YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haberleri

Yüzüncü Yıl Üniversitesi haber, Yüzüncü Yıl Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 20.11.2021
Hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı Van'da profesyonel çiftçiler yetiştirilecek
Van'da, hayvancılığın geliştirilerek daha modern şartlarda yapılması için Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) bünyesinde Hayvancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi kuruldu.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 11.11.2021
Van'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü programı
Törene İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, Tuşba Belediye Başkanı Salih Akman, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Dönmez, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 28.10.2021
Uzmanlar inmenin tanı ve tedavisindeki güncel gelişmeleri ele aldı
Toplantıda, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesinden Doç. Dr. Bilgehan Acar, "Hiç inme geçirmemek için: Nasıl başarılabilir?", Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesinden Doç. Dr. Murat Çabalar, "İnme mi geçiriyorum? Ne yapmalı?" ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 10.10.2021
"Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı"nda hastane stadı ilgi gördü
Van'da düzenlenen Van Anne Bebek ve Çocuk Fuarı'nda Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Dursan Odabaş Tıp Merkezince açılan stant ilgi gördü.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 27.09.2021
YYÜ Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) 2021-2022 eğitim öğretim yılı üniversite güvenlik koordinasyon toplantısı Vali Mehmet Emin Bilmez başkanlığında, gerçekleştirildi.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 11.09.2021
Van kedisi uysal bir hayvandır
Finlandiya'nın Helsinki Üniversitesi'nin kedilerin karakterleri ve davranışları üzerinde yaptığı araştırmada 'en saldırgan türün Van kedisi' olarak gösterilmesi, Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Van Kedisi Araştırma Merkezince reddedildi.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 11.07.2021
Haftanın tarihine bakış
2005 - Van Cumhuriyet Başsavcılığının kararıyla Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Prof.
Yüzüncü Yıl Üniversitesi - 04.06.2021
Yyü Radyasyon Onkolojisi Birimi Hizmete Açıldı
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Birimi, Vali Mehmet Emin Bilmez'in katılımıyla gerçekleştirilen törenle açıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haberleri | Yüzüncü Yıl Üniversitesi Haber - Haberler - Yüzüncü Yıl Üniversitesi haberleri, son dakika yüzüncü yıl üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Van çevre yoluna kavuşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 16:38:56. #1.14#

title