Tübitak Haberleri

Tübitak haber, Tübitak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tübitak - 27.9.2020
Son dakika haberi | Bakan Varank: Virüs aşısında son aşamaya gelindi (2)- Yeniden
Son dakika gelişmesine göre Yazı İşleri Müdürleri'nin dikkatine'Bakan Varank: Virüs aşısında son aşamaya gelindi' haberini kaynağından yapılan değişikliklerle yeniden servis ediyoruz.
Tübitak - 14.9.2020
TÜBİTAK 11 personel alacak
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknoloji Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde görev yapmak üzere 11 personel istihdam edecek.
Tübitak - 11.8.2020
Adıyaman'da Kovid-19'a karşı atlardan elde edilen antiserum üretiminde sona gelindi
Adıyaman Üniversitesi (ADYÜ), TUBİTAK ve kentteki VETAL firması iş birliğinde yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele çerçevesinde yürütülen çok özel çalışmalarda, "Kovidsera" adı verilen atlardan elde edilen antiserum üretiminde sona gelindi.
Tübitak - 10.8.2020
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi gazeteciler için "unutulma hakkı rehberi" hazırlayacak
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) öncülüğünde gazeteciler için "unutulma hakkı rehberi" hazırlanacak.
Tübitak - 25.7.2020
Son dakika haberi... 2020 Obezite ve Diyabet dergisini TR Dizin yapacak
Son dakika haberleri... Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi'nin Dizini 2020 Yılında TR Dizin Tarafından DizinlenecekZonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Obezite ve Diyabet Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yayınlanan "Türkiye Diyabet ve Obezite Dergisi (Turkısh Journal Of Dıabetes And Obesıty" TUBİTAK ULAKBİM...
Tübitak - 17.7.2020
TÜ öğretim üyesi, TÜBİTAK'ın Kovid-19 aşı çalışmaları ekibinde
Trakya Üniversitesi (TÜ) Dr. Öğretim Üyesi Habibe Yılmaz'ın TÜBİTAK'ın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) aşı çalışmaları ekibinde yer aldığı bildirildi.
Tübitak - 11.7.2020
Son dakika haber: TÜBİTAK, şirketleri Türkiye için iş birliği yapmaya çağırıyor
Son dakika haberlerine göre Yüksek teknolojinin hakim olduğu savunma, havacılık ve uzay sanayisinde yerli kaynakların, milli teknolojilerin kullanımına yönelik çalışmalar yürüten SAHA İstanbul, üyeleri için önemli bir webinar'a imza attı.
Tübitak - 6.7.2020
TÜBİTAK'a 11 personel alınacak
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) çeşitli birimlerinde 11 personel istihdam edilecek.
Tübitak - 3.7.2020
TÜBİTAK BİLGEM personel alacak
TÜBİTAK Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM) bünyesindegörevlendirilmek üzere 2 personel alınacak.
Tübitak - 29.6.2020
Son dakika... TÜBİTAK'a 15 personel alınacak
Son dakika haberleri: Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunda (TÜBİTAK) 15 yeni personel istihdam edilecek.
Tübitak - 25.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Bodrum'da makilik alanda yangın (1) MUĞLA'nın Bodrum ilçesindeki makilik alanda, henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Tübitak - 19.6.2020
Son dakika haber: TÜBİTAK'a 13 personel alınacak
Son dakika haberi: Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunun (TÜBİTAK) çeşitli birimlerinde 13 yeni personel istihdam edilecek.
Tübitak - 16.6.2020
TÜBİTAK BİTO'ya personel alımı
TÜBİTAK Bilim ve Toplum Başkanlığı (BİTO) bünyesinde görev yapmak üzere 25 personel alınacak.
Tübitak - 4.6.2020
Erciyes Teknopark'ta bilgilendirme semineri
Erciyes Teknopark tarafından siparişe Dayalı Ar-Ge projeleri ve patent tabanlı teknoloji transferi destekleme programlarıyla ilgili bilgilendirme semineri düzenlendi.
Tübitak - 2.6.2020
Üniversite öğrencilerine TUBİTAK desteği
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü lisans öğrencileri Erhan Kılınç ve Yücel Taçlı'nın bitirme tezleri TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Desteği Programı kapsamında proje desteği almaya hak kazandı.
Tübitak - 2.6.2020
TÜBİTAK'tan Ar-Ge ve patent atağı
TÜBİTAK'ın iş birliği gerektiren ortak projeleri desteklemek amacıyla açtığı "Siparişe Dayalı Ar-Ge Projeleri İçin KOBİ Destekleme" (Sipariş Ar-Ge) ve "Patent Tabanlı Teknoloji Transferi Destekleme" (Patent Lisans) çağrıları için başvurular 15 Haziran-31 Ağustos tarihlerinde yapılabilecek.
Tübitak - 1.6.2020
TÜBİTAK personel alacak
Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi (BİLGEM), Ulusal Metroloji Enstitüsü, Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü (SAGE) birimlerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Tübitak Haberleri | Tübitak Haber - Haberler - Tübitak haberleri, son dakika tübitak haber ve gelişmeleri burada. Rektör Budak, uluslararasılaşma çalışmalarını anlattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 19:51:50. #1.14#
title