BARIŞ YARKADAŞ HABERLERİ

Barış Yarkadaş haber, Barış Yarkadaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Barış Yarkadaş

Barış Yarkadaş

Doğum Yeri Kars / Türkiye
Doğum Tarihi 2.8.1974 - ...

Barış Yarkadaş Kimdir ?

Gazeteci Barış Yarkadaş 1974 yılında Kars’ın Susuz İlçesi’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kars’ta tamamladı. 1988 yılında ailesiyle birlikte İstanbul’un Üsküdar İlçesi’ne yerleşti. Lise öğrenimini Sultanahmet Matbaa Meslek Lisesi’nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi ile Marmara Üniversitesi Matbaacılık Bölümü’nde öğrenim gördü.
Biyografinin devamı için tıklayın
Barış Yarkadaş - 2.12.2020
Son dakika... "Cinsel saldırı" suçundan tutuklanan eski CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı hakkındaki soruşturma sürüyor
Yarkadaş'tan yeni iddialar Eski CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, Twitter hesabından olaya ilişkin paylaşımlarda bulundu.
Barış Yarkadaş - 9.6.2020
TBMM Genel Kurulu
FETÖ'nün bir siyasi lidere beddua ettiğini ve onun da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu dile getiren Muş, sözlerini şöyle sürdürdü: "Açık bir şekilde şefaat ettiği bir tek siyasi lider var o da sizin efsanevi genel başkanınız. 'FETÖ kumpas yapmıştır. FETÖ, Ergenekon kumpasını yapmıştır' eyvallah bunlar düzeltilmiştir, biz mücadele etmişizdir peki bu kumpasları yapan FETÖ ile 17/25'ten önce ABD'ye gidip görüşmeler yapıp buraya gelip, 'Erdoğan göreceksiniz kaçacak' niye dediniz? Onların kanallarında mart seçimlerinden önce çıkıp 'göreceksiniz Erdoğan seçim sonucunu göremeyecek' niye dediniz? AK Parti'yi devirebilmek için FETÖ ile işbirliğine niye girdiniz? 2013'te Barış Yarkadaş, niçin şunu söylüyor: 'CHP'den Fetullah Gülen'in davet ettiği milletvekilleri hep ulusalcı.
Barış Yarkadaş - 4.5.2020
Basın özgürlüğü farklı seslerle konuşuldu
Maltepe Belediyesi, 3 Mayıs Dünya Basın Özgürlüğü Günü'nde görüşleri geniş bir yelpazeye yayılan gazetecileri dijital ortamda bir araya getirdi. Moderatörlüğünü gazeteci Necdet Saraç'ın yaptığı ve bir ilk olma özelliği taşıyan programa gazeteci Fikret Bila, Barış Yarkadaş, Deniz Zeyrek, Saygı Öztürk, Mahmut Övür, Akif Beki, Hadi Özışık, Ersoy Dede, Yazgülü Aldoğan,Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç katıldı.
Barış Yarkadaş - 23.11.2019
Muharrem İnce'den Beştepe'ye çıktığı iddiasına tepki: Kanıtlanırsa Taksim'de kendimi yakarım
Gazeteci Rahmi Turan, tartışmalar üzerine o ismin Murarrem İnce olduğunu söyledi. Sözcü gazetesi, Londra'da bulunan yazarının açıklamasını cuma akşamı son dakika bilgisi olarak Twitter'dan paylaştı. Muharrem İnce, aynı dakikalarda konunun canlı tartışıldığı CNN Türk kanalındaki programda konuşan CHP'li milletvekili Barış Yarkadaş aracılığıyla hakkındaki iddiaya yanıt verdi: Kanıtlanırsa Taksim'de kendimi yakarım.
Barış Yarkadaş - 12.11.2019
11 Kasım 2019 Haberleri
11 Kasım 2019 Manşet Haberleri.
Barış Yarkadaş - 8.7.2019
TGS'den SETA raporuna suç duyurusu
Özden ATİK / İstanbul, DHA - TÜRKİYE Gazeteciler Sendikası (TGS), Siyasi, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (SETA) tarafından kendi kurumsal sitesinde yayınlanan "Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları" başlıklı raporu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, SETA hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere aralarında eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş, gazeteci Zafer Arapkirli'nin de bulunduğu grup, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.
Barış Yarkadaş - 8.7.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 4
Görüntü dökümü ----------------- -Kask kamerası görüntüleri  -Kaza anı ================== 6 - TGS'DEN SETA RAPORUNA SUÇ DUYURUSU Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul, DHA Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS),  Siyasi, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (SETA) tarafından kendi kurumsal sitesinde yayınlanan "Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları" başlıklı raporu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.  Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, SETA hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere aralarında eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş, gazeteci Zafer Arapkirli'nin de bulunduğu grup, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.
Barış Yarkadaş - 8.7.2019
DHA İSTANBUL - TGS'DEN SETA RAPORUNA SUÇ DUYURUSU
Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul, DHA Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS),  Siyasi, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Vakfı (SETA) tarafından kendi kurumsal sitesinde yayınlanan "Uluslararası Medya Kuruluşlarının Türkiye Uzantıları" başlıklı raporu hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.  Türkiye Gazeteciler Sendikası Genel Başkanı Gökhan Durmuş, SETA hakkında suç duyurusunda bulunmak üzere aralarında eski CHP milletvekili Barış Yarkadaş, gazeteci Zafer Arapkirli'nin de bulunduğu grup, Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.
Barış Yarkadaş - 14.6.2019
Sözcü Gazetesi davası karar için 4 Eylül'e ertelendi
SÖZCÜ Gazetesi yazarları Emin Çölaşan ve Necati Doğru, Genel Yayın Yönetmeni Metin Yılmaz ve gazetenin sahibi Burak Akbay'ın da aralarında bulunduğu FETÖ'ye yardım davası, iki sanığın son savunmasını yapmaması üzerine son savunmalar ve karar için 4 Eylül'e ertelendi. İstanbul 37.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Emin Çölaşan Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken Necati Doğru, Metin Yılmaz ve Gökmen Ulu'nun da arasında bulunduğu 7 sanık duruşmada hazır bulundu. Duruşmaya Bülent Tezcan, Muharrem Erkek'in de aralarında bulunduğu bazı CHP'li milletvekilleri ile CHP eski milletvekilleri Muharrem İnce, Barış Yarkadaş da izleyici olarak katıldı.
Barış Yarkadaş - 14.6.2019
İSTANBUL- SÖZCÜ GAZETESİ DAVASI KARAR İÇİN 4 EYLÜL'E ERTELENDİ
İstanbul 37.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Emin Çölaşan Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken Necati Doğru, Metin Yılmaz ve Gökmen Ulu'nun da arasında bulunduğu 7 sanık duruşmada hazır bulundu. Duruşmaya Bülent Tezcan, Muharrem Erkek'in de aralarında bulunduğu bazı CHP'li milletvekilleri ile CHP eski milletvekilleri Muharrem İnce, Barış Yarkadaş da izleyici olarak katıldı.
Barış Yarkadaş - 14.6.2019
SÖZCÜ GAZETESİ DAVASI KARAR İÇİN 4 EYLÜL'E ERTELENDİ
Haber: Özden ATİK/İstanbul, DHA Sözcü Gazetesi yazarları Emin Çölaşan ve Necati Doğru, Genel Yayın Yönetmeni Metin Yılmaz ve gazetenin sahibi Burak Akbay'ın da aralarında bulunduğu FETÖ'ye yardım davası, iki sanığın son savunmasını yapmaması üzerine son savunmalar ve karar için 4 Eylül'e ertelendi.  İstanbul 37.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz yargılanan sanıklardan Emin Çölaşan Ses ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katılırken Necati Doğru, Metin Yılmaz ve Gökmen Ulu'nun da arasında bulunduğu 7 sanık duruşmada hazır bulundu. Duruşmaya Bülent Tezcan, Muharrem Erkek'in de aralarında bulunduğu bazı CHP'li milletvekilleri ile CHP eski milletvekilleri Muharrem İnce, Barış Yarkadaş da izleyici olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Barış Yarkadaş Haberleri | Barış Yarkadaş Kimdir - Haberler - Barış Yarkadaş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Barış Yarkadaş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika... Cinsel saldırı suçundan tutuklanan eski CHP Maltepe İlçe Başkan Yardım
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 05:00:02. #1.15#
title