Ümit Önal Haberleri

Ümit Önal haber, Ümit Önal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ümit Önal - 15.9.2020
BTK'nin kuruluşunun 20. yıl dönümü etkinliği
Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal, Türkiye'nin 5G'ye en hızlı geçen ülkeler arasında yer alması için telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren bütün operatörlere baz istasyonlarının fiberleştirilmesi konusunda fiber hizmeti vereceklerini bildirdi.
Ümit Önal - 28.8.2020
Türk Telekom eğitimde 2 kat hızlı
"Hem öğrenciler hem tüm kullanıcılar için" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, "Uzaktan eğitim ile başlayacak yeni eğitim öğretim yılında öğrencilerin çevrimiçi dersleri rahat bir şekilde takip etmesini sağlarken, aynı zamanda tüm kullanıcılarımıza daha iyi bir internet deneyimi sunmak istiyoruz.
Ümit Önal - 13.8.2020
Türk Telekom CEO'su Önal: "MEB'in uzaktan eğitim trafiğini yönetebiliriz"
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, Milli Eğitim Bakanlığı'nın uzaktan eğitim trafiğini yönetebileceklerini belirterek, "Geçtiğimiz yıl marttan itibaren uzaktan eğitimi yaşadık.
Ümit Önal - 13.8.2020
Son dakika haberleri! Türk Telekom ilk yarıyı rekorlarla kapattı
Son dakika haberi... Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, "Bu yılın ilk yarısında net karımız 1,6 milyar TL ile halka arzdan bu yana görülen en yüksek seviyede gerçekleşirken, yatırım harcamaları da 2020'nin ilk yarısında geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 36 artarak 2,1 milyar TL'ye çıktı.
Ümit Önal - 17.7.2020
Türkiye'nin data kullanımı 178 GB'ı aştı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, Türk Telekom olarak 180 yıllık köklü bir geçmişe sahip olduklarını belirterek, şunları kaydetti: "Öncü rolümüzden aldığımız güçle değer üretiyor, değerli hissettiriyoruz.
Ümit Önal - 24.6.2020
Son dakika... Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, oturumda yaptığı konuşmada, Türk Telekom'un 180 yıllık bir maziye sahip olduğunu ve Türkiye'nin pek çok dönüşümüne tanıklık eden bir marka olduğunu söyledi.
Ümit Önal - 22.6.2020
Ulaştırma ve Altyapıda Dijital Gelecek Zirvesi yarın başlıyor
Açıklamaya göre zirveye, TCDD Taşımacılık Genel Müdürü Kamuran Yazıcı, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal, Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan ve İGA İcra Kurulu Başkanı Kadri Samsunlu'nun da aralarında bulunduğu isimler katılacak.
Ümit Önal - 19.6.2020
Türk Telekom yerel para ile ticarette ilk adımı attı
"Uluslararası ticari işlemlerimizi, Çin yuanı üzerinden tamamlamaya başladık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, uluslararası ticarette, gün geçtikçe daha fazla ülkenin, üçüncü para yerine doğrudan karşılıklı yerel para birimlerini kullanmayı tercih etmeye başladığını belirtti.
Ümit Önal - 11.6.2020
"Salgın Süreci ve Sonrasında Telekom Operatörleri" toplantısı
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, salgın öncesi, sabit internet kullanıcılarının evde oldukları akşam saatlerinde yoğunlaşan internet trafiğinin tüm güne yayıldığını belirterek, "Ortalama günlük sabit data kullanımı şubat ayına göre mart ayında yaklaşık yüzde 20, nisan ayında yüzde...
Ümit Önal - 19.5.2020
Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi
Kenan Sofuoğlu'na milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun da eşlik ettiği rallinin startını, telekonferans ile bağlanan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal verdi.
Ümit Önal - 17.5.2020
Türkiye Motosiklet Federasyonundan "19 Mayıs" için özel etkinlik
Kenan Sofuoğlu'na milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun da eşlik edeceği "Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi"nin startını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar verecek.
Ümit Önal - 17.5.2020
Kenan Sofuoğlu, "Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi"nde Türkiye tanıtımı yapacak
"Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi"nin "start"ını İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal ve Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar'ın vermesi bekleniyor.
Ümit Önal - 14.5.2020
Koronavirüsle internet trafiğindeki artış tüm güne yayıldı
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süreci öncesinde sabit internet kullanıcılarının evde olduğu akşam saatlerinde yoğunlaşan internet trafiğinin, artık tüm güne yayıldığını belirterek, "12 Mart öncesi döneme göre gün içerisindeki trafikte yüzde...
Ümit Önal - 14.5.2020
Türk Telekom'dan ilk çeyrekte 661 milyon lira net kar
Fiber abone sayısı ilk çeyrekte yıllık yüzde 22 artışla 4,4 milyona yükselirken, mobil abone sayısı 23,2 milyona çıktı. Sabit seste ise 103 bin net abone artışıyla 2008'deki halka arzdan bu yana en yüksek ilk çeyrek net abone kazanımı kaydedildi. "2020'ye sağlıklı ve güçlü bir başlangıç yaptık" Toplantıda finansal sonuçları değerlendiren Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, yılın ilk çeyreğinde özellikle sabit genişbant segmentindeki büyümenin katkısıyla konsolide gelirlerinin yüzde 17 büyüme kaydettiğini söyledi.
Ümit Önal - 22.4.2020
Türk Telekom'un "Günışığı" projesindeki çocuklardan 23 Nisan'a özel dijital kutlama
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100'üncü yıl kutlamaları kapsamında, "Günışığı" projesinde yer alan çocuklar tarafından "Bir asırlık bayram" temasıyla çizilen resimler, "www.1asirlikbayram.com" sitesinde sergilendi. Diğer yandan çocuklar İstiklal Marşı'nı seslendirdikleri ve kendilerini tanıttıkları videolarla bayram coşkusunu yaşadı. Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, şunları kaydetti: "Az gören çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projemiz Günışığı ile koronavirüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu dönemde hem eğitimlerini uzaktan destekleyerek hem de online aktiviteler düzenleyerek onların yanında olmayı sürdürüyoruz.
Ümit Önal - 31.3.2020
Türk Telekom'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 40 milyon TL'yi aşkın katkı
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, sosyal medya hesabından Türk Telekom'un, Milli Dayanışma Kampanyası'na 40 milyon TL'yi aşkın bağışla katıldığını belirtti.
Ümit Önal - 31.3.2020
İş dünyasından "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği'nin (ASKON) Twitter hesabından yapılan paylaşımda ise şunlar kaydedildi: "Değerli üyelerimiz, içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte, Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan'ın başlatmış olduğu 'Milli Dayanışma Kampanyası'na ASKON olarak tüm şubelerimiz ve üyelerimiz ile gönülden destek veriyoruz. Dün olduğu gibi bugün de siz kıymetli üyelerimizin destekleri ile ASKON ailesi olarak bu kampanyada en güçlü bir şekilde yer alacağımıza inancımız tamdır. Haydi ASKON ülkemiz için, milletimiz için ASKON Milli Dayanışma Kampanyası…" Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal da Twitter'dan yaptığı yaptığı paylaşımda, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na, ben de bu ayki maaşımla katılıyorum.
Ümit Önal - 13.3.2020
Türk Telekom'dan uzaktan eğitime destek
Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, fiber altyapıları ve teknolojileriyle Bakanlar Kurulu'nun online eğitim kararına her türlü desteği vermek için hazır olduklarını belirterek, "Türk Telekom mobil abonelerine;
Ümit Önal - 12.3.2020
Türk Telekom CEO'su Önal: "2020'de 5,8 milyar TL'lik yatırım hedefliyoruz"
Türk Telekom CEO'su Önal: "2020'de 5,8 milyar TL'lik yatırım hedefliyoruz" Türk Telekom'un yeni reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu İSTANBUL - Türk Telekom, yeni dönemin başlama vuruşunu yaptı. Kurumsal marka vaadini; 'Değerli Hissettirir' olarak belirleyen Türk Telekom'un yeni reklam yüzü ise Kenan İmirzalıoğlu oldu. Türk Telekom, temsil ettiği temel değerler doğrultusunda belirlediği kurumsal marka vaadini, düzenlediği basın toplantısında açıkladı. Toplantıda konuşan Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, "180 yıldır bu topraklarda yaşayan insanlara hizmet sunan Türk Telekom'un her bir köşesine sinmiş, çalışanları dahil tüm paydaşların paylaştığı 'temel duyarlılık noktasını' ifade edebilmeyi hedefledik.
Ümit Önal - 4.3.2020
"Uludağ Ekonomi Zirvesi" 20-21 Mart'ta gerçekleştirilecek
9. Uludağ Ekonomi Zirvesi'nde, Koç Enerji Grubu Başkanı Yağız Eyüboğlu, Zorlu Enerji Grubu CEO'su Sinan Ak, SOCAR Türkiye Doğalgaz Yatırım Başkanı Gunter Seymus, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, TAV CEO'su Sani Şener, Limak Holding ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Türk Telekom CEO'su Ümit Önal, Eczacıbaşı Holding CEO'su Atalay Gümrah, Migros Ticaret AŞ İcra Başkanı Özgür Tort, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özyeğin, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz, Vodafone Avrupa Başkanı Serpil Timuray, Şişecam Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Kirman, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Bodur, Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin gibi isimler, iş dünyasındaki yenilikleri ve beklentileri anlatacak.
Ümit Önal - 3.3.2020
Türk Eğitim Derneği Üniversitesinde gençler markalarla ve kariyerinin zirvesindeki isimlerle buluştu
Kariyer dersleri verildi Üniversitede alanında uzman 13 profesyonel de eş zamanlı oturumlarla kariyer dersi verdi. Ders verenler arasında Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal, TAV Havalimanları Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, LİMAK Yatırım ve Limak Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, OYAK Çimento Beton Kağıt Grubu Başkanı Suat Çalbıyık, Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, SOCAR Türkiye Rafineri ve Petrokimya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Levent Kocagül gibi isimler yer aldı.
Ümit Önal - 25.2.2020
85 firma, nitelikli elaman bulmaya geliyor
- "Hem öğrenci hem markalar kazanacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen TED Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Pehlivanoğlu, TED Üniversitesi ve diğer üniversite öğrencilerini, yeni mezunları ve iş/staj arayan herkesi, Türkiye'nin önde gelen markalarıyla aynı çatı altında buluşturmak istediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Sadece öğrenciler ya da iş arayışında olanlar değil, aynı zamanda, Türkiye'nin önde gelen markalarını da kendini keşfeden, yenilikleri ve değişimleri yakalamaya hazır, fark yaratan çalışma arkadaşı adayları ile tanıştırmayı, doğru ve dinamik insan kaynağı ile buluşturmayı hedefliyoruz. Önemli olan kişinin en doğru işe ulaşırken, firmaların da doğru insan kaynağına ulaşabilmesi. Bu fuar ile hem öğrenci hem markalar kazanacak." Programda katılımcılar kariyer derslerini Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Türk Telekom Yönetim Kurulu Üyesi Aclan Acar, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi, Türk Telekom Üst Yöneticisi (CEO) Ümit Önal, TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, Limak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir, OYAK Çimento Beton Kağıt Grubu Başkanı Suat Çalbıyık, Eti Gıda İcra Kurulu Başkanı Hakan Polatoğlu, Socar Türkiye Rafineri ve Petrokimya İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Levent Kocagül ve Zurich Sigorta Türkiye CEO'su Yılmaz Yıldız, gazeteci, yazar ve iletişim profesyoneli Ali Saydam, eğitim bilimci Dr.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ümit Önal Haberleri | Ümit Önal Kimdir - Haberler - Ümit Önal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ümit Önal kimdir, hayatı ve biyografisi. Türk Telekom ve Saran Grup'tan önemli işbirliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 08:35:50. #1.15#
title