Ali Yeldan Haberleri

Ali Yeldan haber, Ali Yeldan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ali Yeldan - 31.07.2018
Çukurova'nın 'Çiftçi Hükümlüleri'nden Karpuz Hasadı
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, hükümlülerin tarım açık ceza infaz kurumu tesislerinde yılda 3 kez ürün alacak şekilde çalıştıklarını söyledi.
Ali Yeldan - 30.07.2018
Adliyenin İlk Dergisi: Adana Adliyesi E-Mecmuası
"DERGİMİZ İLK UYGULAMALAR ARASINDA MÜSTESNA BİR YER TUTACAK" Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, derginin, adliyenin son dönemdeki hafızasını ortaya koyduğunu söyledi.
Ali Yeldan - 22.07.2018
Adana'da Anız Yangınlarına Karşı Önlem
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan imzasıyla İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne gönderilen yazıda, Adana'da tarım alanlarında bulunan anızların yakılması suretiyle doğaya, çevreye ve canlılara zarar verildiği, çıkan yoğun dumanın hava ve çevre kirliliği oluşturduğunun görüldüğü belirtildi.
Ali Yeldan - 19.07.2018
Bağış Yaparak Yargılanmaktan Kurtuldu
Uzlaşmada hazır bulunan Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan da ceza hukukunun alternatif çözüm yollarından en önemlilerinden birinin uzlaştırma olduğunu dile getirerek, "Adana olarak Türkiye'de uzlaştırma sayısında üçüncüyüz.
Ali Yeldan - 16.07.2018
Adana'da, 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi İçin Nöbet
ADANA'da onbinlerce kişi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitler ve demokrasi için nöbet tuttu. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adana'da tüm camilerden sala okundu.  Saat 20.00'da Merkez Park'ta toplanan onbinlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla darbe girişiminde hayatlarını kaybeden demokrasi şehitlerini andı. Demokrasi nöbetine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, sivil topluk kuruluşu temsilcileri ve onbinlerce vatandaş katıldı.
Ali Yeldan - 16.07.2018
Dha Yurt - Adana'da, 15 Temmuz Şehitleri ve Demokrasi İçin Nöbet
ADANA'da onbinlerce kişi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde şehitler ve demokrasi için nöbet tuttu. Tüm Türkiye'de olduğu gibi Adana'da tüm camilerden sala okundu.  Saat 20.00'da Merkez Park'ta toplanan onbinlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla darbe girişiminde hayatlarını kaybeden demokrasi şehitlerini andı. Demokrasi nöbetine Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, AK Parti Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, ilçe belediye başkanları, kaymakamlar, sivil topluk kuruluşu temsilcileri ve onbinlerce vatandaş katıldı.
Ali Yeldan - 15.07.2018
Adana'da 15 Temmuz Şehitleri İçin Fidan Dikildi
Etkinliğe, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Yalçın, Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, Adana Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Hakan Kuzu, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sabri Beytorun, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof.
Ali Yeldan - 13.07.2018
Adana'da Darbe Girişiminin 2 Yıllık Bilançosu
"FETÖ'de çözülme devam ediyor" Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün hain darbe girişimine yönelik devlete sızan örgüt üyeleriyle ilgili soruşturma ve davaların etkili şekilde sürdürüldüğü, örgütte çözülme sürecinin devam ettiğini söyledi.
Ali Yeldan - 13.07.2018
Adana'da Darbe Girişiminin 2 Yıllık Bilançosu
"FETÖ'de çözülme devam ediyor" Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, FETÖ silahlı terör örgütünün hain darbe girişimine yönelik devlete sızan örgüt üyeleriyle ilgili soruşturma ve davaların etkili şekilde sürdürüldüğü, örgütte çözülme sürecinin devam ettiğini söyledi.
Ali Yeldan - 06.06.2018
Lise Öğrencileri Temsili Duruşma Yaptı
Çocuklar, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan ve Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Mehmet Ali Çolak ile bir araya geldi.
Ali Yeldan - 01.06.2018
Adana'da Kadına Şiddete Karşı Mücadele
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, düzenlenen toplantıda, aile içi suçların polis merkezlerinin ana iş kalemlerinden birisi olduğunu kaydetti.
Ali Yeldan - 27.05.2018
Çukurova'nın Bereketli Topraklarını Hükümlüler de Ekiyor
Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tesislerde şu an buğday, kavun, karpuz, fıstık, soğan ve narenciye gibi ürünlerini üretiminin yapıldığını, yeni tesislerin hizmete girmesiyle burada paketleme ve soğuk hava depolarının da yer alacağını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ali Yeldan Haberleri | Ali Yeldan Kimdir - Haberler - Ali Yeldan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ali Yeldan kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri | Emekliliğini isteyen Gaziantep Emniyet Müdürü FETÖ ile mücadelede kri
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 00:54:49. #1.14#

title