METE MEMİŞ HABERLERİ

Mete Memiş haber, Mete Memiş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mete Memiş

Mete Memiş

Doğum Yeri Bayburt / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Mete Memiş Kimdir ?

ADAY-AKP-BAYBURT-MERKEZ 1964 Bayburt doğumlu. İlk ve orta öğrenimi Bayburt’ta lisans eğitimini 1985 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Matematik Bölümünü tamamladı. Mesleğe Kars- Kağızman’da başladı. Öğretmenliğin yanı sıra, Müdür yardımcılığı yaptı. Ardından özel sektöre geçiş yaparak Bayburt Güven Dershanesinde müdür olarak çalıştı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mete Memiş - 01.04.2019
Bayburt Belediye Başkanı Memiş'in Miraç Kandili Mesajı
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.
Mete Memiş - 31.03.2019
Bayburt'ta, MHP Adayı Hükmü Pekmezci Kazandı
MHP Bayburt Belediye Başkan adayı Hükmü Pekmezci resmi olmayan sonuçlara göre, seçimi ilk sırada tamamladı. AK Parti adayı Fatih Yumak ise seçimlerde ikinci oldu. MHP'li Hükmü Pekmezi, 1999-2004 yılları arasında da Bayburt Belediye Başkanlığı yapmıştı. AK Parti, daha önceki seçimlerde Türkiye genelinde en yüksek oy aldığı illerden olan Bayburt'ta, bu kez kaybetti. Bayburt Belediye Başkanı AK Parti'li Mete Memiş'in 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimler'de yeniden aday gösterilmeyişine parti tabanından tepkiler olmuş, bazı partililer ise istifa etmişti.
Mete Memiş - 31.03.2019
Bayburt'ta, MHP Adayı Hükmü Pekmezci Kazandı
MHP Bayburt Belediye Başkan adayı Hükmü Pekmezci resmi olmayan sonuçlara göre, seçimi ilk sırada tamamladı. AK Parti adayı Fatih Yumak ise seçimlerde ikinci oldu. MHP'li Hükmü Pekmezi, 1999-2004 yılları arasında da Bayburt Belediye Başkanlığı yapmıştı. AK Parti, daha önceki seçimlerde Türkiye genelinde en yüksek oy aldığı illerden olan Bayburt'ta, bu kez kaybetti. Bayburt Belediye Başkanı AK Parti'li Mete Memiş'in 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimler'de yeniden aday gösterilmeyişine parti tabanından tepkiler olmuş, bazı partililer ise istifa etmişti.
Mete Memiş - 18.03.2019
Kasapoğlu: "Önceliğimiz Kadınlarımız, Önceliğimiz Gençlerimiz"
Bayburt Belediyesini ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş ile görüşerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Mete Memiş - 16.03.2019
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin Yıl Dönümü
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mete Memiş - 16.03.2019
Belediye Başkanı Memiş'in 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümü ve 18 Mart Şehitler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Mete Memiş - 07.03.2019
Başkan Memiş'ten 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mete Memiş - 06.03.2019
Belediye Başkanı Memiş'ten Regaib Kandili Mesajı
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Regaib Kandili münasebetiyle yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: "Recep, Şaban ve Ramazan aylarının habercisi olan Regaib Gecesini idrak ederek bir kez daha üç aylara ulaşmanın sevincini yaşayacağız.
Mete Memiş - 19.02.2019
Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mete Memiş - 19.02.2019
Başkan Memiş'in " 21 Şubat Kurtuluş Günü" Mesajı
Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Bayburt'un düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mete Memiş - 14.02.2019
Turhan: "İstikrarı, Güveni Devam Ettirebilmek İçin Oy Kullanacağız"
Turhan, 16 yıldır millete hizmet ettiklerini, yapamayacakları sözler vermediklerini anlatarak, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Büyük Türkiye, lider Türkiye için gelecekte çevresinde sözü geçen bir Türkiye için bizim karşımızdaki cephe kendi aklına güvenmeyip başkalarının aklıyla bu işleri yürütmeye çalışıyor. Bizim bu seçimde öyle ses getirici sonuç almamız lazım ki dünyanın dört bir tarafının bu sonuçların titretmesi, çınlatması lazım. Bu milletin karşısında durulmayacağının bilinmesi lazım. Bunun için durmak yok, tevazu, samimiyet ve gayretle çalışıp insanlarımızın gönülerini fethedeceğiz. Gönülleri fethederek yolumuza devam etmemiz lazım. Millete yukarıdan bakmak yok. 'Biz iktidarın temsilcileriyiz' deyip de milleti küçük görmek yok. Millet dediğimiz biziz, komşularımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız, onların hepsiyle beraber iletişim kuracağız, herkese ulaşacağız." "Bugün bir takım fikre, kariyere sahip, sivil toplum kuruluşu başkanı, iş adamlarımızın başkanı, profesörler birilerinin silahşörlüğünü yapabiliyorlar, farklı yöntemleri kullanarak bunu yapıyorlar." ifadesini kullanan Turhan, şunları kaydetti: "Elimizdeki telefonlar var ya çoluğumuzun çocuğumuzun beyinlerine zehir zerk ederek bunu yapıyorlar. Onların kafalarını karıştıracak bir takım yöntemlerle, toplum mühendisliği yöntemlerini kullanarak yapıyorlar. Fitneye, fesada eğer aldanırsak bizim halimiz komşularımızdan daha kötü olabilir çünkü bu bölgede, bu coğrafyada hedef ülke Türkiye'dir, hedef lider Recep Tayyip Erdoğan'dır. Onun iktidarı düşerse Allah muhafaza korkarım ki milletimiz çok ağır bedeller ödeyebilir, bunun kıymetini bilmemiz lazım. Daha büyük bedeller ödememek için hazır böyle bir seçimde, böyle bir durumda fırsatımız varken, bununla bize yapılan saldırıları püskürtelim, bizim için tezgah kuranlara şamarımızı vuralım. Bu manada sizlerin çalışmaları çok ama çok önem arzediyor." Toplantıya İçişleri Bakan Yardımcısı Tayyip Sabri Erdil, AK Parti Bayburt Milletvekili Fetani Battal, Belediye Başkanı Mete Memiş, AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, AK Parti'nin Bayburt Belediye Başkan adayı Fatih Yumak ve diğer ilgililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mete Memiş Haberleri | Mete Memiş Kimdir - Haberler - Mete Memiş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mete Memiş kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberi: Bayburt balına yeni kimlik 'Baykovan'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 02:58:28. #1.16#

title