MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU HABERLERİ

Muhammet Emin Akbaşoğlu haber, Muhammet Emin Akbaşoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhammet Emin Akbaşoğlu

Muhammet Emin Akbaşoğlu

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 6.10.1968

Muhammet Emin Akbaşoğlu Kimdir ?

1968 yılında İstanbul'da doğdu.Yönetici, Avukat; İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Ayrıca Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldu. İstanbul Bilgi Üniversitesi İnsan Hakları Hukukunda yüksek lisans yapmaktadır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muhammet Emin Akbaşoğlu - Dün
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de "Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşması"nda konuştu: (3)
Törene, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Kırşehir Valisi İbrahim Akın, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu katıldı.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - Dün
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan "semazen" temalı üstü çıplak dans gösterisine tepki Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programda, semazen temasıyla yapılan ve belden yukarısı çıplak dansçının sergilediği gösteriye tepki gösterdi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 12.09.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan 12 Eylül darbesinin 41. yılı açıklaması Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Her darbe gibi 12 Eylül de milletimizin iradesinin ve demokrasinin ayaklar altına alınmasıdır.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 18.08.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Türkiye ile ABD arasında Afgan göçmenler konusunda anlaşma yapıldığı iddiası" ile ilgili, "Sayın Kılıçdaroğlu'nun bir kez daha yalan söylediğinin tescili vuku bulmuş vaziyette.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 05.08.2021
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan muhalefete: "Kaos ve kargaşa peşinde koşmayın, yangınla mücadeleyi engellemeyin"
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, muhalefetin orman yangınları konusunda kötü niyetli bir şekilde toplumda kaos oluşturma peşinde koştuğunu ifade ederek, "Yapılan mücadeleye olumlu katkı sağlayabiliyorsanız sağlayın; yoksa yangınla mücadele edenleri rahat bırakın.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 22.07.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu'ndan "erken seçim" değerlendirmesi (1)
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Aslında bir erken seçim yok, zamanında yapılacak seçimlere erkenden hazırlık söz konusu." dedi.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 17.07.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Terörle etkin mücadele kapsamında, anayasal çerçevede, Meclis iradesiyle ortaya koyulan yasal düzenleme söz konusudur.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 06.07.2021
4. Yargı Paketi TBMM Genel Kurulunda
"Yasama, yürütme ve yargı arasında kuvvetler ayrılığı caridir" AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da Yargı Reformu Strateji Belgesi'nin, "Güven veren ve erişilebilir bir adalet sistemi", İnsan Hakları Eylem Planı'nın ise "Özgür birey, güçlü toplum ve daha demokratik bir Türkiye" vizyonunu ortaya koyduğunu belirterek, "Hem strateji belgesi hem de eylem planının hazırlanması süreçlerinde, gerçekten katılımcı bir anlayış benimsenmiş; bu kapsamda uygulama, yüksek yargı, hakim, savcılarımız, avukatlarımız, akademisyenlerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız ve birçok paydaşla bu hususlarda görüş alışverişinde bulunulmak suretiyle bu düzenlemelere yer verilmiştir.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 05.07.2021
Başkan Esen, Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Beraberindeki Heyeti Ağırladı
Başkan Esen, Bakan Yardımcısı Fatih Metin ve Beraberindeki Heyeti Ağırladı Çankırı Merkez Dereçatı Barajı açılışı ve biz dizi ziyaretler için ilimize gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Çankırı Belediyesini ziyaret etti. Ziyarete beraberinde katılan TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, TBMM Milli Savunma Komisyonu Katip Üyesi Dr. Mustafa Hidayet Vahapoğlu ve Komisyon Üyelerine ise Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Salim Çiftçioğlu ile Çankırı Valisi Abdullah Ayaz eşlik etti.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 03.07.2021
AK Parti'li Akbaşoğlu'ndan, İYİ Parti'li Türkkan'ın Necmettin Erbakan ile ilgili ifadelerine tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan'ın, "Rahmetli Erbakan çok temel atardı.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 25.06.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Akbaşoğlu, Çankırı'da konuştu Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde teşkilatlarımızla, belediyelerimizle, milletvekillerimiz, il genel ve belediye meclis üyelerimizle beraber gayemiz milletimizin duasını almak.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 16.06.2021
CHP Grup Başkanvekili Özkoç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun "NATO Zirvesi'nin kazananı Türkiye'dir" sözlerine karşılık, "Onların beklentisi, Biden'ın sözlerine içeride ve dışarıda tam tevekkül eden bir Cumhurbaşkanı.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 15.06.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın "1915 olaylarını soykırım kabul eden devlet başkanıyla görüşmesinde 'Hamdolsun bu konu gündeme gelmedi' demenin bizim nezdimizde karşılığı bir teslimiyettir" sözlerine, "Soykırım iddiasıyla ilgili...
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 18.05.2021
Son dakika haberleri! AK Parti TBMM Grubu'ndan, Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadelerine tepki
AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan ise Filistin davasını dünyada en yüksek sesle savunan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a söylenen bu sözlerin, tarihe ihanet ve utanmazlık olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in bu terbiye yoksunu dili, Filistin'i, Gazze'yi ve bu davaya gönül veren milyonları üzmüş; katliamcı İsrail'i ve Netanyahu'yu sevindirmiştir. Yazık. Ortağı CHP, terör örgütü PKK ile arasına mesafe koyamayan HDP'ye bakanlık dağıtırken ağzını açamayan Akşener, Erdoğan'a aslan kesiliyor. Bu sahte milliyetçilikleri, 'dostlarınıza' şirin gözükme gayretlerini ibretle izliyoruz. Milletimiz de tarih de bunları kaydediyor." AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu da Twitter'da, "İP'in ucu, mandacı muhalefet zihniyetine bağlı olduğu için milli bir duruş, milli bir siyaset beklemek beyhude.
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 29.04.2021
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, "ABD'nin sözde 'Ermeni Soykırımı' iftirasına yönelik olarak yakın tarihimizde ve yaşadığımız son olaylarla açıkça görülmüştür ki;
Muhammet Emin Akbaşoğlu - 29.04.2021
TBMM Genel Kurulu toplandı
Bunun üzerine yerinden söz alan AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, iftiralarla dolu bu konuşmayı, tümüyle reddettiklerini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muhammet Emin Akbaşoğlu Haberleri | Muhammet Emin Akbaşoğlu Kimdir - Haberler - Muhammet Emin Akbaşoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhammet Emin Akbaşoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırşehir'de Ahi Evran İzinde Esnaf Buluşmas
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 23:57:39. #1.13#

title