENAZESİNDE 2 BAKAN Suriye'nin Rasulyn kentinde terör örgütü PKK/YPG'nin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan Jandarma Yüzbaşı Yasin Kurt'un (34) ecnazesi, evinin önünde helallik alınmasının ardından cenaze namazının kılınacağı Akdeniz Üniversitesi Camii'ne getirildi. Burada şehit cenazesini, çok sayıda vatandaş karşıladı. Cami girişinde avluya girmek isteyen cemaatin ateşi ölçüldü. Törene Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof.
Özlenen Özkan - 07.12.2020
Doğu Akdeniz Çalıştayı başladı
"Aleyhimizde algı yaratmak isteyen çevreler var" Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan da Akdeniz'in önemli bir kısmını oluşturduğu jeopolitik kavşakta tansiyonun zaman zaman yükseldiğini belirterek, bu coğrafyadaki tüm tarafların bölgeye ciddi önem verdiğini söyledi.
Özlenen Özkan - 07.12.2020
Çavuşoğlu: "Pandemi döneminde uluslararası sistemin yetersizliğini gördük"
"Doğu Akdeniz Çalıştayı" Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve beraberindekilerin salona gelmesi Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın konuşması Uluslararası Üniversiteler Konseyi Kurucu Başkanı Orhan Hikmet Azizoğlu'nun konuşması Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video mesajı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun konuşması ANTALYA - Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Akdeniz Üniversitesi'nde düzenlenen "Doğu Akdeniz Çalıştayı" programında konuştu.
Özlenen Özkan - 01.12.2020
Son dakika haber! DHA YURT BÜLTENİ - 10
Başkan Böcek: Hayatımın en anlamlı 'merhaba'sıyla sizleri selamlıyorum KORONAVİRÜS tedavisi sonrası akciğerlerinde oluşan hasar nedeniyle 64 gün yoğun bakımda tedavi gördükten sonra normal servise alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Başkan Böcek konuşmasında, "Hayatımın en samimi, en anlamlı 'merhaba'sıyla sizleri selamlıyorum. En yakın zamanda birlikte olacağız" dedi.   Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, 17 Ağustos'ta koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı. Sağlık durumu ağırlaşınca 7 Eylül'de yoğun bakıma alınan ve 64 gün kalan Başkan Böcek, 9 Kasım'da normal servise çıkarıldı. Dün Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan'ın hastane odasında ziyaretine ilişkin görüntülerin paylaşımının ardından, bugün de Başkan Böcek sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
Özlenen Özkan - 30.11.2020
Başkan Böcek'ten 105 gün sonra ilk görüntü (2)
BAŞKAN BÖCEK: HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUMAkdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Özlenen Özkan ile hastanedeki odasında ziyaret ettiği Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek arasında geçen sohbet şöyle: Rektör Özkan: Nasıl gidiyorsunuz başkanım?Başkan Böcek: Sayenizde iyi.
Özlenen Özkan - 30.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Yuvacık barajından -Drone görüntüleri -Anons -Barajın çeşitli noktalarından detay çekim Haber-Kamera: Ergün AYAZ-Alişan KOYUNCU / BAŞİSKELE (Kocaeli), ============================== Başkan Böcek'ten 105 gün sonra ilk görüntü (1) KORONAVİRÜS tedavisi gören Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek'in, 105 gün sonra ilk görüntüsü paylaşıldı.  Hastane odasında Başkan Böcek'i ziyaret eden Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Özlenen Özkan sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Sabah saatlerinde ziyaret ettim.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Özlenen Özkan Haberleri | Özlenen Özkan Kimdir - Haberler - Özlenen Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Özlenen Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Çevre Hizmet Ödüllerini kazananlar belli oldu: Lara Barut Collection'a özel ödül.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 10:54:07. #1.16#
title