Dikilitaş Haberleri

Dikilitaş haber, Dikilitaş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dikilitaş - 14.10.2020
İBB'nin arsa ihalelerine teklif gelmedi
İBB, Beşiktaş Dikilitaş Yeşil Çimen Sokak'taki 5 bin 763 metrekarelik arsa ile Şişli Levent'te bulunan 12 bin 166 metrekarelik arsayı ihale usulü satışa çıkardı.
Dikilitaş - 23.8.2020
6 ildeki bazı yerler "sit alanı" ilan edildi
Nevşehir'in merkez ilçesi Kavak beldesi Aşağı Mahalle Kerkezlik mevkisi Dikilitaş Tepesi'ndeki anıt mezar da 1'inci derece sit alanı ilan edildi.
Dikilitaş - 22.7.2020
Sivas Belediyesi'nden Kurban Pazarına ulaşım kolaylığı
Sivas Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı öncesi vatandaşların kurban pazarına kolaylıkla ulaşmalarını sağlamak amacıyla bir dizi önlem alıyor. Kurban Pazarında; zabıta, veteriner hekim ve yer tahsisi konusunda önlemler alan Sivas Belediyesi, vatandaşların pazara kolay ulaşımını sağlamak için ücretsiz otobüs seferlerine de başladı. 10.00, 12.00, 14.00 ve 16.00 saatlerinde terminalden çıkış yapacak belediye otobüsleri Kemalettin İbni Hümam Caddesi-Halfelik Altgeçidi-Atatürk Caddesi-Kayırcık Sokak-Said Paşa Caddesi-Dikilitaş- Hikmet Işık Caddesi-Eski Adliye arkası Kavşağı-Meydan- İstasyon Caddesi- Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı güzergahından Kurban Pazarına ulaşacak.
Dikilitaş - 22.7.2020
Niğde'de arpa tarlasında yangın
Merkeze bağlı Dikilitaş köyü Demiroluk mevkisinde 80 dönümlük arpa tarlasında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Dikilitaş - 21.7.2020
BAKIRKÖY BELEDİYESİ ÖNÜNDE YİNE ARBEDE
Zuhuratbaba Dikilitaş'taki salı pazarı, 10 Temmuz'da Bakırköy Belediyesi Meclis kararıyla yeni bir pazar yeri göstermeksizin kapatıldı.
Dikilitaş - 14.7.2020
Pazar yerleri kapatılan pazarcılar, Bakırköy Belediyesi önünde protesto gösteri yaptı
Zuhuratbaba Mahallesi'nde 52 yıldan bu yana aynı yerde kurulan Dikilitaş Salı Pazarı, Bakırköy Belediyesi Meclis kararıyla yeni bir pazar yeri gösterilmeksizin kapatıldı.
Dikilitaş - 14.7.2020
BAKIRKÖY BELEDİYESİ ÖNÜNDE ARBEDE (2)
Zuhuratbaba Dikilitaş Salı pazarı, 10 Temmuz Cuma günü Bakırköy Belediyesi Meclis kararıyla yeni bir pazar yeri göstermeksizin kapatıldı.
Dikilitaş - 14.7.2020
BAKIRKÖY BELEDİYESİ ÖNÜNDE ARBEDE (1)
Zuhuratbaba Dikilitaş kurulan pazarın, Bakırköy Belediyesi Meclis kararıyla yeni yer gösterilmeksizin kapatıldığı belirten esnaf, belediye binası önünde toplandı.
Dikilitaş - 10.7.2020
Arjantin'de bağımsızlık gününde hükümet karşıtı protestolar düzenlendi
Başkent Buenos Aires'in merkezindeki Dikilitaş'ta toplanan kalabalık, Devlet Başkanı Alberto Fernandez hükümetinin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı yaklaşık 4 aydır karantina uygulaması ve özel şirketleri kamulaştırması gibi kararlarını protesto etti.
Dikilitaş - 1.6.2020
"Pandemi Günlerinde Fotoğraf" sergisi sanatseverlerle buluştu
Sergiye katılan sanatçılar Yasin Akgül, Merih Akoğul, Burcu Aksoy, Emin Altan, Coşkun Aral, Ani Çelik Arevyan, Barbara & Zafer Baran, Kerem Ozan Bayraktar, Dilan Bozyel, Orhan Cem Çetin, Halük Çobanoğlu, Yusuf Darıyerli, Burak Dikilitaş, Sinem Dişli, Saygun Dura, Murat Durusoy, Eser Epözdemir, Didem Erbaş, Canan Erbil, Murat Germen, Meltem Işık, Ali Kabaş, Elif Kahveci, Ege Kanar, Yonca Karakaş, İzzet Keribar, Yağmur Kızılok, Neslihan Koyuncu, Sıtkı Kösemen, Aslı Narin, Ömer Orhun, Emin Özmen, Ahmet Polat, Jochen Proehl, Ozan Sağdıç, Ahmet Sel, Yusuf Sevinçli, Deniz Ezgi Sürek, Tahir Ün, Emre Ünal, Lale Tara, Begüm Yamanlar ve Pınar Yolaçan'dan oluşuyor.
Dikilitaş - 3.4.2020
Munzur Çayı'nda akıntıya kapılıp kaybolan uzman çavuş SAK timlerince aranıyor
Bugünkü çalışmalarda aralıklarla etkili olan yağmura rağmen ekipler Munzur Çayı'nın Miskisağ ile Dikilitaş mevkisi arasındaki bölümünde, bir diğer ekip de Uzuçayır Baraj Gölü'nde suda ve kıyıda arama yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dikilitaş Haberleri | Dikilitaş Haber - Haberler - Dikilitaş haberleri, son dakika dikilitaş haber ve gelişmeleri burada. Yenilenen yollar, yüzleri güldürdü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 09:39:07. #1.15#
title