MUSTAFA KALAYCI HABERLERİ

Mustafa Kalaycı haber, Mustafa Kalaycı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kalaycı

Doğum Tarihi ... - ...

Mustafa Kalaycı Kimdir ?

Mustafa Kalaycı, Zonguldak Teknik ve Edüstri Meslek Lisesi'nde okudu. Mustafa Kalaycı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde CHP'nin Zonguldak Merkez Karaman Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Kalaycı - 20.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye'de son zamanlarda yaşanan depremler konusunda karşılaştırmalar yapıldığını ve bunun doğru olmadığını belirterek, 1999'daki Marmara depreminin "asrın depremi" olarak nitelendirildiğini anımsattı.
Mustafa Kalaycı - 19.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Kamu-özel iş birliği çerçeve kanunu bir an önce çıkarılmalı" MHP Grubu adına söz alan Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, kamu sabit sermaye yatırımları bakımından ulaştırma sektörünün yatırım tutarının, 2020 yılında 59 milyar liraya, 2021 yılında 66,7 milyar liraya yükselmesinin öngörüldüğünü belirterek, "2021 yılı için tahmin edilen 66,7 milyar liralık ulaştırma sektörü yatırımlarının yaklaşık 28 milyar lirası merkezi yönetime, 24,3 milyar lirası mahalli idarelere, 14,4 milyar lirası da KİT'ler ve diğer kuruluşlara aittir.
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
MHP'li Kalaycı: "Üreten Şehirler Programını çok önemli görüyoruz"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Türkiye'nin önünde, Anadolu'yu yeniden şaha kaldırmak için yeni bir fırsat olduğunu belirterek, Marmara havzasının ağır sanayi yatırımlarından dolayı sıkıştığını, sürdürülebilir kalkınma için, sanayinin yeni merkezlere...
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, makroekonomik göstergeler, gelişmeler ve öncü göstergelerin, başta Dünya Bankası ve IMF olmak üzere bazı kesimlerin Türkiye ekonomisinin yüksek oranda küçüleceği tahminlerinin aksine, 2020 yılının büyümeyle sonuçlanacağına işaret ettiğini belirtti.
Mustafa Kalaycı - 17.11.2020
Belediye başkanları Koçer ve Tutal'dan Ankara ziyaretleri
Bir dizi temaslar için Ankara'da bulunan Koçer ve Tutal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Anadolu Gençlik Derneği Genel Başkanı Salih Turhan'a ziyaretlerde bulundu.
Mustafa Kalaycı - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da Türkiye'de 2018 yılının Ağustos ayından itibaren daralan toplam sanayi üretiminin 2019 Eylül ayından itibaren genişlemeye başladığını ancak bu sene mart ayında görülün Kovid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler karşısında tekrardan daralmaya gittiğinin görüldüğünü söyledi.
Mustafa Kalaycı - 13.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, lisanslı sporcu sayısında artış olduğunu, 81 ilin her köşesinde çok önemli spor tesisleri yapıldığını belirterek, "Türkiye'nin her yerinde, tüm branşlarda lisanslı sporcu sayısı arttırılmalıdır.
Mustafa Kalaycı - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Kovid-19 salgını nedeniyle azalan elektrik tüketiminin yaz aylarından sonra yükselişe geçtiğini, bunun sanayide artan talebe işaret ettiğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 10.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, hukukun üstünlüğü ilkesinin en temel koşullarından olan adalete erişimin kolaylaştırılması, savunma hakkının güçlendirilmesi gerektiğini belirtti.
Mustafa Kalaycı - 6.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"İş gücü piyasasında çözüm bekleyen sorunlar var" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da koronovirüs salgınının en çok etkilediği alanın, iş gücü piyasası ve çalışma hayatı olduğunu söyledi.
Mustafa Kalaycı - 3.11.2020
Son dakika haberleri | İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Son dakika haber: MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye'nin bir yandan salgınla bir yandan terörle başarılı bir mücadele verirken diğer yandan da yoğun şekilde maruz kaldığı bölgesel ve küresel dayatmaları, ekonomik ve siyasi baskıları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin de sağladığı imkanlarla,...
Mustafa Kalaycı - 2.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
-"Yeni destinasyonlar belirlenmeli" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, turizmin 12 aya ve tüm ülkeye yaygınlaştırılması amacıyla yeni destinasyonların belirlenmesi; gastronomi, festival, kültür, ekoturizm, inanç, eğitim, spor ve bisiklet turizmi gibi alternatif turizm ürünlerinin zenginleştirilerek 2023 Turizm Master Planının hayata geçirilmesi gerektiğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 22.10.2020
Son dakika politika: İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise küresel salgının adeta tüm ülkeleri işgal ettiğini dile getirerek, Türkiye'nin salgın sürecini başarılı bir şekilde yönettiğini belirtti.
Mustafa Kalaycı - 27.9.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı: "Cumhur İttifakı yoluna inançla ve imanla devam etmektedir"
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Cumhur İttifakının yoluna inançla ve imanla devam ettiğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 11.9.2020
MHP'nin Karaman İl Teşkilatı kongre tarihi belli oldu
Kongrelerin MHP teşkilatları için müstesna bir yere sahip olduğuna dikkat çeken Ünüvar, "Türk Milleti'nin yükselişi adına yürüttüğümüz siyasi mücadelede kongrelerimiz, dava arkadaşlarımızın faaliyetlerimizi, azmimizi ve çalışkanlığımızı gönül kantarında tarttığı özel günlerdir. Emanete hassasiyet, parti politikalarına riayet ve davaya sadakat konularında gösterilen duruş neticesinde kongrede partililerden alınan destek demokratik mükafat olarak görülür. İftiharla söylemeliyim ki; 13. Olağan Kongre sürecinde Karaman'daki ülküdaşlarımız, kırgınlığa ve küskünlüğe meydan vermeksizin birlik-beraberlik görüntüsü ortaya koymuş, milletimize ve partimize katkılarda bulunmak için irade göstermiştir. Bu iradenin verdiği istikamet ve güçle gerçekleştireceğimiz il kongresinde sunacağımız listemiz, şehre ve hareketimize dair gönüllerin bir yansıması olarak görülecek ve her kesimden takdir alacaktır. Kongre vesilesi ile oluşacak yönetimimiz; parti disiplini içerisinde yerli ve yerel yorum getirecek, hemşehrilerimize yeni ufuklar açacak ve mücadele azmiyle örnek olup Karaman'da yerel siyasetin rotasını çizecektir. 26 Eylül Cumartesi günü Aktekke Çay Bahçesinde gerçekleştireceğimiz il kongremiz, Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Kalaycı'nın katılımıyla gerçekleştirilecektir" sözlerine yer verdi.
Mustafa Kalaycı - 16.8.2020
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan ABD Başkan Adayı Biden'ın açıklamalarına tepki Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın açıklamalarına ilişkin, "Bu haddini aşan, küstah bir açıklamadır.
Mustafa Kalaycı - 15.8.2020
MHP Akşehir İlçe Kongresi
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Akşehir Kültür Merkezi'nde yapılan kongrede, Akşehir'in Milli Mücadelede oynadığı rolün önemini vurguladı.
Mustafa Kalaycı - 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Türkiye bir büyüme sürecine girmiştir, bundan neden rahatsız oluyorsunuz?" Görüşmeler sırasında söz isteyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'nın daha önceki dönemlerde iktidar partisi aleyhine yaptığı açıklamalarını eleştirdi.
Mustafa Kalaycı - 22.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"Sosyal medya karanlık bir kuyuya dönüşmüştür" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Dijital Mecralar Komisyonu'nun kurulacağını belirterek, "Sosyal medya karanlık bir kuyuya, izan ve insaf tanımayan mayınlı bir platforma dönüşmüştür.
Mustafa Kalaycı - 16.7.2020
Son dakika haberi... İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı da Kovid-19 salgının tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye'yi de etkilediğini söyledi.
Mustafa Kalaycı - 4.7.2020
Kemaliye "Uluslararası Kültür ve Doğa Sporları Şenlikleri" sona erdi
Gabani bölgesinde, milli dağcı Tunç Fındık, Mustafa Kalaycı ile Mustafa Nalbant, base jump ve wingsuit sporcusu Cengiz Koçak'ın da aralarında bulunduğu 150 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik 4 gün sürdü.
Mustafa Kalaycı - 17.6.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Genel Kurulu'nda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Sağlık diplomasisi ve yumuşak güç kapsamında 125'den fazla ülkeye tıbbi malzeme yardımıyla merhametli yüzümüz gösterilmiştir.
Mustafa Kalaycı - 11.6.2020
Ankara'da Bozkır yatırımları konuşuldu
Başkan Saygı, "Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız'ın öncülüğünde Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum'u ziyaret ederek verimli bir görüşme gerçekleştirdik. İlçemiz için planladığımız, hazırladığımız projelerimizi Bakanımız sayın Murat Kurum ile istişare ettik. Aynı zamanda ilçemizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını da istişare ettik. Bu görüşme inşallah projelerimizi hayata geçirerek, ilçemizin alt yapı ve üst yapı sorunlarını en aza indirerek şehrimizin daha da gelişmesine vesile olacaktır. Bizleri misafir eden, desteklerini hiçbir zaman bizlerden ve ilçemizden esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum'a ve her zaman bizlerin yanında olan Milletvekilimiz Ziya Altunyaldız'a ilçe sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum." Görüşmenin ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı'yı ziyaret eden Başkan Saygı, Bozkır'da yapılan hizmetleri ve çalışmaları anlattı.
Mustafa Kalaycı - 10.6.2020
Ekonomide düzenlemeler içeren "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, devlet iç borçlanma senetleri için 2020 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu'nda belirlenen limitin artırılmasının, "ikrazen" olduğu için doğrudan bütçeye gelen bir yük oluşturmadığını belirterek "Ne zaman yük olabilir? Eğer bu Hazine alacağı tahsil edilemezse o yılın bütçesine gider kaydedilir.
Mustafa Kalaycı - 29.5.2020
Afyonkarahisar'da arıcıların gözdesi haşhaş poleni
Marmaris'den ilçeye gelen 72 yaşındaki arıcı Mustafa Kalaycı, gazetecilere yaptığı açıklamada, arıların, bu dönemde haşhaş, önceki dönemlerde de bölgede bulunan ballık otu çiçeklerinden bal ve polen yaptığını söyledi.
Mustafa Kalaycı - 21.4.2020
Karaman'da temizlik personeli sağlık taramasından geçti
Karaman Belediyesi Temizlik İşleri ve Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan 240 personel, sağlık taramasından geçti. Temizlik İşleri Müdürlüğü binasında özel bir firma tarafından yapılan taramada, personelin ateşleri ölçülerek korona virüs hakkında bilgiler verildi. Sağlık taramasını gerçekleştiren Dr. Mustafa Kalaycı, gazetecilere yaptığı açıklamada, personelin ilk olarak genel bir muayeneden geçirildiğini belirterek, "Hastaları haftalık ziyaret ederek herhangi bir rahatsızlıkları var mı diye kontrol ediyoruz.
Mustafa Kalaycı - 15.4.2020
Koronavirüs salgınına karşı ekonomik önlemler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
MHP adına söz alan Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ise Sağlık Bakanlığı ve hükümetin koronavirüs salgınına karşı etkili bir yönetim ortaya koyarak kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirdiğini vurgulayarak "Hükümet tarihi görevini başarıyla yerine getirmektedir.
Mustafa Kalaycı - 15.4.2020
Koronavirüs salgınına ilişkin ekonomik önlem paketi, Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılayabilmesini sağlamak en büyük önceliğimiz" MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, ücretli çalışanlardan esnaf ve sanatkarlara kadar her kesimi kapsayan, istihdamın korunmasını merkeze alan pek çok ekonomik tedbirin hayata geçirildiğini, istihdamın sürmesini sağlamak için esnaf, sanatkar, KOBİ'ler, işletmeler ve ihracatçılara yönelik birçok destek düzenlemesi yapıldığını anlattı.
Mustafa Kalaycı - 9.4.2020
TTSO'da bölge turizminin sorunları görüşülerek gelecek planlaması yapıldı
TTSO'dan yapılan yazılı açıklamada, düzenlenen toplantıda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle turizm sektörünün yaşadığı sorunlar, çözüm önerileri ve talepler görüşülerek, geleceğe yönelik planlamalar yapıldığı belirtildi. TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu'nun ev sahipliğinde yapılan toplantıya Trabzon İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Hüseyin Hilmi Saran, TÜRSAB Doğu Karadeniz Yöre Temsil Kurulu Başkanı Volkan Kantarcı, TTSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Özcan İlarslan, TTSO Meclis Üyesi Mustafa Kalaycı, DOKA Program Yönetim Birim Başkanı Kemal Akpınar, DOKA Trabzon Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mehmet Akif Eraslan, TİSAD Başkanı Murat Çavga ve diğer ilgililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Kalaycı Haberleri | Mustafa Kalaycı Kimdir - Haberler - Mustafa Kalaycı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kalaycı kimdir, hayatı ve biyografisi. 2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 21:58:06. #1.14#
title