YILDIRIM KAYA HABERLERİ

Yıldırım Kaya haber, Yıldırım Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yıldırım Kaya

Yıldırım Kaya

Doğum Yeri Kırşehir / Türkiye
Doğum Tarihi 7.11.2018 - 0.0.0

Yıldırım Kaya Kimdir ?

7 Kasım 1958 yılında Kırşehir Merkez, Kartalkaya Köyü’nde doğdu. • İlkokulu Kırşehir Kartalkaya köyünde, Ortaokul ve Liseyi Kırşehir’de okudu. • 1979 yılında Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliğini bitirdi. • 1979 yılında Konya Cihanbeyli Gölyazı’da öğretmenlik mesleğine başladı. • Öğretmenliğe başladığı ilk gün 13 Kasım 1979’da TÖB-DER’e de üye oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Yıldırım Kaya 9.7.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan eğitim ile ilgili değerlendirme Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Sağlık Bakanlığı'nın, 'Sınıf düzeni bir metre sosyal mesafe olacak şekilde yapılacak.
Yıldırım Kaya 9.7.2020
GÜNDEM / 9 Temmuz 2020
(TBMM/14.00) (Fotoğraflı) 6- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 8.7.2020
Son dakika haber | GÜNDEM ÖZETİ / 9 TEMMUZ 2020
(TBMM/14.00) 6- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 28.6.2020
CHP'li Kaya'dan "beyaz sezon" önerisi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "2'nci ve 3'üncü lig kulüpleri oynamak istemiyor.
Yıldırım Kaya: CHP'den 'YKS ertelensin' çağrısıYıldırım Kaya 24.6.2020
Yıldırım Kaya 24.6.2020
CHP'li Kaya: YKS'yi daha uygun bir tarihe erteleyin
CHP'li Kaya: YKS'yi daha uygun bir tarihe erteleyinCHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, hafta sonu yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) ilişkin, "Yeterli tedbirler alınamıyorsa, gençlerimizin can güvenliği sağlanamayacaksa gelin bu ısrarınızdan vazgeçin.
Yıldırım Kaya 24.6.2020
CHP'den "YKS ertelensin" çağrısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Yeterli tedbirler alınamıyorsa, gençlerimizin can güvenliği sağlanamayacaksa gelin bu ısrarınızdan vazgeçin, YKS'yi daha uygun bir tarihe erteleyin.
Yıldırım Kaya 24.6.2020
GÜNDEM / 24 Haziran 2020
(Ankara/19.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, partisinin genel merkezinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile ilgili basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 23.6.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 24 Haziran 2020
(Ankara/19.00) 3- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, partisinin genel merkezinde Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile ilgili basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 17.6.2020
CHP'li Yıldırım Kaya'dan "Mustafa Necati Evi" açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Kültür ve Turizm Bakanlığına ait "Mustafa Necati Kültür Evi"nin isminin "Nuri Pakdil Edebiyat Müzesi Kütüphanesi" olarak değiştirilmesini eleştirerek "Biz yapılan bu hatadan do¨nu¨lecegˆine inanıyoruz.
Yıldırım Kaya 11.6.2020
Son Dakika | CHP'li Kaya'dan YKS ve LGS'de kronik hastalığı olanlar için "özel güvenlik tedbiri" çağrısı...
Son dakika haberine göre CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) ile Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında merkezi sınava girecek kronik hastalığı olan adaylar için "özel güvenlik tedbirleri" alınması gerektiğini bildirdi.
Yıldırım Kaya 4.6.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan YKS ve LGS açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "AKP'nin sınavları haziran ayında yapma ısrarının gerekçesi, 'Temmuz ayında havalar sıcak olur, sınavlar yapılamaz.' oldu.
Yıldırım Kaya 4.6.2020
GÜNDEM / 4 Haziran 2020
(Ankara/10.30) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- CHP Genel Başkan yardımcıları Gülizar Biçer Karaca ve Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde ayrı ayrı basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 3.6.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 4 Haziran 2020
(Ankara/10.30) 2- CHP Genel Başkan yardımcıları Gülizar Biçer Karaca ve Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde ayrı ayrı basın toplantısı yapacak.
Yıldırım Kaya 30.5.2020
Kılıçdaroğlu, çocuklarla bayram buluşması gerçekleştirdi
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yaşları 6 ila 14 arasında değişen 20 çocuk ile video konferans görüşmesi gerçekleştirdi. Farklı kentlerin yanı sıra, Almanya, Avusturya ve Fransa'dan görüşmeye katılan çocuklarla sohbet eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na, Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya eşlik etti.
Yıldırım Kaya 23.5.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Bu zorlu süreçte otizmli vatandaşlarımıza da şehirlerarası yolculuk izni verilmesi çok faydalı olacaktır.
Yıldırım Kaya 22.5.2020
CHP'li Kaya'dan otizmli vatandaşlara seyahat izni verilsin talebi Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Bu zorlu süreçte otizmli vatandaşlarımıza da şehirlerarası yolculuk izni verilmesi çok faydalı olacaktır.
Yıldırım Kaya 14.5.2020
CHP'li Yıldırım Kaya: "TBMM derhal açılmalıdır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, "Bizim öncelikle yapmamız gereken Meclisi çalıştırmaktır.
Yıldırım Kaya 8.5.2020
CHP'li Kaya'dan liglerin başlaması kararıyla ilgili açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Normalleşme sürecinin daha başlamadığı bir aşamada liglerin acilen başlatılmasının sebebi nedir?
Yıldırım Kaya 5.5.2020
CHP'li Kaya'dan sınav tarihlerinin değiştirilmesine ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "YKS ve LGS tarihlerini değiştirenler gençlerin endişelerini dikkate almadı" ifadesini kullandı.
Yıldırım Kaya 4.5.2020
CHP'li Kaya'dan sınavlara ilişkin açıklama Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "6 Haziran'da yapılacak İOKBS ile 7 Haziran'da yapılacak olan LGS'yi, Kovid-19 tehdidini ve sınav stresini dikkate alarak düşünmemiz gerekir. Çocuklarımızın şu anki psikolojisi bu sınavları kaldıracak durumda değildir.
Yıldırım Kaya 29.4.2020
CHP'li Yıldırım Kaya'dan LGS'nin ertelenmesi çağrısı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, eğitim bileşenlerinin görüşleri de alınarak İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk (İOKBS) ve Geçiş Sistemi Merkezi (LGS) sınavlarının uygun bir tarihe alınmasını çağrısında bulundu.
Yıldırım Kaya 28.4.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan Sağlık Bakanı Koca'ya mektup Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 65 yaş üstü vatandaşlar ile kış aylarında büyükşehirlere çalışmaya gelip yaz aylarında tarla, bağ, bahçe ekimi yapan vatandaşların gerekli önlemler alınarak memleketlerine dönme koşullarının sağlanmasını istedi.
Yıldırım Kaya 23.4.2020
CHP'li Kaya: "Türkiye eğitimde, Atatürk'ün hedeflerinin gerisine savruldu"
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Türkiye'nin, özellikle son 18 yılda, 7 milli eğitim bakanı, 5 sistem değişikliği yaparak Mustafa Kemal Atatürk'ün eğitimde gösterdiği hedeflerin çok gerisine savrulduğunu öne sürdü.
Yıldırım Kaya 21.4.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: Amatör spora olan yatırım kesilmemeli
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, futbolculara milyon avrolar ödeyen kulüplerin, olimpiyat branşları dahil amatör spora olan yatırımı kesmesinin kabul edilemeyeceğini bildirdi.
Yıldırım Kaya 17.4.2020
Köy Enstitülerinin kuruluşunun 80. yılı
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, ilkokul öğretmeni yetiştirmek amacıyla 17 Nisan 1940 yılında kurulan Köy Enstitülerinin, Anadolu'nun en ücra köşesindeki köy çocuklarının okumasına fırsat verdiğini, yetiştirdiği öğretmenlerin de Anadolu'nun en ücra köşelerine giderek aydınlanma...
Yıldırım Kaya 15.4.2020
İkizlerine kavuşan çoban annenin çocuklarına devlet desteği
Kırşehir'de çobanlık yapan mevsimlik işçi Halime Filiz, yaklaşık 2 ay önce memleketi Şanlıurfa'da prematüre ikiz çocuk dünyaya getirmiş, tedavileri için Şanlıurfa'da bıraktığı çocuklarına koronavirüs salgını nedeniyle kavuşamamıştı. Filiz, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya'nın konuyu gündeme getirmesi üzerine Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının koordinesinde Kırşehir ve Şanlıurfa Valiliklerinin ortak çalışmasıyla ikizlerine kavuşmuştu.
Yıldırım Kaya 14.4.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif, TBMM Genel Kurulunda
-"Geçen hafta sonu bir tiyatro izledik" CHP Grubu adına konuşan Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, AK Parti'nin, "YÖK'ü kaldıracağız ve demokrasiyi Türkiye'ye hakim kılacağız.
Yıldırım Kaya 12.4.2020
Çoban anne, devletin yardımlarıyla ikizlerine kavuştu
Kartalkayalı olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya'nın köyündeki konuyu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Kırşehir Valiliğine iletmesi üzerine ailenin ikizlerine kavuşması için girişim başlatıldı.
Yıldırım Kaya 10.4.2020
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif TBMM Milli Eğitim Komisyonunda
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, toplumun koronavirüs nedeniyle çeşitli sorunları varken böyle bir konunun komisyonda gündeme getirilmesini anlamadığını söyledi.
Yıldırım Kaya 31.3.2020
CHP'li Kaya: "Her okula en az bir bilişim öğretmeni atanmalı"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, uzaktan eğitimin başlamasıyla bilişim öğretmenlerine ihtiyaç olduğunu belirterek, "EBA ile koordineli çalışma yürütülmesi için her okula en az bir bilişim öğretmeni atanmalıdır.
Yıldırım Kaya 23.3.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan uzaktan eğitim açıklaması Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, "Uzaktan eğitim sistemini tam anlamıyla kuramayan, tüm çocuklarımıza uzaktan eğitim imkanı sunamayanlar, çocuklarımızı kirli siyasetlerine alet ediyor.
Yıldırım Kaya 22.3.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, Kovid-19 nedeniyle ara verilen eğitime, yarın uzaktan eğitimle yeniden başlanacağını belirterek bilgisayarı, internet bağlantısı ve televizyonu olmayan çocuklara destek verilmesi önerisinde bulundu.
Yıldırım Kaya 22.3.2020
CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan uzaktan eğitime ilişkin öneri Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ara verilen eğitime, yarın uzaktan eğitimle yeniden başlanacağını belirterek, bilgisayarı, internet bağlantısı ve televizyonu olmayan çocuklara destek verilmesi önerisinde bulundu.
Yıldırım Kaya 19.3.2020
CHP'li Kaya: "Ücretli öğretmenlerin mağduriyetlerinin giderilmesi şarttır"
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle eğitime ara verildiği için CHP olarak ücretli öğretmenlerin ücretlerini almaları amacıyla yasa teklifi vermeye hazır olduklarını belirterek, "Ücretli öğretmenlerin mağduriyetlerinin giderilmesi şarttır.
Yıldırım Kaya 19.3.2020
GÜNDEM / 19 Mart 2020
(TBMM/14.00/13.00) (Fotoğraflı-Görüntülü) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
Yıldırım Kaya 19.3.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 19 Mart 2020
(TBMM/14.00/13.00) 2- CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya, parti genel merkezinde basın toplantısı düzenleyecek.
Yıldırım Kaya 12.3.2020
TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonunun CHP'li üyelerinden MEB'e "koronavirüs"...
Komisyonun CHP'li üyeleri, CHP Grup Sözcüsü Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Hatay Milletvekili Serkan Topal, Muğla Milletvekili Suat Özcan, Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Yalova Milletvekili Özcan Özel ve Yozgat Milletvekili Ali Keven, yaptığı yazılı açıklamada, Kovid-19'a karşı bilimle bilgiyle ve bilinçle mücadele edilmesi gerektiğini kaydetti.
Şu an buradasınız: Yıldırım Kaya Haberleri | Yıldırım Kaya Kimdir - Haberler - Yıldırım Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yıldırım Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya'dan eğitim ile ilgili değerlendirme (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 10.7.2020 12:45:16. #1.14#
title