E-devlet Haberleri

E-devlet haber, E-devlet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

E-devlet - 10.03.2021
e-Devlet'te, HGS ve OGS bilgilendirme hizmeti başladı
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanlığı, e-Devlet'te Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ve Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) borç ve bilgilendirme hizmetinin başladığını duyurdu.
E-devlet - 09.03.2021
Son dakika! Tüzel kişiler de sabit hat sorgulama hizmetinden faydalanacak
Son dakika haber: Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, tüzel kişiler adına açılan hatları, borç ve alacak bilgilerini e-Devlet Kapısı üzerinden öğrenme imkanı sağlandığını bildirdi.
E-devlet - 08.03.2021
3. Kademe Kick Boks Antrenör Kursu Ankara'da düzenlenecek
Açıklamada, "Kurs için kayıtlar e-devlet üzerinden yapılacak olup, son kayıt tarihi 15 Mart Pazartesi günüdür.
E-devlet - 07.03.2021
5. Kademe Kick Boks Teknik Direktör Kursu, Osmaniye'de düzenlenecek
Açıklamada, "Kurs için kayıtlar e-devlet üzerinden yapılacak olup, son kayıt tarihi 15 Mart Pazartesi günüdür.
E-devlet - 05.03.2021
Son dakika haberi | Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarına tabip, diş tabibi ve eczacı ataması yapılacak
Başvurular, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün "https://yhgm.saglik.gov.tr" internet adresinde yer alan Personel Bilgi Sistemi (PBS) üzerinden e-Devlet kapısı kimlik doğrulama sistemi ile giriş yapılarak kura takviminde belirtilen süreler içinde gerçekleştirilecek.
E-devlet - 05.03.2021
Denetim elemanlarının yolluk ve diğer ödeme işlemleri elektronik ortamda yapılabilecek
Buna göre, denetim elemanı avans talebini, görev onayına istinaden harcama birimince oluşturulan sürece bağlı olarak elektronik ortamda e-Devlet kapısı üzerinden harcama birimine iletecek.
E-devlet - 04.03.2021
KKTC Başbakanı Saner: "Ana vatan Türkiye ile tam bir uyum içindeyiz"
Başbakan Saner, dün imzalanan protokolle KKTC altyapısının güçleneceğini, 322 kilometre yol ağının bakımı ve yapımı ile e-devlet projesinin süratle devam edeceğini ve e-devlet binası temelinin gelecek aylarda atılacağını söyleyerek, reel sektöre de katkıların süreceğini dile getirdi.
E-devlet - 04.03.2021
Son dakika haber... Jandarma 550 subay alacak
Jandarma Genel Komutanlığı Karargahı ile bağlı birlik ve kurumlarda istihdam edilmek üzere Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığına; 27 erkek, 3 kadın olmak üzere 30 muvazzaf subay ile 446 erkek, 74 kadın olmak üzere 520 sözleşmeli subay alımı yapılacak.Toplamda 550 subay alımı için 17 Şubat'ta başlayan başvurular, 07 Mart'ta sona erecek. Başvurular sadece 'https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris' internet adresindeki Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemi üzerinden e-Devlet kapısı aracılığıyla yapılacak.
E-devlet - 03.03.2021
Deprem Haftası
Afet ve acil durum çantanızı hazırlayın. Aile afet ve acil durum planınızı yapın, güncelleyin, uygulayın ve tekrar edin. Tüm aile, çök-kapan-tutun hareketini öğrenin ve uygulayın. Deprem sonrası buluşma yerinizi belirleyin. Size en yakın acil toplanma alanlarının yerini, e-Devlet'ten kolayca öğrenin.
E-devlet - 03.03.2021
Milli Eğitim Bakanı Selçuk "Kurslarımızla Köylerdeyiz" tanıtım programında konuştu Açıklaması
"Muhtarlarımız bizim yoldaşlarımız" Açılan kursların artık halkın ayağına gitmesi gerektiğine işaret eden ve hayatın gerçekleriyle uyumlu, 380'e yakın kurs programının hazırlandığını belirten Selçuk, şunları kaydetti: "Bugün toplumun neye ihtiyacı varsa, dünyanın neye ihtiyacı varsa ve ihracatın neye ihtiyacı varsa onların adı konulmuş burada. Bu üretimler, bu kurslar hayata geçtiğinde tarımsal üretimin kılcal damarlara yayılması, yeni yöntemlerle ve modern usullerle üretimin artırılması noktasında büyük bir yolumuz ve yolculuğumuz var. Bu yolculukta da muhtarlarımız bizim yakın arkadaşlarımız, bizim yoldaşlarımız. Çünkü biz Anadolu'da onların bizim elimiz, kolumuz, beynimiz olmasını istiyoruz. Onlar vasıtasıyla bütün halkımıza ulaşıp bu konularda üretimi çeşitlendirmek, eğitimi hızlandırmak ve bir şekilde sürdürülebilir bir gelişmeye hizmet etmek istiyoruz. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Hayata dokunmak bizi çok mutlu ediyor, tarım ve hayvancılığın çok daha bilinçli bir şekilde, sürdürülebilir şekilde ve yeni teknolojilerin de dikkate alındığı bir şekilde icra edilmesi elbette ülkemizin hayrına olacak. Dünyanın da hayrına olacak. Çünkü üretilenler tüm dünyaya yönelik bir erişime de sahip olacak." Halk eğitimi kurslarının köylere, vatandaşların ayağına götürüldüğünü anlatan Selçuk, köylerde yaşayan vatandaşların ihtiyaç duyabileceği sebze fidesi üretimi, tarım makinaları bakımı, arıcılık, seracılık gibi alanlarda açılacak ücretsiz kurslara e-Devlet üzerinden başvuru yapılabileceklerini bildirdi.
E-devlet - 03.03.2021
Bilecik'in afetlere hazırlığı masaya yatırıldı
Deprem öncesi hazırlıklardan olan afet ve acil durum çantası ile aile afet planının hazırlanmasının öneminden bahsedildi. Deprem anındaki doğru davranış şekillerinden olan "çök -kapan-tutun" hareketlerinin nasıl yapılması gerektiği anlatıldı, bu hareketlerin sürekli prova edilmesi gerektiği vurgulandı. Tahliye esnasında ve sonrasında panik yapmadan gidilecek Toplanma alanlarının nerelerde olduğunu vatandaşların e-devlet üzerinden kolaylıkla öğrenebilecekleri belirtildi.
E-devlet - 03.03.2021
Siirt Tarım ve Orman Müdürlüğünden staj başvurularına ilişkin açıklama
Üniversite öğrencileri için 22 Mart, lise öğrencileri için de 31 Mart'ta sona erecek başvurular, e-devletten veya https://www.
E-devlet - 03.03.2021
AFAD'ın gönüllü kadrosu 270 bin kişi oldu
18 yaşından büyük herkes AFAD Gönüllüsü olabiliyor Sisteme dahil olmak isteyenlerin e-Devlet üzerinden başvuru yapması gerekiyor.
E-devlet - 02.03.2021
Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun "kontrollü normalleşme" dönemine ilişkin aldığı kararlar açıklandı
Kişi ve alan sınırlamalarının kontrolünün sağlanması için nikah veya düğün salonu işletmelerince, kişisel verilere yer verilmeksizin hangi günde hangi saat aralıklarında nikah veya nikah merasimi şeklindeki düğün organizasyonu yapacakları, en az üç gün öncesinden kaymakamlıklara e-Devlet kapısından, İçişleri Bakanlığı e-Başvuru sistemi üzerinden ya da doğrudan dilekçeyle bildirilecek.
E-devlet - 02.03.2021
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, KKTC Başbakanı Saner ile görüşecek
Aktarılan kaynakla, aralarında yol yapım ve bakım, e-devlet ve veri merkezi projeleri, Lefkoşa'da yapılması planlanan 500 yataklı hastane ve 28 belediyenin altyapı yatırımları dahil pek çok farklı sahada çalışma yapılması planlanıyor.
E-devlet - 02.03.2021
Hak ve özgürlüklerin standartları İnsan Hakları Eylem Planı ile güçlendirilecek (1)
Maddi durumu elverişli olmayan kişilerin, adli yardıma başvuru usulünün kolaylaştırılması amacıyla standart başvuru formları oluşturulacak, ayrıca e-Devlet üzerinden başvuru imkanı getirilecek.
E-devlet - 02.03.2021
Siirt'te gelir kaybı ve kira desteği başvurularına ilişkin açıklama
Başvuruların 31 Mart'ta sona ereceği aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Destek programı, gelir kaybı ve kira desteği olmak üzere iki şekilde sağlanmak. 14 Aralık 2020'den önce (bu tarih dahil) vergi mükellefiyetini tesis ettirenler, esnaf ve sanatkar siciline kayıtlı olan vergiden muaf esnaf ve sanatkarlar, faal olan ve ticari kazançları basit usulde tespit edilen esnaflar ve faal olan ve işletme hesabı esasına veya bilanço esasına göre defter tutanlardan ile gerçek kişi tacirler bu kapsam içinde yer alıyor. Kira desteği için işyeri kira olanlar faydalanacaktır. Verilecek gelir kaybı ve kira destekleri için başvurular sürüyor. Esnaflarımız başvurularını e-devlet üzerinden 1000 lira gelir kaybı desteği için İBAN ve diğer bilgilerini sisteme girerek yapabilmektedir.
E-devlet - 02.03.2021
Son dakika haberi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İnsan Hakları Eylem Planı'nı açıkladı: (2)
Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen yıl uygulamaya konulan ve özellikle salgın döneminde büyük kolaylık sağlayan "e-Duruşma" uygulamasını tüm hukuk mahkemelerine yaygınlaştırdıklarını belirterek, "Adli yardıma 'e-Devlet' üzerinden başvurulabilmesini sağlıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: E-devlet Haberleri | E-devlet Haber - Haberler - E-devlet haberleri, son dakika e-devlet haber ve gelişmeleri burada. HGS ve OGS geçiş ihlalleri artık e-Devlet üzerinden görülebilecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 19:50:05. #1.16#
title