VEYSİ ŞAHİN HABERLERİ

Veysi Şahin haber, Veysi Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Veysi Şahin

Veysi Şahin

Doğum Yeri Mardin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1957 - ...

Veysi Şahin Kimdir ?

1957 yılında Midyat'ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Midyat'ta tamamladı. 1974 - 1980 yılları arasında Adalet Partisi Midyat Gençlik Kolu Teşkilatı yönetiminde görev aldı. 1982 - 83 Öğretim yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesinden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Veysi Şahin - 08.05.2021
Midyat'ta semt pazarında Kovid-19 denetimi yapıldı
Midyat Kaymakamı Tekin Dundar ve Belediye Başkanı Veysi Şahin, Sanayi ve Ortaçarşı semt pazarında koronavirüse (Kovid-19) yönelik tedbirleri denetledi.
Veysi Şahin - 05.05.2021
Midyat Belediyesi, ramazan ayı boyunca sıcak yemek dağıtımı yapıyor
Yemeklerin salgın kuralları çerçevesinde hazırlandığını belirten Belediye Başkanı Veysi Şahin, her zaman ihtiyaç sahibi ailelerin aynında olduklarını söyledi.
Veysi Şahin - 02.05.2021
Midyat Belediyesinde TİS ile işçilere yüzde 25 zam yapıldı
Belediyenin meclis salonunda gerçekleştirilen törende konuşan Belediye Başkanı Veysi Şahin, belediye çalışanlarının büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirdiğini söyledi.
Veysi Şahin - 29.04.2021
MİDES Başkanı Şen'den Midyat Belediye Başkanı Şahin'e teşekkür plaketi
Midyat-Estel Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi (MİDES) Başkanı Ersin Şen ve yönetim Kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Veysi Şahin'i ziyaret etti.
Veysi Şahin - 23.04.2021
Son dakika haberleri: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Son dakika gündem haberi: Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Veysi Şahin - 15.04.2021
Midyat Belediyesinin yol yenileme çalışmaları sürüyor
Çalışmalarla ilgili inceleme yapan Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat'ın daha güzel yollara kavuşması için yol yapım çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahalle ve sokaklarda devam edeceğini söyledi "Hayata geçirdiğimiz hizmetlerle ilçe hızla gelişip, büyürken, hemşerilerimizin daha konforlu ve güvenli yollarda seyahat etmeleri için yeni yol açım, asfaltlama, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımızı da aralıksız sürdürüyoruz.
Veysi Şahin - 13.04.2021
Midyat Belediye Başkanı Şahin, sokak sağlıklaştırma çalışmalarını inceledi
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, sokak sağlıklaştırma çalışmalarını inceledi.
Veysi Şahin - 02.04.2021
Mardin'de AK Partili belediyeler çalışmalarını anlattı
Cumhurbaşkanı önderliğinde bölgede sağlık, ekonomi, ulaşım ve bir çok alanda yatırımların hız kesmeden sürdüğünü vurgulayan Kılıç, şöyle devam etti: "Salgın şartların rağmen yatırımlar devam etmektedir. Mardinimizde pandemi sürecinde 207 milyon lira yatırım yapıldı. Küçük esnafa kira ve kredi, vergi ve SSK borcu erteleme imkanları sağlandı. Yatırımların yanında sosyal yardımlar da aynı şekilde sürdü. Geçen yıl Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızca 218 milyon 900 bin lira yardım yapıldı. Aynı şekilde yatırımlar ve yardımlar bu yılda artarak sürmektedir. Türkiye'de AK Parti ile birlikte yaşanan değişim ve dönüşüm her alanda görülüyor. Her dönem adete Türkiye kendini yenilemektedir. Aynı zamanda kendi bölgesinde aktör dünyada sözü dinlenen bir ülke. Cumhurbaşkanımızın söylemleri dünyada gündem olduğunu görüyoruz. Bundan sonra da daha güçlü bir şekilde süreceği aşikardır. Ülkemizin tamamı kalkınmada ve özellikle bu salgın sürecinde sağlıkta örnek bir ülke konumundadır." Daha sonra, Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy ve Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ilçelerinde 2 yılda yaptıkları çalışmaları anlattı.
Veysi Şahin - 17.03.2021
Midyat'ta muhtarlar toplantısı gerçekleşti
Toplantıya, Belediye Başkanı Veysi Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Mevlit Tüylü, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kalender Savaş Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay, Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Alaattin Bilgiç, Telekom Midyat İlçe Şefi Mustafa Yarış, DEDAŞ ilçe yöneticisi Rojin Temiz, kurum amirleri ve merkez ve kırsal mahalle muhtarları katıldı.
Veysi Şahin - 08.03.2021
Başkan Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü karanfil dağıtarak kutladı
Midyat İlçesinin AK Partili Belediye Başkanı Veysi Şahin, ilçede esnaf ziyareti yaparak çalışan ve ilçeye gezmeye gelen kadınlara karanfil vererek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.
Veysi Şahin - 18.02.2021
Midyat Belediye Başkanı Şahin'e ziyaret
Mardin İl Emniyet Müdürü Muhittin İlker Emir, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'i ziyaret etti.
Veysi Şahin - 16.02.2021
Mardin'de 200 kişilik kız öğrenci yurdu yapılması için protokol imzalandı
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'in annesi ve babası adına ilçede yaptıracağı 200 kişilik kız öğrenci yurdu için protokol imzalandı.
Veysi Şahin - 08.02.2021
Midyat Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Yusuf Gülgür Açıklaması
Gülgür, "Midyat OSB'nin kurulmasıyla bilgi ve şartları öğrenmek için bizi arayan yatırımcılarımız oldu. Bizim için sevindirici bir durum. Beni bu göreve layık gören Midyat Kaymakamımız Sayın Tekin Dundar, Belediye Başkanımız Sayın Veysi Şahin ve OSB yönetim kuruluna teşekkür ederim.
Veysi Şahin - 04.02.2021
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yanılmaz'dan, Midyat Belediyesine ziyaret
Yanılmaz, ziyarette Belediye Başkanı Veysi Şahin ve meclis üyeleriyle meclis salonunda bir araya geldi.
Veysi Şahin - 20.01.2021
Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Başkan Şahin'i ziyaret etti
Nevşehir'in Göreme İlçe Belediye Başkanı Ömer Eren, Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin'i ziyaret etti.
Veysi Şahin - 13.01.2021
Midyat Belediye Başkanı Şahin, Midyat Spor Kompleksini gezdi
Mardin'in Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, inşası süren Midyat Spor Kompleksini gezdi.
Veysi Şahin - 10.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.
Veysi Şahin - 31.12.2020
Midyat Belediye Başkanı Şahin'e ziyaret
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin'i, Midyat Gönüllüleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Enes Ak ile yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.
Veysi Şahin - 30.12.2020
Midyat'ta Sanat ve Tasarım Fakültesi açılacak
Midyat Belediyesine ait tarihi binanın Sanat ve Tasarım Fakültesi olarak hizmet vermesi için Artuklu Üniversitesi ile Midyat Belediyesi arasında iş birliği protokolü Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar ve Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin tarafından imzalandı.
Veysi Şahin - 28.12.2020
Kayamakam Midyat'ta Yaldo Bayramını kutladı
Ziyarete, Garnizon Komutanı Albay Türker Tuna, Belediye Başkanı Veysi Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Bolar Bostancı, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kalende Savaş Ünal, Müftü Mehmet Tahir Pekim ve AK Parti İlçe Başkanı Atilla Yarış katıldı.
Veysi Şahin - 10.12.2020
Midyat Belediye Başkanı Şahin'e ziyaret
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, DEDAŞ Mardin İl Müdürü Halil Homan ziyaret etti.
Veysi Şahin - 08.12.2020
Midyat Belediye Başkanı Şahin, Acar'ı ziyaret etti
Mardin'in Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, AK Parti Midyat İlçe Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Muazzez Acar'ı ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Veysi Şahin Haberleri | Veysi Şahin Kimdir - Haberler - Veysi Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Veysi Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haber! Midyat'ta çocuk parkının açılışı gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.5.2021 16:05:33. #1.16#

title