Okan Karacan Haberleri

Okan Karacan haber, Okan Karacan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Okan Karacan - 19.12.2019
KÜLTÜR BAKANI ERSOY 'HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNUNU İZLEDİ
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyunu seyretti. Bakan oyunun ardından yaptığı konuşmada, "Rıfat Ilgaz'ın çok önemli bir eseri. Hababam Sınıfını çok güzel sergilediler" dedi.  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyunu izledi. Zorlu PSM'de sahnelenen oyunun yönetmenliğini Seren Fosforoğlu yaparken oyunda Abdullah Avcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Doğukan Manço, Hakan Yılmaz, Prof. Dr. Bahadır Erdem, Pınar Sabancı, Şahnaz Çakıralp, Okan Karacan ve Hande Sezer Pekcan rol aldı.
Okan Karacan - 19.12.2019
Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi
Hababam sınıfı parıltıyla oyunu sahnelendi   DHA,İSTANBUL-İlkay DİKİCİ -Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katılımıyla sahnelendi   Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyunu izledi. Zorlu PSM'de sahnelenen oyunun yönetmenliğini Seren Fosforoğlu yaparken oyunda Abdullah Avcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Doğukan Manço, Hakan Yılmaz, Prof. Dr. Bahadır Erdem, Pınar Sabancı, Şahnaz Çakıralp, Okan Karacan ve Hande Sezer Pekcan rol aldı.
Okan Karacan - 19.12.2019
HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNU SAHNELENDİ
'HABABAM SINIFI PARILTIYLA' OYUNU SAHNELENDİ Spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyun Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da katılımıyla sahnelendi Haber- Kamera: İlkay DİKİCİ / İSTANBUL Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, spor ve sanat camiasından birçok ünlü ismin görme engelli çocuklarla aynı sahneyi paylaştığı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği tarafından düzenlenen, 'Hababam Sınıfı Parıltıyla' adlı oyunu izledi. Zorlu PSM'de sahnelenen oyunun yönetmenliğini Seren Fosforoğlu yaparken oyunda Abdullah Avcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Doğukan Manço, Hakan Yılmaz, Prof. Dr. Bahadır Erdem, Pınar Sabancı, Şahnaz Çakıralp, Okan Karacan ve Hande Sezer Pekcan rol aldı.
Okan Karacan - 10.12.2019
'Hababam Sınıfı Parıltıyla' oyunuyla Tiyatro Sahnesine çıkıyor
Parıltı'nın görme engelli çocuklarının ilk sahne deneyimlerinde; iş, sanat, spor ve cemiyet hayatından Nil Karaibrahimgil, Abdullah Avcı, Ayşenil Şamlıoğlu, Gökhan Tepe, Doğukan Manço, Hakan Yılmaz, Prof. Dr. Bahadır Erdem, Pınar Sabancı, Şahnaz Çakıralp, Okan Karacan, Hande Sezer Pekcan ve daha birçok sürpriz ünlü isim sahnede heyecanlarına ortak olacak.
Okan Karacan - 19.09.2019
Dha yurt bülteni-11
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Katılanlrdan detay görüntüler -Çelenklerin sunulmasından detaylar -Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması -İl Merkez Karakol Komutanı Teğmen Mustafa Karaosmanoğlu'nun günün anlam ve önemini belirten konuşması -Şehit yakınları ve Gaziler Derneği Başkanı Medeni Solmaz'ın konuşması -Öğrenci ve askerlerin şiir okumasından detaylar -Genel ve detay görüntüler Özcan ÇİRİŞ- Ceren KURTYE/BİTLİS, ============================= İspir fasulyesi sofraların lezzeti Erzurum'un fasulyesi ile nam salan İspir ilçesi her yıl Eylül ayında düzenledikleri İspir Panayırını bu yıl 13-15 Eylül tarihleri arasında ilk kez yeni düzenlenen İspir Festival alanında gerçekleştirdi. Sunuculuğunu Okan Karacan'ın yaptığı festivalde Ömür Gedik ve Hülya Koçyiğit de yer aldı.
Okan Karacan - 18.09.2019
Sanatçı Hülya Koçyiğit'e "Eşref Kolçak Özel Ödülü" verildi
İlçedeki Çoruh Nehri kenarında kurulan alanda İspir Kaymakamlığı ve İspir Belediyesi işbirliğinde düzenlenen panayırın son gününe, Hülya Koçyiğit, Ömür Gedik, Okan Karacan'ın da aralarında bulunduğu sanatçılar katıldı.
Okan Karacan - 17.09.2018
Obeziteye Karşı Dansla Harekete Geçtiler
Etkinliğe uzun yıllar obezite ile mücadele eden sunucu-oyuncu Okan Karacan ile Türkiye Salsa Şampiyonu ve Dünya Salsa 4'üncüleri Bülent Okan ve Şebnem Okan da katılım sağladı.
Okan Karacan - 15.09.2018
Obeziteye Karşı Ritmi Yakala" Etkinliği
Etkinlik kapsamında düzenlenen söyleşiye katılan sunucu ve oyuncu Okan Karacan da 3,5 yıl önce 156 kilo olduğunu belirterek, şunları anlattı: "Bunun yanı sıra yandaş hastalıklarım vardı.
Okan Karacan - 13.05.2018
Nata Vega Avm'de 4. Anneler Günü Kutlamaları Düzenlendi
Nata Vega'da Okan Karacan ve Fulya Sezen'in sunumuyla gerçekleşen programda birbirinden renkli yarışmalarla Anneler Günü kutlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Okan Karacan Haberleri | Okan Karacan Kimdir - Haberler - Okan Karacan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Okan Karacan kimdir, hayatı ve biyografisi. Koronavirüsü atlatan Okan Karacan'ın paylaştığı fotoğrafta dikkat çeken detay.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.2.2021 10:01:01. #1.14#
title