Kefen Haberleri

Kefen haber, Kefen son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kefen - 16.07.2021
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni Gerçekleştirildi
Her birinin hikayesi ayrı bir destan olan şehitlerimiz, 'gömelim gel seni tarihe' desek sığmayacak kahramanlıklarıyla, bu millete kefen biçenlere hak ettikleri dersi vermişlerdir.
Kefen - 16.07.2021
ŞIRNAK CUMHURİYET MEYDANINDA 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ PROGRAMI DÜZENLENDİ
Bin yıl önce Sultan Alparslan, üzerindeki beyaz entarisini kefen sayıp yola çıkmıştı.
Kefen - 15.07.2021
â??Milletimizin her bir ferdi, bu eÅ?i benzeri olmayan ihaneti hatırladıkça, istiklalimize ve istikbalimize daha sıkı sarılacaktırâ?
Her birinin hikayesi ayrı bir destan olan Å?ehitlerimiz, 'gömelim gel seni tarihe' desek sıÄ?mayacak kahramanlıklarıyla, bu millete kefen biçenlere hak ettikleri dersi vermiÅ?lerdir.
Kefen - 15.07.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan millete seslendi
15 Temmuz darbe girişiminin beşinci yılı nedeniyle Millete Sesleniş konuşması yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz gecesi yaşananların, kendi devletine, kendi halkına, kendi insanına silah doğrultan, masumların kanını döken hainlerin nasıl dünyanın en sefil yaratıklarına dönüşebileceğini gösterdiğini söyledi. Konuşmasına şehitleri anarak başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her birinin hikayesi ayrı bir destan olan şehitlerimiz, 'gömelim gel seni tarihe desek sığmayacak' kahramanlıkları ile bu millete kefen biçenlere hak ettikleri dersi vermişlerdir.
Kefen - 15.07.2021
Erdoğan: Bu alçaklığın hesabını sormaya devam edeceğiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla millete sesleniş konuşması yaptı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün, devlet ve millet hayatının hem en alçak saldırısının, hem de en şanlı direnişlerinden birinin beşinci yıldönümü. O gece 'Bedr'in aslanları kadar şanlı' mücadeleleri sırasında bir gül bahçesine girer gibi toprağa düşen 251 şehidimize Allah'tan rahmet dileyerek başlamak istiyorum. Her birinin hikayesi ayrı bir destan olan şehitlerimiz, 'gömelim gel seni tarihe' desek sığmayacak kahramanlıklarıyla, bu millete kefen biçenlere hak ettikleri dersi vermişlerdir.
Kefen - 15.07.2021
ERDOĞAN: BU ALÇAKLIĞIN HESABINI SORMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla millete sesleniş konuşması yaptı.  Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bugün, devlet ve millet hayatının hem en alçak saldırısının, hem de en şanlı direnişlerinden birinin beşinci yıldönümü. O gece 'Bedr'in aslanları kadar şanlı' mücadeleleri sırasında bir gül bahçesine girer gibi toprağa düşen 251 şehidimize Allah'tan rahmet dileyerek başlamak istiyorum. Her birinin hikayesi ayrı bir destan olan şehitlerimiz, 'gömelim gel seni tarihe' desek sığmayacak kahramanlıklarıyla, bu millete kefen biçenlere hak ettikleri dersi vermişlerdir.
Kefen - 10.07.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti İl Danışma Toplantısında 81 vilayetten gelen gençlerle buluştu
"Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmamak için gece gündüz çalışıyoruz" Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmamak için gece gündüz çalıştıklarını ve çalışmaya da devam edeceklerini söyledi. Erdoğan, "40 yıllık siyasi hayatımızın herhangi bir safhasında 20 yıla varan AK Parti döneminde teröre, şiddete, zorbalığa asla teslim olmadım, olmayacağız. Milli iradeyi savunmak için gerektiğinde bedel ödedim. Sıkıntı çektik ama zalimler karşısında hiçbir zaman başımızı eğmedik. Kefenimizi giyerek çıktığımız bu kutlu yolda bize milletimize ve ülkemize kefen biçen müstevlilere inat Allah'a hamd olsun dimdik yürüyoruz.
Kefen - 09.07.2021
"Biz gücümüzü başkaları gibi silahtan, şiddetten değil; 40 yıldır yanımızda dağ gibi duran aziz milletimizden alıyoruz"
"ZALİMLER KARŞISINDA HİÇBİR ZAMAN BAŞIMIZI EĞMEDİK" Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ne 40 yıllık siyasi hayatımızın herhangi bir safhasında, ne de 20 yıla varan AK Parti döneminde; teröre, şiddete, zorbalığa asla teslim olmadık. Milli iradeyi savunmak için gerektiğinde bedel ödedik, sıkıntı çektik, ama zalimler karşısında hiçbir zaman başımızı eğmedik. Kefenimizi giyerek çıktığımız bu kutlu yolda; bize, milletimize ve ülkemize kefen biçen müstevlilere inat, Allah'a hamdolsun dimdik yürüyoruz.
Kefen - 19.05.2021
Ünlü isimler sosyal medyadan Filistin'e destek mesajları vermeye devam ediyor
Usta oyuncu Cüneyt Arkın, "#AksadaBaskınVar" etiketiyle yaptığı paylaşımda "Bayramlık giyecek yaşta kefen giydirdiğiniz çocukların ahı bir ömür bırakmasın yakanızı.
Kefen - 18.05.2021
Yozgat'ta 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı mesajları
AK Parti Yozgat Milletvekili Başer de mesajında şunları kaydetti: "19 Mayıs, kendisine kefen biçilen bir milletin yeniden ayağa kalkmaya başladığı gün olarak tarihe geçmiştir.
Kefen - 12.05.2021
AK Parti Edirne İl Teşkilatı çevrim içi bayramlaşma programı gerçekleştirdi
Bayramın tüm insanlığa birlik ve beraberlik getirmesi temennisinde bulunan İba, şunları kaydetti: "Çocukların gülmediği, öldüğü bu dünyada cevabı Allah elbette verecektir. Tabutların küçüldüğü yerde zulüm büyüktür. Bayramlık yerine kefen giyen çocuklar hepimizin içini yaktı.
Kefen - 11.05.2021
Sanat dünyasının İsrail'in Filistinlilere yönelik saldırılarına tepki devam ediyor
Cüneyt Arkın, "#AksadaBaskınVar" etiketiyle "Bayramlık giyecek yaşta kefen giydirdiğiniz çocukların ahı bir ömür bırakmasın yakanızı.
Kefen - 25.04.2021
Sanatçılardan Biden'ın 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki Açıklaması
Oyuncu Ahmet Yenilmez, şunları kaydetti: "Biz vatanımızı birilerinin iki dudağı arasından çıkan sözle almadık! Biz devletimizi birilerinin senato kararıyla kurmadık. 1915 olayları, Türk'ün var olma yok olma savaşıdır! Joe Biden'in lakırdısı Türk'e kefen biçmektir!" Akıncı dizisinde oynayan Şevket Çapkınoğlu da "ABD önce kendi kanlı tarihiyle yüzleşsin.
Kefen - 22.04.2021
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
İktidarın konuyla ilgili 42 farklı cevap verdiğini, paraların akıbetini, çıkıp mertçe açıklamak yerine vinçlerle pankart avına çıktığını iddia eden Türkkan, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Lidyalılar parayı 2 bin 721 yıl önce icat ettiler. Paranın icat edildiği günden bu güne kadar her gün 128 bin dolar kenara koysanız, 128 milyar dolar ancak ediyor. 128 milyar dolar neredeyse Türkiye Cumhuriyeti'nin 2021 bütçesine denk gelen bir para. Yani cebinizde bu para varsa tüm memurların maaşlarını ödüyorsunuz. Üstüne bir yıl boyunca toplanan tüm vergileri kendi cebinizden karşılayabiliyorsunuz. Kalan parayla köprü, hastane, otoyol ve diğer tüm ihaleleri kendiniz karşılayabiliyorsunuz. Kısaca bu para Türk milletinin bir yıllık alın terinin tamamı demek. Madem bu parayı sattınız, karşılığında Türk lirası olarak aldığınız yaklaşık 900 milyar lira para nerede? O para da ortada yok değil mi? O para olsaydı tam kapanma da uygulayabilirdiniz. Anlaşılan 128 milyar doların Türk lirası olarak alınan karşılığı da yok." "TOBB ve TESK'e bağlı odalar iki yıl boyunca üyelerden aidat almasın" Bilim insanlarının koronavirüs salgınına karşı uzun süreli tam kapanma önerisinde bulunduğuna işaret eden Türkkan, "İktidar sıfırı tüketmemize neden olduğu için artık ne fabrikaları kapatmak mümkün ne de küçük esnafı ayakta tutacak destekleri sağlamak mümkün. Türkiye'nin kefen parasını bile yediler.
Kefen - 25.03.2021
CHP Grup Başkanvekili Altay gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Olsa, dükkan senin ama yok" Eski Merkez Bankası Başkanı Naci Ağbal görevden alınmadan 450 milyon dolar satın alındığını, bu alıcıların yüz kişiyi geçmeyeceğini dile getiren Altay, "Yeni devlet soyma modeli, kur manipülasyonu. Bir gecede zenginler türüyor. Devleti bu kadar talan ettikten sonra beyefendi milletin yastık altındaki kefen parasına, küçük birikimlerine gözü dikti.
Kefen - 25.03.2021
Saadet Partili Karaduman: "Yastığın altında değil altın, kefen parası bile kalmadı"
Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, "Vatandaşın yastığının altında değil altın ve döviz, artık kefen parası bile kalmamıştır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kefen Haberleri | Kefen Haber - Haberler - Kefen haberleri, son dakika kefen haber ve gelişmeleri burada. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni Gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.7.2021 08:28:48. #1.15#

title