Lamborghini Haberleri

Lamborghini haber, Lamborghini son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lamborghini - 03.03.2021
Şubatta en çok satılan otomotiv markaları belli oldu
Lüks ve spor otomobil satışları devam etti Bu yılın şubat ayında 41 markanın yer aldığı satış listesinde, Ferrari hariç tüm markalardan satış yapılması dikkati çekti. Şubat ayında 1 Bentley, 2 Lamborghini, 2 Aston Martin, 2 Jaguar, 5 Maserati ve 43 Porsche satışı gerçekleştirildi.
Lamborghini - 19.12.2020
Son dakika haberi: İstanbul'da polis otomobiliyle tur atan şahısla ilgili işlem başlatıldı
Lüks aracında 5 liraya karpuz satmıştı Ülkesinde sosyal medya fenomeni olan İran uyruklu M.H.F, daha önce de, Beyoğlu'nda Lamborghini marka lüks spor aracından 5 liraya karpuz sattığı görüntülerle gündeme gelmişti.
Lamborghini - 04.12.2020
Kasımda en çok satılan otomobil markaları belli oldu
Kasımda 3 Maserati, 3 Ferrari satışı Kasım ayında 157 Porsche, 3 Maserati, 3 Ferrari ve 1 adet Aston Martin ve 1 adet de Lamborghini marka otomobil satışı da dikkati çekti.
Lamborghini - 08.10.2020
Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi'nin 68. Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı
"2016'dan beri pancar şekeri fiyatları enflasyonun yarısı kadar artmadı" Şeker fiyatlarının Ocak 2016 ile Ağustos 2020 arasında kümülatif enflasyon oranının yarısından az arttığını, bu dönemde Türkiye'de fiyatı en az artan ürünün pancar şekeri olduğunu söyleyen Başkan Konuk, buna karşılık şekerin ana girdi olarak kullanıldığı ürünlerin hiçbirinin fiyatının enflasyon oranının altında kalmadığını vurguladı. Bu tür konjonktürel bozulmalar karşısında üreticinin şeker pancarı ve diğer tarımsal ürünleri üretmeye devam edebilmesi için fiyat oynaklığının daha az yaşandığı katma değerli mamul ürün üretimi ile markalaşma çalışmalarına 2008 yılında başladıklarını hatırlatan Başkan Recep Konuk, çikolata ve fındık kreması üretimine başladıklarında kendilerini yoldan döndürmek, kooperatif üyeleri arasına nifak tohumları ekmek isteyenler çıktığını söyleyerek 2014 yılındaki Genel Kurul'da yaptığı konuşmaya atıf yaptı. 2014'teki Genel Kurul'da Türkiye'nin fındık ticaretinin yıllık 1,5-2,5 milyar dolar arasında olduğunu buna karşılık işi fındık kreması üretimi olan küresel bir markanın cirosunun ise o gün için 7,2 milyar avro olduğunu söylediğini ve manzara bu iken Konya Şeker'in çikolata, fındık kreması üretiminden geri durmayacağını, geri duramayacağını söylediğini anımsatan Başkan Konuk, "Şimdi bize çikolatayla işiniz ne diyenlere ben ne cevap vereyim. ya da niye cevap vereyim. O pazardan pay istiyorum. Açık açık söylememe gerek var mı? Türkiye fındığın ana üreticisi, şekerde de problemimiz yok. Dünyanın en kaliteli şekeri Konya çiftçisinin pancarından üretiliyor. Kakao zaten her tarafa aynı yerden geliyor. Ben bir üretici kuruluşu olarak niye o alandan geri duracağım? Durmam. Duramam. Ben o pazardan pancar üreticisi için pay istiyorum ve alacağım. 2014'teki genel kurula katılanlarınız hatırlar. Sizin huzurunuzda da neden çikolatada, fındık kremasında olmamız gerektiğini anlattım. 2014'ten bu yana 2 şey değişti. Bir, o küresel markanın cirosu 7,2 milyar avrodan 11,4 milyar avroya yani 13,4 milyar dolara çıktı. Türkiye'nin fındık ihracatından geliri aynı aralıkta salınmaya devam etti. İkinci değişen Türkiye'deki fındık kreması pazarı oldu. Bizim pazar payımız yüzde 30'lara oturdu ve o küresel marka ilk defa bir ülkede pazar payı kaybetti. Şimdide aynı şeyi içecek için söylüyorum. İçeceğin temel girdisi su ve şeker. E biz de ikisi de var. Siyah havuç ve meyan kökü, o da var. Gıda karbondioksiti. O da var. Niye geri duracağım? Niye meydanı bırakacağım? Rafları, market dolaplarını niye terk edeceğim? Niye denemeyeceğiz? Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış. Lamborghini'yi bilirsiniz.
Lamborghini - 27.09.2020
Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Genel Kurulu yapıldı
Kötü komşunun insanı ev sahibi yaptığını kaydeden Konuk, "Lamborghini'yi bilirsiniz.
Lamborghini - 25.09.2020
Stefano Domenicali, F1'in yeni başkanı olacak
1991 ile 2014 yılları arasında Ferrari'nin F1 takımında farklı kademelerde görev alan 55 yaşındaki Domenicali, 2016'dan bu yana Lamborghini'nin CEO'su olarak çalışıyordu.
Lamborghini - 14.08.2020
Alman VW Grubu'nun satışları temmuzda önemli ölçüde toparlandı
Buna göre, bünyesinde Scania, MAN, Lamborghini, Skoda, Audi, Porsche ve Bugatti gibi birçok markayı bulunduran VW Grubu'nun dünya genelindeki araç satışları, temmuzda 2019'nın aynı ayına göre yüzde 0,2 düşerek 885 bin 700 adet oldu.
Lamborghini - 07.08.2020
GÜNDEM / 7 Ağustos 2020
(Manchester/Torino/22.00) ÖZEL HABER 1-İhaleye çıkılan devlet lojmanlarından 4 bin 413'ü satıldı Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yıl sonuna kadar açık ihale yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek 10 bin lojmandan satış bedeli 1 milyar 99 milyon lira olan 4 bin 413'ünün satışı tamamlandı Açık ihale yöntemiyle satılacak devlet lojmanlarında oturanlara öncelikli olarak satın alma hakkı tanındı Peşin satın alma tercihinin kullanılması halinde memura ihale bedeli üzerinden yüzde 10 indirim uygulanacak (Zehra Aydın Turapoğlu/Ankara) 2- Otomobil pazarının lideri Renault oldu Temmuz ayı sonunda en fazla otomobil satışı gerçekleştiren marka 47 bin 494 adetle Renault olurken, Renault'u, 37 bin 475 adetle Fiat ve 23 bin 474 adetle Volkswagen takip etti Hafif ticari araç segmentinde ocak-temmuz döneminde 25 bin 607 adetle listenin ilk sırasında yer alan Ford'u, 19 bin 32 adetle Fiat ve 7 bin 22 adetle Volkswagen izledi 7 ayda Infiniti marka otomobil satışı yapılmazken, 8 adet Aston Martin, 9 adet Bentley, 13 adet Ferrari ve 11 adet Lamborghini satıldı (Abdulselam Durdak/İstanbul) 3- "Sanayi kenti"nde teşvikli yatırımlarla 5 bin kişiye iş kapısı açılacak Kocaeli'de yılın ilk yarısında sabit yatırım tutarı 4,5 milyar lirayı bulan 156 proje için yatırım teşvik belgesi düzenlendi Yatırımların tamamlanmasının ardından kentte yaklaşık 5 bin kişinin istihdam edilmesi öngörülüyor (Şahin Oktay/Kocaeli) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Lamborghini - 29.07.2020
ABD'de Kovid-19 yardım parasıyla Lamborghini alan iş yeri sahibi tutuklandı
NEW ABD'nin Florida eyaletinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından zarar gören iş yeri sahiplerinin çalışanlarına ücretlerini ödeyebilmesi için oluşturulan Maaş Koruma Programı'ndan (PPP) aldığı yardım parasıyla dünyanın en lüks otomobillerinden Lamborghini satın aldığı tespit edilen...
Lamborghini - 10.07.2020
Otomobilde Renault, ticaride Ford tercih edildi
Söz konusu dönemde Infiniti marka otomobil satışı yapılmazken, Aston Martin, Lamborghini ve Bentley gibi markalar 10 adetin altında satış yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Lamborghini Haberleri | Lamborghini Haber - Haberler - Lamborghini haberleri, son dakika lamborghini haber ve gelişmeleri burada. Otomobil satışlarında Renault, hafif ticari satışlarında Ford ilk sırada yer aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 00:07:08. #1.13#

title