MEHMET YARKA HABERLERİ

Mehmet Yarka haber, Mehmet Yarka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yarka

Mehmet Yarka

Doğum Yeri Şırnak / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1963 - ...

Mehmet Yarka Kimdir ?

Yarka, 1963 yılında Şırnak'ta doğdu. İş insanı Mehmet Yarka, 2004 yılında Ak Parti'den Şırnak belediye başkan adayı oldu ancak kazanamadı. 31 Mart 2019'da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Şırnak Belediye Başkan Adayı olmuştur.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Yarka - 8.8.2020
Şırnak'ta atık malzemelerden oluşturulan "Gençlik Dönüşüm Bahçesi" açıldı
Tüketilen malzemelerin önemli kısmının çöpe gittiğini anımsatan Pehlivan, şöyle devam etti: "Tüketilen malzemelerin belirli kısmı çöp haline geliyor fakat bunların yeniden dönüştürülmesi, değerlendirilmesi, kazandırılması, çevreye olumsuz etkilerinin bu yolla ortadan kaldırılması, yaşadığımız çevreye yapacağımız en önemli iyiliklerden biri. Gençler örnek bir çalışma ortaya koydu." Belediye Başkanı Mehmet Yarka da gençlerin oluşturduğu bahçe ile atık malzemeleri en güzel şekilde değerlendirdiğini dile getirerek, "Gençlerimiz gerçekten güzel şeyler çıkartmışlar.
Mehmet Yarka - 5.8.2020
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka: "Şırnak'ı çok güzel günler bekliyor"
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, "Şırnak'ı çok güzel günler bekliyor.
Mehmet Yarka - 31.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cudi Dağı'nda üs bölgesindeki askerlerin bayramını kutladı
Dün gece Şırnak'ta Güneyçam Jandarma Karakol Komutanlığı'nda kalan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sabahın erken saatlerinde askerlerle bayramlaştı. Bakan Soylu daha sonra beraberindeki İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 23'üncü Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ile birlikte helikopterle Cudi Dağı'nın zirvesindeki Nuh Peygamber Üs Bölgesi'ne (Sefine) geçti.
Mehmet Yarka - 31.7.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nuh Peygamber Üs Bölgesi'ndeki askerlerin bayramını kutladı
Daha sonra beraberinde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 23. Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ile Cudi Dağı'nın zirvesindeki Nuh Peygamber Üs Bölgesi'ne (Sefine) helikopterle geçen Bakan Soylu, askerlerin bayramını kutladı, bölgeyle ilgili bilgi aldı, askerlerle bayram namazını kıldı.
Mehmet Yarka - 31.7.2020
Bakan Soylu, Şırnak'ta
Bakan Soylu, Cizre Havalimanı'ndan helikopterle Güneyçam Karakol Komutanlığına geçti. Karakol mevzisini ziyaret eden Soylu, burada nöbet tutan askerlerle görüştü. Soylu, Kurban Bayramı'nı kutladığı askerlere, "Allah sizi muhafaza etsin inşallah" dedi. Karakolda vatani görevini yapan Mehmetçik ile akşam yemeği de yiyen Bakan Soylu, askerlerle sohbet etti. Soylu, bazı askerlerin aileleri ile de telefonda görüşerek, bayramlarını kutladı. Bakan Soylu'ya, ziyaretinde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 23'üncü Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı ve AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan eşlik etti.
Mehmet Yarka - 31.7.2020
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şırnak'ta
Bakan Soylu'ya, ziyaretinde İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 23. Piyade Tümen Komutanı Tuğgeneral İdris Acartürk, Çakırsöğüt Jandarma Komando Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan eşlik etti.
Mehmet Yarka - 24.7.2020
Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin tekrar ibadete açılması sevinçle karşılandı
Grup bildirinin okunması sırasında sık sık tekbir getirdi. Etkinliğe Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka da katıldı.
Mehmet Yarka - 22.7.2020
Huzurun sağlandığı Şırnak'ta tenis turnuvası düzenleniyor
- Huzurun sağlandığı Şırnak'ta tenis turnuvası düzenleniyor Şırnak'ta 'Cudi Cup' ulusal ve uluslararası tenis turnuvası düzenlenecek ŞIRNAK - Şırnak'ta huzurun sağlanmasıyla beraber Cudi Cup tenis turnuvasının düzenlenmesi için hazırlıklara başlandı. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yarka - 16.7.2020
Şırnak'ta siyasi parti ve STK temsilcileri bir araya geldi
Demokratikleşme ile sivil toplum kuruşlarının gelişmesi arasında paralel bir bağlantı olduğunu ifade eden Erkan, şunları söyledi: "İlimiz genelinde bütün sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek genel toplumsal sorunları istişare ettik. Aslında bu yaptığımız organizasyonlar bir nevi yetki paylaşımıdır. Bizler siyasetçi insanlar olarak toplumun en üst düzey hassasiyetlerini topluma aktarmalıyız. Siyasetçinin rolü hakikati, gerçeği doğruyu aktarmaktır. Biz bu toplumda çok net bir şekilde haksızlığa taraf tutan siyasetçileri görüyoruz ve hatta siyaseti bırakıp terör yandaşlığını yaptığını görüyoruz. Ben bunu açık net bir şekilde HDP 'ye ithafen söylüyorum. Ama biz bunu yapmıyoruz ve yapmayacağız. Tam tersine sivil toplumun bütün bileşenleri ile birlikte bu toplumun daha gelişmiş daha müreffeh bir toplum olması için elimizden gelen ne varsa yapacağız. Bizim alacağımız bütün kararlar istişare temeline dayanır. Kıymetli sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelerek memleketimiz için önemli ve hayırlı kararlar almayı amaçlıyoruz ve inşallah bundan sonra bu toplantılarımızı her ay düzenli olarak yapmayı planlıyoruz." Toplantıya'ya, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, MHP Şırnak İl Başkanı Halil Tatar ile sivil toplum kuruluşlarının yanı sıra Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik ise telekonferans yöntemi ile katıldı.
Mehmet Yarka - 15.7.2020
Şırnak'ta 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu
Şırnak'ta 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu ŞIRNAK - Şırnak'ta 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan vatandaşlar için mevlit okutuldu. Şırnak Valiliği tarafından Yeni Mahallede bulunan Geylani Cami'sinde şehitler için mevlit programı düzenlendi. Programa Vali Ali Hamza Pehlivan, İl Jandarma Komutanı Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, kurum amirleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Yarka - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Ardından 23. Piyade Tümen Komutanlığındaki Şehitlik Anıtı'nın ziyaret edildiği programa, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yarka - 15.7.2020
Şırnak'ta, 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu
ŞIRNAK Valiliği tarafından 15 Temmuz şehitleri için mevlit okutuldu.Şırnak Valiliği, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında, darbe girişiminde şehit olanlar için Geylani Camisi'nde mevlit okuttu. Mevlidin ardından da 23'üncü Piyade Tümen Komutanlığı'ndaki şehitler için anma programı düzenlendi. Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, Çakırsöğüt 1'inci Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Alper Sır ile çok sayıda davetlinin katıldığı programda, 15 Temmuz şehitleri için dualar edildi.
Mehmet Yarka - 2.7.2020
"Nuh'un Gemisi" görünümlü Şırnak Belediye hizmet binası açıldı
Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, yaptığı açıklamada, Nuh'un Gemisi'nin Cudi Dağı'nda olduğundan yola çıkarak binanın gemi şekilde inşa edildiğini söyledi.
Mehmet Yarka - 1.7.2020
Şırnak'ta 'dengbej' eşliğinde buğday hasadı başladı
Şırnak'ta 'dengbej' eşliğinde buğday hasadı başladı ŞIRNAK - Şırnak'ta eski usul olan dengbej eşliğinde buğday biçme geleneği devam ediyor. İş makinelerin giremediği yere vatandaşlar buğdaylarını türküler eşliğinde biçiyor. Merkeze bağlı Balveren beldesinde engebeli tarlalarda sezonun ilk hasadı gerçekleştirildi. Hasat etkinliğine Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yarka - 1.7.2020
Şırnak'ta engebeli arazilerde orakla buğday hasadı başladı
Şırnak'ta modern tarım araçlarının giremediği engebeli arazilerde buğdayın orak ve tırpanla hasadına başlandı. Merkeze bağlı Balveren beldesinde engebeli tarlalarda sezonun ilk hasadı için düzenlenen etkinlikte, Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yarka - 28.6.2020
Pençe-Kaplan operasyonunda şehit düşen askerin cenazesi törenle memleketine uğurlandı
Şehidin cenazesi, daha sonra toprağa verilmek üzere ambulansla Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı'na, buradan da Manisa'ya gönderildi. Törene, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Ahmet Hacıoğlu, 23.
Mehmet Yarka - 28.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Şırnak 23'üncü Jandarma Piyade Sınır Tümen Komutanlığı'nda şehit Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel için düzenlenen uğurlama törenine Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, askeri erkan ve şehidin silah arkadaşları katıldı.
Mehmet Yarka - 28.6.2020
Manisa'ya şehit ateşi düştü (2)
Şırnak 23'üncü Jandarma Piyade Sınır Tümen Komutanlığı'nda şehit Piyade Uzman Onbaşı Recep Yüksel için düzenlenen uğurlama törenine Vali Ali Hamza Pehlivan, Belediye Başkanı Mehmet Yarka, askeri erkan ve şehidin silah arkadaşları katıldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Mehmet Yarka Haberleri | Mehmet Yarka Kimdir - Haberler - Mehmet Yarka haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yarka kimdir, hayatı ve biyografisi. Günlük bin 500 cerrahi önlük.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 08:59:13. #1.15#
title