GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Galatasaray Üniversitesi Haberleri

Galatasaray Üniversitesi haber, Galatasaray Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Galatasaray Üniversitesi - 15.10.2020
Michelin Türkiye'de üst düzey atamalar
Michelin Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğüne getirilen olan Erçal ise, Marmara Üniversitesi'nde ekonomi lisansının ardından Galatasaray Üniversitesi'nde Lojistik ve Pazarlama Yönetimi yüksek lisansını tamamladı.
Galatasaray Üniversitesi - 8.10.2020
Akbank UniChallenge'a Türkiye ve yurt dışından 685 öğrenci başvurdu
"UniChallenge bana yol gösterdi" Galatasaray Üniversitesi'nden Ilgın Nehir Ağca ise şunları kaydetti: "Çok yoğun, yorucu ama verdiğim emeğin ve vaktin karşılığını yüzde 100 aldığım bir 2 haftaydı.
Galatasaray Üniversitesi - 21.9.2020
Ömer Yıldırım, boyner.com.tr ve Morhipo'nun CTO'su oldu
Boyner'in dijital kanalları boyner.com.tr ve Morhipo'nun teknolojiden sorumlu genel müdür yardımcılığı (CTO) görevine Ömer Yıldırım getirildi. Boyner açıklamasına göre, kariyeri boyunca Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde deneyimler kazanan Yıldırım, Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.
Galatasaray Üniversitesi - 31.8.2020
Antakya Milli Eğitim Müdürü Çerko, başarılı öğrencileri kutladı
Çerko, YKS sonuçlarına göre İstanbul Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ne yerleşen Abdulkadir Can Alkan, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümüne yerleşen Burcu Kılıç, İstanbul Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümüne yerleşen Aslı Ece Savuklu'yu odasında kabul etti.
Galatasaray Üniversitesi - 13.8.2020
Mahle'de üst düzey atama
Murat İnce kimdir? Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Murat İnce, iş hayatına MAHLE İzmir'de Satış Sorumlusu olarak başladı.
Galatasaray Üniversitesi - 27.7.2020
ISTAC'ın "4. Geleceğin Tahkim Avukatı Yarışması" sonuçlandı
Üniversiteli genç hukukçular, 3 gün boyunca kurgusal dava duruşmalarında bulunurken, online duruşma maratonuna dönüşen yarışmada Bilkent Üniversitesi ekibi birinci, Galatasaray Üniversitesi takımı ikinci, Ankara Üniversitesi ekibi üçüncü oldu.
Galatasaray Üniversitesi - 24.6.2020
Kamera elinde geleceğin cebinde kısa film yarışması sonuçlandı
Türkiye'nin her bölgesinden katılımın olduğu yarışmanın başvuruları, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Alp Birol, Sinema SE7EN Mecmua Genel Yayın Yönetmeni ve Sinema Yazarı Murat Özer, Sinema Yazarı ve Haber Editörü Selin Gürel, Hürriyet Gazetesi Sinema Yazarı Uğur Vardan ve TSPB Genel Sekreteri İlkay Arıkan'dan oluşan jüri tarafından değerlendirildi.
Galatasaray Üniversitesi - 22.4.2020
Institut français İzmir'de 23 Nisan coşkusu
Institut français İzmir, "Live İzmir" adındaki sanal programıyla İzmirlileri sanatla buluşturmaya devam ediyor. Institut français İzmir, yaşanan küresel salgın nedeniyle herkesin evlerine kapandığı günlerde takipçilerine evden çıkmadan müzik, kültür ve sanat sohbetleri eşliğinde, keyifli mini konserler dinleme şansı veriyor. @institutfrancaisdeturquie Instagram adresinden gerçekleştirilecek canlı yayının bu haftaki konuğu Frankofon sanatçı Attila Demircioğlu olacak. Halen Galatasaray Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcılığı, Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde Yardımcı Doçent Doktor unvanıyla Öğretim Üyeliği ve Müzik Kulübü Başkanlığı görevlerini sürdüren müzisyen, sesi ve gitar performansıyla dinleyenleri mest edecek.
Galatasaray Üniversitesi - 13.3.2020
Prof. Dr. Beril Dedeoğlu, vefatının birinci yılında kabri başında anıldı
Mesajında, bir yıl önce bugün vefat eden uluslararası ilişkiler disiplininin önde gelen akademisyenlerinden, bilim ve devlet insanı Prof. Dr. Beril Dedeoğlu'nu rahmetle yad eden Erdoğan, şunları kaydetti: "Beril Hocamız, ortaya koyduğu eserlerin yanı sıra, yetiştirdiği talebeler ve üstlendiği görevlerle daima ülkesine karşı mesuliyetini yerine getirme gayreti içinde olmuştur. AB Bakanlığı, Yükseköğretim Kurulu üyeliği ve rektörlük gibi görevlerde bulunan, son olarak Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulunda birlikte çalıştığımız rahmetli Dedeoğlu'nu, birçok alandaki hizmetleriyle hep hayırla hatırlayacağız. Görev yaptığı yerlerde birikimi, üretkenliği, çalışkanlığı ve nezaketi ile tebarüz eden Beril Dedeoğlu'nu, vefatının birinci yıl dönümünde bir kez daha saygı ve rahmetle yad ediyorum." Prof. Dr. Beril Dedeoğlu için Kur'an-ı Kerim okunan ve dua edilen anma törenine, İstanbul Müftüsü Mehmet Emin Maşalı, SETA Genel Koordinatörü Burhanettin Duran, Galatasaray Üniversitesi Rektörü Prof.
Galatasaray Üniversitesi - 13.3.2020
Garanti BBVA Partners'ın 2020 ilk dönem girişimleri belli oldu
Garanti BBVA Partners'ın yeni dönem girişimcileri; Eurasia Invest Yönetici Ortağı Gökhan Alpman, Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.
Galatasaray Üniversitesi - 22.2.2020
EMİNE ERDOĞAN KADIN GİRİŞİMCİ MERKEZİ'NİN TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞTU
Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) ve Galatasaray Üniversitesi iş birliği ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na bağlı İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) desteğiyle kurulan Girişimci Kadın Merkezi'nin (GİKAMER) tanıtım toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı.
Galatasaray Üniversitesi - 22.2.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 3
Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) ve Galatasaray Üniversitesi iş birliği ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na bağlı İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) desteğiyle kurulan Girişimci Kadın Merkezi'nin (GİKAMER) tanıtım toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı.
Galatasaray Üniversitesi - 22.2.2020
Girişimci Kadın Merkezi Projesi Tanıtım Toplantısı
Selçuk, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) ve Galatasaray Üniversitesi iş birliği, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı İstanbul Kalkınma Ajansının (İSTKA) desteğiyle kurulan Girişimci Kadın Merkezi (GİKAMER) Projesi Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.
Galatasaray Üniversitesi - 22.2.2020
EMİNE ERDOĞAN KADIN GİRİŞİMCİ MERKEZİ'NİN TANITIM TOPLANTISINDA KONUŞTU
Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) ve Galatasaray Üniversitesi iş birliği ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na bağlı İstanbul Kalkınma Ajansı'nın (İSTKA) desteğiyle kurulan Girişimci Kadın Merkezi'nin (GİKAMER) tanıtım toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla yapıldı.
Galatasaray Üniversitesi - 22.2.2020
Girişimci Kadın Merkezi Projesi Tanıtım Toplantısı
Emine Erdoğan, Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) ve Galatasaray Üniversitesi iş birliği, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı İstanbul Kalkınma Ajansının (İSTKA) desteğiyle kurulan Girişimci Kadın Merkezi (GİKAMER) Projesi Tanıtım Toplantısı'nda konuştu.
Galatasaray Üniversitesi - 20.1.2020
Sanal ve artırılmış gerçeklik projeleri "KARMA Gerçeklik Laboratuvarı"nda sergilendi
HTC Vive Türkiye ve Monster Notebook tarafından desteklenen etkinlikte, ziyaretçiler 3 gün boyunca Gökkuşağı Köprüsü, Ahıska, İnİn, Reliefs of Sebasteion, Post Cube Sanal Sanat Galerisi, Bafa Gölü gibi genişletilmiş gerçeklik projelerini deneyimleme ve projelerin perde arkasını dinleme fırsatı yakaladı. Ayrıca Enes Beşinci, Seher Kış ve Meltem Şahin gibi sanatçılar Tilt Brush ve Medium gibi 3 boyutlu çizim programlarında canlı çizim performansları gerçekleşti. KARMA Lab kurucu ekibi Ivon Bensason ve Asım Evren Yantaç tarafından yürütülen panelde, Bahçeşehir BUG Lab'den Güven Çatak, Galatasaray Üniversitesi'nden Kerem Rızvanoğlu, HTC Vive Türkiye Direktörü Batuhan Basal, Garage Atlas kurucuları Burçin Gürbüz ve Pınar Öncü, MuseVR'ın kurucu ortaklarından Talat Alkan, Timelooper'ın kurucusu Alper Özyurtlu, Anima Prodüksiyon Şirketi yönetici ortağı İlhan Poyraz, Türkiye'de alanın bugün geldiği noktayı tartışarak ileriye dönük ihtiyaç ve fırsatlar ile ilgili paylaşımlarda bulundu.
Galatasaray Üniversitesi - 11.12.2019
Ölümünün 30. Yılında Süreyya Ağaoğlu'nu anıyoruz
Süreyya Ağaoğlu, Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği (SACDD), Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi işbirliği ile ölümünün 30. yılında anılıyor.
Galatasaray Üniversitesi - 1.12.2019
Galatasaray Lisesinde berat töreni
Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç Galatasaray Üniversitesi ve Galatasaray Lisesinin, Türkiye'nin en iyi iki eğitim kurumu olduğunu ifade ederek, "Galatasaray Lisesinde bu yıl eğitim hakkı kazanan tüm öğrenciler 500 tam puan aldı ve Türkiye'nin en iyi öğrencileri.
Galatasaray Üniversitesi - 27.11.2019
Uluslararası Fransızca Öğretmenleri Günü Türkiye'de kutlanacak
Fransa'nın Ankara Büyükelçiliğinden yapılan açıklamaya göre, Fransızca'nın tüm dünyada öğretilmesi ve sevilmesi için çalışan Fransızca öğretmenlerine teşekkür etmek, çabalarını onurlandırmak için düzenlenen gün için Türkiye'de faaliyet gösteren Ankara, İstanbul ve İzmir Fransızca öğretmenleri dernekleri, büyükelçilik, Institut français, Galatasaray Üniversitesi ve Fransızca eğitim veren okulların katılımıyla bir etkinlik programı hazırlandı.
Galatasaray Üniversitesi - 24.11.2019
Haftanın tarihine bakış
2017- FETÖ'nün para kasası olarak bilinen iş adamı Memduh Çıkmaz, MİT operasyonuyla Sudan'dan Türkiye'ye getirildi. ? 28 Kasım? 1912- Arnavutluk bağımsızlığını ilan etti.? 1920- Mehmet Akif (Ersoy) ve Eşref Edip "Sebilü'r-Reşad" dergisini Kastamonu'da çıkarmaya başladı.? 1924- Futbolda ilk Fenerbahçe-Beşiktaş maçında Fenerbahçe, rakibini 2-0 yendi.? 1928- İlk kadın avukat Beyhan Hanım, İstanbul 1. Ticaret Mahkemesinde bir kadın sanığı savundu.? 1934- Hakimiyeti Milliye gazetesi "Ulus" adıyla çıkmaya başladı.? 1935- Bursa'da Merinos Fabrikası ile Gemlik'te Suni İpek Fabrikasının temeli atıldı.? 1936- Ereğli Kömür Şirketinin hükümetçe satın alınmasına dair Ankara'da sözleşme imzalandı.? 1938- Atatürk'ün vasiyetnamesi açıldı. Atatürk, vasiyetinde, parasının nemasından yakınlarına, manevi evlatlarına aylık, İnönü'nün çocuklarına yükseköğrenim ödeneği bağlanması koşuluyla parasını ve Çankaya'daki mülkünü CHP'ye bıraktı. Nemadan kalacak miktarın her yıl Türk Dil ve Tarih kurumlarınca paylaşılmasını istedi.? 1940- İkinci Dünya Savaşı ortamında 500 kilogramdan fazla tahıl stoklarına Ticaret Bakanlığınca el konulması kararlaştırıldı.? 1943- Churchill, Stalin ve Roosevelt, Tahran'da bir araya geldi.? 1951- Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kabul edildi. Kanun, 1 Ocak 1952'de yürürlüğe girdi.? 1961- Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Can Bartu, İtalya'nın Fiorentina takımına transfer oldu. Bartu, 11 Temmuz'da Lazio takımıyla anlaşmış ancak askerliği nedeniyle bu transfer gerçekleşememişti.? 1967- NATO Genel Sekreteri Brosio Ankara'da Dışişleri Bakanı İhsan Sabri Çağlayangil ile görüştü ve Atina'ya geçti. Türk jetleri Kıbrıs üzerinde uyarı uçuşları yaptı.? 1979- Vatikan Devlet Başkanı Papa 2. Jean Paul resmi ziyaret için Türkiye'ye geldi.? 1995- Yahudi asıllı iş adamı Nesim Malki, Bursa'da uğradığı silahlı saldırıda öldü.? 2002- Abdullah Gül başkanlığında kurulan 58. Hükümet güvenoyu aldı.? 2002- Türk şiirinin büyük ustalarından, "Garip" şiir akımının yaşayan son temsilcisi Melih Cevdet Anday, İstanbul'da 87 yaşında vefat etti.? 2002- Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Prof.
Galatasaray Üniversitesi - 2.11.2019
İş dünyası-üniversite ortaklığında mükemmeliyet kürsüsü kurulacak
Galatasaray Üniversitesi ile Fransa'nın Ankara Büyükelçiliği Kültür Etkinlikleri ve İşbirliği Müsteşarlığı ile Fransa Dış Ticaret Müşavirleri Türkiye Komitesi Başkanlığı arasında "İş Dünyası-Üniversite Ortaklığında Mükemmeliyet Kürsüsü Kurulmasına İlişkin Protokol" imzalandı.
Galatasaray Üniversitesi - 24.10.2019
Uçuruma Köprü Kuran Kadınlar İstanbul'da Buluşuyor
Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Yerel STK'lar Hibe Programı desteğiyle, Etiler Soroptimist Kulübü İş ve Meslek Kadınları Derneği tarafından düzenlenen Uçuruma Köprü Kuran Kadınlar: İş Hayatında Cinsiyet Eşitliği Uluslararası Konferansı – İşte Eşitlik, 15 Kasım tarihinde Galatasaray Üniversitesi'nde gerçekleşecek.
Galatasaray Üniversitesi - 18.9.2019
Kırklareli'nden kısa kısa
İlk ders Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Galatasaray Üniversitesi Haberleri | Galatasaray Üniversitesi Haber - Haberler - Galatasaray Üniversitesi haberleri, son dakika galatasaray üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. EGİAD-MÖDAV iş birliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 18:29:45. #1.14#
title