Beyrut Limanı Haberleri

Beyrut Limanı haber, Beyrut Limanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Beyrut Limanı - Dün
DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus: "Halka destek için Taliban liderliğiyle ilişki kurmak önemli"
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlamadan sonra ülke ekonomisinin zor durumda kaldığını belirten Ghebreyesus, patlamanın temel ilaçları depolamak için kullanılan bir depoyu da tamamen yok ettiğini aktardı.
Beyrut Limanı - 22.09.2021
Uluslararası Destek Grubu, Lübnan makamlarına halkın yükünü hafifletme çağrısı yaptı
Uluslararası toplumun güçlü desteklerinin yanı sıra Lübnan halkına istikrar ve kalkınmayı sağlamak ile güveni geri kazanmak için gerekli reformları hayata geçirme talebinde bulunulan açıklamada, ayrıca Beyrut Limanı'ndaki patlamayla ilgili soruşturmanın hızlıca tamamlanmasının gerektiğine dikkat çekildi.
Beyrut Limanı - 22.09.2021
Son Dakika | Hizbullah'ın Beyrut Limanı patlamasını soruşturan hakimi tehdit ettiği iddiaları incelenecek
Son dakika gündem haberi... Lübnan Cumhuriyet Savcısı Gassan Uveydat'ın, Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlamayı soruşturan hakim Tarık el-Bitar'ın Hizbullah tarafından tehdit edildiği iddialarının araştırılmasını istediği açıklandı.
Beyrut Limanı - 20.09.2021
Lübnan Ekonomi Bakanı Selam, uluslararası desteğe güvendiklerini belirtti
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlama, Lübnan'daki ekonomik sıkıntıları artırdı ve yeni bir hükümet krizi doğurdu.
Beyrut Limanı - 20.09.2021
Lübnan'da yeni hükümet oylamaya katılan 100 milletvekilinden 85'inin evet oyuyla güvenoyu aldı
Genel seçimleri zamanında yapmaya bağlı kalacaklarını söyleyen Başbakan Mikati, Beyrut Limanı'ndaki patlamayla ilgili soruşturmayı tamamlamaya önem verdiklerini aktardı.
Beyrut Limanı - 20.09.2021
Son dakika gündem: Eski Lübnan Başbakanı Diyab, liman patlaması soruşturması kapsamında yeniden ifade vermeye çağrıldı
Beyrut Limanı'ndaki patlama ve soruşturma süreci Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu bir depoda önce yangın çıkmış, ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Beyrut Limanı - 19.09.2021
Lübnan'da 20 ton amonyum nitrat ele geçirildi
Beyrut Limanı'ndaki patlama Ele geçirilen nitratların, 4 Ağustos 2020'de Beyrut Limanı'ndaki patlamaya yol açan patlayıcılar ile benzer olup olmadığı gündeme geldi.
Beyrut Limanı - 17.09.2021
Lübnan hükümeti Merkez Bankası hesaplarının denetimi için uluslararası özel şirketle anlaştı
Diyab hükümeti, her yıl 2 milyar dolar olmak üzere 5 yılda toplam 10 milyar dolar kredi almak için geçen yıl IMF ile müzakereleri başlatmıştı ancak geçen yıl Beyrut Limanı'ndaki patlamadan sonra istifasını duyurmasıyla söz konusu müzakereler sekteye uğramıştı.
Beyrut Limanı - 16.09.2021
Lübnan'da yeni hükümet, eylem planını onayladığını duyurdu
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlama, Lübnan'daki ekonomik sıkıntıları artırdı ve yeni bir hükümet krizi doğurdu.
Beyrut Limanı - 16.09.2021
Lübnan'da Beyrut patlamasıyla ilgili soruşturmada eski Bakan Finyanus hakkında gözaltı kararı verildi
Lübnan yargısı, Beyrut Limanı'ndaki patlamayla ilgili soruşturma kapsamında ifadeye gelmeyen eski Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Yusuf Finyanus hakkında gözaltı kararı çıkardı.
Beyrut Limanı - 16.09.2021
Beyrut Limanı patlaması soruşturmasında eski Bakana yakalama kararı
Lübnan'da geçtiğimiz yıl yaşanan Beyrut Limanı patlamasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifadeye vermeye gelmeyen Eski Bayındırlık Bakanı Youssef Finianos hakkında yakalama kararı çıkardı.
Beyrut Limanı - 15.09.2021
Beyrut patlamasıyla ilgili soruşturma kapsamında ifadeye çağrılan eski Lübnan Başbakanı Diyab, ABD'ye gitti
Eski Lübnan Başbakanı Hassan Diyab, Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de meydana gelen patlamanın soruşturması kapsamında ifadeye çağrıldıktan sonra ABD'ye gitmek üzere ülkeden ayrıldı.
Beyrut Limanı - 14.09.2021
Son dakika haber | AB: Lübnan'a, yeni hükümetin önlemler alması ve reform yapması şartıyla desteğimizi sürdürmeye hazırız
Avrupa Parlamentosu'ndaki Lübnan oturumunda konuşan Borrell, bir yıl önce Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlamanın ülkedeki siyasi ve ekonomik krizi gözler önüne serdiğini söyledi.
Beyrut Limanı - 13.09.2021
Son dakika haberi: Lübnan'ın eski Genelkurmay Başkanı Kahveci, Beyrut Limanı patlamasıyla ilgili soruşturmada ifade verdi
Son dakika gelişmesine göre Lübnan eski Genelkurmay Başkanı General Can Kahveci'nin, Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de meydana gelen patlamayla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdiği belirtildi.
Beyrut Limanı - 10.09.2021
Ekonomik krizle boğuşan Lübnan'da 13 ay sonra kurulan yeni hükümeti zorlu bir süreç bekliyor
Beyrut Limanı'ndaki büyük patlama sonrası tepki eylemleri üzerine 10 Ağustos 2020'de istifa eden Hassan Diyab hükümetinin yerine yenisini kurmak üzere Mikati'den önce sırayla Lübnan'ın Berlin Büyükelçisi Mustafa Edib ve eski Başbakan Saad el-Hariri görevlendirildi.
Beyrut Limanı - 10.09.2021
Lübnan Cumhurbaşkanı Avn: "Yeni hükümet, ulaşabildiğimiz en iyisidir"
Avn, ekmek, benzin ve mazot gibi temel sorunları çözmenin yanı sıra yoksulluk, borçlar, salgın ve Beyrut Limanı'ndaki patlamanın arkasında bıraktığı sorunlara odaklanacaklarını aktardı.
Beyrut Limanı - 10.09.2021
Lübnan'da yeni hükümet kuruldu
Lübnan'da Beyrut Limanı'nda yaşanan patlamanın ardından Başbakan Hassan Diyab istifa etmişti.
Beyrut Limanı - 10.09.2021
Lübnan'da yeni hükümeti kurmakla görevlendirilen Mikati, kabine üzerinde Cumhurbaşkanı ile anlaştı
Beyrut Limanı'nda meydana gelen patlamadan sonra 10 Ağustos 2020'de istifa eden Hassan Diyab hükümetinin yerine 26 Temmuz'da yenisini kurmakla görevlendirilen eski Başbakan Mikati, Baabda Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Avn ile görüştü.
Beyrut Limanı - 09.09.2021
Lübnanlı kadınlar Beyrut Limanı patlamasının sorumlularının cezalandırılmasını istedi
Lübnanlı kadınlar, başkent Beyrut'taki limanda geçen yıl meydana gelen büyük patlamanın sorumlularının cezalandırılması talebiyle gösteri düzenledi.
Beyrut Limanı - 08.09.2021
Lübnan Gıda İthalatçıları Sendikası: Beyrut Limanı'nda çalışmaların durması gıda felaketine yol açabilir
Lübnan Gıda İthalatçıları Sendikası, Beyrut Limanı'nda çalışmaların tümüyle durmasından ötürü "büyük bir gıda felaketinin yaşanabileceği" uyarısında bulundu.
Beyrut Limanı - 30.08.2021
Krizlerin gölgesindeki Lübnan'da 27 Eylül'de okullar kapılarını yeniden öğrencilere açıyor
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlama, Lübnan'daki ekonomik sıkıntıları arttırdı ve yeni bir hükümet krizi doğurdu.
Beyrut Limanı - 26.08.2021
Son dakika haberi | BM'den sosyo-ekonomik durumun hızla kötüleştiği Lübnan'da siyasi liderlere ulusal birlik hükümeti kurma çağrısı
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlama, Lübnan'daki ekonomik sıkıntıları arttırdı ve yeni bir hükümet krizi doğurdu.
Beyrut Limanı - 26.08.2021
Son dakika haberi! Beyrut Limanı patlamasıyla ilgili soruşturmada Başbakan Diyab için "zorla getirme" kararı çıkarıldı
Son dakika haberler... Lübnan'ın başkenti Beyrut'taki limanda geçen yıl meydana gelen patlamayla ilgili soruşturmayı yürütmekle görevli hakimin, ifade vermeyi reddeden Başbakan Hassan Diyab hakkında "zorla getirme" kararı çıkardığı belirtildi.
Beyrut Limanı - 18.08.2021
Son dakika haberleri: Lübnan, Sayda kentindeki Türk hastanesi için istihdam kararı verdi
Barındırdığı Suriyeli ve Filistinli mültecilerle nüfusu yaklaşık 6 milyona ulaşan Lübnan'da, Ağustos 2020'de Beyrut Limanı'nda yaşanan felakette yaralanan binlerce kişinin tedavisi için başkentin dışındaki sağlık merkezlerine başvurulmuştu.
Beyrut Limanı - 16.08.2021
Lübnan'da Akkar'daki akaryakıt patlamasının yeni hükümetin kurulma sürecini etkilemesinden endişe ediliyor
Abdullah, "Beyrut Limanı'nda geçen yıl meydana gelen feci patlamayla harekete geçmeyen otoritenin, Akkar patlamasından sonra kurtarma adımları atması pek olası değil.
Beyrut Limanı - 15.08.2021
Son dakika haberleri | Lübnan'da akaryakıt tankeri patladı: en az 20 ölü, 79 yaralı
Eski Lübnan Başbakanı Saad el-Hariri, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: "Akkar katliamı Beyrut Limanı'ndaki katliamdan farklı değildir.
Beyrut Limanı - 15.08.2021
Lübnan'da akaryakıt tankeri patladı: en az 20 ölü, 7 yaralı
Eski Lübnan Başbakanı Saad el-Hariri, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullandı: "Akkar katliamı Beyrut Limanı'ndaki katliamdan farklı değildir.
Beyrut Limanı - 12.08.2021
Lübnan Meclisi, dokunulmazlıkların tartışılacağı oturumu düşük katılım nedeniyle yapamadı
Lübnan Meclisinin Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de meydana gelen patlamanın soruşturması kapsamında sorgulanmaları için bazı milletvekillerinin dokunulmazlıklarının kaldırılması talebini ele alacağı oturum, yeterli katılım sağlanmadığı için düzenlenemedi.
Beyrut Limanı - 10.08.2021
Lübnan'da bir yıl önce istifa eden geçici Başbakan Diyab'dan siyasi güçlere yeni hükümeti kurmaları çağrısı
Lübnan'ın derin bir ekonomik krizle boğuşmasına ve vatandaşın yaşadığı çilenin de katlanmasına rağmen bir yıldır, ülkedeki çöküşe karşı tek çözüm yolu olarak görülen Uluslararası Para Fonu (IMF) ile müzakereleri başlatacak yeni hükümeti kurma çabalarının sonuç vermediğine dikkati çeken Diyab, şunları kaydetti: "Hükümetimiz istifa ettiğinde ekonomik krize karşı hazırladığımız iyileştirme planı konusunda IMF ile bir ilerleme katetmiştik. Ancak Beyrut Limanı'ndaki uğursuz patlama bizim hükümetin istifasına yol açtı ve IMF ile müzakereler durmuş oldu.
Beyrut Limanı - 08.08.2021
Lübnan Müftüsü: "İşlerimizi yönetecek ve açlık endişesinden kurtaracak bir hükümetten mahrum bırakılıyoruz"
Beyrut Limanı'nda Ağustos 2020'de meydana gelen büyük patlama, Lübnan'daki ekonomik sıkıntıları arttırdı ve yeni bir hükümet krizi doğurdu.
Beyrut Limanı - 07.08.2021
Hizbullah: İsrail'in düzenleyeceği her saldırıya karşılık verilecek
Geçen yıl Beyrut Limanı'nda meydana gelen büyük patlamanın soruşturmasına da değinen Nasrallah, "Soruşturmaya katkı sunan tüm kesimler, Beyrut Limanı'nda silah veya mühimmatların olmadığı sonuca vardı.
Beyrut Limanı - 05.08.2021
Beyrut'ta patlamanın yıl dönümünde hayatını kaybeden 218 kişi anıldı
Lübnan'da Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020 tarihinde meydana gelen patlamanın üzerinden bir yıl geçti.
Beyrut Limanı - 04.08.2021
ABD'den Beyrut patlamasının birinci yılında Lübnan'a 100 milyon dolar yardım sözü
Beyrut Limanı'ndaki patlama Beyrut Limanı'nda 4 Ağustos 2020'de patlayıcı maddelerin bulunduğu depoda önce yangın çıkmış ardından tüm kenti sarsan çok güçlü bir patlama meydana gelmişti.
Beyrut Limanı - 04.08.2021
UNIFIL'den karşılıklı roket ve topçu atışlarının olduğu Lübnan-İsrail sınırında "tansiyonu düşürme" çağrısı
UNIFIL Komutanı General Stefano Del Col'un taraflarla iletişime geçtiği ve özellikle Beyrut Limanı'ndaki patlamanın birinci yılında tansiyonun yükseltilmemesi için sükunet çağrısı yaptığı aktarılan açıklamada, UNIFIL'in ivedilikle sahada gerekli adımları atması ve Mavi Hat boyunca güvenliğin güçlendirilmesini garantilemek için Lübnan ordusuyla çalıştığı kaydedildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Beyrut Limanı Haberleri | Beyrut Limanı Haber - Haberler - Beyrut Limanı haberleri, son dakika beyrut limanı haber ve gelişmeleri burada. DSÖ Genel Direktörü Ghebreyesus: Halka destek için Taliban liderliğiyle ilişki kurmak önemli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.9.2021 07:09:00. #1.14#

title