KORAY AYDIN HABERLERİ

Koray Aydın haber, Koray Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Koray Aydın

Koray Aydın

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 5.12.1955 - ...

Koray Aydın Kimdir ?

Koray Aydın (5 Aralık 1955, Trabzon), Türk siyasetçi ve eski Bayındırlık ve İskan Bakanı. Koray Aydın, 5 Aralık 1955 tarihinde Trabzon'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini babası Halil İbrahim Aydın'ın memuriyeti sebebiyle Anadolu'nun çeşitli yerlerinde tamamladı. 1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Koray Aydın - 10.03.2021
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Geçen hafta, sosyal medyada kendisiyle ilgili "Fosforlu Meral" diye bir tag çalışması yapıldığını dile getiren Akşener şöyle konuştu: "Bu tagin nereden geldiğini, niçin geldiğini 5 yıl evvel yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız bilirler. Sayın Devlet Bahçeli, Konya'dan üst kurul delegelerini çağırdı ve orada bana 'Fosforlu Cevriye' dedi. Konyalı iki genç üst kurul delegesi, bunu tam da kastedildiği manada, 'fahişe' olarak algıladılar ve ağlayarak bana geldiler. Ben onlara kastettikleri gibi olmadığını izah etmeye çalıştım. Hepimizin geçmişte 'abi' dediğimiz, ailemizi, çoluğumuzu çocuğumuzu emanet etme konusunda tereddüt etmeyeceğimiz 1947 doğumlu Sayın Bahçeli, o genç çocukların gözünde yerle bir olmasın diye Fosforlu Cevriye'nin fahişe olmadığını, sert, eli sopalı bir kadın olduğunu söylemek zorunda kaldım. Ben onu korurken, gelen giden herkese bunu söyledi tam 1 yıl boyunca. 19 Haziran'da bir kongre yaptık. O kongreden sonra benim 9 aylık erkek torunuma, hem de nikah şahidi olduğu oğlumun çocuğuna, 'Nesebi gayri sahih' dedi. Sonra Celal Adan, buradaki birçok insanın abisi sayılabilecek bu şahıs, döndü hepimize, bana, Koray Aydın'a, Sinan Oğan'a, buradaki herkese 'Nesebi gayri sahih' dedi.
Koray Aydın - 04.03.2021
İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Partiden istifa etti Açıklaması
Kongrede İsmail Koncuk ve kendisi aday olmadığı halde delegelere dağıtılan bir kara listede üstü çizilecekler olarak açıklandıklarını söyleyen Özdağ, şöyle devam etti: "Aday olmayan insanların üstü nasıl çizerseniz? Çizemezsiniz. Peki bu liste kimin tarafından oluşturuldu? Akşener bu listeden haberinin olmadığı söylüyor. Sayın Akşener'in yalan söylediğini biliyorum. Bu liste Meral Akşener ve Koray Aydın tarafından oluşturulmuş, tetikçiliğini ise Uğur Poyraz ve Buğra Kavuncu yapmıştır.
Koray Aydın - 20.01.2021
Son dakika haberleri | Özdağ'ın İYİ Parti'den ihracının iptaline ilişkin kararın gerekçesi açıklandı Açıklaması
Disipline sevk dilekçesinde, "il başkanlarının töhmet altında bırakıldığı"na yer verilmesine rağmen savunma talep dilekçesinde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın'a yönelik ifadeleri için de Özdağ'dan savunma istendiği belirtilen gerekçede, bu işlemin tüzüğe uygun olmadığı vurgulandı.
Koray Aydın - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
"Sanırsınız Türkiye, AK Parti öncesi Taş Devri'ni yaşıyordu" İYİ Parti Ankara Milletvekili Koray Aydın, AK Parti'nin, kendisinden önceki iktidarların bir şey yapmadığı yönünde bir söylemde bulunduğunu ancak bunun gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Koray Aydın - 22.11.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, üye katılım töreninde konuştu Açıklaması
Konuşmasının ardından Akşener, Teşkilat Başkanı Koray Aydın'ın da katıldığı törende, partiye yeni üye olanlara rozetlerini taktı.
Koray Aydın - 11.11.2020
İYİ Partili Özdağ gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu Açıklaması
Yapılan herhangi bir yanlışa müsamaha göstermenin son derece yanlış olduğunun vurgulayan Özdağ, sözlerini şöyle tamamladı: "İYİ Parti benim ellerime doğdu. Bu parti 5 yıllık bir mücadelenin ürünü. Benim kadar her bir üyesinin de emek ve alın teri var. Sayın Akşener, Divanınızda oturan Erhan Usta bütün İYİ Parti'ye FETÖ dedi. Teşkilat Başkanınız Koray Aydın, sizi FETÖ'nün desteklediğini söyledi.
Koray Aydın - 11.11.2020
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener üye katılım töreninde konuştu Açıklaması
Burada atılacak adımların son derece önemli olduğunu vurgulayan Akşener, şunları kaydetti: "İnsanların artık dost, ahbap, akraba, gelin, kaynana, damat, kayınbirader gibi nepotizmin dibine vurulmuş alandan çıkarılması, bu beklentilerin ortadan kaldırılması ve milletimizin derdine çare olacak liyakatte başaran insanların, arka planı olan kadroların iş başına getirilmesine dair bir tutum olabilir mi, olmalıdır iradesini hep birlikte göreceğiz. İnşallah Sayın Erdoğan da bu 'Allah sonumuzu hayreylesin' sözünden bir öz eleştiri yapmak durumunda kalır. Bunların hepsinin sağlanması için en büyük tavrı, tutumu bütün haksız saldırılara rağmen kulağını tıkayıp milletiyle yol yürüyen İYİ Parti'ye borçlu olunduğunu söylemek durumundayım. Sizlere, bizlere borçlu olunduğunu söylemek zorundayım. Çünkü biz doğruya 'doğru', yanlışa 'yanlış' dedik, demeye devam edeceğiz. Kutuplaştırma siyasetinin dışında olacağımızı ilan ettik, olmaya devam edeceğiz. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır hükmüne de devam edeceğiz. Burada tutum almaya devam edeceğiz." Konuşmasının ardından Akşener, Teşkilat Başkanı Koray Aydın'ın da katıldığı törende, partiye yeni üye olanlara rozetlerini taktı.
Koray Aydın - 04.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2007- Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, Yüce Divanda yargılandığı davada, "ihaleye fesat karıştırdığı", "görevini kötüye kullandığı" ve "haksız mal edindiği" suçlamalarından beraat etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Koray Aydın Haberleri | Koray Aydın Kimdir - Haberler - Koray Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Koray Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Yusuf Halaçoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli, mesleği ne, kitapları neler? Yusuf Halaçoğlu'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 20:37:35. #1.15#

title