CEMAL ÖZTÜRK HABERLERİ

Cemal Öztürk haber, Cemal Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemal Öztürk

Cemal Öztürk

Doğum Yeri Giresun / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1958 - ...

Cemal Öztürk Kimdir ?

1958 Görele doğumlu. İlkokulu Görele'de ortaokulu Giresun'da, liseyi Trabzon'da, Üniversiteyi Ankara'da AİTİA İşletme Fakültesinde okudu. Yüksek öğrenimi esnasında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nda çalıştı. Askerlik görevini II. Ordu Komutanlığı Karargahında Levazım Asteğmen olarak ikmal etti. Özel sektörde çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cemal Öztürk - 10.05.2021
Giresun Valisi Enver Ünlü, Süper Lig'e yükselen GZT Giresunspor'u kutladı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk de GZT Giresunspor'un Süper Lig'e yükselmesinin ardından bir tebrik mesajı yayınladı.
Cemal Öztürk - 20.04.2021
Son dakika haberi! Giresun'a 18 yılda gençlik ve spor alanında 1 milyar liralık yatırım yapıldı
Edinilen son dakika gelişmesine göre AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, son 18 yılda gençlik ve spor alanında Giresun'a 1 milyar liralık yatırım ve destek sağlandığını bildirdi.
Cemal Öztürk - 13.04.2021
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Giresun'a son 18 yılda 4,6 milyar liralık yatırımı yapıldı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, son 18 yılda Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca Giresun'a 4,6 milyar liralık çevre ve şehircilik yatırımı yapıldığını bildirdi.
Cemal Öztürk - 03.04.2021
Giresun'da aile, çalışma ve sosyal hizmetler kapsamında 3,1 milyar lira destek sağlandı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti hükümetleri döneminde Giresun'da aile, çalışma ve sosyal hizmetler kapsamında 3,1 milyar lira destek sağlandığını bildirdi.
Cemal Öztürk - 27.03.2021
Son dakika haber... Giresun'a tarım ve ormancılık alanında 4,4 milyar lira yatırım desteği sağlandı
Son dakika ekonomi haberine göre AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, AK Parti hükümetleri döneminde Giresun'a tarım ve ormancılık alanında 4,4 milyar lira yatırım desteği verildiğini bildirdi.
Cemal Öztürk - 23.03.2021
Son dakika haberi: Ankara'da Milli Mücadele kahramanı Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan'ın anıt mezarının temeli atıldı
Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Ankara Milletvekili Asuman Erdoğan, AK Parti Giresun milletvekilleri Sabri Öztürk ve Cemal Öztürk'ün de bulunduğu törende, şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan'ın mezarının başında dualar edildi ve anıt mezarın temeli atıldı.
Cemal Öztürk - 09.03.2021
Giresun'a 18 yılda 927 milyon liralık sağlık yatırımı yapıldı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada, hükumet olarak insana verdikleri sağlık hizmetini devletin sağladığı bir imkan değil, hakkın teslimi olarak gördüklerini belirtti.
Cemal Öztürk - 21.02.2021
Giresun'un ilçeleri doğal gaza kavuşuyor
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Dereli, Doğankent ve Piraziz ilçelerinin 2021 yılında doğal gaza kavuşacağını bildirdi.
Cemal Öztürk - 05.02.2021
Giresun'da modernizasyonu tamamlanan genel yoğum bakım ünitesinin açılışı yapıldı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, modernizasyonu Gezmiş ailesi tarafından üstlenilen ünitenin açılışını Vali Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.
Cemal Öztürk - 28.01.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, idarelerin kanun kapsamında bu ihaleleri gerçekleştirdiğini belirterek, "Konu bu iken beş firmanın, töhmet altında bırakılarak, çamur at tutmazsa izi kalır şeklinde adının anılması, aslında hukuka uygun değildir.
Cemal Öztürk - 25.01.2021
Hayatını kaybeden kanaat önderi Nuri Genç, son yolculuğuna uğurlandı
Törene, Genç'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, Diyanet İşleri Başkanlığı Başmüfettişi Mahmut Göl ile vatandaşlar katıldı.
Cemal Öztürk - 15.01.2021
Giresun 2. OSB'de 5 firma daha faaliyete geçecek
Toplantıda AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Kadir Aydın da birer konuşma yaptı.
Cemal Öztürk - 14.01.2021
Milletvekili Öztürk'ten GTSO'ya ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu'nu ziyaret etti.
Cemal Öztürk - 12.01.2021
AK Parti Giresun milletvekillerinden Giresun Gazeteciler Derneği'ne ziyaret
AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Gazeteciler Derneği'ni ziyaret etti.
Cemal Öztürk - 06.01.2021
AK Parti Giresun Milletvekili Öztürk'ten OSB ziyareti
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun 1. Organize Sanayi Bölgesi'nde (OSB) bulunan firmaları ziyaret etti.
Cemal Öztürk - 30.12.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ordu'da ziyaretlerde bulundu
Bakan Karaismailoğlu'na, şantiye ziyareti sırasında Vali Tuncay Sonel, AK Parti milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Cemal Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile diğer ilgililer eşlik etti.
Cemal Öztürk - 28.12.2020
Giresun'a 41 yeni doktor kadrosu tahsis edildi
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Sağlık Bakanlığı'nca Giresun'a 41 yeni doktor kadrosu tahsis edildiğini bildirdi.
Cemal Öztürk - 25.12.2020
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda, Merkez Bankasının faaliyetlerine ilişkin bilgilendirme toplantısı
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "Türkiye'ye yeniden yabancı sermayenin gelmesine imkan sağlayacak bir para ve maliye politikaları dönemine girmemiz lazım." dedi.
Cemal Öztürk - 19.12.2020
Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi afiliasyon kapsamından çıkıyor
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinin afiliasyon kapsamından çıkarılarak 2. basamak Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam edeceğini bildirdi.
Cemal Öztürk - 16.12.2020
TMO'nun fındık alım süresini 30 Nisan 2021'e uzatması
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) fındık alım süresini 30 Nisan 2021'e kadar uzatmasının, fiyatların aşağı düşmesini engelleyeceğini belirtti.
Cemal Öztürk - 09.12.2020
Son dakika haberleri... Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
"Yeni fırsatların oluştuğu bir toparlanma dönemine gireceğiz" AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Hazine ve Maliye Bakanlığı bütçesi üzerinde yaptığı konuşmada, küresel şokların en büyüğü olan Kovid-19'un bütün dünyanın dengelerini bozduğu gibi Türkiye ekonomisini de olumsuz etkilediğini söyledi.
Cemal Öztürk - 02.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk ise Katar'a olan nefreti anlamadığını belirterek, şunları söyledi: "Yatırım Ajansının verdiği bilgilere göre Katar, Türkiye'deki yatırım sıralamasında 17.
Cemal Öztürk - 27.11.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Dereli'de incelemelerde bulundu Açıklaması
Kurum'a incelemeleri sırasında Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank, Vali Enver Ünlü, AK Parti Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk ve Kadir Aydın, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Dereli Belediye Başkanı Kazım Zeki Şenlikoğlu, AK Parti İl Başkanı Kenan Tatlı ve diğer ilgililer eşlik etti.
Cemal Öztürk - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Türkiye'nin, salgınla mücadele sürecinde şartlara ve ihtiyaca uygun tedbirleri hayata geçirdiğini, ekonomi politikalarında yeni bir döneme girildiğini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, yeni ekonomi yönetimine olan güveni açık açık ifade ettiğini söyledi.
Cemal Öztürk - 16.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "Sanayi ve teknoloji, AK Parti hükümetlerinin tercihleri sıralamasında en önde yer almıştır.
Cemal Öztürk - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
"Bakanlığını mükemmel bir orkestra şefi gibi yönetiyor" AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "genç dostum" diye hitap ettiği Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi çalışmaları nedeniyle tebrik etti.
Cemal Öztürk - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, teklifle, salgın nedeniyle işçi ve işverenler üzerinde oluşan yükün paylaşılmasını öngördüklerini söyledi.
Cemal Öztürk - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, istihdamın teşvik edilmesine ilişkin kanun teklifinin, istihdamı koruyacağı ve Kovid-19'un iş gücü piyasasına etkilerini azaltacağının, belirlenen yaş grubundaki çalışanların iş gücüne...
Cemal Öztürk - 03.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "AK Parti hükümetleri döneminde eğitime her bütçede hemen hemen her yıl birinci sırada kaynak ayrılmıştır.
Cemal Öztürk - 27.10.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Kovid-19 salgını nedeniyle büyük yaralar alan dünya ekonomisi gibi Türkiye ekonomisi de bu süreçten etkilendi. Henüz salgın devam etse de hükümetimiz ve devletimiz tarafından ekonomide çarkları döndürmeye ve vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmaya dönük etkili tedbirler alınmış, kararlar süratle uygulanmıştır. Ekonomik gelişmelerin ve bütçe değerlendirmesinin, dünya ekonomisiyle birlikte Türkiye ekonomisini de etkileyen olumsuzlukların dikkate alınarak yapılması doğru olacaktır. Bu çerçevede Türkiye'nin verdiği çok cepheli mücadeleyle geçirdiği zorlu süreç göz ardı edilmemeli." "2020 yılını da pozitif büyümeyle kapatacağımızı öngörüyoruz" AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Türkiye ekonomisinin, 2003-2019 arasında görülmeyen boyutta küresel krizlere rağmen ortalama yüzde 5,3 oranında büyüdüğünü belirtti.
Cemal Öztürk - 23.10.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, muhalefet milletvekillerinin, düzenlemeyle kara para aklamanın yolunun açıldığı iddialarını kabul etmediğini belirterek "Bu yönde daha önce de 6 kez düzenleme yaptık.
Cemal Öztürk - 22.10.2020
İstihdam teşviğine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk'un, teklifi Hazine ve Maliye Bakanlığı ile hazırladıklarını açıkladığını belirterek, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile kanun teklifleri güya milletvekilleri tarafından hazırlanacak ve Meclis'e sunulacaktı. Öyle mi? Kim doğruyu söylüyor? Teklif altında imzası olan Sayın Cemal Öztürk ve arkadaşları mı yoksa Sayın Bakan Selçuk mu? Tabii ki bakan doğru söylüyor.
Cemal Öztürk - 22.10.2020
Son dakika politika: İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Son dakika haberi... AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, istihdam teşvikine ilişkin kanun teklifiyle ilgili, "Kanun teklifimiz, koronavirüs salgınının istihdam üzerindeki olumsuz etkilerinin azaltılması, salgın nedeniyle işçi ve işverenler üzerinde oluşan yükün sosyal devlet ilkesi gereğince paylaşılması...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cemal Öztürk Haberleri | Cemal Öztürk Kimdir - Haberler - Cemal Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemal Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Giresun Valisi Enver Ünlü, Süper Lig'e yükselen GZT Giresunspor'u kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 06:06:57. #1.14#

title