Haberler

Nata Vega Avm'de 4. Anneler Günü Kutlamaları Düzenlendi

Güncel Haberler

Nata Vega Avm’de düzenlenen yarışmalarla Anneler Günü kutlandı.

Nata Vega Avm'de düzenlenen yarışmalarla Anneler Günü kutlandı.

Nata Vega'da Okan Karacan ve Fulya Sezen'in sunumuyla gerçekleşen programda birbirinden renkli yarışmalarla Anneler Günü kutlandı. Bu sene dördüncüsü düzenlenen programda terlik atma yarışması ve sarma yarışması ile dereceye girenler ödüllendirildi. Okan Karacan, "23 yıldır özel günlerde hep sahnedeyim. O yüzden hep bir gün önceden kutluyorum. Sağ olsun ailem de hep destek oluyor. Tüm annelerin anneler günü kutlu olsun. Annelerini kaybetmiş olanların da. Anneler çok değerli. O yüzden çok önemli, anlamlı, güzel bir gün. Ne mutlu, böyle güzel annelerle hep birlikte kutladık. O yüzden çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Fulya Sezen ise tüm annelerin ve anne adaylarının anneler gününü kutlayarak, "Hepsi birbirinden kıymetli, bizler için çok değerliler. Ben de çok sevgi dolu bir ailede büyüdüm, emekleri ödenmez. Annem terlik atma konusunda bir dünya markası. Salondan terliği fırlatırdı, hedefi hiç şaşırmazdı" şeklinde konuştu.

Nata Vega AVM Müdürü Tahir Çelik ise, "4 yıl önce bu yola çıktık. Anneler Günü'nde hep standart etkinlikler var. Farklı bir şey olsun dedik. Ne yapalım derken, sarma sarsak olur mu derken yaptık ve bu yarışma büyük ses getirdi. Her sene geliştiriyoruz ve çok da müthiş bir ilgi var" diye konuştu.

Programın ardından terlik atma ve sarma yarışmalarında dereceye girenler ödüllendirildi. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Anneler Günü Okan Karacan Fulya Sezen Politika Güncel Haberler

title