Haberler

60 Kilo Veren Okan Karacan'ı Gören Tanıyamıyor

Magazin Haberleri

Mide küçültme ameliyatı sonrası 1 yılda tam 60 kilo veren Okan Karacan'ın son halini gören tanıyamıyor. Yaşam tarzını baştan aşağı değiştiren Karacan "Arabayı hayatımdan çıkardım." dedi.

Gördüğü tedavi ile fazla kilolarından kurtulan Okan Karacan, önceki gün eşi Zeynep Karacan ile Alaçatı'daydı. 140 kilodan 80 kiloya düştüğünü söyleyen Karacan "Artık rahatça gezebiliyorum." dedi.

OKAN KARACAN NASIL ZAYIFLADI?

Ünlü sunucu ve oyuncu Okan Karacan yıllardır şikayetçi olduğu fazla kilolarından bir yıl içerisinde kurtuldu. Mide küçültme ameliyatı sonrası 1 yılda tam 60 kilo veren Karacan, nasıl zayıfladığını anlattı.

"AYAKKABILARIMI BİLE BAĞLAYAMIYORDUM"

140 kiloya ulaştıktan sonra ameliyat kararı alan Okan Karacan, "Ayakkabılarını bile eğilip bağlayamayan birisiydim. Eşim Zeynep 7 aylık hamile iken benim obezite cerrahisi ile zayıflama olayım gündeme geldi. Önce korktum, oğlumu kucağıma alayım dedim ama sonra doktorlar 'Alican seni daha sağlıklı görsün, şimdi ameliyat olmanda fayda var' deyince ameliyat oldum" diye konuştu.

YAŞAM TARZI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİ

Ameliyat sonrası 1 yılda 60 kilo vererek 80 kiloya düşen Okan Karacan, yaşam tarzını da baştan aşağı değiştirdiğini söyledi. Okan Karacan, "Şu an 80 kiloyum. Arabayı çıkardım hayatımdan. Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Çok sosyalleştim. Hızlandım, yürüyorum" dedi.

İşte Okan Karacan'ın son hali;

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Okan Karacan Alaçatı Magazin Haberler

title