Metafizik Haberleri

Metafizik haber, Metafizik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metafizik - Dün
Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu'nun ölümüne ilişkin davada karar
Çekmeköy'de metafizik uzmanı Salih Memişoğlu ve 1 kişinin ölümüne ilişkin dava karara bağlandı.
Metafizik - Dün
Son dakika haberi... Salih Memişoğlu ile çalışanının öldürülmesine ilişkin davada karar açıklandı
Gelen son dakika haberlerine göre Kamuoyunda "bioenerji ve metafizik uzmanı" olarak bilinen, Çekmeköy'deki hayvanat bahçesinin sahibi Salih Memişoğlu ile bir çalışanının öldürülmesi, bir çalışanının da yaralanmasına ilişkin 5 sanığın yargılandığı davada Mustafa Öztürk, 2 kez müebbet ve 21 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum edildi.
Metafizik - 16.11.2021
Sezai Karakoç'un fikir dünyası bugüne ve yarına ışık tutuyor
Karakoç'un "Medeniyet" ve "Diriliş" düşüncesinin kurucusu olduğuna işaret eden Şirin, "Sezai Karakoç, cumhuriyet döneminde metafizik boyutlu bir düşünce akımının boy atmasına öncülük ederek Türkiye'nin merkez ülke olması idealini yeni nesillere hatırlatmakla kalmadı, çağın ve insanlığın sancılarıyla yüzleşmeyi önerdi.
Metafizik - 26.10.2021
Bayrampaşa'da bir kardeşin öldüğü, diğerinin de yaralandığı bıçaklı saldırı davası
Sosyal medyada kendisini "metafizik ve bioenerji uzmanı" olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan'ın bıçakla yaralanması, özel bir hastanede imam olarak görev yapan kardeşi Emrah Kırmızıkan'ın ise öldürülmesine ilişkin 9 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.
Metafizik - 26.10.2021
Son dakika haberi... Bayrampaşa'da iki kardeşe yapılan saldırı davasında karar
İstanbul Bayrampaşa'da 23 Şubat 2020 tarihinde gerçekleşen olayda, sosyal medyada kendini 'metafizik ve bioenerji uzmanı' olarak tanıtan Muhammed Kırmızıkan'ın 16 bıçak darbesi ile yaralanmasına, kardeşi Emrah Kırmızıkan'ın ise 7 bıçak darbesi ile öldürülmesine ilişkin 9 sanığın yargılandığı dava karara bağlandı.
Metafizik - 13.10.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Uluslararası Kutbuddin Şirazi Sempozyumu'na katıldı Açıklaması
Şirazi'nin, İbn-i Sina'nın felsefesini, Sühreverdi'nin ve İbn-i Arabi'nin tasavvuf doktrinlerini kendine mahsus bir çerçevede telif ettiğini aktaran Şentop, konuşmasını şöyle tamamladı: "Coğrafya ve astronomi çalıştığını, bu iki alanda da kıymetli eserler verdiğini zikretmek gerekir. Mesela, matematik çalışmalarını metafizikle birlikte yürütmüş, matematik çalışmalarını metafizik alanındaki çalışmalarıyla bir bütün olarak görmüş, matematikte elde ettiği birikimin metafizik çalışmalarına katkı yaptığına inanmıştır.
Metafizik - 18.08.2021
Son dakika... Salih Memişoğlu ile bir çalışanının öldürülmesine ilişkin davada müşteki ve tanık beyanları alındı
Son dakika habere göre Kamuoyunda "bioenerji ve metafizik uzmanı" olarak bilinen Çekmeköy'deki hayvanat bahçesinin sahibi Salih Memişoğlu ile bir çalışanının öldürülmesi, bir çalışanının da yaralanmasına ilişkin biri tutuklu 5 sanığın yargılanmasına devam edildi.
Metafizik - 16.06.2021
ABD'li girişimci Bryon Johnson, zihin okuyabilen kaskları satışa hazırlanıyor
Makalede, "Herkesin takıp dolaşabileceği daha uygun fiyatlı bir teknolojinin vaadi, akıllara durgunluk veriyor. Heyecanlı araştırmacılar, beyin yaşlanması, zihinsel bozukluklar, sarsıntılar, felçler ve meditasyon gibi geçmişteki metafizik deneyimlerin arkasındaki mekanikler hakkında fikir edinmek için kaskları kullanmayı bekliyor.
Metafizik - 09.06.2021
Bayrampaşa'da iki kardeşin bıçaklı saldırıya uğraması ve birinin ölmesine ilişkin davada mütalaa açıklandı
Sosyal medyada kendisini "metafizik ve bioenerji uzmanı" olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan'ın bıçakla yaralanması, özel bir hastanede imam olarak görev yapan kardeşi Emrah Kırmızıkan'ın ise bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin 4'ü tutuklu 9 sanığın yargılandığı davada savcılık, 8 sanığın...
Metafizik - 09.06.2021
BAYRAMPAŞA'DA 'METAFİZİK UZMANI' İLE KARDEŞİNE SALDIRIYA İSTENEN CEZA BELLİ OLDU
"Bıçağı sapladığında 'Öl öl öl' diyordu"Özden ATİK-Büşra ÇOBAN / İSTANBUL, (DHA) -BAYRAMPAŞA'da kendini metafizik ve bioenerji uzmanı olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan'ı 16 defa bıçaklayarak yaraladıkları, kardeşi Emrah Kırmızıkan'ı ise 7 defa bıçaklayarak öldürdükleri iddiasıyla...
Metafizik - 25.05.2021
Salih Memişoğlu ile çalışanının öldürülmesine ilişkin 5 kişi hakkında dava açıldı
Kamuoyunda "bioenerji ve metafizik uzmanı" olarak bilinen Çekmeköy'deki hayvanat bahçesinin sahibi Salih Memişoğlu ile bir çalışanının öldürülmesi, bir çalışanının da yaralanmasına ilişkin biri tutuklu 5 sanık hakkında dava açıldı.
Metafizik - 04.05.2021
Bayrampaşa'da iki kardeşin bıçaklı saldırıya uğramasına ilişkin davada sanık savunmaları alındı
Sosyal medyada kendisini "Metafizik ve Bioenerji Uzmanı" olarak tanıtan Muhammed Emin Kırmızıkan'ın bıçakla yaralanması, özel bir hastanede imam olarak görev yapan kardeşi Emrah Kırmızıkan'ın ise bıçaklanarak öldürülmesi olayına ilişkin haklarında dava açılan 2'si firari 9 sanığın...
Metafizik - 03.04.2021
Said Halim Paşa Sempozyumu'nda "İslamcılık" anlayışı ele alındı
Paşa'nın en önemli özelliklerinden birinin de meseleyi çok boyutlu bakışla ele almaya çalışması olduğunu dile getiren Işık, "Onun da vurguladığı gibi mesele dar anlamda dini bir mesele, metafizik bir mesele değildir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metafizik Haberleri | Metafizik Haber - Haberler - Metafizik haberleri, son dakika metafizik haber ve gelişmeleri burada. Metafizik Uzmanı Salih Memişoğlu'nun ölümüne ilişkin davada karar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 00:19:51. #1.15#

title