Sarallar Haberleri

Sarallar haber, Sarallar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sarallar - 04.05.2021
3 Mayıs 2021 Haberleri
3 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Sarallar - 04.05.2021
'Sarallar' suç örgütüne operasyon: Biri kırmızı bülten ile aranan 9 kişi yakalandı
İstanbul'da 'Sarallar' organize suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda, biri İnterpol tarafından aranan ve Makedonya'da yakalanan şüpheli olmak üzere 9 kişi gözaltına alındı.
Sarallar - 27.10.2020
Fenerbahçe tribün liderinin öldürülmesi davası: Ben seni zaten gördüğüm yerde öldüreceğim
Ara kararını açıklayan mahkeme heyeti, sanıklar Ümit Saral, İsmail Dalkıran, Samet Diler ve Tolgahan Çeken'in tutukluluk halinin devamına karar verdi. Sanık İbrahim Gümüştekin'in tahliyesine karar veren heyet, eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı erteledi.  İDDİANAMEDEN Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hazırlanan 78 sayfalık iddianamede 23 Aralık 2017'de Fenerbahçe tribün lideri Mehmet Altunkaynak'ın Güngören'de silahlı saldırıya uğrayarak hayatını kaybettiği anlatıldı.  İddianamede maktulün öldürülmesinden bir süre önce Genç Fenerbahçeliler (GFB) taraftar grubunun diğer amigolarından olan 'Dede İsmail' lakaplı İsmail Dalkıran ve İbrahim Gümüştekin ile bir Güngören'e kalabalık bir şekilde geldikleri ve 'Dadaş Mehmet' lakaplı Mehmet Altunkaynak'ı ölümünden bir süre önce maçlara stadyumlara gelmemesi ve tribün faaliyetlerinde bulunmaması için tehdit ettiklerine dair bilgiler edinildiği kaydedildi.  Maktul Altunkaynak'ın GFB tribün lideri Sefa Kalya ile arasının çok iyi olduğu belirtilen iddianamede Kalya'nın ölümünden sonra GFP Tribün liderinin yerine geçecek kişi olarak Mehmet Altunkaynak'ın gösterildiği ifade edildi. İddianamede maktul Altunkaynak ile İsmail Gümüştekin ve İsmail Dalkıran arasında çekişmenin olduğunun anlaşıldığı belirtildi. Ayrıca iddianamede tribün liderlerinin büyük bir rant sağlaması için bu çekişmenin en büyük sebebi olarak görüldüğü vurgulandı.  İddianamede "Polis tarafından yapılan saha çalışmalarında tribün liderlerine bedava bilet verildiği, bu biletlerin bir kısmının tribün liderleri tarafından kullanıldığı, geri kalan kısmının ise karaborsada satıldığı ve bu vesileyle de büyük bir gelir sağlandığı yönünde bilgiler elde edilmiştir! denildi.  İsmail Dalkıran ve İbrahim Gümüştekin'in maktul Altunkaynak'ın semtine silahlı kalabalık bir grupla gelerek Altunkaynak'ı tribünlere bir daha gelmemesi yönünde tehdit ettikleri anlatılan iddianamede, sanık Dalkıran'ın Sarallar olarak bilinen suç örgütü liderini kışkırtarak Altunkaynak'ı öldürmeleri için azmettirdiği belirtildi.
Sarallar - 09.08.2020
İzmir'de yakalanan suç örgütü elebaşı tutuklandı
İzmir Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekiplerinin 27 Haziran 2018'de İzmir merkez olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Muğla, Artvin ve Trabzon'da "Sarallar", "Beşoklar" ve yurt dışında "Hells Angels (Cehennem Melekleri)" adıyla varlık gösterdiği belirtilen "Necati Arabacı" grubuna yönelik düzenlediği operasyonda 52 şüpheli gözaltına alınmıştı.
Sarallar - 11.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 18
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Evden görüntü -Yangına müdahale eden itfaiyenin görüntüsü -Dumanın tahliye edilmesi ve detaylar HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ================================== Eski eşini, mutlu olmasını hazmedemediği için öldürmüş (3) TOPRAĞA VERİLDİ İzmir'in Tire ilçesinde, eski eşi Ercüment A.'nın (Akbaşoğlu) (66) bıçaklayarak öldürdüğü eski eşi Melek Dağyel'in (61) cenazesi, Lütfi Paşa Camii'ne getirildi. İkindide kılınan namaza yakınları ve vatandaşlar katıldı. Kılınan namaz sonrası Melek Dağyel, Tire Asri Kabristanlığında toprağa verildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------------------ -Cenaze namazından görüntü Haber- Kamera; Yiğit SOYLU / TİRE (İzmir),   =============================== Bodrum'da suç örgütüne operasyon: 6 gözaltı   MUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne düzenlenen operasyonda 6 kişi gözaltına alındı.
Sarallar - 05.12.2019
Sarallar operasyonunda 8 tutuklama
Sarallar suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 23 şüpheliden 8'i tutuklanırken 15 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Sarallar - 05.12.2019
SARALLAR SUÇ ÖRGÜTÜ OPERASYONU; BURHANETTİN SARAL'IN DA ARASINDA OLDUĞU 8 KİŞİ TUTUKLANDI
SARALLAR olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyonlarla gözaltına alınan, aralarında suç örgütü lideri Burhanettin Saral'ın aralarında da bulunduğu 8 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Sarallar - 05.12.2019
Sarallar suç örgütü operasyonu; Burhanettin Saral'ın da arasında olduğu 8 kişi tutuklandı
SARALLAR olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyonlarla gözaltına alınan, aralarında suç örgütü lideri Burhanettin Saral'ın aralarında da bulunduğu 8 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Sarallar - 04.12.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
Görüntü dökümü: ------------------ -ARŞİV ============================ 3- SARALLARIN SALDIRILARI KAMERADA -  Burhanettin Saral'ın da aralarında bulunduğu 24 kişi adliyeye sevkedildi Şüphelilerin karıştıkları olaylar güvenlik kamerasına yansıdı Ali ABLAY -  İstanbul DHA - İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz çarşamba günü İstanbul merkezli 3 ilde operasyon düzenlemiş ve baskınlarda Sarallar suç örgütü lideri Burhanettin Saral ve 23 adamını gözaltına alınmıştı.
Sarallar - 04.12.2019
Saralların saldırıları kamerada
İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz çarşamba günü İstanbul merkezli 3 ilde operasyon düzenlemiş ve baskınlarda Sarallar suç örgütü lideri Burhanettin Saral ve 23 adamını gözaltına alınmıştı.
Sarallar - 04.12.2019
"Sarallar" suç örgütüne operasyon
İstanbul merkezli 3 ilde "Sarallar" suç örgütüne yönelik operasyonda, gözaltına alınan ve örgüt elebaşı Burhanettin Saral'ın da arasında bulunduğu 24 şüpheli ile cezaevinden getirilen 3 kişi adliyeye sevk edildi.
Sarallar - 04.12.2019
SARALLARIN SALDIRILARI KAMERADA
Burhanettin Saral'ın da aralarında bulunduğu 24 kişi adliyeye sevkedildiŞüphelilerin karıştıkları olaylar güvenlik kamerasına yansıdıAli ABLAY - İstanbul DHA - İSTANBUL Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri geçtiğimiz çarşamba günü İstanbul merkezli 3 ilde...
Sarallar - 27.11.2019
Sarallar'a 3 ilde eş zamanlı operasyon; 20 gözaltı (2)
'SARALLAR' olarak bilinen suç örgütüne İstanbul merkezli 3 ilde eş zamanlı operasyon düzenlenedi.
Sarallar - 27.11.2019
SARALLAR'A 3 İLDE EŞ ZAMANLI OPERASYON; 20 GÖZALTI (2)
'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne İstanbul merkezli 3 ilde eş zamanlı operasyon düzenlenedi.
Sarallar - 27.11.2019
Organize suç örgütü 'Sarallar' ın lideri Burhanettin Saral ve 19 adamı gözaltına alındı
Kamuoyunda 'Sarallar' olarak bilinen çıkar amaçlı suç örgütüne yönelik bu sabah düzenlenen İstanbul merkezli 3 ildeki operasyonda, örgüt lideri Burhanettin Saral'ın da aralarında olduğu 20 şüpheli gözaltına alındı.
Sarallar - 27.11.2019
İstanbul'da "Sarallar" suç örgütüne operasyon: 21 gözaltı
İstanbul'da "Sarallar" organize suç örgütüne yönelik operasyonda, aralarında örgüt lideri olduğu öne sürülen Burhanettin Saral'ın da bulunduğu 21 şüpheli gözaltına alındı, 8 silah ele geçirildi.
Sarallar - 27.11.2019
Sarallar'a operasyon; çok sayıda gözaltı var (1)
İSTANBUL Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne yönelik çeşitli ilçelerde operayon düzenledi.
Sarallar - 27.11.2019
SARALLAR'A OPERASYON; ÇOK SAYIDA GÖZALTI VAR (1)
Ali ABLAY, İSTANBUL, DHAİstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne yönelik çeşitli ilçelerde operayon düzenledi.
Sarallar - 27.11.2019
Sarallar adlı suç örgütüne operasyon
Kamuoyunda 'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne yönelik bu sabah yeni bir operasyon düzenlendi.
Sarallar - 10.05.2019
Sarallar' Operasyonunda 21 Kişi Tutuklandı
'SARALLAR' olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 21 şüpheli tutuklandı.
Sarallar - 10.05.2019
Sarallar' Operasyonunda 21 Kişi Tutuklandı
'SARALLAR' olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 21 şüpheli tutuklandı.
Sarallar - 10.05.2019
Sarallar' Operasyonunda 21 Kişi Tutuklandı
Çağatay KENARLI, İstanbul DHA'Sarallar' olarak bilinen suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 21 şüpheli tutuklandı.
Sarallar - 10.05.2019
İstanbul ve Rize'de İşlenen 7 Cinayetin Sırrı Çözüldü
Liderliğin cezaevinde tutuklu bulunan Ümit S.'nin yaptığı "Sarallar" olarak bilinen suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 22 kişi, adliyeye sevk edildi.
title