Nokia Haberleri

Nokia haber, Nokia son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Nokia - 16.03.2021
Nokia, 10 bin kişiyi işten çıkarıyor
Finlandiya merkezli telekomünikasyon şirketi Nokia, dünya çapında 10 bine yakın çalışanını işten çıkaracağını duyurdu.
Nokia - 11.03.2021
Kovid-19, Mobil Dünya Kongresi'nde bu yıl da iptallere neden oldu
İspanya'nın Barselona kentinde 28 Haziran-1 Temmuz'da yapılacak MWC'ye Facebook'un ardından Nokia, Sony ve Ericsson firmaları da stant açarak katılmayacaklarını duyurdu.
Nokia - 10.02.2021
Schneider Electric'ten "5G ve Edge teknolojileri" podcast'i
Podcast serisinin 11'incisinde Schneider Electric Veri Merkezi Strateji Geliştirme Başkan Yardımcısı Russell Senesac, Verizon Platformlar ve Uygulamalar Başkan Yardımcısı Dawane Young ve Nokia 5G/4G IP/Optik Ağlar ve Bulut Paketi Direktörü Arnett Thomas, 5G ve Edge teknolojilerinin birbirlerinin etkinliği açısından neler ifade ettiğini ve bu teknolojileri kullanmayı planlayan işletmeleri nelerin beklediğini konuştu.
Nokia - 05.02.2021
Son dakika haber: ABD Hazine Bakanlığı: Yüksek oynaklık sırasında piyasa altyapısı dayanıklıydı
Bu şirketlerden biri olan GameStop'un hisseleri ocak ayında yüzde 1700 değer kazanırken son dönemde ilgi görmeyen telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry ile sinema zinciri AMC gibi hisselerin fiyatlarında da kayda değer artış yaşanmıştı.
Nokia - 03.02.2021
Son dakika haberleri: New York borsası yükselişle kapandı
GameStop ile geçen hafta sert yükselişlerin görüldüğü benzer hisselerde de düşüş kaydedildi. AMC'nin hisseleri dün yüzde 40'ın üzerinde değer kaybederken, Bed, Bath and Beyond'un hisseleri yüzde 16'yi, Nokia'nın hisseleri yüzde 7'yi ve BlackBerry'nin hisseleri yüzde 21'i aşkın düşüş yaşadı.
Nokia - 30.01.2021
New York borsası düşüşle kapandı
ABD'de bir grup küçük yatırımcı, hedge fonların "kısa pozisyon" alarak kar ettiğini düşündükleri değeri düşük hisselere yüklü miktarlarda yatırım yapmıştı. Bu şirketlerden biri olan GameStop'un hisseleri son iki haftada yüzde 1000'in üzerinde değer kazanırken, son dönemde ilgi görmeyen telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry ile sinema zinciri AMC'nin hisselerinde de kayda değer artış yaşanmıştı.
Nokia - 29.01.2021
SEC "Aşırı oynak hisselerdeki hareketi" yakın markaja alacak
Bu şirketlerden biri olan GameStop'un hisseleri son iki haftada yüzde 1000'in üzerinde değer kazanırken, son dönemde ilgi görmeyen telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry ile sinema zinciri AMC'nin hisselerinde de kayda değer artış yaşanmıştı.
Nokia - 29.01.2021
New York borsası düşüşle açıldı
Bu hisselerden biri olan GameStop, son iki haftada yüzde 1000'in üzerinde değer kazanırken, son dönemde ilgi görmeyen telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry ile sinema zinciri AMC'nin hisselerinde de kayda değer artış yaşanmıştı.
Nokia - 29.01.2021
Son dakika... Amerikan borsasında "GameStop dalgası büyüyebilir" korkusu
Benzer şekilde salgın döneminde ekonomik kayıplar yaşayan ABD'li ev dekorasyon ürünleri mağazası Bed, Bath and Beyond, sinema zinciri AMC, son dönemde popülaritesini yitiren telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry gibi şirketlerin hisseleri de yükselmeye başladı.
Nokia - 29.01.2021
New York borsası yükselişle kapandı
ABD'de bir grup küçük yatırımcı, hedge fonların "kısa pozisyon" alarak kar ettiğini düşündükleri değeri düşük hisselere yüklü miktarlarda yatırım yapmıştı. Bu şirketlerden biri olan GameStop'un hisseleri son iki haftada yüzde 1000'in üzerinde değer kazanırken, son dönemde ilgi görmeyen telefon üreticileri Nokia ve BlackBerry ile sinema zinciri AMC'nin hisselerinde de kayda değer artış yaşanmıştı.
Nokia - 23.12.2020
Volkswagen'in CEO'su Diess: "Apple, Toyota'dan daha tehlikeli olur"
"Zor durumda olan otomobil sektörü yeni katılımlarla daha da zora düşebilir" Nokia'nın da pazara gireceğini bildiklerini ifade eden Diess, "Otomobil sektörü bir değişimin arifesinde bulunuyor.
Nokia - 07.12.2020
Nokia'ya göre "6G sistemi" ticari olarak 2030'da başlayacak
Çin, ABD ve Avrupa Birliği öncülüğündeki "5G sistemleri"nin uygulanmasına ilişkin tartışmalar sürerken, Finlandiya merkezli telekomünikasyon şirketi Nokia, "6G sistemi"nin, 2030 yılından itibaren ticari olarak uygulanmaya başlanmasının beklendiğini açıkladı.
Nokia - 07.11.2020
Son dakika haberi! Turkcell gelecek yıl 10 milyar TL'lik yatırım yapmayı hedefliyor
Erkan, hepsi bir araya koyulduğunda tedarik sıkıntısından ziyade iş modellerinin sektörlere çok doğru oturduğunu, mesela sürücüsüz araba, nesnelerin interneti, yapay zeka gibi teknolojilerin daha fazla gelişmesi gerektiğini aktararak, şunları kaydetti: "Ama bizim Superbox gibi 5G platformu geldiğinde net bir iş planı olan işlerin de önünü açacağını düşünüyorum. Ama özellikle bu mobil teknolojiler konusunda da değişim anındayız. Aynı şeyi araba için de söylemiştim. Elektrikli araba, otomotiv sektöründe bir değişim anı. Bu dönemlerde bu işlere girmek lazım. Bizim de tam bu dönemde yerli ve milli yatırımlara odaklanmamız lazım. Çünkü bir şeyler oturduktan sonra girmek çok zor. Cep telefonu işinden örnek vermek gerekirse, Apple bu işe girdiği zaman bambaşka bir şeyle geldi. O zamanın pazar liderleri bugün yok artık. Nokia pazar lideriydi.
Nokia - 19.10.2020
NASA Ay yüzeyine 4G teknolojisi kuracak
NASA ve teknoloji firması Nokia tarafından gerçekleştirilecek proje kapsamında, Ay üzerinde insan varlığını sürdürme amacı ile 2028 yılına kadar bir ay üssü inşa edilmesi ve 4G teknolojisinin işlevsel hale getirilmesinin hedeflendiği açıklandı.
Nokia - 22.07.2020
Nokia, veri merkezi ağında dönüşümsel adımlarını duyurdu
Nokia, yeni ve modern bir ağ işletim sisteminin (NOS) ve bildirimsel, amaç esaslı otomasyon ve işletim yazılımının hayata geçirilmesi ile veri merkezi sistemlerini yeniden tanımladığını açıkladı.
Nokia - 02.07.2020
İmalat sektörü yöneticileri 2022 sonuna kadar haberleşme ve kontrol ağlarını güncellemek istiyor
Nokia, gelecek yatırım stratejisini değerlendirmek için imalat üst kademe yöneticisinin görüşlerini almak üzere araştırma yaptı.
Nokia - 20.06.2020
Son dakika haberi! STM'nin yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz oldu
Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü mezunu Güleryüz, sırasıyla Nokia ve ASELSAN'da görev yaptı.
Nokia - 24.05.2020
Telekom Altyapılarının Hızlı ve Verimli Çalışması Neden Önemli?
IRISS ile hem kurulum sırasında hem kurulum sonrasında kullanabilecekleri test, ölçüm ve optimizasyon çözümleri sunulduğunun altını çizen Karaali, bu çözümlerden Telekom operatörlerinin yararlandığını da ekledi. Ayrıca Huawei, Nokia, Ericson gibi ekipman üreticileri ve bu altyapıların bakım hizmetini veren firmaların da kullandıklarını ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Nokia Haberleri | Nokia Haber - Haberler - Nokia haberleri, son dakika nokia haber ve gelişmeleri burada. Dünyaca ünlü teknoloji markası LG, akıllı telefon pazarından çekiliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 03:04:14. #1.15#

title