SAĞLIK VE EĞİTİM VAKFI HABERLERİ

Sağlık Ve Eğitim Vakfı Haberleri

Sağlık Ve Eğitim Vakfı haber, Sağlık Ve Eğitim Vakfı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 13.12.2020
Genç avukat, LÖSEV'e bağış karşılığında şikayetçi olduğu sigorta şirketiyle uzlaştı
Özel bir bankaya bağlı sigorta şirketi tarafından her gün aranmaktan bıkan avukat Zerrin Aslantaş Arpaşin, soluğu savcılıkta aldı. Otomatik arama olduğu için müvekkilleriyle bile görüşürken telefonun arkadan çalmasından bıkan Aslantaş, çağrıyı birçok kez cevaplamak için açtığında ise operatöre bağlanmak için bir süre müzik dinlemek zorunda kaldı. Cevaplanan çağrıda birkaç dakika bekledikten sonra da otomatik telefonun kapandığını ifade eden Aslantaş derdini anlatacak bir şirket yetkilisine de ulaşamadı. Günde dört, beş kez arandığını söyleyen genç avukat daha fazla dayanamayıp Türk Ceza Kanunu'nun 123'üncü maddesini içeren 'Huzur ve ve sükunu bozma suçunu' işlediğini ileri sürdüğü sigorta şirketi hakkında suç duyursunda bulunmak için soluğu savcılıkta aldı. Savcılığın talebi kabul etmesi ve suçun uzlaştırma sınırı içinde kalması sebebiyle dosya uzlaştırma bürosuna gönderildi. Avukat Zerrin Aslantaş, şirketin 'Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na (LÖSEV) 1000 TL'lik bağış yapması halinde şikayetinden vazgeçeceğini söyledi.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 30.10.2020
LÖSEV'den farkındalık çağrısı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda lösemi hastalığı ile mücadele eden çocuklara destek ve lösemiye karşı farkındalık oluşturmak adına çağrıda bulunarak herkesi #LÖSEVdeHerÇocukKahraman etiketli paylaşımlar yapmaya davet etti.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 16.10.2020
LÖSEV'e bağış yaparak hapis cezasından kurtuldu
Şırnak'ta bir kadına hakaret ettiği iddiasıyla hakkında 2 yıla kadar hapis istemiyle soruşturma başlatılan sanık, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfına (LÖSEV) 2 bin lira bağış yaparak cezadan kurtuldu.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 09.09.2020
LÖSEV, 7 bin 825 hastaya et ulaştırdı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Kurban Bayramı'ndan bu yana 7 bin 825 hastaya et ulaştırdı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 07.09.2020
Tarlasında yetiştirdiği nohutları lösemili çocuklara "şifa olsun" diye bağışladı
Acar, 3 yıl kadar süren tedavi sürecinde Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) ile tanıştı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 30.07.2020
Aydem ve Gediz Perakende'nin LÖSEV'e katkısı sürüyor
Aydem ve Gediz Perakende müşterileri, Müşteri İlişkileri Merkezlerinde (MİM) bulunan Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) kumbaralarına yaptıkları bağışlarla LÖSEV'e kayıtlı yüzlerce hastayı ve ailesini hayata bağlamaya devam ediyor.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 21.07.2020
Fethiye'de, LÖSEV'den hastalara gıda yardımı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Muğla'nın Fethiye ilçesinde vakıfta kaydı bulunan hastalarına gıda kolisi yardımında bulundu.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 21.07.2020
Galatasaray'ın yardımcı antrenörü Levent Şahin'den LÖSEV'e bağış şartı
LÖSEV'e bağış şartı Uzlaştırma Bürosuna gönderilen dosya kapsamında müşteki Levent Şahin'in avukatı, şüpheli Ö.D.'nin Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na (LÖSEV) bin 500 lira tutarında bağış yapması halinde uzlaşacaklarını belirtti.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 13.07.2020
LÖSEV'den "Bağışlarınızla çocuklarımızın hayatını kurtarıyoruz" etkinliği
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfınca (LÖSEV) Samsun'da "Bağışlarınızla çocuklarımızın hayatını kurtarıyoruz" etkinliği düzenledi.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 15.06.2020
Geri dönüşüm oyuncakların geliri SHÇEK ve LÖSEV'e bağışlanacak
Yalova'da öğrencilerin geri dönüşüm malzemelerinden ürettiği oyuncakların geliri Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) ile Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfına (LÖSEV) bağışlanacak.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 10.06.2020
LÖSEV'den babalara özel iyilik ve sağlık dolu hediyeler
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'nın (LÖSEV), lösemili çocukların annelerinin ve lösemiyi yenmiş gençlerin el emeği ürünlerini satışa sunduğu LSV dükkanlarındaki iyilik ve sağlık dolu hediyeler, babaları bekliyor.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 21.05.2020
LÖSEV'den hastalara gıda yardımı
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Antalya'daki vakıfta kaydı bulunan hastalarına gıda kolisi yardımında bulundu.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 21.05.2020
Akşehir'de gönül birliği ile yardımlaşma en üst düzeye ulaştı
Akşehirde Ramazan ayı boyunca ve diğer zamanlarda ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek ulaştıran Akşehir Kültür Sağlık ve Eğitim Vakfı'nı (AKSEV) ziyaret eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Vakıf Başkanı Abdurrahman Karataşlı'dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 25.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Mine Narin, Dilek Sabancı, Ayşe Özyeğin ve Caroline Koç gibi kurucu üyelerinin bulunduğu Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Marmaris'te otizmli birey ve otizmli ailelere bilgilendirme semineri düzenledi. Kültür Merkezi'nde iki gün sürecek seminerin ilki dün yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Marmaris Engelli, Engelli Aileler Birliği Tulgay Hasar, otizmli çocuk sahibi aileler ve öğretmenlerin katıldığı seminerde vakfın Sürekli Eğitim Birimi Koordinatörü Psikolog Nehir Merinoslu, slayt gösterimiyle katılımcıları bilgilendirdi. İlk olarak vakıfın amacı hakkında bilgilendirmede bulunan Merinoslu, "Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, 'otizm spektrum bozukluğu' olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinde kurulmuştur.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 24.02.2020
Marmaris'te otizm semineri düzenlendi
MUĞLA'nın Marmaris ilçesinde, Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile 'Otizmli Bireyler, Otizm Erken Tanısı ve Aileler' konulu seminer düzenlendi.Mine Narin, Dilek Sabancı, Ayşe Özyeğin ve Caroline Koç gibi kurucu üyelerinin bulunduğu Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Marmaris'te otizmli birey ve otizmli ailelere bilgilendirme semineri düzenledi. Kültür Merkezi'nde iki gün sürecek seminerin ilki bugün yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Marmaris Engelli, Engelli Aileler Birliği Tulgay Hasar, otizmli çocuk sahibi aileler ve öğretmenlerin katıldığı seminerde vakfın Sürekli Eğitim Birimi Koordinatörü Psikolog Nehir Merinoslu, slayt gösterimiyle katılımcıları bilgilendirdi. İlk olarak vakıfın amacı hakkında bilgilendirmede bulunan Merinoslu, "Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, 'otizm spektrum bozukluğu' olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinde kurulmuştur.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 24.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 10
Mine Narin, Dilek Sabancı, Ayşe Özyeğin ve Caroline Koç gibi kurucu üyelerinin bulunduğu Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, Marmaris'te otizmli birey ve otizmli ailelere bilgilendirme semineri düzenledi. Kültür Merkezi'nde iki gün sürecek seminerin ilki bugün yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan, Marmaris Engelli, Engelli Aileler Birliği Tulgay Hasar, otizmli çocuk sahibi aileler ve öğretmenlerin katıldığı seminerde vakfın Sürekli Eğitim Birimi Koordinatörü Psikolog Nehir Merinoslu, slayt gösterimiyle katılımcıları bilgilendirdi. İlk olarak vakıfın amacı hakkında bilgilendirmede bulunan Merinoslu, "Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı, 'otizm spektrum bozukluğu' olan çocukların erken tanısının konulması, özel eğitimi ile topluma kazandırılmasına öncülük edilmesi ve bunun yurt çapında yaygınlaştırılması amacıyla, kar amacı gütmeyen ve kamu yararını gözeten bir sağlık ve eğitim vakfı olarak 15 Nisan 2003 tarihinde kurulmuştur.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 19.02.2020
Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Zirvesi'nde gönüllülük anlatıldı
Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'ndeki zirveye, Türk Kızılay, TEMA Vakfı, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Türkiye Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV), Deniz Temiz Derneği (TURMEPA) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) temsilcileri, gönüllüleri ile üniversite öğrencileri katıldı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 19.01.2020
İNTERNETTE VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
Buzağının otomobile konularak götürülmesi Buzağının hayvan damına giriş ve çıkışı Haber- Kamera: Doğan ÇİZMECİ / TURGUTLU(Manisa), ===================================== 10 yılda 42 santimetre uzayan sakalını 10 bin liraya satılığa çıkardı MALATYA'da, yaşayan Abdullah Özkaya (28), 2010 yılından buyana kesmediği ve 42 santimetre uzayan sakallarını 10 bin lira karşılığında satılığa çıkardı. Sakalını alana 60 santimetre uzunluğunda olan saçlarında da hediye edeceğini söyleyen Özkaya, alıcı çıkmaması halinde sakal ve saçlarını Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na (LÖSEV) bağışlayacağını söyledi.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 24.12.2019
Yapı Kredi, yeni yıl ağacıyla 30 okula destek olacak
Genel Müdürlük ve Bankacılık Üssü'nde aralarında Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), Türk Eğitim Vakfı (TEV), Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), Deniz Temiz Derneği'nin de (TURMEPA) bulunduğu 18 sivil toplum kuruluşu stant açarken, Yapı Kredi Gönüllüleri de destekledikleri STK'ların standında görev aldı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 04.12.2019
Vakıflara 10 bin lira bağışla yargılanmaktan kurtuldu
Muğla'nın Fethiye ilçesinde bir sürücü, trafik kazasının ardından kendisini darbedip hakarette bulunduğunu öne sürdüğü kişiyle, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) ile Mehmetçik Vakfına 5'er bin lira bağış yapması şartıyla uzlaştı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 09.11.2019
Eyüpsultanlı çocuklar lösemi hastalığına ellerini boyayarak dikkati çekti
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) tarafından lösemi hastalığını tanıtmak, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktararak bilinçlendirme çalışması yapmak amacıyla Eyüpsultan Meydanında bir etkinlik yapıldı.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 07.11.2019
Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlilerinden LÖSEV'e ziyaret
Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü görevlileri, Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) Kayseri irtibat bürosunu ziyaret etti.
Sağlık Ve Eğitim Vakfı - 07.11.2019
Minikler, kermeste satış yaparak lösemili yaşıtlarına destek oldu
İZMİR'in Gaziemir ilçesindeki ilkokulun 3'üncü sınıf öğrencileri, 2- 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası'nda velilerinin desteğiyle yiyecek, içecek ve ikinci el oyuncaklarını satabilecekleri kermes düzenledi. Kansere karşı bilinçlendirilen çocuklar, tüm geliri Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı'na (LÖSEV) bağışlanacak kermes ile hasta çocuklara da destek olmanın mutluluğunu yaşadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sağlık Ve Eğitim Vakfı Haberleri | Sağlık Ve Eğitim Vakfı Haber - Haberler - Sağlık Ve Eğitim Vakfı haberleri, son dakika sağlık ve eğitim vakfı haber ve gelişmeleri burada. Genç avukat, LÖSEV'e bağış karşılığında şikayetçi olduğu sigorta şirketiyle uzlaştı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.1.2021 13:29:10. #1.16#
title