Osmanlı Devleti Haberleri

Osmanlı Devleti haber, Osmanlı Devleti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Osmanlı Devleti - 19.10.2021
Vali Aziz Yıldırım Muhtarlarla Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi
Yemekte konuşan Vali Yıldırım; "Muhtarlık müessesesi, Osmanlı Devleti'nden beri bizim idare sistemimizde yer alan çok köklü bir müessesedir.
Osmanlı Devleti - 17.10.2021
Emine Erdoğan'ın gözyaşları Filistinli çocuklar için aktı
Kudüs'ün ilahi tebliğe şahit olmuş bir peygamber şehri olduğunu vurgulayan Erdoğan, Filistin'in, Osmanlı Devleti hakimiyeti altında olduğu dönemde farklı din ve mezheplerin barış ikliminde yaşadıklarını ancak şimdi işgal altındaki bu devlette büyük insanlık kayıplarının merkezi haline geldiğini ifade etti.
Osmanlı Devleti - 14.10.2021
Japonya'da kamu yayıncısı NHK televizyonu Türk okçuluğunu haberleştirdi
Okçuluğun 1500 yıllık geçmişi olduğu kaydedilen haberde, "Okçuluğun bir zamanlar askeri açıdan Osmanlı Devleti'nin başarılarını desteklediği söyleniyor" anekdotu düşüldü.
Osmanlı Devleti - 12.10.2021
Domaniç Dağları'nda sonbahar renkleri
Osmanlı Devleti'nin kurulduğu topraklar olan, Kütahya ile Bursa sınırları içinde kalan oksijen zengini Domaniç Dağları, sonbaharın gelişiyle ayrı bir güzelliğe büründü.
Osmanlı Devleti - 11.10.2021
Cezayir Alimler Birliği Başkanı Kasum'dan Macron'un Osmanlılara yönelik suçlamalarına tepki Açıklaması
Cezayir Alimler Birliği Başkanı Abdurrezak Kasum, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Osmanlı Devleti'nin Cezayir'deki varlığına ilişkin suçlamalarına tepki göstererek, "Osmanlı, Cezayir'e sömürge işgalcisi olarak gelmedi, bilakis İspanyol Haçlı saldırılarına karşı Cezayirlilerin...
Osmanlı Devleti - 11.10.2021
"Eski Türklerde ve Osmanlı'da Halkla İlişkiler" kitabı raflardaki yerini aldı
İletişim danışmanı ve yazar Emine Kazan, kaleme aldığı eserde, halkla ilişkilerin eski Türklerde ve Osmanlı Devleti'nde nasıl olduğu, yöneten-yönetilenler arasındaki ilişkilerin nasıl yürütüldüğünü ele alıyor.
Osmanlı Devleti - 11.10.2021
Times: İnebahtı Deniz Savaşı'nın 450. yılı Yunanistan'da coşkuyla kutlandı
İngiliz Times gazetesi, İnebahtı Deniz Savaşı'nın 450. yılı nedeniyle hafta sonu Yunanistan'da yapılan törenlere sayfalarında yer verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Osmanlı Devleti Haberleri | Osmanlı Devleti Haber - Haberler - Osmanlı Devleti haberleri, son dakika osmanlı devleti haber ve gelişmeleri burada. Türk Dünyası'nın kalbi Bursa'da atacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 16:39:38. #1.16#

title