MUSTAFA KALAYCI HABERLERİ

Mustafa Kalaycı haber, Mustafa Kalaycı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kalaycı

Mustafa Kalaycı Kimdir ?

Mustafa Kalaycı, Zonguldak Teknik ve Edüstri Meslek Lisesi'nde okudu. Mustafa Kalaycı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin Zonguldak Merkez Karaman Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Kalaycı - 19.09.2021
MHP'li Mustafa Kalaycı: "Türkiye'de iktidar ruhsatını büyük Türk milleti vermektedir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, muhalefet partilerinin güçlendirilmiş parlamenter sistemi ve sürekli seçimi dillendirdiklerini belirterek, "İktidar için okyanus ötesinden medet umuyorlar.
Mustafa Kalaycı - 16.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, terör suçlarından dolayı çok sayıda soruşturmanın yürütüldüğünü belirterek, "Soruşturma evresinde etkin pişmanlık hükümlerinin etkili olarak uygulanması, alınan ifadelerle delillerin değerlendirilmesi ve teyit edilmesi, dijital materyallerin incelenmesi için zamana ihtiyaç duyulması, bazı soruşturmalarda şüpheli sayısının fazla olması gibi hususlar dikkate alındığında üç yıldır uygulanan tedbirlerin bir süre daha uygulanmasının gerektiği anlaşılmaktadır.
Mustafa Kalaycı - 12.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
"Vatandaşların talepleri değerlendirilerek hazırlandı" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, teklifin, yürütmenin ihtiyaçları, vatandaşların ve sivil toplum kuruluşlarının talepleri değerlendirilerek hazırlandığını belirtti.
Mustafa Kalaycı - 12.06.2021
Şehidimiz Piyade Söz. Er Muhammed Ali Akın Dualarla Ebediyete Uğurlandı
Cenaze törenine; Vali Vahdettin Özkan, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam, Topçu ve Füze Okulu Komutanı Tuğgeneral Sabahattin Türker, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekilleri Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, MHP Konya Milletvekili Esin Kara, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, askeri erkan, şehidimizin ailesi ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Kalaycı - 01.06.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Ülkemiz adil bir vergi sistemine mutlaka kavuşturulmalı" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, basit usulde vergiye tabi 850 bin esnafın gelir vergisinden muaf tutulduğu müjdesini verdiğini ve konunun, ekonomi reformları kapsamında yapılacak düzenlemeler arasında yer aldığını söyledi.
Mustafa Kalaycı - 26.05.2021
Bazı kamu alacaklarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
"İlk çeyrek büyümemiz yüzde 10'a doğru gidiyor" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, yeniden yapılandırmaların vergi ahlakı ve düzenli vergi ödeme alışkanlığını olumsuz etkilediğini ancak olağanüstü şartlarda bunun yapılmasının doğal olduğunu ifade etti.
Mustafa Kalaycı - 17.05.2021
Sigortacılık ile bazı alanlara ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda görüşülüyor
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Kovid-19'un ülkeleri olumsuz etkilediğini, Türkiye ekonomisinin bu zorlu şartlarda büyümeyi başaran ender ülkelerden birisi olduğunu belirtti.
Mustafa Kalaycı - 13.04.2021
TBMM Genel Kurulu
Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nin, Türkiye'nin boğazlar üzerinde tam egemen ve yetki sahibi olmasının tescili olduğunu vurgulayan Dervişoğlu, şunları kaydetti: "Boğazlar üzerindeki egemenliğimizi tahkim eden Montrö Antlaşması'nın tam da olası Rusya-Ukrayna savaşı öncesinde gündeme getirilmesini sıradan bir tesadüf olarak görmüyoruz. Montrö'nün bölge dışı devletlerin Karadeniz'de bulundurabileceği savaş gemilerine tonaj ve süre sınırlaması getirmesi, belli ki ABD yönetiminin canını sıkmıştır. Bizim için asıl olan yalnız ve ancak Türk milletinin çıkarlarıdır. İYİ Parti olarak, AK Parti'ye diyoruz ki; aklınızdan bile geçirmeyin. Amerikan çıkarlarına hizmet eden bir rant projesi olan Kanal İstanbul'un inşası ve Montrö'nün ilgası hakkındaki tartışmaları yakından takip edeceğiz." "Türk ekonomisini sıkıştırma girişimleri de sonuçsuz kalacaktır" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise kanun teklifi ile yapılan düzenlemelerin isabetli olmakla birlikte, 6183 sayılı Amme Alacaklarının Tahsil Usulü Hakkında Kanun'un tümüyle gözden geçirilmesi gerektiğini belirterek, "Özellikle teminat, ödeme emri, haciz, e-haciz müesseselerinin mükellef haklarını gözeten, kişilerin haklarını savunmasına kolaylık sağlayan bir yapıya kavuşturulması uygun olacaktır.
Mustafa Kalaycı - 07.04.2021
Trabzon Sporcu Eğitim Merkezi judo takımı, antrenmanlarını sürdürüyor
Çeşitli dereceleri bulunan 18 kişilik takımın, antrenör Mustafa Kalaycı yönetiminde yoğun antrenman programından geçtikleri vurgulandı.
Mustafa Kalaycı - 26.03.2021
MHP Başkanlık Divanı'na 5 yeni isim girdi
Siyasi İşler, Parlamento ve Hükümet İlişkilerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Mustafa Kalaycı'nın Siyasi İşler, Parlamento ve Hükümet ile İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına getirilmesi ile boşalan Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına İsmail Özdemir getirildi.
Mustafa Kalaycı - 18.03.2021
MHP'nin yeni MYK ve MDK üyeleri belirlendi
Resmi olmayan sonuçlara göre, MHP'nin yeni MYK asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Edip Semih Yalçın, İsmet Büyükataman, Feti Yıldız, İzzet Ulvi Yönter, İsmail Faruk Aksu, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Sadir Durmaz, Yaşar Yıldırım, Kamil Aydın, Fatih Çetinkaya, Kadir Şekerci, Abdurrahman Başkan, Tamer Osmanağaoğlu, İsmail Özdemir, Ahmet Özyürek, Mehmet Celal Fendoğlu, Muharrem Varlı, Mehmet Taytak, Sermet Atay, Cemal Çetin, Hayati Arkaz, Nevin Taşlıçay, Ferhat Çakıroğlu, Özgür Bayraktar, Nur Tuğba Aktay, Murat Kodra, Volkan Dudu, Yüksel Kaleci, Nevzat Ünlütürk, Abdullah Bahadır Alperen, Davut Haskırış, İbrahim Özbay, Adem Yurdakul, Ali Uçak, Seçkin Odabaşı, Afşin Birben, Ahmet Kürşat Azkur, Bülent Maşaoğlu, Derya Bulut, Bahadır Bumin Özarslan, Ahmet Yiğit Yıldırım, Turah Şahin, Filiz Kılıç, Emrullah Türe, Ahmet Savaş Çolak, Hüseyin Yıldız, Eyüp Gönültaş, Tarkan Toper, Pelin Yılık, Gökhan Türkeş Öngel, İbrahim Uzun, Murat Turna, Turan Şener, İbrahim Çiftçi, Mehmet Duygulu, İbrahim Ünal, Volkan Uygunuçarlar, Musa Küçük, Hasan Özarslan, Ömer Çağlar Yılmaz, Deniz Depboylu, Uğur Öztürk, Necmi Yıldırım, Serdar Soydan, İdris Aydın, Ahmet Selim Yurdakul, Cengiz Şahin, Fevzi Altuntaş, Yavuz Tellioğlu, Şahin Gürz, Beşir Tatar, Muhammed Köse, Hüseyin Edis ve Ömer Ekici" Partinin MDK asil üyeliklerine de Halil Öztürk, Niyazi Paksoy, Kürşat Türker Ercan, Duygu Kurban Gözüoğlu, Taner Gökçek, Muhammet Tekin, Cemil Yavuz Aksu, Emin Alper Öztürk ve Fazıl Çağrı Kuş seçildi.
Mustafa Kalaycı - 08.03.2021
MHP Kulu İlçe Yönetimi, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı'yı ziyaret etti
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kulu İlçe Başkanı Fatih Toklucu ve beraberindeki heyet, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'yı ziyaret ederek, yatırımlar için destek istedi.
Mustafa Kalaycı - 25.02.2021
Yalıhüyük Belediye Başkanı Koçer, Ankara'da ziyaretlerde bulundu
Ankara ziyaretlerini TBMM'de sürdüren Başkan Koçer, AK Parti Konya milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Tahir Akyürek ile MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı ile görüşerek ilçenin sorunlarının çözümleri ve projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
Mustafa Kalaycı - 25.12.2020
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Merkez Bankasının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, kurumları yıpratmanın kimseye bir faydasının olmadığına işaret ederek TÜİK'in çalışmalarından birçok uluslararası kuruluşun faydalandığını ve raporlarının kullanıldığını söyledi.
Mustafa Kalaycı - 18.12.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı: "Geçmişte talep ettiğimiz silahları ve füze savunma sistemlerini satmayan ABD'nin yaptırım kararı alması...
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Geçmişte talep ettiğimiz silahları ve füze savunma sistemlerini satmayan ABD'nin 'S-400'ü niye aldınız' diye yaptırım kararı alması hukuksuzluktur, saygısızlıktır.
Mustafa Kalaycı - 18.12.2020
2021 yılı bütçe görüşmelerinde son gün
MHP Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Geçmişte talep etiğimiz silahları ve füze savunma sistemlerini satmayan ABD'nin 'S-400'ü niye aldınız?' diye yaptırım kararı alması hukuksuzluktur, saygısızlıktır.
Mustafa Kalaycı - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "ABD'nin Türkiye'ye karşı tek taraflı yaptırımlar içeren, her türlü izandan, hukuki ve teknik dayanaktan yoksun kararını kınıyor ve reddediyoruz.
Mustafa Kalaycı - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Salgının etkisine Türkiye ekonomisi de maruz kaldı" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, ekonominin yüksek büyüme patikasına girdiği bir dönemde, dünya ekonomilerini sarsan Kovid-19 salgınının etkisine Türkiye'nin de maruz kaldığına dikkati çekti.
Mustafa Kalaycı - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, emperyalist güçlerin, hedefine Türkiye'yi koyduğunu ve amaçlarının Türk milletini topraklarından koparmak olduğunu ifade etti.
Mustafa Kalaycı - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye'de son zamanlarda yaşanan depremler konusunda karşılaştırmalar yapıldığını ve bunun doğru olmadığını belirterek, 1999'daki Marmara depreminin "asrın depremi" olarak nitelendirildiğini anımsattı.
Mustafa Kalaycı - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Kamu-özel iş birliği çerçeve kanunu bir an önce çıkarılmalı" MHP Grubu adına söz alan Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, kamu sabit sermaye yatırımları bakımından ulaştırma sektörünün yatırım tutarının, 2020 yılında 59 milyar liraya, 2021 yılında 66,7 milyar liraya yükselmesinin öngörüldüğünü belirterek, "2021 yılı için tahmin edilen 66,7 milyar liralık ulaştırma sektörü yatırımlarının yaklaşık 28 milyar lirası merkezi yönetime, 24,3 milyar lirası mahalli idarelere, 14,4 milyar lirası da KİT'ler ve diğer kuruluşlara aittir.
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
MHP'li Kalaycı: "Üreten Şehirler Programını çok önemli görüyoruz"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Türkiye'nin önünde, Anadolu'yu yeniden şaha kaldırmak için yeni bir fırsat olduğunu belirterek, Marmara havzasının ağır sanayi yatırımlarından dolayı sıkıştığını, sürdürülebilir kalkınma için, sanayinin yeni merkezlere...
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, makroekonomik göstergeler, gelişmeler ve öncü göstergelerin, başta Dünya Bankası ve IMF olmak üzere bazı kesimlerin Türkiye ekonomisinin yüksek oranda küçüleceği tahminlerinin aksine, 2020 yılının büyümeyle sonuçlanacağına işaret ettiğini belirtti.
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
Belediye başkanları Koçer ve Tutal'dan Ankara ziyaretleri
Bir dizi temaslar için Ankara'da bulunan Koçer ve Tutal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan'a ziyaretlerde bulundu.
Mustafa Kalaycı - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da Türkiye'de 2018 yılının Ağustos ayından itibaren daralan toplam sanayi üretiminin 2019 Eylül ayından itibaren genişlemeye başladığını ancak bu sene mart ayında görülün Kovid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler karşısında tekrardan daralmaya gittiğinin görüldüğünü söyledi.
Mustafa Kalaycı - 13.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, lisanslı sporcu sayısında artış olduğunu, 81 ilin her köşesinde çok önemli spor tesisleri yapıldığını belirterek, "Türkiye'nin her yerinde, tüm branşlarda lisanslı sporcu sayısı arttırılmalıdır.
Mustafa Kalaycı - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Kovid-19 salgını nedeniyle azalan elektrik tüketiminin yaz aylarından sonra yükselişe geçtiğini, bunun sanayide artan talebe işaret ettiğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 10.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, hukukun üstünlüğü ilkesinin en temel koşullarından olan adalete erişimin kolaylaştırılması, savunma hakkının güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.
Mustafa Kalaycı - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"İş gücü piyasasında çözüm bekleyen sorunlar var" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da koronovirüs salgınının en çok etkilediği alanın, iş gücü piyasası ve çalışma hayatı olduğunu söyledi.
Mustafa Kalaycı - 03.11.2020
Son dakika haberleri | İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Son dakika haber: MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye'nin bir yandan salgınla bir yandan terörle başarılı bir mücadele verirken diğer yandan da yoğun şekilde maruz kaldığı bölgesel ve küresel dayatmaları, ekonomik ve siyasi baskıları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin de sağladığı imkanlarla,...
Mustafa Kalaycı - 02.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
-"Yeni destinasyonlar belirlenmeli" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, turizmin 12 aya ve tüm ülkeye yaygınlaştırılması amacıyla yeni destinasyonların belirlenmesi; gastronomi, festival, kültür, ekoturizm, inanç, eğitim, spor ve bisiklet turizmi gibi alternatif turizm ürünlerinin zenginleştirilerek 2023 Turizm Master Planının hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 22.10.2020
Son dakika politika: İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise küresel salgının adeta tüm ülkeleri işgal ettiğini dile getirerek, Türkiye'nin salgın sürecini başarılı bir şekilde yönettiğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Kalaycı Haberleri | Mustafa Kalaycı Kimdir - Haberler - Mustafa Kalaycı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kalaycı kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkan yardımcılarını kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 17:40:21. #1.13#

title