SİNAN OĞAN HABERLERİ

Sinan Oğan haber, Sinan Oğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sinan Oğan

Sinan Oğan

Doğum Yeri Iğdır / Türkiye
Doğum Tarihi 1.9.1967 - ...

Sinan Oğan Kimdir ?

1 Eylül 1967 Iğdır doğumludur. Sinan Oğan, stratejik araştırmacı ve 24. dönem MHP Iğdır milletvekilidir. Azeri kökenli olan Sinan Oğan, Marmara Üniversitesi İİBF mezunu olup yüksek lisans çalışmasını aynı üniversitede tamamladı. Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Üniversitesi’nde (MGİMO) doktora çalışmasını tamamlamıştır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Sinan Oğan - 27.05.2020
Azerbaycan Cumhuriyeti'nin 102. yılı
Türkiye Uluslararası İlişkiler ve Stratejik Analizler Merkezi (TÜRKSAM) Başkanı Sinan Oğan, Azerbaycan'ın o dönemde Sovyetler tarafından işgal edilmeseydi hem insan hem de maddi potansiyeli ile bugün daha farklı ve güçlü olacağını vurguladı.
Sinan Oğan - 08.02.2020
MHP siyasette 51 yılı geride bıraktı
Bahçeli, 15 Kasım 2015'te seçim sonuçlarını değerlendirmek üzere il başkanlarını Ankara'da topladı. Toplantı sonrası yapılan açıklamada "birlik" mesajı verilmesine rağmen Sinan Oğan, Koray Aydın ve Meral Akşener, partide değişim istediklerini belirterek genel başkanlığa aday olduklarını açıkladı.
Sinan Oğan - 24.01.2020
23 Ocak 2020 Haberleri
23 Ocak 2020 Manşet Haberleri.
Sinan Oğan - 08.07.2019
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ Açıklaması
Bir başka grup ise FETÖ'cülerdir. Bunlar Türkiye'nin karışmasını istiyor, emperyalizm ne istiyorsa onu istiyorlar. Bu gruplar, Suriyelilerin evlerine dönmelerini isteyenleri, halkı kışkırtmakla suçlamaya başladı. Ayrıca ABD, AB, İsrail de Suriyelilerin Türkiye'de kalmasını isteyenlerden. Lübnan ve Ürdün Suriyelileri entegre etmeyi reddedip geri yollarken Türkiye'den imkansız olan isteniyor. Çok entegre etmek istiyorsanız alın siz entegre edin. Suriyelilerin doğduğu topraklara dönmesini isteyenler Suriyelilerin gerçek dostlarıdır." "Suriyeli sığınmacılara karşı asla şiddet kullanmayın" Son 10 gündür FETÖ ve PKK dostu bir güruhun, kendisine, partisinin Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan ile eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan'a karşı saldırı gerçekleştirildiğini ifade eden Özdağ, şu değerlendirmede bulundu: "Bize karşı yapılan saldırıların yanı sıra sosyal medyadan demokratik tepkisini ortaya koyan vatandaşlara da güvenlik güçleri yıldırma amaçlı gözaltı işlemi gerçekleştirmektedir.
Sinan Oğan - 27.06.2018
İyi Parti Üç Ayak Üzerine Kurulmuş Bir Çadır"
İYİ Parti'nin, "derme çatma bir gecekondu şeklinde kurulmuş bir siyasi parti olduğu" ifadesini kullanan Elitaş, şöyle devam etti: "İYİ Parti, MHP'den liderlik hırsı, heyecanı olan üç arkadaşın bir araya gelerek kurdukları bir parti. Bunlar Ümit Özdağ, Koray Aydın ve Meral Akşener. Bu isimlerin yanında bir de Sinan Oğan vardı ama o partisini terk etmedi, partisinde mücadelesine devam ediyor.
Sinan Oğan - 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (2)
13 ŞUBAT MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, tedbirli ve parti üyeliğinden kesin çıkarma talepli olarak Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığına sevk edildi.
Sinan Oğan - 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (3)
MHP Merkez Disiplin Kurulu, Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Isparta Milletvekili Nuri Okutan ve parti üyesi Sinan Oğan'ın partiden ihraç edilmesine karar verdi.
Sinan Oğan - 19.07.2017
Sinan Oğan'ın MHP'den İhracı
Ankara 22. Asliye Hukuk Mahkemesi, Sinan Oğan'ın Milliyetçi Haraket Partisinden (MHP) kesin olarak çıkarılmasına ilişkin disiplin cezasının iptali istemiyle açtığı davayı reddetti.
Sinan Oğan - 19.07.2017
Sinan Oğan MHP Üyeliğinden Kesin Olarak Çıkartıldı
Avukat Yücel Bulut, MHP Merkez Disiplin Kurulu’nun, Sinan Oğan’ın MHP üyeliğinden kesin olarak çıkarılmasına ilişkin kararına karşı;
Sinan Oğan - 20.06.2017
MHP'nin Geçen Yılki Olağanüstü Genel Kuruluna İptal
Sinan Oğan'ın avukatı Kürşat Ergün ise kongreye katılan delegelerin noter tarafından tespit edildiğini, alınan kararlar açısından delege iradesinin sabit olduğunu savunarak, "Delege iradesinin sakatlanması dışında hiçbir hal kongrenin iptaline gerekçe oluşturamaz.
Sinan Oğan - 14.04.2017
Sinan Oğan: Memura 'Sizi Süreriz' Diyorlar
REFERANDUM çalışmalarına katkıda bulunmak için memleketi Iğdır'a gelen MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan, "Memura 'sizi süreriz' diyorlar.
Sinan Oğan - 14.04.2017
Dha Yurt Bülteni-4
DİYARBAKIR, ======================================================== 4)SİNAN OĞAN: MEMURA 'SİZİ SÜRERİZ' DİYORLAR REFERANDUM çalışmalarına katkıda bulunmak için memleketi Iğdır'a gelen MHP'den ihraç edilen Sinan Oğan, "Memura 'sizi süreriz' diyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sinan Oğan Haberleri | Sinan Oğan Kimdir - Haberler - Sinan Oğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sinan Oğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sinan Oğan kimdir? Sinan Oğan kaç yaşında, nereli? Sinan Oğan hayatı ve biyografisi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.3.2021 18:20:09. #1.16#
title