GAMZE ÖZÇELİK HABERLERİ

Gamze Özçelik haber, Gamze Özçelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gamze Özçelik

Gamze Özçelik

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 26.8.1982 - ...

Gamze Özçelik Kimdir ?

26 Ağustos 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Sanatçı başak burcudur. 60 kilogramağırlığında ve 173 boyunda olduğu bilinmektedir. Sanatçının göz rengi kahverengi, saç rengi sarıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Gamze Özçelik - 12.04.2020
11 Nisan 2020 Haberleri
11 Nisan 2020 Manşet Haberleri.
Gamze Özçelik - 09.03.2020
6'ncı Uluslararası İyilik Ödülleri'nin sahipleri belli oldu
Dünyanın dört bir yanındaki yetimlere ve ihtiyaç sahiplerine umut olmaya çalışan oyuncu Gamze Özçelik.
Gamze Özçelik - 09.03.2020
"6. Uluslararası İyilik Ödülleri"nin sahipleri açıklandı
Ödül alacak isimlerin 5'i Türkiye'den, 2'si yurt dışından İngiltere'nin Cambridge kentinde inşa edilen, Avrupa'nın ilk çevre dostu Cambridge Camisi'nin yapımına öncülük eden Yusuf İslam, dünyanın dört bir yanındaki yetimlere ve ihtiyaç sahiplerine umut olmaya çalışan oyuncu Gamze Özçelik, müteahhitlikle uğraştığı dönemden kalan ceviz kerestelerini değerlendirmek için başladığı minber yapımında yaklaşık 40 yılı geride bırakan ve bugüne kadar birçok camiye ücretsiz minber yapan 86 yaşındaki Ali Önder, ödül alacaklar arasında yer aldı.
Gamze Özçelik - 05.02.2020
4 Şubat 2020 Haberleri
4 Şubat 2020 Manşet Haberleri.
Gamze Özçelik - 28.11.2019
EMİNE ERDOĞAN TRT WORLD CİTİZEN İNSANİ YARDIM ÖDÜL TÖRENİ'NE KATILDI
"TÜRK KIZILAY'I SADECE 2018 YILINDA 7 MİLYON MAĞDUR İNSANA ULAŞTI" Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Türkiye olarak, insani yardım meselesini yardım kolilerinin çok ötesinde bir anlayışla ele alıyoruz. İnsani yardım, yeniden inşa etmeyi, kalkındırmayı ve sürekliliği içermelidir. Çünkü biliyoruz ki, ne zaman insani bir kriz yaşansa, bu durum birkaç gün ana haber bültenlerinde yer alıyor ve sonra unutuluyor. İnsanlar yıkılmış hayatlarla baş başa kalıyorlar. Bu noktada Kızılay, AFAD ve TİKA gibi kurumlarımız, dünyanın birçok ülkesine yardımla beraber umut da taşıyorlar. Türk Kızılay'ı sadece 2018 yılında 53 ülkede, doğa ve insan kaynaklı afetlerden etkilenen 7 milyon mağdur insana ulaştı. AFAD, kendini başkasının yerine koyarak geliştirdiği yüksek empatiyle, afet döngüsünün her aşamasında yer aldı. Kırılgan bölgelerdeki en önemli ihtiyaçlardan biri de, sağlıktır. Sağlıkla ilgili hizmetler, geçici sağlık kontrollerinin ötesinde devamlılık isteyen zorlu bir alandır." DİĞER ÖDÜLLER TRT World Savaşın Kadınları Kısa Film Ödülleri şöyle:   Yönetmenliğini Sine Salimii yapımcılığını Sergio Salazar'ın yaptığı 'Roof Koncking' filmi birinciliğe layık görüldü. Ödülü Hürriyet Gazetesi Yayın Danışmanı Doğan Hızlan tarafından verildi. Maliheh  Gholamzadeh ise 'Tangle' filmi ile ikinci olurken ödülünü aktivist Gamze Özçelik'ten aldı.
Gamze Özçelik - 28.11.2019
TRT World Citizen Ödül Töreni
Törende, ilk olarak, "Savaşın Kadınları Kısa Film Yarışması" kategorisinde dereceye giren ilk 3 kısa filmin videosu izlendi. Yarışmada "Roof Knocking" filmiyle yönetmen Sina Salimi ve yapımcı Sergio Salazar birinciliğe, "Tangle" filmiyle İranlı kadın yönetmen Maliheh Gholamzadeh ikinciliğe, "The Flight of the Swallow" filmiyle yapımcı Jean-Pierre Vezina üçüncülüğe layık görüldü. Birincilik ödülünü yazar Doğan Hızlan, ikincilik ödülünü aktivist Gamze Özçelik, üçüncülük ödülünü ise oyuncu Bülent İnal sahiplerine takdim etti.
Gamze Özçelik - 03.11.2019
Umuda Koşanlar Derneğinden Sudan'daki sel mağdurlarına yardım
Oyuncu Gamze Özçelik'in kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği, Sudan'da selden etkilenen ailelere erzak ve battaniye yardımı yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Gamze Özçelik Haberleri | Gamze Özçelik Kimdir - Haberler - Gamze Özçelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gamze Özçelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Gamze Özçelik'in İstanbul Sözleşmesi hakkında paylaşım yaptığı iddiası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 19:04:08. #1.16#

title