Auzef Haberleri

Auzef haber, Auzef son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Auzef 26.7.2018
Sosyal Medya 'Ben' Duygusunu Uyandırıyor"
Araştırmacı psikolog Bayram Ayaz, "Sosyal medya öyle bir şey ki 'ben' duygusunu uyandırıyor.
Auzef 14.7.2018
Kilis'te Engelli Genç Sınava İtfaiye Ekipleri Sayesinde Yetişti
Kilis'te yaşayan ve oturduğu binanın asansörü arızalanan engelli Muhammed Mehdi Yılmaz, uzaktan eğitim gördüğü bölümün sınavına itfaiye ekiplerinin yardımı sayesinde girebildi.
Auzef 15.2.2018
YÖK Başkanı Saraç, Rektör ve Dekanlarla Görüştü
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, bünyelerinde açıköğretim fakültesi bulunan üniversitelerin rektörleri ve ilgili fakülte dekanlarıyla bir araya geldi.
Auzef 11.9.2017
İü Auzef Kayıtları Başladı
İstanbul Üniversitesi (İÜ) Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesine (AUZEF) 6 Ekim'e kadar kayıt yaptırılabilecek.
Auzef 7.9.2017
İü Auzef Kayıtları Başlıyor
İstanbul Üniversitesi (İÜ) Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) kayıtları 11 Eylül-6 Ekim'de gerçekleştirilecek.
Auzef 22.8.2017
İstanbul Üniversitesi 'ARAMIZA Sınav Girmesin' Diyor
Sınavsız – evraksız kayıt imkânı ve Türkiye'nin 45 noktasındaki sınav merkezleri sayesinde ikinci üniversite ile aranızdaki tüm engelleri kaldırıyor. Üniversiteye yeni kayıt yaptıran öğrencilerden, üniversite mezunu emeklilere kadar herkesi 'İstanbul Üniversiteli' olmaya davet eden AUZEF, hayallerinizin kapılarını açıyor.
Auzef 5.10.2016
Mevlana Değişim Programı
Trakya Üniversitesi (TÜ) Edebiyat Fakültesi Arnavut Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Cemalettin Çetinkaya (58), Mevlana Değişim Programı kapsamında, Arnavutluk'un Gjirokastra şehrinde bulunan Eqrem Çabej Üniversitesinde 4 ay süreyle eğitim alacak.
Auzef 26.5.2016
Engel Tanımayan" Kadın Başkan Üç Üniversitede Birden Okuyor
ERHAN ERDOĞAN / ONUR ERDİK - Yalova'da engellileri aynı çatı altında toplayan derneğin kadın başkanı 36 yaşındaki Ergül Dağcı, engeline rağmen okuma azmi sayesinde bir üniversiteden mezun oldu, halen üç üniversitede açık öğretim ve uzaktan eğitim sistemi ile öğrenimini sürdürüyor.
Auzef 21.12.2014
Hanefi Bostan: "Performans Yönergesi Yürürlükten Kaldırılmıştır"
Türkiye Kamu Sen ve Türk Eğitim Sen İstanbul İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. M. Hanefi Bostan, Marmara Üniversitesi’nde gerçekleştirilen 2. Dönem Kurum İdari Kurulu Toplantısı’nda akademik ve idari personeli doğrudan ilgilendiren konularda elde ettikleri kazanımları açıkladı.
Auzef 22.10.2014
İü Sınavsız Diploma Başvuruları 24 Ekim'de Sonar Eriyor
Bu uygulamayla İstanbul Üniversitesi, açık ve uzaktan eğitim fakültesi (AUZEF), kişiye zamandan ve mekândan bağımsız bir öğrenme ortamı yaratan sınavsız ikinci diploma programları ile öğrencilerin kariyer hedeflerinde gelişmelerini sağlıyor.
Auzef 10.9.2014
Öğrencilerden Tiyatro Sahnelerinin Yıkılmasına Protesto
Basın açıklamasını okuyan Ayşenur Vatansever, “Öğrenci kültür merkezi, 1990 yılından 2010 yılına kadar, öğrenci kulüplerinin toplumsal konulara duyarlı, kolektif çalışmalarını yürüttüğü toplumsal bir faaliyet alanıydı. 2010 yılından günümüze kadarki süreçte ise bu faaliyetlerden neredeyse arındırılmış, sadece iki tiyatro kulübünün zorlukla çalışmalarını yürütebildiği, kar amacıyla işletilen Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi’ne (AUZEF) tahsis edilmiş bir kurum haline geldi.
Auzef 1.9.2014
İstanbul Üniversitesi'nde Sınavsız İkinci Diploma Fırsatı
İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), lisans programı mezunlarına sınavsız ikinci diploma fırsatı sunuyor.
Auzef 25.3.2014
2. Uluslararası Zihinsel Engelliler Farkındalık Eğitim Programı
Eğitim programında, Türk ve Amerikalı öğrenciler zihinsel engelli öğrencilerle ortak yaşam deneyimi gerçekleştirecek.
Auzef 3.10.2013
İü'den "Sınavsız İkinci Üniversite" İmkanı
    Lisans öğrencileri ile lisans mezunlarının yararlanabileceği programlar, işletme, iktisat, felsefe, sosyoloji, tarih ve coğrafya olarak belirlendi.          İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'ndeki programlara, 11 Ekim'e kadar  http: //auzef.
12
Şu an buradasınız: Auzef Haberleri | Auzef Haber - Haberler - Auzef haberleri, son dakika auzef haber ve gelişmeleri burada. Hayatını kendisi gibi görme engellilere adadı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.5.2020 13:19:06. #1.15#
title