Vr Haberleri

Vr haber, Vr son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Vr - 07.05.2021
Securitas'tan işletmelere profesyonel itfaiye ekipleri bulundurma önerisi
Securitas İtfaiye Hizmetleri olarak işletmelere özel yangın eğitimleri verdiklerini kaydeden Uğur Yertut, "Bu eğitimlerde zaman zaman VR teknolojisinden de yararlanıyoruz.
Vr - 29.04.2021
Wi-Fi Alliance'tan Samsung Neo QLED 8K TV'lere Wi-Fi 6E Sertifikası
Samsung Neo QLED 8K TV'ler, Wi-Fi 6E desteğiyle 4K ve 8K'da yüksek çözünürlüklü videolar seyrederken ya da VR içerikleri ve yüksek performans oyunları oynarken evlerinin rahatlığında en üst düzey görüntü deneyimi arayan tüketicilere hitap ediyor.
Vr - 28.04.2021
Sanofi'nin Girişimcilik Programı 'PharmUp'ın yeni dönem katılımcıları belli oldu
Sanofi'den yapılan açıklamaya göre, Akıllı Sağlık Cihazları ve Diagnostik Çözümler (giyilebilir teknolojiler ve hızlı test araçları), Medikal Eğitim ve İletişim Araçları, Sağlıklı Yaşam Çözümleri, Dijital Sağlık ve Teletıp, Veri Yönetimi ve Analitiği, Kurumsal Dijital Dönüşüm olarak belirlenen yeni dönem konuları doğrultusunda bu yıl başvurular arasından 6 girişimci programa katılmaya hak kazandı. Buna göre, Avokadio, Farma VR, Gene2info, Genz Bioteknoloji, Medklik ve Oruba PharmUp Girişimcilik Programı'nın yeni dönem girişimleri oldu.
Vr - 09.04.2021
Turkeybuild İstanbul 14 ülkeden 238 yabancı alıcıyı ağırladı
Yapı Fuarı-Turkeybuild, fuarın son gününde Yapı Tech Garage Maraton Sunumlarına ev sahipliği yaparken Hyve Group Fuarlar İçerik ve Etkinlikler Departmanı Yöneticisi Zeynep Gülşen ve Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer sunumların moderatörlüğünü üstlendi. Oturumda, Ottan Studio Kurucusu Ayşe Yılmaz, Planticket Kurucu Ortağı Bora Yiğit Şentürk, Elta VR Kurucu Ortağı Eli Levi, BIM Crone Sorumlusu, Mühendis Mehmet Enes Gün, BIMMade Kurucusu & Genel Müdürü Serdar Birden, İyiMakina Kurucusu Sinan Zabunoğlu, InSuppliers Kurucusu Güliz Fiş, İç Mimar, Funsef Kurucu Ortağı Şule Erkınay ve Optio Kurucu Ortağı Ufuk Baydilek çalışmalarını tanıttı.
Vr - 09.04.2021
DOF Robotics ABD'deki işletmeleri ile cari fazlaya koşuyor
"Her yıl milyonlarca dolar döviz girdisi sağlıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen DOF Robotics Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Mertcan, yüksek teknoloji sanal ve artırılmış gerçeklik, hareket simülatörleri ve etkileşimli VR oyunları gibi yüksek katma değerli robot ve yazılımlarının, dünyada 80'den fazla ülkede teknoloji ve eğlence meraklılarının hayatına dokunduğunu aktardı.
Vr - 07.04.2021
Borusan Contemporary'den "sınır tanımayan" bir sergi deneyimi
7 Nisan'da açılacak olan sergi, AR ve VR teknolojilerini izleyici deneyimine dahil eden kurgusu ve kamusal alana yayılan seçkisiyle sanatseverlere özel bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.
Vr - 02.04.2021
1 Nisan 2021 Haberleri
1 Nisan 2021 Manşet Haberleri.
12
title