KORAY AYDIN HABERLERİ

Koray Aydın haber, Koray Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Koray Aydın

Koray Aydın

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 5.12.1955

Koray Aydın Kimdir ?

Koray Aydın (5 Aralık 1955, Trabzon), Türk siyasetçi ve eski Bayındırlık ve İskan Bakanı. Koray Aydın, 5 Aralık 1955 tarihinde Trabzon'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini babası Halil İbrahim Aydın'ın memuriyeti sebebiyle Anadolu'nun çeşitli yerlerinde tamamladı. 1978 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Koray Aydın - 12.07.2021
AK Parti İzmir Milletvekili Özalan, 2023 seçimlerine ilişkin çalışmaları değerlendirdi Açıklaması
Özalan, yaptığı yazılı açıklamada, son dönemde CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'nun "Cumhurbaşkanı adayımız Kılıçdaroğlu" ve İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın'ın "Bizim gönlümüzden Meral Akşener'in aday olması geçiyor" açıklamalarında bulunduğuna dikkat çekti.
Koray Aydın - 09.07.2021
MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, MYP 1. Türk Gençlik Kurultayı'nı topluyor
MYP Lideri Ahmet Reyiz Yılmaz, partisi ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yeni bir çağa girildiğini ifade eden Ahmet Reyiz Yılmaz, "Eminim ki, halkımız değişime desteğini geçen her gün daha da artıracaktır. Ben Akşener'in eski bir siyasi olarak çok rağbet göreceğini düşünmeyenlerdenim. Bu nedenle halkın yeni yüzlere ihtiyaç duyduğunu düşünüyorum. MHP genel başkanlığına da 2009 kongresinde aday olmuş birisi olarak Akşener ve kendi çevresinde bulunanların Türk siyasetine ve ekonomisine katacağı bir değer olduğunu düşünmüyorum. Akşener'in etrafında kümelenen eski MHP bakiyesi olan isimler MHP içinde bilinen malum yapıdır. Bu yapı eğer göreve gelecekse AK Parti ve MHP devam etsin derim. Akşener, Koray Aydın dışında var olan yapıyı derhal temizlemelidir.
Koray Aydın - 10.03.2021
Akşener, İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
Geçen hafta, sosyal medyada kendisiyle ilgili "Fosforlu Meral" diye bir tag çalışması yapıldığını dile getiren Akşener şöyle konuştu: "Bu tagin nereden geldiğini, niçin geldiğini 5 yıl evvel yol yürüdüğümüz arkadaşlarımız bilirler. Sayın Devlet Bahçeli, Konya'dan üst kurul delegelerini çağırdı ve orada bana 'Fosforlu Cevriye' dedi. Konyalı iki genç üst kurul delegesi, bunu tam da kastedildiği manada, 'fahişe' olarak algıladılar ve ağlayarak bana geldiler. Ben onlara kastettikleri gibi olmadığını izah etmeye çalıştım. Hepimizin geçmişte 'abi' dediğimiz, ailemizi, çoluğumuzu çocuğumuzu emanet etme konusunda tereddüt etmeyeceğimiz 1947 doğumlu Sayın Bahçeli, o genç çocukların gözünde yerle bir olmasın diye Fosforlu Cevriye'nin fahişe olmadığını, sert, eli sopalı bir kadın olduğunu söylemek zorunda kaldım. Ben onu korurken, gelen giden herkese bunu söyledi tam 1 yıl boyunca. 19 Haziran'da bir kongre yaptık. O kongreden sonra benim 9 aylık erkek torunuma, hem de nikah şahidi olduğu oğlumun çocuğuna, 'Nesebi gayri sahih' dedi. Sonra Celal Adan, buradaki birçok insanın abisi sayılabilecek bu şahıs, döndü hepimize, bana, Koray Aydın'a, Sinan Oğan'a, buradaki herkese 'Nesebi gayri sahih' dedi.
Koray Aydın - 04.03.2021
İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, İYİ Partiden istifa etti Açıklaması
Kongrede İsmail Koncuk ve kendisi aday olmadığı halde delegelere dağıtılan bir kara listede üstü çizilecekler olarak açıklandıklarını söyleyen Özdağ, şöyle devam etti: "Aday olmayan insanların üstü nasıl çizerseniz? Çizemezsiniz. Peki bu liste kimin tarafından oluşturuldu? Akşener bu listeden haberinin olmadığı söylüyor. Sayın Akşener'in yalan söylediğini biliyorum. Bu liste Meral Akşener ve Koray Aydın tarafından oluşturulmuş, tetikçiliğini ise Uğur Poyraz ve Buğra Kavuncu yapmıştır.
Koray Aydın - 20.01.2021
Son dakika haberleri | Özdağ'ın İYİ Parti'den ihracının iptaline ilişkin kararın gerekçesi açıklandı Açıklaması
Disipline sevk dilekçesinde, "il başkanlarının töhmet altında bırakıldığı"na yer verilmesine rağmen savunma talep dilekçesinde, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Teşkilat Başkanı Koray Aydın'a yönelik ifadeleri için de Özdağ'dan savunma istendiği belirtilen gerekçede, bu işlemin tüzüğe uygun olmadığı vurgulandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Koray Aydın Haberleri | Koray Aydın Kimdir - Haberler - Koray Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Koray Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan İYİ Parti'ye FETÖ eleştirisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:04:41. #1.14#

title