Haberler

Barış Yarkadaş'ın "Özgür Özel kazansın mesleği bırakırım" çıkışı kurultayın ardından gündem oldu

Güncelleme:

CHP'de Özgür Özel'in genel başkan seçildiği kurultay öncesinde katıldığı bir televizyon programında iddialı ifadeler kullanan gazeteci Özgür Özel'in sözleri gündem oldu. "Özgür Özel seçimi kazanırsa mesleği bırakırım" sözleriyle programa damga vuran Yarkadaş'ın Kemal Kılıçdaroğlu'nun kaybettiği seçimin ardından sözünde durup durmayacağı ise merak konusu oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 38. Kurultayı'nda Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özer parti genel başkanlığı için mücadele etti. Özgür Özel ikinci turda 812 oy alırken, Kılıçdaroğlu ise 536 oyda kaldı. Seçimlerin ardından CHP'nin 8. genel başkanı Özgür Özel oldu.

YARKADAŞ'TAN HAYLİ İDDİALI ÇIKIŞ

Kurultay öncesinde parti seçimleri hakkında birçok görüş gündeme getirilirken bunlardan biri de TV100 televizyonunda "Kübra Par'la Farklı Açılar" programına katılan Gazeteci Barış Yarkadaş'tan gelmişti.

"ÖZGÜR ÖZEL KAZANIRSA MESLEĞİ BIRAKIRIM"

Yarkadaş katıldığı programda sunucu Kübra Par'ın, kendisine yönelik olarak "'Ben süreci doğru okuyamamışım Özgür Özel kazandı, pardon' deme ihtimaliniz var mı?" sorusuna, Yarkadaş, "Özgür Özel kazanırsa ben mesleği bırakırım" şeklinde cevaplamıştı. Yarkadaş, Par'ın "Çok iddialı oldu" yorumuna ise "Vallahi bırakırım" şeklinde yanıt vermişti.

YARKADAŞ SÖZÜNDE DURACAK MI?

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda ikinci turda 812 oy alarak genel başkan seçilen Özgür Özel'in seçimi kazanması sonrası bir dönem CHP milletvekilliği de yapan gazeteci Barış Yarkadaş'ın sözünde durup durmayacağı ise merak konusu oldu.

Erdem Aksoy
Haberler.com - Politika

Kemal Kılıçdaroğlu Barış Yarkadaş Özgür Özel Politika Güncel Haberler

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Kredi kartı harcamaları patladı! Limit ve taksit sayısına yeni düzenleme

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Sergen Yalçın, tüm dünyanın ayakta alkışladığı Arda Güler'e demediğini bırakmadı

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere 'Sen insan değilsin' diyerek tepki gösterdi

Hem suçlu hem güçlü! Ceza yazan polislere "Sen insan değilsin" diyerek tepki gösterdi

Bakmadan Geçme

AHU TUĞBA SAĞLIK DURUMU! Ahu Tuğba kaza mı geçirdi, durumu nasıl? ARDA GÜLER HANGİ TAKIMA TRANSFER OLACAK? Arda Güler Real Madrid'den ayrılıyor mu? Kurban Bayramı bitti mi? 20 Haziran Perşembe Kurban Bayramı tatili bitti mi, resmi tatil bitti mi? Bugün BORSA açık mı? 20 Haziran Perşembe BORSA kapalı mı, açık mı? Borsa İstanbul kaçta açılıyor? Bugün PTT açık mı? 20 Haziran Perşembe PTT kapalı mı, açık mı? Bugün sağlık ocakları açık mı? 20 Haziran Perşembe sağlık ocakları kapalı mı, açık mı? Bugün resmi tatil mi? 20 Haziran Perşembe resmi tatil mi, değil mi? Bugün devlet daireleri ve kamu kurumları açık mı? EURO 2024 F Grubu Puan Durumu! F Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 F Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 E Grubu Puan Durumu! E Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 E Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? EURO 2024 D Grubu Puan Durumu! D Grubu'nda 1. ve 2. kim? EURO 2024 D Grubu'nda 3. ve 4. kim olacak? 20 Haziran Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 20 Haziran İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Haziran 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Haziran Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Haziran Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi!
Taksi parasını ödemeyen kadından ağızlara açık bırakan sözler: Ben rezillik duygusunu hissetmem

Taksi parasını ödemeyen kadından ağızlara açık bırakan sözler: Ben rezillik duygusunu hissetmem

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title