YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haberleri

Yüzüncü Yıl Üniversitesi haber, Yüzüncü Yıl Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 11.11.2020
"Geleceğe Nefes Ol" kampanyası
Tarım ve Orman Bakanlığı Orman Genel Müdürlüğü koordinasyonunda "Geleceğe Nefes Ol" sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Gençlik Merkezi ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi İşletme Fakültesi bahçesinde etkinlik düzenlendi.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 23.8.2020
Vali Bilmez, Çavuştepe'deki kazı alanında inceleme yaptı
Valilikten yapılan açıklamaya göre, kazı çalışmalarının devam ettiği Urartulara ait nekropol alanına giden Vali Bilmez ve eşi Meral Bilmez, kazı başkanı Yüzüncü Yıl Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Bölüm Başkanı Prof.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 5.8.2020
Edirne İl Müftülüğüne Alettin Bozkurt atandı
Alettin Bozkurt kimdir ? Batman'ın Kozluk ilçesine bağlı Yedibölük köyünde 1965 yılında dünyaya gelen Alettin Bozkurt, ilkokulu doğduğu köyde, ortaokul ve lise eğitimini Şanlıurfa'da tamamladı. Mısır El-Ezher Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı genel bölümünde 1. ve 2. sınıfı okudu. Daha sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesi İlahiyat Fakültesine yatay geçiş yaptı.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 1.7.2020
Bakan Soylu Van Gölü'nde kaybolan tekneyi arama çalışmalarını inceledi Açıklaması
Çarpanak sahilinde gazetecilere açıklama yapan Soylu, şu bilgileri verdi: "Gölün ortasında battığı değerlendiren teknenin yerin üzerinde olduğunu düşünüyoruz. ROW cihazı 140 metre kadar aşağıya indi. Bir takım karartılar görüyor ama buradan görüldüğü gibi değil. Gölün içi hareketli ve dalgalı. Saat 12'ye doğru havanın bozacağı da söyleniyor. Bir ROW cihazı daha istedik Sahil Güvenlik'ten. O da yakın zamanda gelecek ve mümkün olduğunca farklı cihazlarla farklı yerlerde aramaya devam edeceğiz. İnşallah yakın zamanda bulunur düşüncesindeyim." Buradan Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezi'ne geçen Soylu, Çaldıran ilçesinde nöbet değişimine giden araca PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcıyla düzenlenen saldırıda yaralanan güvenlik korucusunu ziyaret etti.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 29.6.2020
Van'da nöbet değişimine giden araca düzenlenen saldırıda bir güvenlik korucusu yaralandı
Saldırıda ayağından yaralanan bir güvenlik korucusu, Çaldıran Devlet Hastanesinde yapılan müdahalenin ardından helikopterle Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaş Tıp Merkezine sevk edildi.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 25.6.2020
Beyin kanaması sonucu vefat eden Prof. Dr. İşleyici'nin adı YYÜ'deki dersliğe verildi
Van'da beyin kanaması sonucu vefat eden Yüzüncü Yıl Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özgür İşleyici'nin adı, Rektör Prof. Dr. Hamdullah Şevli'nin talimatıyla Veteriner Fakültesi'ndeki bir dersliğe verildi.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 17.6.2020
Son Dakika: Van'ın Özalp ve Saray ilçelerindeki balık ölümleri inceleniyor
Bölgeye gelen Tarım ve Orman ile Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Su Ürünleri Fakültesi ekipleri, sudan ve balıklardan numune aldı.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 16.6.2020
Sağlık Bakanlığı ile SİÜ arasında iş birliği protokolü imzalandı
Prof. Dr. Erman, 2018'de Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğü giren tıp fakültesi kararından sonra dekan ataması yapıldığını anımsatarak, "Daha sonra eğitim ve öğretim açısından Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile protokol imzalanarak ilk öğrencilerimizi Van'da eğitim ve öğretime başlattık.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haberleri | Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haber - Haberler - Yüzüncü Yıl Üniversitesi haberleri, son dakika yüzüncü yıl üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Van TSO'dan sosyal sorumluluk örneği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 09:03:26. #1.15#
title