MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU HABERLERİ

MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU HABERLERİ

Muhammet Emin Akbaşoğlu haber, Muhammet Emin Akbaşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Emin Akbaşoğlu

Muhammet Emin Akbaşoğlu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 6.10.1968 - ...

Muhammet Emin Akbaşoğlu Kimdir ?

1968 yılında İstanbul'da doğdu.Yönetici, Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Ayrıca Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukukunda yüksek lisans yapmaktadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 20.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın son noktaya gelmek üzere olduğunu belirterek, yakın zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyu ile paylaşılacağını bildirdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 20.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın son noktaya gelmek üzere olduğunu belirterek, yakın zamanda...
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İnsan Hakları Eylem Planı'nın son noktaya gelmek üzere olduğunu belirterek, yakın zamanda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyu ile paylaşılacağını bildirdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 17.01.2021
AK Partili Akbaşoğlu'ndan, Altay'ın "Rektöründen uzman çavuşuna kadar herkes AK Parti militanı" sözüne tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın "Artık rektöründen başçavuşuna, uzman çavuşuna kadar herkes AK Parti militanı" sözlerine tepki gösterdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 12.01.2021
AK Partili Akbaşoğlu partisinin Çankırı Kadın Kolları Kongresi'nde konuştu Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Türkiye'yi her alanda 3-4 misli büyüten bir AK Parti gerçeği var." dedi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 10.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan, Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Milli iradeyi ve demokrasiyi içine bir türlü sindiremediğini her sözü ve davranışı ile ortaya koyan CHP'nin sözde Genel Başkanının suret-i haktan görünerek, gerçekleri yalanla tersyüz ettiğini aziz milletimiz feraset ve basireti ile gördüğü...
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 02.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'nun Cumhur İttifakı'na yönelik "ahlaksızlar" ifadesine tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhur İttifakı'na yönelik "Ahlaksızlar bir tarafta.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 01.01.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan Sözcü gazetesine Ayasofya tepkisi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin ibadete açılmasını "2020'nin felaketleri" arasında gösterdiği gerekçesiyle Sözcü gazetesine tepki gösterdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 16.12.2020
CHP Grup Başkanvekili Özel: "Cumhurbaşkanına hakaretten 264 tane çocuğu hakim karşısına götürmüşler"
"Senin alnını bizzat nasıl karışlıyorum" Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Özel, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun Tank Paleti fabrikası konusundaki açıklamalarına ilişkin bir soruyu yanıtlarken, "İzahı uçan sarayda.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 16.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 2021 Yılı Bütçesi'nin maddeleri görüşülüyor
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Bir teröristin cenazesine hiçbir milletvekili gidemez. Bu milletimizin örf ve adetine uygun değildir.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 16.12.2020
TBMM'de 'faşist' tartışması
TBMM Genel Kurulunda bütçe görüşmeleri devam ediyor. Görüşmeler esnasında CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, AK Parti milletvekillerinin milletvekili olmayı Atatürk'e borçlu olduklarını ve konuşmalarında Atatürk'ü anmaları gerektiğini ifade etti. Köksal milletvekillerine 'Adam gibi dinleyin' derken, bunun üzerine TBMM Başkanvekili Süreyya Sadi Bilgiç Köksal'ı uyardı. AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ise, Köksal'ın sözlerinin CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu'na bir çağrı olduğunu belirterek, "Sözleriniz Canan Kaftancıoğlu için karşılık bulabilir.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi kabul edildi
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Manisa Milletvekili Tamer Akkal'ın kendi düşüncelerini ortaya koyduğunu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kamuoyuna yansımış sözlerinden hareketle haklı sorular sorduğunu dile getirerek, "Bundan gocunacak herhangi bir durum yoktur, bunların cevabını kamuoyuna tatmin edici bir şekilde vermek gerekir.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 11.12.2020
Son dakika haberleri! TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ise Oluç'a konuşmasını iade ettiğini belirterek, bütün AK Partili milletvekillerinin konuşmalarını tebrik etti ve hepsinin grup olarak arkasında olduklarını söyledi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 11.12.2020
Son dakika! TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Kaya'nın konuşması üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "CHP'nin 80 yılda yapabildikleri ancak kürsüden kendi sıralarına kadar gelebiliyor ama AK Parti'nin yaptıkları Kars'tan Edirne'ye kadar devam ediyor.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 10.12.2020
AK Partili Akbaşoğlu'ndan CHP'ye tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP'li yöneticiler son günlerde koordineli şekilde yalan ve iftiraya dayalı bir siyaset takip ediyorlar.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 04.12.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu: "Gizlemeye çalıştıkları HDP'li ittifakın da itirafıdır bu"
AK Parti Grup başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "İktidar HDP'yi kendi yanına çekemeyince ikinci parti kurup HDP'yi parçalayabiliriz arayışında.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 04.12.2020
AK Parti'li Akbaşoğlu, Kılıçdaroğlu'nun "ikinci bir parti kurularak HDP'nin parçalanacağı" iddiasına tepki gösterdi
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, "ikinci bir parti kurularak HDP'nin parçalanacağı" iddiasının, gündemi saptırmaya yönelik klasik CHP yalanlarından olduğunu belirtti.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 03.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Önce insan diyen bir geleneğin mensupları olan bizler, her konuda engelli kardeşlerimizin yanında yer almaya, onların hayatlarını kolaylaştırmaya büyük önem veriyoruz.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 02.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "KKTC'de Maraş ile ilgili söylemleriniz Rumları sevindiriyorsa, Akdeniz'deki tavrınız Yunanistan'ı sevindiriyorsa, Dağlık Karabağ'daki tavrınız Ermenistan'ı sevindiriyorsa, Libya'daki tavrınız darbeci Hafter ve Türkiye düşmanlarını...
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 01.12.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: "Hayata geçirdiğimiz, bağımsız ve onurlu politikalarla içeride ve dışarıda uğradığımız saldırıları Allah'ın yardımı, milletimizin desteğiyle birer birer boşa çıkarıyoruz.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 01.12.2020
AK Parti'li Akbaşoğlu: CHP'li Başarır ordudan ve milletten özür dilemeli
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Türk Silahlı Kuvvetleri ile ilgili sözleri nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın hem ordudan hem de milletten özür dilemesi gerektiğini söyledi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 01.12.2020
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan CHP'li Başarır'a tepki: "Hem ordudan hem milletten özür dilenmeli"
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'ın "Türk ordusu satılmıştır" şeklindeki sözlerine tepki göstererek, hem Başarır'ın hem de CHP yönetiminin ordudan ve milletten özür dilemesi gerektiğini söyledi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 29.11.2020
AK Parti'den CHP'li Başarır'ın TSK aleyhindeki ifadelerine tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekilleri Mehmet Muş ve Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır'a, Türk Silahlı Kuvvetleri aleyhindeki ifadeleri nedeniyle tepki gösterdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 26.11.2020
Çankırı'da katı atıklar enerjiye dönüştürülecek
AK Parti Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da tesisin açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 04.11.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, "kongrelerinde müzik çalındığı" iddiasına cevap verdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Van ve Samsun kongrelerimizde müzik çalındığını iddia ediyor.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 27.10.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hatay'daki terör saldırısına ilişkin, "Türkiye hem istihbaratıyla hem güvenlik güçleriyle eski Türkiye değildir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhammet Emin Akbaşoğlu Haberleri | Muhammet Emin Akbaşoğlu Kimdir - Haberler - Muhammet Emin Akbaşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Emin Akbaşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Akbaşoğlu: Cumhurbaşkanlığı seçme hak ve yetkisini milletimizden a
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.1.2021 00:42:44. #1.15#
title